Lehekülg 44, kokku 193 EsimeneEsimene ... 344041424344454647485494144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 3852
    pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

a veel üks tähelepanek enda kogemusest immigrandina- ära kritiseeri kohalikku eluolu kohalike juuresolekul, isegi kui nad ise on enda riiki ja elu kritiseerimas. Kohalikule on ses suhtes alati rohkem lubatud kui immigrandile.
    Catalunya is not Spain!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

vene inimesel on impeeriumiihalus veres ja minu arust ei saa ette heita, et venelane ei pea end miniriigi elanikuks ja jääb truuks emakesele Venemaale - aga kas on vajagi? Kui ta teeb Eestis tööd ja maksab makse jne, siis vaadaku pealegi Kesktelevisiooni ja hoidku Putini pilti seinal. Ühe sõbra vend, kes räägib perfektselt Eesti keelt ja muidu tore kutt, kimas nooremana mööda linna ringi ja karjus autoaknast välja Rossija Rossija. Minu arust ei pea nui neljaks integreeruma, lihtsalt endal on ju kergem, kui oskad kohalikku keelt ja tead üht-teist riigist.
    See eestlaste poolt teistele ettekirjutamine, et milline peab inimene olema, kui tahab Eestis elada, on liigselt oma nina teiste asjadesse toppimine. Osalt saan ma sellest aru, okupatsiooniaastad seljataga ja nüüd oleks nagu võimalus pisut "tagasi teha", kui saad mõne venelasest kassapidaja läbi sõimata. Mina isiklikult proovin venelastega suheldes alati oma puu-vene keelt rakendada ja olen selle poolt, et koolides peaks vene keele õpe olema süvendatumalt.

Üsna sarnane on see ettekirjutamine nagu EKRE jms võtavad endale õiguse arvustada, mis soost inimesega ma voodirõõme jagan.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Ekspressi ilmumise ajast oli vist esimest korda kui lugesin seda peatoimetaja veergu või kuidas iganes nad seda Moora kirjutist seal kutsuvad.
    Seal oli ju väga õigesti öeldud, et need kes nende plakatite peale solvusid või vihastasid, neid ei huvita mis plakatitega e200 järgmine päev välja tuleb ja nad ei kuula mida pressikal räägitakse. Kahju oli juba sündinud.
    Rääkimata sellest, et ühele suurele propagandamasinale visati kont mida pikalt järada

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

E200 plakatite peale ma muidu nt ei solvunud (tegelikult oli minu arvates päris hea) ning kuigi ma üldiselt neid ei salli, siis lahti läinud valvearvajate kisa on vast rohkem üle piiri kui E200 korraldatud kampaania.

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks solvunud. Ometi on nädal aega kuulda juttu, kuidas kõik on nüüd kadunud ja kaotatud, eestlased ei julge poes venelastele silma vaadata ja vastupidi.

kuidagi juhtubki lihtsalt nii, et ühel hetkel kui kriitiline mass arvajaid (esimesed arvajaid muidugi max biased, sest... olid poliitikud) on mingi konsensuse leidnud, siis keskmine indiviid ei saa ju teistmoodi arvata, sest muidu eemalduks oma ingroupist. See omakorda suurendab sellist perversset mõttelaadi, kus... tegelikult ju ei olnud midagi valesti ja väga üle piiri ei läinud, "aga kui väga väga väga metalt mõelda, siis teoorias täiesti uttivis keiss see reklaam ja nüüd ongi põhimõtteliselt eestlaste ja venelaste vahel kõik" Seetõttu võiksid kõik uttivisse minna ja vahel lihtsalt on tunne, et tahaks selle kõige peale valida EKRE ja näha maailma põlemas

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    E200 plakatite peale ma muidu nt ei solvunud (tegelikult oli minu arvates päris hea) ning kuigi ma üldiselt neid ei salli, siis lahti läinud valvearvajate kisa on vast rohkem üle piiri kui E200 korraldatud kampaania.

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks solvunud. Ometi on nädal aega kuulda juttu, kuidas kõik on nüüd kadunud ja kaotatud, eestlased ei julge poes venelastele silma vaadata ja vastupidi.

kuidagi juhtubki lihtsalt nii, et ühel hetkel kui kriitiline mass arvajaid (esimesed arvajaid muidugi max biased, sest... olid poliitikud) on mingi konsensuse leidnud, siis keskmine indiviid ei saa ju teistmoodi arvata, sest muidu eemalduks oma ingroupist. See omakorda suurendab sellist perversset mõttelaadi, kus... tegelikult ju ei olnud midagi valesti ja väga üle piiri ei läinud, "aga kui väga väga väga metalt mõelda, siis teoorias täiesti uttivis keiss see reklaam ja nüüd ongi põhimõtteliselt eestlaste ja venelaste vahel kõik" Seetõttu võiksid kõik uttivisse minna ja vahel lihtsalt on tunne, et tahaks selle kõige peale valida EKRE ja näha maailma põlemas
    aamen.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    No ütleme siis märgid, et mitte pole vaid on integreerunud:
    - John, lase vesi välja!
    - See saar, see polegi saar. See on rohkem poolsaare moodi saar
    -Ma arvasin esiteks, et need on Tamasseri rauad!
    -Tere, rahahunnik! Luftita oma sajalisi, muidu löövad koid sisse!
    -Üks on laisk ja teine on loll ja mina pean üksi rabama!
    -Kohe näha, et vanad sõbrad.

No kui keegi kasvõi need ära paneb ehk kontekstist aru saab,siis on selge märk, et tegu on eesti mehega.
    Esita samad fraasid mõnele 16 aastasele eestlasele. Ma ei ole liiga kindel, et sealt täisvastused tulevad.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    No ütleme siis märgid, et mitte pole vaid on integreerunud:
    - John, lase vesi välja!
    - See saar, see polegi saar. See on rohkem poolsaare moodi saar
    -Ma arvasin esiteks, et need on Tamasseri rauad!
    -Tere, rahahunnik! Luftita oma sajalisi, muidu löövad koid sisse!
    -Üks on laisk ja teine on loll ja mina pean üksi rabama!
    -Kohe näha, et vanad sõbrad.

No kui keegi kasvõi need ära paneb ehk kontekstist aru saab,siis on selge märk, et tegu on eesti mehega.
    Käi putsi, Paula
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Käi putsi, Paula
    mv, sa viskasid burxi ära praegu v?

a pole kindel kas Gallacheri tsitaatidele enamus 20 aastasedki oskaks kõigile allika taha panna

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Muus osas nõus, aga mõtlesin, et kuidas nimetada neid eestlasi, kes räägivad, et putin on lahe ja vähemalt ei luba pedesid ja moslemeid sisse ja ega see nõukaaeg nii hirmus ka polnud? Integreerunud, aga lihtsalt debiilikud?
    Varro Vooglaidiks.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Muus osas nõus, aga mõtlesin, et kuidas nimetada neid eestlasi, kes räägivad, et putin on lahe ja vähemalt ei luba pedesid ja moslemeid sisse ja ega see nõukaaeg nii hirmus ka polnud? Integreerunud, aga lihtsalt debiilikud?
    Kui palju selliseid eestlasi on siis? Mingi protsent lolle leidub isegi juutide seas, miks meil siis ei või olla. Ka lamemaalaste pundis on eestlasi, kui on sünnijärgne kodanik, siis on meie enda debiilik ja integreerida ei saa ei sisse ja kahjuks ka välja mitte

Selle pedesektori jätan spetsialistidele analüüsida, aga moslemite osas... Eestis on neid äkki mingi 0.01%? Venemaal erinevatel andmetel kuskil 10% ja see protsent on selgelt kasvamas nii sündivuse kui sisserände arvelt. Putin siin küll mingi eeskuju islami sissetungi peatamisel ei ole. Kadõrovile antud vaba voli valitseda ja märatseda riigi rahade eest on väga paljudele venelastele valus teema.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Kui sa minuga eesti keeles suhtled ja omi vaateid mulle peale ei suru.
    Aga eestlane võib sulle omi vaateid peale suruda?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kui palju selliseid eestlasi on siis? Mingi protsent lolle leidub isegi juutide seas, miks meil siis ei või olla. Ka lamemaalaste pundis on eestlasi, kui on sünnijärgne kodanik, siis on meie enda debiilik ja integreerida ei saa ei sisse ja kahjuks ka välja mitte

Selle pedesektori jätan spetsialistidele analüüsida, aga moslemite osas... Eestis on neid äkki mingi 0.01%? Venemaal erinevatel andmetel kuskil 10% ja see protsent on selgelt kasvamas nii sündivuse kui sisserände arvelt. Putin siin küll mingi eeskuju islami sissetungi peatamisel ei ole. Kadõrovile antud vaba voli valitseda ja märatseda riigi rahade eest on väga paljudele venelastele valus teema.
    Mine ja vaata EKRE sõprade klubi ja vaata nende toetusprotsenti. Selliseid "olen kõigega rahulolematu ja selles pole ma ise süüdi, vaid juudid, brüssel ja reptiilid"-tegelasi leiab kõikjalt.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust

Vene föderatsioon on siiski paljurahvuseline riik ja on paratamatu, et seal on ka moslemeid.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mina valin rohelised! Elagu Anu!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

keegi proff võiks poll'i teha siin teemas ka, et mida keegi valib. Siis saaks teada kas koonukaid või rahvaliidufänne ka siin foorumis käib.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Selle nädala jooksul avalikustatakse põhjalik programm, võin hea meelega sulle teema täpsemaks lugemiseks siis linkida. Pole ühelgi kaitseteemat puudutaval arutelul osalenud ja ei oska selle kohta suurt midagi öelda.
    https://eesti200.ee/erakond-eesti-200/programm/ kas see on nüüd see "Põhjalik programm"?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

kohe teine rida algas valega pihta: "Me usaldame Eesti ettevõtjaid. Nad on ausad". krt pea hakkas ringi käima, üle 5 minuti ei suuda sirge molliga lugeda ju sellist teksti.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

https://eesti200.ee/erakond-eesti-200/programm/ kas see on nüüd see "Põhjalik programm"?
    Ei, programmi leiab siit https://eesti200.ee/wp-content/uploa...programm-1.pdf
    Veebilahendus on veel tegemisel

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Ei, programmi leiab siit https://eesti200.ee/wp-content/uploa...programm-1.pdf
    Veebilahendus on veel tegemisel
    wtf nad ei oska isegi pdf-s sisukorras teemasid linkida õige kohani tekstis? täielik komöödiatrupp ikka. kuidas sa usaldad selliseid valitsemise juurde? eriti siis kui nad lubavad, et teevad kodaniku elu lihtsamaks.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

wtf nad ei oska isegi pdf-s sisukorras teemasid linkida õige kohani tekstis? täielik komöödiatrupp ikka
    Eieieie ole komöödiatrupp nad on elujaatavad optimistid. Lol.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud