Lehekülg 192, kokku 216 EsimeneEsimene ... 92142182188189190191192193194195196202 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 821 kuni 3 840, kokku 4312
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Milleks politsei, töendite kogumine ja uurimine, kui kuulujuttude pealt saab inimese naisepeksjaks kuulutada?
    Kuule, kaala, mine vittu, ausalt.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Me võime ju kaalat lolliks pidada, aga hakata tema hääletamisõiguse äravõtmisest rääkima on ikka eriti suur lollus. Mis te arvaksite kui olukord oleks vastupidine ja EKRE hakkaks arutama, et keelaks nt. üliõpilastel hääletada? Juba arutelu või sel teemal nalja viskamine on demokraatiale ohtlik.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Milleks politsei, töendite kogumine ja uurimine, kui kuulujuttude pealt saab inimese naisepeksjaks kuulutada?
    Kaala, aja oma analüüs pisut teravamaks ja sa näed, et tegu on niru võrdlusega.

Nii, vaatame siis, ajatelge:

Tarand:

1) läheb meeleavaldusele
    2) Saab kolki
    3) Mõned kohalviibinud väidavad, et mees oli purjus (kõrgelt arenenud lõhnataju)
    4) Helmed kiidavad takka
    5) Politsei ütleb, et nõup, puhus ja oli kaine.
    6) Kaala ütleb, et ikkagi oli purjus, sujuvalt topib seda kuskile aruteludesse, etnoh, äkki aitab sihuke möödaminnes salaja ärapanemine kellegi alateadvuses kinnistada, et Tarand on joodik.

Kuusik:

1) ???
    2) Ajaleht saab vihje, et Kuusik on perevägivaldur
    3) Otsustavad, et ei tee midagi, sest tegu on kuulujutuga
    4) Tulevad valimised.
    5) Ajaleht saab veel vihjeid. Erinevatelt inimestelt, aga jutt klapib
    6) Ajaleht asub asja uurima, otsib veel inimesi, kes teineteisest ei tea, kõrvutab jutte, juhtumeid, analüüsib jms
    7) Kuusik astub tagasi
    8) politsei algatab uurimise (tõendite kogumine)
    9) Kaala ütleb, et lampi materdatakse! Mis sellest, et Tarandit veel lambimalt materdada on tema ja EKRE poolt endiselt (ka pärast politsei uurimist) okei.
    10) nonoh ütleb, et päris lambist pole Kuusikut materdatud (vt puntke 5, 6 ja 8)

Nagu sa näed siis ei ole olukorrad eriti võrreldavad. (Johtuvalt peaasjalikult puktidest Tarand 3, 4, 5 ja Kuusik 5, 6, 8)

Sinu tehtud etteheide justkui kuulujuttude pealt kuulutatakse inimene naisepeksjaks, aga seevastu Tarandit joodikuks mitte, ei päde, sest ühe puhul on politsei uurimine kuulujutu juba ümber lükanud ja teist kuulujuttu alles kontrollitaks (kontrollisid ka ajakirjanikud ja otsustasid loo avaldada). Ning muidugi, kus Kuusik naisepeksjaks tembeldati?

Nüüd, ma olen kahe käega süütuse presumptsiooni toetaja. Ma ootan politsei juurdluse tulemust - olen seda juba esimesest postitusest peale väitnud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    suht kurb on seda kahe mehe dialoogi siin kõrvalt vaadates lugeda ja mõelda, et valimiskasti taga on nende hääled võrdsed.
    Sulle lohutuseks pean ütlema, et kuigi olen siin EKREt kaitsnud, ei ole nende valija

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Sulle lohutuseks pean ütlema, et kuigi olen siin EKREt kaitsnud, ei ole nende valija
    see, keda sa valid, ei puutu üldse asjasse tegelt... ma räägin rohkem sellest mõttemaailmast, mida sa siin evid. võrrelda kuusiku juhtumit tarandiga või mingi metooga... ma siiralt nagu loodan, et see oli sul mingi emotsionaalne lahmimine või otsitud argument, mis väga hästi välja ei kukkunud. Kui see aga nii ei ole ning päris tõsiselt ja siiralt enda peas lood selliseid teooriaid ja mõttekäike, nagu sa siin viimased postitused esitanud oled, siis... mõnu ütles kõik ära

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kuidas te viitsite üldse mingi tõsisema argumentatsiooniga selle Kaala vastu minna? Ta on ilmselge troll ju või siis veidi lihtsameelne.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kuidas te viitsite üldse mingi tõsisema argumentatsiooniga selle Kaala vastu minna? Ta on ilmselge troll ju või siis veidi lihtsameelne.
    Mul oli küll hea meel, et viitsitakse. Sõimamine/mõnitamine ei aita neid inimesi kuidagi, aga kui sellise rahuliku ja põhjendatud aruteluga kasvõi 10% nägijaiks saab, siis maailm võidab sellest.

Algupärane

ma just leian et selline diskussioon paljuski mis puudu on praegu. Muidu ühed elavad ühes ja teised teises suletud inforuumis, mõlemad löövad rusikaga vastu rinda et meil on tõde.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ma just leian et selline diskussioon paljuski mis puudu on praegu. Muidu ühed elavad ühes ja teised teises suletud inforuumis, mõlemad löövad rusikaga vastu rinda et meil on tõde.
    No kui see oleks nii, siis jah. Aga tegelikult on et see Ekre osakond räuskab ju täiesti valimatult erinevaid loosungeid ja populistlikke teese - siis kallid Keskerakonna omad peavad olema suhtekorraldaja rollis ja tihti vabandama nende eest.

Küsimus pole ju kahes erinevas maailmavaates enam, lihtsalt üks pool lahmib nii sama ja teised proovivad midagigi tõepärast luua.

Algupärane

No kui see oleks nii, siis jah. Aga tegelikult on et see Ekre osakond räuskab ju täiesti valimatult erinevaid loosungeid ja populistlikke teese - siis kallid Keskerakonna omad peavad olema suhtekorraldaja rollis ja tihti vabandama nende eest.

Küsimus pole ju kahes erinevas maailmavaates enam, lihtsalt üks pool lahmib nii sama ja teised proovivad midagigi tõepärast luua.
    ja see artikkel siin pole lahmimine?

neid näiteid veel, lihtsalt hetkel rohkem ei viitsi otsida, õues ilus ilm

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ja see artikkel siin pole lahmimine?

neid näiteid veel, lihtsalt hetkel rohkem ei viitsi otsida, õues ilus ilm
    Palun tee vahet arvamus- ja uudisteartiklitel. Arvamusartikleid võib saata igaüks ja enamasti need ka ilmuvad. Ilmuvata jäävad vaid kohutavalt kirjutatud artiklid, mitte ei valita neid mingi maailmavaate alusel välja.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Kaala, aja oma analüüs pisut teravamaks ja sa näed, et tegu on niru võrdlusega.

Nii, vaatame siis, ajatelge:

Tarand:

1) läheb meeleavaldusele
    2) Saab kolki
    3) Mõned kohalviibinud väidavad, et mees oli purjus (kõrgelt arenenud lõhnataju)
    4) Helmed kiidavad takka
    5) Politsei ütleb, et nõup, puhus ja oli kaine.
    6) Kaala ütleb, et ikkagi oli purjus, sujuvalt topib seda kuskile aruteludesse, etnoh, äkki aitab sihuke möödaminnes salaja ärapanemine kellegi alateadvuses kinnistada, et Tarand on joodik.

Kuusik:

1) ???
    2) Ajaleht saab vihje, et Kuusik on perevägivaldur
    3) Otsustavad, et ei tee midagi, sest tegu on kuulujutuga
    4) Tulevad valimised.
    5) Ajaleht saab veel vihjeid. Erinevatelt inimestelt, aga jutt klapib
    6) Ajaleht asub asja uurima, otsib veel inimesi, kes teineteisest ei tea, kõrvutab jutte, juhtumeid, analüüsib jms
    7) Kuusik astub tagasi
    8) politsei algatab uurimise (tõendite kogumine)
    9) Kaala ütleb, et lampi materdatakse! Mis sellest, et Tarandit veel lambimalt materdada on tema ja EKRE poolt endiselt (ka pärast politsei uurimist) okei.
    10) nonoh ütleb, et päris lambist pole Kuusikut materdatud (vt puntke 5, 6 ja 8)

Nagu sa näed siis ei ole olukorrad eriti võrreldavad. (Johtuvalt peaasjalikult puktidest Tarand 3, 4, 5 ja Kuusik 5, 6, 8)

Sinu tehtud etteheide justkui kuulujuttude pealt kuulutatakse inimene naisepeksjaks, aga seevastu Tarandit joodikuks mitte, ei päde, sest ühe puhul on politsei uurimine kuulujutu juba ümber lükanud ja teist kuulujuttu alles kontrollitaks (kontrollisid ka ajakirjanikud ja otsustasid loo avaldada). Ning muidugi, kus Kuusik naisepeksjaks tembeldati?

Nüüd, ma olen kahe käega süütuse presumptsiooni toetaja. Ma ootan politsei juurdluse tulemust - olen seda juba esimesest postitusest peale väitnud.
    Minu pöhiline point oli, et püüa neid olukordi vaadelda neutraalsena, mida sa ilmselgelt ei tee. Tarandi meeleheitlik üritus nende arstipaberite ja kohtuotsustega oma mainet päästa sinu puhul nähtavasti toimis, aga fakt on see, et keskmine eestlane hammustas sellest läbi ja viimastel valimistel oli häältesaak täielik läbikukkumine. Kas politsei oleks vastu hakanud ministrile, kellele terve organisatsioon allub? Tarand kaotas sellega oma tösiseltvöetavuse. Hiilgeajad, kus ta europarlamendis oli ja presidendiks kandideeris on läbi.

Eetika küsimus, kas meedia poolt oli sobiv käitumine Kuusikut lähisuhtevägivallas süüdistada, kui pole olnud veel ühtegi töendit ega menetlust. Nende juttude taga vöib väga töenäoliselt töde olla, aga mis siis saab kui ei ole? Meedia vabandab? Hakkab kahjunõuet maksma? Damage is done. Meenub Pohlaku juhtum, kus algul oli anonüümne jutt, konkreetsed nimed tulid mängu alles pärast kohtuskäiku. Sel juhtumil oli naine ise süüdistatav, erinevalt kuusiku juhtumist. Siis Triiv tulev, keda köik mehed peksid, aga löpuks tuli välja, et ise valetaja. Tulla jutuga, et meedia pole selles osas kallutatud, on nonsense. Kisub ikka mönusalt ühte ühte äärde, kus mingist euroopa väärtuste ideoloogiast mööda rääkimine vördub EKRE trolliga, sest nii on korralikule liberaalile kohane. Vöi no nimeta möned parempoolsed ajakirjanikud näiteks ERR`s?
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Hullumaja puhvet, siin peaks juba sotsiaaltöötaja sekkuma.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Minu pöhiline point oli, et püüa neid olukordi vaadelda neutraalsena, mida sa ilmselgelt ei tee.
    Omast arust püüangi. Kui sulle nii ei tundu, siis see on sinu arvamus mille toeks pole sa ühtegi fakti suutnud esile tuua.

Tarandi meeleheitlik üritus nende arstipaberite ja kohtuotsustega oma mainet päästa sinu puhul nähtavasti toimis, aga fakt on see, et keskmine eestlane hammustas sellest läbi ja viimastel valimistel oli häältesaak täielik läbikukkumine.
    Härra neutraalne, sõna meeleheitlik pole kindlasti erapooletule vaatlejale kohane. Seda esiteks. Teiseks, mis mainet? Mis valimised? See ei puuduta absoluutselt, kas Tarand oli purjus või mitte. Õnneks alkomeeter ei näita vastavalt häältesaagile, eksole. Ja Tarandi häältesaak ei näita isegi mitte keskmise eestlase arvamust, vaid seda, et need inimesed, keda tema valimisplatvorm eelmine kord kõnetas, seekord enam ei kõnetanud. Kõik muu on sinu neutraalne spekulatsioon.

Kas politsei oleks vastu hakanud ministrile, kellele terve organisatsioon allub?
    Julge väide, väga tõsine süüdistus politsei suhtes. Kui sa midagi nii drastilist väidad, peavad sul olema väga tõsiseltvõetavad tõendid. Või on su neutraalse arvamusega, mis põhineb kuulujuttudel? Aa.. Ja eksole, politsei on uurinud ja süüdistuse esitanud päris mitme ministri ja nende erakonnakaaslase suhtes. Mul on raske muidugi kuidagi tõestada, et politseiamet ei käitunud vastavalt ministri instruktaa˛ile, aga tegelikult on sedasi, et tõenduskoorem asub sinu õlul. Mul on väga raske tõestada, et midagi ei eksisteeri. Sinul oleks palju kergem tõestada millegi eksisteerimist, eksole.

Tarand kaotas sellega oma tösiseltvöetavuse. Hiilgeajad, kus ta europarlamendis oli ja presidendiks kandideeris on läbi.
    Võib-olla on sul õigus, võib-olla tõuseb järgmistel valimistel fööniksina. Ma ei tea, üldiselt, ei huvita ka ja antud aruteluga pole sellel mitte vähimatki pistmist.

Eetika küsimus, kas meedia poolt oli sobiv käitumine Kuusikut lähisuhtevägivallas süüdistada, kui pole olnud veel ühtegi töendit ega menetlust. Nende juttude taga vöib väga töenäoliselt töde olla, aga mis siis saab kui ei ole? Meedia vabandab? Hakkab kahjunõuet maksma? Damage is done.
    Jep, eetikaküsimus tõesti. Aga mitte mingi ekre-vastase meediaoperatsiooni küsimus. Kas ta mõistetakse süüdi või mitte, ma ei tea. Aga ma olen veendunud, et peatoimetaja kaalus loo käikulaskmist tõsiselt just nimelt sinu välja toodud põhjustel. Kahju süütule kannatanule, rahaline kaotus kohtuotsusest, mis paratamatult järgneks jne jne. Aga ometi, nad otsustasid, et asi on avaldamist väärt. Miks? Noh, kaks varianti. Sinu maailmas ilmselt seepärast, et nad on lollid/vihkavad ekret/saavad raha ekre materdamise eest jne. Teine variant, nad vaatasid tõendeid, teema kaalukust ja otsustasid raha ning mainekaotusega riskida, sest tõendeid oli piisavalt.

Jällegi, ma ei tea. Ootan huviga tulemusi, aga alusetu materdamine? Endiselt veel mitte.

Meenub Pohlaku juhtum, kus algul oli anonüümne jutt, konkreetsed nimed tulid mängu alles pärast kohtuskäiku. Sel juhtumil oli naine ise süüdistatav, erinevalt kuusiku juhtumist. Siis Triiv tulev, keda köik mehed peksid, aga löpuks tuli välja, et ise valetaja. Tulla jutuga, et meedia pole selles osas kallutatud, on nonsense.
    Mulle Pohlaku juhtum ei meenu, ei tea. Milles naist süüdistati, ma ka ei tea. Triin Tulevi teema meenub häguselt, mis aga ei tähenda, et kõik järgnevad juhtumid on samasugused. Võib-olla järgmised Triin Tulevi juhtumid on, aga mitte kõikide ülejäänud naiste. Mõikad? Triin Tulev ei ole naiste eeskõneleja ja trendiseadja. Onja. Ilmselt, muidugi, selle juhtumi põhjal oli meedia edaspidi veelgi ettevaatlikum.

Kuidas aga need näited kinnitavad, et "meedia" on kallutatud, ma ei mõista. Ehk aitad. Või sa tahad öelda, et meedia on kallutatud kannatanut uskuma. Selles osas on sul ilmselt õigus, aga see ei puuduta kuidagi EKREt, eksole või üldse poliitikat. See on inimloomuse teema.

Kisub ikka mönusalt ühte ühte äärde, kus mingist euroopa väärtuste ideoloogiast mööda rääkimine vördub EKRE trolliga, sest nii on korralikule liberaalile kohane.
    Mihuke euroopa väärtuste ideoloogia? Täpsusta palun.

EKRE trolliga ilmselt võrdub see, kui ühtesid sa süüdistad, isegi vaatamata tõenditele ja igas teemas, kus saad, tood jälle EKRE jutupunktid välja (#metoo pask, euroopa ideoloogia, meedia kallutatus, süvariik jne jne).

Vöi no nimeta möned parempoolsed ajakirjanikud näiteks ERR`s?
    Ee.. Ma ei lahterda inimesi vasak- ega parempoolseteks. St, ma ei oska ühtegi vasakpoolset ajakirjanikku ka nimetada ERR-ist. A

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Nonoh, sa läksid ühe minu väite peale rohkem leili kui 2 kaabut kokku ja endiselt teed mo vastused 10ks jupiks ja küsid 8 küsimust lisaks. Vaata - Siin jagati ERR portaalist vöetud arvamuslugu, mis laimab konservatiive ja mina avaldasin arvamust, et viimasel ajal on peamised Eesti väljaanded eriti vasakule kaldu, sest parempoolseid halvustava suunaga artikleid on keskmisest rohkem. Kui tahad seda arutada vöi vastu vaielda, siis tee seda, aga kui jätkal sel lahmival toonil nagu äsja ülalpool lingitud artiklis, siis ma ei hakka sulle isegi vastama. Aga noh, kui staarajakirjanik, kes peaks teemast köige rohkem jagama 2x järjest mönitavaid kommentaare kirjutab ja isiklikult vittu saadab, millele plaksutatakse järgi, siis vist ei olegi imestada.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Nonoh, sa läksid ühe minu väite peale rohkem leili kui 2 kaabut kokku ja endiselt teed mo vastused 10ks jupiks ja küsid 8 küsimust lisaks.
    Khm, tegelikult on niiviisi, et kui ma närvi lähen, siis ma enam viisakas ja argumenteeriv ei ole, vaid hakkan solvama ja sildistama. Omast arust pole ma närvi läinud ega selliselt käitunud. Võib-olla sina muidugi tead paremini... Miskipärast viitad sa selle juba päris mitmendat korda, kuid täiesti alusetult. Paraku, sulle vist faktid ei loe, ainult sinu tõlgendused faktidest.

Sinu vastused teen juppideks, et neile korralikult ja viisakalt vastata. Mul endal on ka lihtsam jälgida, millele juba vastanud olen ja millele mitte. Minu meelest teeb ongi foorumi hea külg, et saab jutu lahti võtta ja igale mõttele vastata, muidu kipub olema nägu päriselus, kus poliitikud püüavad teineteist kvantiteedi mitte kvaliteediga lüüa. Ja pista oma jutu sisse valelikke väiteid, mille ümberlükkamiseks pole oponentidel mahti. Siin aga jääb jälg kõigest maha ja läbi ei lähe.

Vaata - Siin jagati ERR portaalist vöetud arvamuslugu, mis laimab konservatiive ja mina avaldasin arvamust, et viimasel ajal on peamised Eesti väljaanded eriti vasakule kaldu, sest parempoolseid halvustava suunaga artikleid on keskmisest rohkem.
    Laim on kellegi maine kahjustamiseks välja mõeldud asjaolu(sid) sisaldav jutt. Kui sa näed, et ERRi portaalis on midagi sihukest, kirjuta vastulause ja lükka need väljamõeldud asjaolud ümber.

Jep, sinu arvamus on, et ollakse vasakule kaldu. Viita kontentanalüüsile, mis su arvamust toetaks.

Kui tahad seda arutada vöi vastu vaielda, siis tee seda, aga kui jätkal sel lahmival toonil nagu äsja ülalpool lingitud artiklis, siis ma ei hakka sulle isegi vastama.
    Minu siirad vabandused, kui olen sulle kuidagi haiget teinud.

Aga noh, kui staarajakirjanik, kes peaks teemast köige rohkem jagama 2x järjest mönitavaid kommentaare kirjutab ja isiklikult vittu saadab, millele plaksutatakse järgi, siis vist ei olegi imestada.
    See, mida Mõnuagent 007 teeb või ei tee, pole minu asi. Kui sina aga tahad talle tõsiseltvõetavaid etteheiteid teha, siis pead temast paremini käituma. Muidu oled lihtsalt silmakirjalik.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ma ei tea kas sa oled see onecoini mees vöi teed Teliale Kristiines otsemüüki, aga jutt jookseb sul veenvalt

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Budulojus, sina vä???

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Ma ei tea kas sa oled see onecoini mees vöi teed Teliale Kristiines otsemüüki, aga jutt jookseb sul veenvalt
    Eip, ma olen õpetaja.

Aga, tõsi, olen ka paar raamatut kirjutanud...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud