Lehekülg 211, kokku 226 EsimeneEsimene ... 111161201207208209210211212213214215221 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 201 kuni 4 220, kokku 4504
    Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Ratas on ikka naljamees. Mõnusa inteka lasi AK-s.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Juriidiliselt pole jep, kuna ajatemplit pole.
    see ei ole mingi jokk skeem, vaid täiesti tavaline praktika avaliku sektori asutuste dokumentides, mis lähevad allkirjastamisele, et blanketil on juba automaatselt "allkirjastatud digitaalselt" osa olemas. fundamentaalselt täiesti olematu teema, aga ikka vahutatakse.

mis puudutab nüüd vaheri teemat, siis on need helmed, mis nad on, aga teoorias see ei saa olla normaalne, et asutuse juht sekkub poliitikasse. ja veel sellisel moel, et konkreetselt räägib valitsuse plaanidele vastupidist juttu. konkreetselt see koondamise keiss näiteks. siin on selgemast selge, et vaher asus oma tööandjat valitsust lihtsalt töötlema ja peenestama.

kogu see "kärpekava" on avalikus sektoris olnud teemaks juba 3-4 aastat ning iga jumala aastal peavad asutused tegema ministeeriumile samasuguse ülevaate kokkuhoiu võimaluste ja võimalikkuse kohta. täiesti olematu teema tegelikult ning vaheri selline käitumine on vägagi küsitav.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ja norm on muidugi see ühiskondlik hala praegu. aegade algusest aegade lõpuni on jahutud, kuidas "riik on ennast täis söönud" ning siis kui valitsus reaalselt võtab (küll olude ja eelarve puudujäägi tõttu) ette ja hakkab analüüsima (tegelikult esmalt lihtsalt paluti asutustel endil hinnata) neid kohti, kust oleks võimalik kokku hoida, jooksevad esimese asjana PPA juhid ja what not barrikaadidele ja karjuvad, kuidas "toompead rünnatakse".

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Kas Rumm oligi see roolijoodik, kelle menetlus lõpetati "ta sõitis hõreda liiklusega kellaajal ja üksinda" stiilis põhjendustega?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

mis puudutab nüüd vaheri teemat, siis on need helmed, mis nad on, aga teoorias see ei saa olla normaalne, et asutuse juht sekkub poliitikasse. ja veel sellisel moel, et konkreetselt räägib valitsuse plaanidele vastupidist juttu. konkreetselt see koondamise keiss näiteks. siin on selgemast selge, et vaher asus oma tööandjat valitsust lihtsalt töötlema ja peenestama.

kogu see "kärpekava" on avalikus sektoris olnud teemaks juba 3-4 aastat ning iga jumala aastal peavad asutused tegema ministeeriumile samasuguse ülevaate kokkuhoiu võimaluste ja võimalikkuse kohta. täiesti olematu teema tegelikult ning vaheri selline käitumine on vägagi küsitav.
    Kas see oli päriselt põhjuseks üldse?
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

see ei ole mingi jokk skeem, vaid täiesti tavaline praktika avaliku sektori asutuste dokumentides, mis lähevad allkirjastamisele, et blanketil on juba automaatselt "allkirjastatud digitaalselt" osa olemas. fundamentaalselt täiesti olematu teema, aga ikka vahutatakse.

Ma PPA juhina tunneks samuti kohustust võidelda asutuse eest kui kästakse 6 miljonit kärpida ja samal ajal luuakse mingit värdüksust 20 miljoni eest sama ministeeriumi haldusalas.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas see oli päriselt põhjuseks üldse?
    mind see põhjus ausalt öeldes ei huvita. üldiselt ma olen selle mentalideedi pooldaja, et juht valib endale tiimi. Poliitikas on see veidi erinev, tõsi, aga mitte väga palju. Kujutate ette nüüd olukorda, kus valitsus moodustaks praegu RE ja SDE ja siis eelmise valitsuse (EKRE/KE ja I) määratud PPA juht lihtsalt käiks ja ajaks AK-s kelbast RE ja SDE poliitika ja otsuste suunas välja?

Et see on fundamentaalselt vale ning puhtloogiliselt võttes on valitsusel (olgugi, et tegemist on helmega) täielik õigus neid otsuseid teha. Praegu lihtsalt jürka oli vastu ja helmete poolt tough luck, aga kui ei oleks olnud, siis... mis vahet sel on, mis see tegelik põhjus on. valitsusel või ministril ei ole võimalik selle juhiga oma poliitikat ellu viia ning sellest põhjusest peaks täiesti piisama.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Millist valitsust siis siinsed torisejad ootavad, igatsete reformierakonda?
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Ma PPA juhina tunneks samuti kohustust võidelda asutuse eest kui kästakse 6 miljonit kärpida ja samal ajal luuakse mingit värdüksust 20 miljoni eest sama ministeeriumi haldusalas.
    vot näed, PPA juhina on sul ka ülemused ning selle, millises suunas PPA liigub, määravad ka sinu ülemused. Ei ole nii keeruline mõista.

See oleks sama kui sul on ettevõte, sa ühes osakonnas teed majandussurutise ajal koondamisi (õigupoolest palud hinnata, ehk on võimalik mõned ametikohad liita jne ning efektiivsust parandada) ning siis selle üksuse juht hakkab avalikult igalpool piltlikult öeldes räuskama ja valetama. Et järgmine päev bisnex as usual ja vaatate üksteisele viisakalt silma? doubt.

Ja mis puudutab PPA 6 miljonit "kärpimist", siis see ei ole ok kui asutus paneb järgmine päev siseveebi, et "see tähendab 150 töötaja koondamist", samal ajal kui NÄITEKS on võimalik kärpida INVESTEERINGUTE plaani (olgu selleks kasvõi mingi uus maja või remont). infoks, et PPA eelarve oli 3 aastat tagasi 165 mln eur, täna on see 220 mln eur. 6 mln maha võtta 220 mln juures - täiesti teostatav.

Ja ärge tulge väitma, et avalikus sektoris ei ole sarnase kvaliteedi säilitamiseks võimalik 2,5% kokku hoida.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Millist valitsust siis siinsed torisejad ootavad, igatsete reformierakonda?
    ...Jah...
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

vot näed, PPA juhina on sul ka ülemused ning selle, millises suunas PPA liigub, määravad ka sinu ülemused. Ei ole nii keeruline mõista.

See oleks sama kui sul on ettevõte, sa ühes osakonnas teed majandussurutise ajal koondamisi (õigupoolest palud hinnata, ehk on võimalik mõned ametikohad liita jne ning efektiivsust parandada) ning siis selle üksuse juht hakkab avalikult igalpool piltlikult öeldes räuskama ja valetama. Et järgmine päev bisnex as usual ja vaatate üksteisele viisakalt silma? doubt.

Ja mis puudutab PPA 6 miljonit "kärpimist", siis see ei ole ok kui asutus paneb järgmine päev siseveebi, et "see tähendab 150 töötaja koondamist", samal ajal kui NÄITEKS on võimalik kärpida INVESTEERINGUTE plaani (olgu selleks kasvõi mingi uus maja või remont). infoks, et PPA eelarve oli 3 aastat tagasi 165 mln eur, täna on see 220 mln eur. 6 mln maha võtta 220 mln juures - täiesti teostatav.

Ja ärge tulge väitma, et avalikus sektoris ei ole sarnase kvaliteedi säilitamiseks võimalik 2,5% kokku hoida.
    Siis on valitsusel kõik võimalused töösuhe lõpetada. Aga vot, Ratas toetab Vaherit hoopis. Ja üleüldse - siseminister on olnud ametis 3,5 kuud ja kohtunud PPA peadirektoriga vaid ühe korra tunniks ajaks, et arutada viimase magistritööd - täiesti ebanormaalne.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Siis on valitsusel kõik võimalused töösuhe lõpetada. Aga vot, Ratas toetab Vaherit hoopis. Ja üleüldse - siseminister on olnud ametis 3,5 kuud ja kohtunud PPA peadirektoriga vaid ühe korra tunniks ajaks, et arutada viimase magistritööd - täiesti ebanormaalne.
    see, et helmed on ..... ei ole nagu eriti teemaks nagunii. kogu see olukord on debiilne sellepärast, et valitsus ei saa olla koos kui peaminister hakkab vastu siseministri otsustele. samamoodi ei saa siseminister olla oma kohal "kasulik" kui peaminister tõmbab tema otsustele vee peale. Samamoodi ei saa aga minister olla minister, kui tema alluvate üksuste juhid töötavad talle vastu, eksole.

Ja sorry, aga minu jaoks ei ole helme või ratase järjekordne beef üleüldse teemaks. tavaline poliitiline kemplemine ja ei midagi uut päikese all. homme juba uued teemad. küll aga on minu arvates väga ohtlik, kui reaalselt politseijuhid hakkavad taustal poliitikat tegema ja muutuvad kellegi puppetiks. seda ei tohiks nii keeruline olla mõista, et kui PPA juhi persooniküsimus ja tegevus hakkab siin valitsusi kukutama, siis...

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

see, et helmed on ..... ei ole nagu eriti teemaks nagunii. kogu see olukord on debiilne sellepärast, et valitsus ei saa olla koos kui peaminister hakkab vastu siseministri otsustele. samamoodi ei saa siseminister olla oma kohal "kasulik" kui peaminister tõmbab tema otsustele vee peale. Samamoodi ei saa aga minister olla minister, kui tema alluvate üksuste juhid töötavad talle vastu, eksole.

Ja sorry, aga minu jaoks ei ole helme või ratase järjekordne beef üleüldse teemaks. tavaline poliitiline kemplemine ja ei midagi uut päikese all. homme juba uued teemad. küll aga on minu arvates väga ohtlik, kui reaalselt politseijuhid hakkavad taustal poliitikat tegema. seda ei tohiks nii keeruline olla mõista, et kui PPA juhi persooniküsimus ja tegevus hakkab siin valitsusi kukutama, siis...
    See oli ju ilmselge, et mingi hetk keegi ametnikkonnast läheb tõsiselt raksu EKREga. Selle rumaluse ja lollusega, mis sealt tuleb on ikka väga keeruline kaasa minna. Ja uuesti - Vabariigi valitsusel on kõik õigused Elmar Vaher ametist vabastada. Nii kaua kui seda pole tehtud, seisab PPA juht oma ära nägemise järgi oma asutuse ja inimeste eest. Ja minu arust väga hästi teeb seda.

Full disclosure: Olen töötanud 4 aastat PPA-s ja olen ka praegu riigiametnik ühes Isamaa ministri hallatavas ministeeriumis.

Algupärane

mind see põhjus ausalt öeldes ei huvita. üldiselt ma olen selle mentalideedi pooldaja, et juht valib endale tiimi. Poliitikas on see veidi erinev, tõsi, aga mitte väga palju. Kujutate ette nüüd olukorda, kus valitsus moodustaks praegu RE ja SDE ja siis eelmise valitsuse (EKRE/KE ja I) määratud PPA juht lihtsalt käiks ja ajaks AK-s kelbast RE ja SDE poliitika ja otsuste suunas välja?

Et see on fundamentaalselt vale ning puhtloogiliselt võttes on valitsusel (olgugi, et tegemist on helmega) täielik õigus neid otsuseid teha. Praegu lihtsalt jürka oli vastu ja helmete poolt tough luck, aga kui ei oleks olnud, siis... mis vahet sel on, mis see tegelik põhjus on. valitsusel või ministril ei ole võimalik selle juhiga oma poliitikat ellu viia ning sellest põhjusest peaks täiesti piisama.
    Selle kohta oli Yes, Minister's hea koht. Et kui iga ametnik käituks nagu valitsevale partei hetke soovid on, siis võiks ta ka bipolaarse häirega kinni panna. Lisaks on valitsuse ambitsioonid peaaegu eranditult järgmiste valimiste juures. Seega ei saa üldse planeerida.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

See oli ju ilmselge, et mingi hetk keegi ametnikkonnast läheb tõsiselt raksu EKREga. Selle rumaluse ja lollusega, mis sealt tuleb on ikka väga keeruline kaasa minna. Ja uuesti - Vabariigi valitsusel on kõik õigused Elmar Vaher ametist vabastada. Nii kaua kui seda pole tehtud, seisab PPA juht oma ära nägemise järgi oma asutuse ja inimeste eest. Ja minu arust väga hästi teeb seda.

Full disclosure: Olen töötanud 4 aastat PPA-s ja olen ka praegu riigiametnik ühes Isamaa ministri hallatavas ministeeriumis.
    ma ei üritagi sulle vastu väidelda, et valitsuselt sellist õigust vabastamiseks ei ole, samuti ei ürita ma vastu väidelda selle EKRE rumaluse ja lolluse osas.

Ma lisasin kaks senti selles osas, et PPA juhilt mina kodanikuna, mitte ministeeriumi töötajana ning mitte ka PPA-s töötanuna, ei sooviks, et PPA juht oma ameti olulisest ja valdkonnast tulenevalt teeks ühte järgnevast:

1. oleks poliitiline tööriist sellisel skaalal
    2. valetaks - sa ministeeriumi töötajana ilmselt tead väga hästi, et see "allkirja võltsimise" väide on puhas vale ning never-ever ei arvanud lp PPA juht, et tegemist oli võltsinguga. Küll aga võttis ta nõuks sellist retoorikat avalikult kasutada ehk siis konkreetselt valetada. +
    3. töötaks vastu üleüldisele valitsuse kärpekavale - järjekordne olukord kus oli tegemist üsnagi lihtlabase valega (okei, max level demagoogiaga - 150 töötaja koondamine).

jne

Vaher eksis minu silmis kõigi kolme punkti vastu.

Seega uuesti - ma rohkem keskendun praegu Vaherile, mitte EKRE-le või Helmetele, sest ma arvan, et oleme viimaste osas küllaltki tugevalt ühel nõul.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Olemegi kuskilt naftat leidnud? Kas see on umbes teada ka kuhu see kasv läinud on? Idapiiri rahad on sellest mingi osa, aga see on ju täiesti algusjärgus asi veel, seega mingi muu PPA liin peaks olema väga palju kvaliteeti juurde saanud?

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

ma ei üritagi sulle vastu väidelda, et valitsuselt sellist õigust vabastamiseks ei ole, samuti ei ürita ma vastu väidelda selle EKRE rumaluse ja lolluse osas.

Ma lisasin kaks senti selles osas, et PPA juhilt mina kodanikuna, mitte ministeeriumi töötajana ning mitte ka PPA-s töötanuna, ei sooviks, et PPA juht oma ameti olulisest ja valdkonnast tulenevalt teeks ühte järgnevast:

1. oleks poliitiline tööriist sellisel skaalal
    2. valetaks - sa ministeeriumi töötajana ilmselt tead väga hästi, et see "allkirja võltsimise" väide on puhas vale ning never-ever ei arvanud lp PPA juht, et tegemist oli võltsinguga. Küll aga võttis ta nõuks sellist retoorikat avalikult kasutada ehk siis konkreetselt valetada. +
    3. töötaks vastu üleüldisele valitsuse kärpekavale - järjekordne olukord kus oli tegemist üsnagi lihtlabase valega (okei, max level demagoogiaga - 150 töötaja koondamine).

jne

Vaher eksis minu silmis kõigi kolme punkti vastu.

Seega uuesti - ma rohkem keskendun praegu Vaherile, mitte EKRE-le või Helmetele, sest ma arvan, et oleme viimaste osas küllaltki tugevalt ühel nõul.
    1. ma leian, et see ei ole poliitika mis ta ajab. Siin on tegemist kuude pikkuse jama kuhjumisega mida EKRE ajab - sõjaväestatud piirivalve loomine, siis PPA sisse mingi iseseisva piirivalve struktuuri loomine, nüüd mingi 20 miljoniline värdüksus. Kunnas laseb täiesti ajuvabasid artikleid nagu vändrast saelaudu. Inimesel, kes reaalselt jagab asjas biiti viskas nüüd kopsu üle maksa aga samas patrioodina ei taha ta lihtsalt alla ka anda. Siin jääme lihtsalt eriarvamusele - mina toetan teda, sest keegi peab sellele jamale vastu hakkama, muidu oleme varsti nagu Poola ja Ungari.
    2. nõus
    3. väidetavalt teavitas ta sellest eelnevalt ministeeriumit. Suht dick move aga ma saan temast aru, tõenäoliselt on ta väga pissed off ministri peale.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

...Jah...
    Riigiametnikult teist vastust ei oodanudki
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Selle kohta oli Yes, Minister's hea koht. Et kui iga ametnik käituks nagu valitsevale partei hetke soovid on, siis võiks ta ka bipolaarse häirega kinni panna. Lisaks on valitsuse ambitsioonid peaaegu eranditult järgmiste valimiste juures. Seega ei saa üldse planeerida.
    jah, anekdoodina sobib tõesti. aga ma veelkord tuleks selle kärpekava juurde.

ma ise olen muidu ühes sarnase eelarvega organisatsioonis olen selle kärpekavaga ääri-veeri seotud olnud. Ja tead, täitsa õnnestus siin-seal kokku tõmmata töötajate hulka. Eelarve küll ei vähenenud, kuid kokkuhoitavad vahendid õnnestus suunata nendele inimestele, kes organisatsioonis on a ja o (nagu politseinikud PPA-s) või siis täita mingid muud soovid, mis varasemalt olid ootel.

kumb nüüd on kosher lahendus? kas see, mis ma just kirjeldasin, või see, et asutuse juht oleks läinud AK-sse amokki jooksma? pärast seda kui viimase 3 aastaga on konkreetse organisatsiooni eelarve nagunii u 35% suurenenud?

ma vb oma töö kretinismist ja üldisest vaatest vaatan seda teemat liialt pingsalt, kuid suures pildis on avaliku sektori kärpimine küllaltki oluline teema. Ma arvan, et kõik siinsed on sellega nõus. See ei ole ok kui iga avaliku sektori tippjuht (eriti PPA) eksiks selliselt oma ülesannetes ning hakkaks sarnasel moel hoopis ametiühingute juhi rolli etendama. Et minu jaoks tundub see küllaltki skisofreeniline olukord.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

1. ma leian, et see ei ole poliitika mis ta ajab. Siin on tegemist kuude pikkuse jama kuhjumisega mida EKRE ajab - sõjaväestatud piirivalve loomine, siis PPA sisse mingi iseseisva piirivalve struktuuri loomine, nüüd mingi 20 miljoniline värdüksus. Kunnas laseb täiesti ajuvabasid artikleid nagu vändrast saelaudu. Inimesel, kes reaalselt jagab asjas biiti viskas nüüd kopsu üle maksa aga samas patrioodina ei taha ta lihtsalt alla ka anda. Siin jääme lihtsalt eriarvamusele - mina toetan teda, sest keegi peab sellele jamale vastu hakkama, muidu oleme varsti nagu Poola ja Ungari.
    2. nõus
    3. väidetavalt teavitas ta sellest eelnevalt ministeeriumit. Suht dick move aga ma saan temast aru, tõenäoliselt on ta väga pissed off ministri peale.
    oh, kaks kolmest klapib. aga selle esimese punkti bolditud koha osas... tead, mulle tundub, et sa oled hetkel veidi pimestatud sellest, et Elmar Vaher klapitub sinu (ja ka tegelikult minu, kuigi see on ebaoluline) poliitilise vaate ning maailmavaatega. Aga see ei tohiks olla argumendiks ja just see ongi minu jaoks ohtlik ning vale. ja vot seda olengi juba siin ringiga vast mitmendat korda väitmas - PPA juhi roll ei ole teha poliitikat, sest tal ei ole selleks lihtsalt mandaati (sõltumata sellest, kas valitsusel on õigus teda vabastada või mitte). Kui ta seda soovib, siis kandideerigu valimistel.

Aga las jääda. kell palju ka jne.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud