Lehekülg 302, kokku 351 EsimeneEsimene ... 202252292298299300301302303304305306312 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 021 kuni 6 040, kokku 7013
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    No kujuta ette, et lambist otsustatakse panna referendumile teema, et kas presidendiks võib kandideerida ka keegi peale Liverpooli fännide. Mingid peast segi pöörand city fännid kukuvad pool aastat meediat täis pasandama seletades, miks pooli fännid värdjad on, pooli fännid on hämmingus, miks nende peale situtakse kuigi neil pole kunagi mingeid eriõiguseid olnudki ja ülejäänud inimesed on närvis, et sellise idiootsuse peale 2 milli raisatakse. Ühiskonda liitev tegevus see ei ole ju.
    Lambist vast siiski mitte - põhjus ja tagajärg ja need jutud.

Samas raskuskese on ju mujal. Ei?

Pigem on tekitatud olukord, kus näiteks mina seisan punase tule taga, et minna üle tee.
    Siis aga tuleb keegi mulle rääkima, et punase tulega ei tohi üle minna.
    Vaatan tühja pilguga otsa. Aga teine järgi ei jäta. Jookseb veel ise teele tõestamaks, et punase tulega on see ohtlik.
    Päeva lõpuks on mul aju täis ja siis saadan Maanteametile küsimuse, et kas punase tulega tohib teed ületada?
    Kulutan sellele kaks minutit.

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Õhtuleht tegi faktikontrolli

Kuigi personaalselt olen loodud narratiivi pooldaja, siis argumentatsioon faktikontrolli siiski ei läbiks. Ka lõppsõna väga khm-khm mõnulik.

teemapüstitus artiklis:

Plastic'99 TM
    Arusaadavalt ei tohik faktid narratiivi segada, isegi juhul kui tegemist on faktikontrolliga, eksole. Järgnevad viited 1976 ja 1978 a õigekeelsussõnaraamatule. Urmas Reitelmann sündis aastal 1958. Tema kooliskäimise ajal vastavaid sõnaraamatuid ilmunud ei olnud. Arutleda võiks ka keskmise kooliõpetaja ja -õpetuse ning ühiskonna üldisele reaktsioonikiirusele õigekeelsussõnaraamatus toimunud muudatustele.
    Lähme aastasse 1958-1970, et tõendada, et see, mis ma ütlesin, on okei.

Mida v**tu loogika see on? Aasta on 2020. See, et juba 1970ndatel ei olnud midagi sellist inimese kohta öelda okei, on VÄGA TÕSISELTVÕETAV argument, et 50 aastat hiljem on see seda veel vähem.
    See Reitelmanni argument, et "tema kooliajal" on lihtsalt absurdsuse tipp. Mis ta oli vahepeal koomas ja ei olnud võimeline edasi arenema, et me peame kogu ühiskonnana ehitama tema ümber reaalsuse, mis tema kooliaegsele tasemele sobilik on?

See ekre väljaütlemiste väljavabandamise tase on lihtsalt hämmastav.
    Erivajadustega lasteaia laste kunstiteoseid vaadeldakse ka suurema kriitikameelega.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    me peame kogu ühiskonnana ehitama tema ümber reaalsuse, mis tema kooliaegsele tasemele sobilik on?
    See käib ka minu ja sinu kohta.

Päeva lõpuks pole mitte ükski asi iseenest hea, ega halb. Tähtis on, mida meil on Vaja, et indiviidina, ühiskonnana toimida?

EKRE on meie VAR.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    EKRE on meie VAR.
    Kas sa kuskil mitte ei öelnud, et VAR ei toimi ja tuleks nahui saata?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    milles küss siis
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Raskuskese on seal, et nad mõlemad näitavad meile kätte reeglite/kohtunike/ühiskonna nõrgad kohad. Meile on antud hea võimalus mõelda, uurida ja lahendus leida.

Mõlema puhul on need lahendused tänasel päeval aga puudulikud.

e: ma mäletan ühte kunagist mõtet, siis kui EKRE alles alustas kinoga. Siis naerdi nende üle ja ma mõtlesin, et hästi see asi nüüd ei lõppe, sest "naerualuseid" on meil riigis üksjagu.
    Täna ma mõtlen, et praegu leviv ilkumine, teravmeelitsemine, hirmutamine pole eriti kaugel ahastusest, nutust.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Raskuskese on seal, et nad mõlemad näitavad meile kätte reeglite/kohtunike/ühiskonna nõrgad kohad. Meile on antud hea võimalus mõelda, uurida ja lahendus leida.

Mõlema puhul on need lahendused tänasel päeval aga puudulikud.

e: ma mäletan ühte kunagist mõtet, siis kui EKRE alles alustas kinoga. Siis naerdi nende üle ja ma mõtlesin, et hästi see asi nüüd ei lõppe, sest "naerualuseid" on meil riigis üksjagu.
    Täna ma mõtlen, et praegu leviv ilkumine, teravmeelitsemine, hirmutamine pole eriti kaugel ahastusest, nutust.
    Mulle tuli sellepeale kohe see postitus meelde

Tsitaat Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    no et küündimatute debiilikute.

tegelt on foorumis aastate jooksul tekkinud selline kord või tava või kuidas iganes me seda ka ei nimeta - etikett! -, et iga klubi fännid kannavad ise selle eest hoolt, et igasugused põnevamad/reaalsemad üleminekute kõlakad ning ka reaalsed ostud-müügid saaks kirja ning siis tulevad kaasfännid kiitma-laitma-niisama puid alla panema*, mitte ei ole ühte labiilset lammast, kes mööda küla käib ja vastu iga maja aeda munni vähemalt ühe korra puhtaks lööb.
    miks see nii on? mai tea, tundub justkui loogiline, et iga mats pröökab ikka oma puu all. mitte et ei tohiks mujal sõna võtta, aga kui foorumis üleminekuteperioodil muud pole kui mingi klaviatuuri ja internetiühendusega kähmaka lämin (olgu selleks saver või mõni talle eelnenud-järgnev tont), siis viskab tegelt koppa küll - kellel varem, kellel hiljem.

ma sellesse ignoorimisse ja vastavasse listi panemisse (nii elus kui foorumis) väga ei usu: kuigi keegi väärib putsi saatmist, siis tuleb ta ka putsi saata, vahel korduvaltki, sest nii säilib lootus, et äkki kunagigi hakkab inimene mõtlema, et võib-olla tegin ikkagi mina midagi natuke valesti ja parandab käitumist, mitte ei lahmi uhkes õndsuses edasi. hakkas minugi (ja ilmselt paljudel teise-kolmanda-viienda laine poistel-tüdrukutel) foorumielu samuti, mistõttu meenutan estonit, pätut ja muid ässasid tänase päevani hea sõnaga.

*elu näitab, et nö fännideta klubide uudised (transferite omad või muud) leiavad samuti kuidagi orgaaniliselt oma tee lugejateni.

kokkuvõtlikult: siin foorumis on väljakujunenud, kuid siiski arenev ja mitte kuigi suletud ökosüsteem ning mingisugune 16aastane türastund pauk ei tule sellega nussima.

ps. sorri moya ja teised poisid, et see kõik nüüd nevertoni temasse sai. phil jagielka!

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui eesmärk on ära panna, siis see võiks vähemalt teisel korral olla adekvaatne. Muidu hakkab igav ja ei viitsi isegi ropendada.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Ma ei tea kas ma loen valesti, aga polnud plaanis sinule ära panna, vaid seletada miks see "ilkumine, teravmeelitsemine, hirmutamine" vajalik on. Muidu tekibki uus normaalsus nagu Ungaris, kus kedagi ei koti enam, kui palju raha Orban oma sõpradele oligarhidele suunab või inimõigusi kärbib, niikaua kuni ta ikka vähemusi häälekalt kiusab. Vaadates juba millist hobusesittta inimesed oma nimega ilma mingi häbitundeta sotsiaalmeedias jagama on hakanud massiliselt ka siin, peab veel vähemalt ülejäänud 80%le valijatest meelde tuletama, et see ei ole kuidagi aktsepteeritav ega enamuse arvamus.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Mitmes vestluses usa presidendi valimise üle. On trump i pooldajad rõhutanud ,et Joe Biden poeg on mingil kujul ukrainas raha kõrvale lükanud vms (ehk väga hägune jutt). Ja , et sellepärast juba Joe ei sobi jne.
    Kiire guugeldamine igastahes ei andnud midagi. Tundub tavaline trumbi pooldajate jutt.
    Vb mõni ametlik link mulle soovitada. Millelt leiaks infot. Saaks paremini diskuteerida selliste inimeste ja nende vaadetega.
    P.s Inimestega peab vestlema ja selgitama. Mitte räusates p....e saatma. Nagu meil hakkab vaikselt kombeks saama.
    Vox selgitab Vox on muidugi suhteliselt demokraatide-meelne. Washington Postis oli paremgi artikkel, aga maksumüüri taga. Breitbartist muidugi saab alt-right vaadet.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Nüüd mingid jutud, et Bideni poeg majandab miskit Hiinas ka. Allikat ei tea, twitterist nägin

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Nüüd mingid jutud, et Bideni poeg majandab miskit Hiinas ka. Allikat ei tea, twitterist nägin
    Järgmise info allikana soovita siis kroonikat.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Järgmise info allikana soovita siis kroonikat.
    Sulle soovitaks kroonika sisse istuda

edit: https://www.cnsnews.com/article/washington/susan-jones/sen-ron-johnson-biden-lying-about-his-son-not-making-money-china

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Ma ei tea kas ma loen valesti, aga polnud plaanis sinule ära panna, vaid seletada miks see "ilkumine, teravmeelitsemine, hirmutamine" vajalik on. Muidu tekibki uus normaalsus nagu Ungaris, kus kedagi ei koti enam, kui palju raha Orban oma sõpradele oligarhidele suunab või inimõigusi kärbib, niikaua kuni ta ikka vähemusi häälekalt kiusab. Vaadates juba millist hobusesittta inimesed oma nimega ilma mingi häbitundeta sotsiaalmeedias jagama on hakanud massiliselt ka siin, peab veel vähemalt ülejäänud 80%le valijatest meelde tuletama, et see ei ole kuidagi aktsepteeritav ega enamuse arvamus.
    Ahah. Sain valesti aru.

Ma igaks juhuks mainin ära, et ignoreerimine-ja-listid pole teps mitte minu tassike teed ning teinekord on ka vaja läbi perse pähe jõuda, kuid samas on vaja teada, mida ja millepärast teeme ning mida see endaga kaasa võib tuua.

Paras aeg näitamaks, mida lantimistest ja kaklemistest on õpitud
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Sulle soovitaks kroonika sisse istuda

edit: https://www.cnsnews.com/article/wash...ng-money-china

Ma ei tea, mida sa endale sisse istunud oled, aga see läks veits liiga sügavale...

https://mediabiasfactcheck.com/cns-news/
    20 LEGEND

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

pandeemiast on saanud nüüdseks endeemia , ning ka eelmise suure kriisi ajal üle kümne aasta lükati ERR uue maja ehitamine kõrvale
    juhtub nii ka nüüd - no ja siis ?
    Kreekas pandi 7-8 aastat tagasi riigi TV üldse kinni - ka midagi erilist ei juhtunud
    paar aastat hiljem avati küll uuesti
    kas EKRE suutis eelmisest riigieelarvest kõrvale lükata ka KAPO uue maja ehitamise ?

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas olll Vaata postitust
    pandeemiast on saanud nüüdseks endeemia , ning ka eelmise suure kriisi ajal üle kümne aasta lükati ERR uue maja ehitamine kõrvale
    juhtub nii ka nüüd - no ja siis ?
    Kreekas pandi 7-8 aastat tagasi riigi TV üldse kinni - ka midagi erilist ei juhtunud
    paar aastat hiljem avati küll uuesti
    kas EKRE suutis eelmisest riigieelarvest kõrvale lükata ka KAPO uue maja ehitamise ?
    Ei suutnud.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tänaste sündmuste valguses oleks ehk kevadel mōistlik korraldada referendum ka sel teemal, kas torti võib naeruvääristada või mitte.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud