Lehekülg 124, kokku 204 EsimeneEsimene ... 2474114120121122123124125126127128134174 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 461 kuni 2 480, kokku 4079
    Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma olen Immigrantide teema suhtes suhteliselt hell ja võibolla ehk liigagi valulik seoses, et ma olen elanud kahes kohas suurlinnas linnajagudes, mis on puhtalt lähis-ida inimeste poolt ülevalatud. Mõlemas kohas olen ma näinud, et sa võid olla nii padusots ja nii salliv ja roosade prillidega, aga võimatu on ignoreerida, et need inimesed hävitaksid ja külvaksid kaose meie kultuuriruumi - need on pelgalt minu noore elu kogemustel tehtud järeldused.

Ja jätkuvalt ma ütlen, et ma ei ole Ekre toetaja poliitilises mõttes ja mulle on väga palju nende populismi ja seisukohti vastu, aga ma väga hindan, et neil on lihtsalt väga kõigutamatu ja selge seisukoht ühes küsimuses, mis on tuleviku silmaspidades meeletu kaalukausiga.

Minu mõte on see, et ma toetan seda, et üks erakond annab selge signaali, et me ei taha pagulasi, kuid teised erakonnad, kes siin toetavad igast pakte ju tegelikult reaalselt võttes näitavad neutraalset või pooldavat seisukohta.

Ja ma olen jätkuvalt kindel, et Reformi-Sotsidega eesotsas ei oleks küsimus, et kas meile immigrandid illegaaselt ja legaalselt tuleksid, vaid küsimus oleks, et millal nad tuleksid.
    Normaalne müüt, Eesti on olnud Euroopas väga range immigratsioonipoliitikaga juba aastakümneid, seda Reformi, Sotside, Keski ja teiste juhtimisel. Nüüd, kui kõik lääneriigid on arusaanud, et massiimmigratsiooni hüvedega käivad kaasas ka miinused, peaks see äkki muutuma? Bullshit. Kõik suuremad Eesti erakonnad on korduvalt välja öelnud, et Eesti ei toeta massimmigratsiooni. EKRE on siin juba aastaid võidelnud probleemiga, mida ei ole.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Normaalne müüt, Eesti on olnud Euroopas väga range immigratsioonipoliitikaga juba aastakümneid, seda Reformi, Sotside, Keski ja teiste juhtimisel. Nüüd, kui kõik lääneriigid on arusaanud, et massiimmigratsiooni hüvedega käivad kaasas ka miinused, peaks see äkki muutuma? Bullshit. Kõik suuremad Eesti erakonnad on korduvalt välja öelnud, et Eesti ei toeta massimmigratsiooni. EKRE on siin juba aastaid võidelnud probleemiga, mida ei ole.
    Täiesti nõus. Lisaks see, et me pole endiselt ega ilmselt ka lähitulevikus immigrantidele atraktiivne riik. Seda eelkõige vaesuse, aga ka selle poolest, et meie lähistel on oluliselt atraktiivsemaid riike.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Täiesti nõus. Lisaks see, et me pole endiselt ega ilmselt ka lähitulevikus immigrantidele atraktiivne riik. Seda eelkõige vaesuse, aga ka selle poolest, et meie lähistel on oluliselt atraktiivsemaid riike.
    Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
    Tee endale palun vihakõne definitsioon selgeks.
    Cholo's different and so are the players: he's really sticking it to them and they're not rebelling. I've never seen them like this. Others had tried but failed. No other man could have united Atlético like Simeone has: a former club captain and double winner, an idol who always promised to return, his status is untouchable.

Reservmängija Kasutaja Saint13 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Sellega peab muidugi nõustuma, et EKRE üritab ennetada, et Eesti inimestele elamiseks atraktiivseks riigiks ei muutu. Nõus 100%.

Meeskonnaliige Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

ära karda budu...

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kuule kaerahelbeke pea nüüd hoogu ja püüa normaalselt oma arvamust avaldada.

Ma pole E200 fänn aga olen mitme LeeRomeno väitega päri.
    Samas kui ma ei nõustu, siis ma ei hakka teda halvustavalt tütarlapseks tembeldama aga see pigem näitab sinu suhtumist naistesse.

Sinu postitustest jääb tihti mulje, et kõik taandub suguühtele.
    Seega tuginedes sellele arusaamale, kas oleks paslik uurida, et kes oli see mustanahaline härra/noormees, kes peale üheöösuhet oma salve tühjendamist sinu pauna sulle tagasi ei helistanud?
    Ei ole ju väga edasiviiv lähenemine?

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

See jutt lappab ka teil ühest servast teise pidevalt (vastavalt vajadusele), kord on Eesti koht kuhu hirmsasti tahaks tulla iduettevõtjad, programmeerijad, tippteadlased ja suurepärased loomeinimesed jne, kurjad äärmuslased ei lase. Samas pidevalt käib läbi, et mis pagulasprobleemidest te üldse räägite...nagunii ei taha siia ida-euroopa perifeeriasse keegi tullagi. Otsustage ära alustuseks ...

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Iduettevõtja ja paadipõgenik päris samal skaalal pole vist, ei? Mida veel, Hillar Kohv ja Tammsaare ühesugused kultuuriheerosed?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    See jutt lappab ka teil ühest servast teise pidevalt (vastavalt vajadusele), kord on Eesti koht kuhu hirmsasti tahaks tulla iduettevõtjad, programmeerijad, tippteadlased ja suurepärased loomeinimesed jne, kurjad äärmuslased ei lase. Samas pidevalt käib läbi, et mis pagulasprobleemidest te üldse räägite...nagunii ei taha siia ida-euroopa perifeeriasse keegi tullagi. Otsustage ära alustuseks ...
    Pagulased ei soovigi, seda kinnitavad ka viimaste aastate numbrid.
    Mis need "iduettevõtjad, programmeerijad, tippteadlased ja suurepärased loomeinimesed" siia nüüd puutuvad?
    Jah, kui riigi maine saab kahjustada, siis ka nemad ei soovi siia enam tulla ja see oleks juba tösine probleem.

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Minu jaoks on lihtsalt siin selge loogikaviga sees. Miks peaks need haritud ja andekad inimesed just siia hirmsasti tahtma, kuhu isegi pagulastele ei kõlba? Kas nemad ei ole kursis, et lääne ja põhja suunas asuvad palju paremad tingimused? Riigid kelle ametlik poliitika on väga sõbralik kõigi kaugelt tulnute suhtes. Palgad on kõrgemad, sotsiaalsed garantiid maailma parimad, ei pea mingit veidrat keelt oskama ja natside rünnakrühmlasi kartma linna peal jalutades. Teaduse rahastamisest ja muust sellisest rääkimata.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kallike, ma soovitan sulle Tussisööjate podcasti, äkki saab sinust veel inimene.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

EKRE retoorika on selline, et juba hommepäev maabuvad laevad Liibüa rannikutelt Klooga rannas.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Minu jaoks on lihtsalt siin selge loogikaviga sees. Miks peaks need haritud ja andekad inimesed just siia hirmsasti tahtma, kuhu isegi pagulastele ei kõlba? Kas nemad ei ole kursis, et lääne ja põhja suunas asuvad palju paremad tingimused? Riigid kelle ametlik poliitika on väga sõbralik kõigi kaugelt tulnute suhtes. Palgad on kõrgemad, sotsiaalsed garantiid maailma parimad, ei pea mingit veidrat keelt oskama ja natside rünnakrühmlasi kartma linna peal jalutades. Teaduse rahastamisest ja muust sellisest rääkimata.
    Spetsiaistid tulevad siia, sest teatud sektorites oleme maailmas esirinnas (vähemalt selline on kuvand), Eesti tundub põnev, eksootiline ning nende palgatase võimaldab üsna mugavat elu. Minu kogemused piirduvad muidugi suuresti vaid idumaailmaga aga näiteks traditsioonilistest tööstustest toob Kehra paberivabrik (Horizon Pulp and Paper) spetsialiste sisse ja nende poolt pakutavad hüved on konkurentsivõimelised ka võrreldes sektori keskmisega.

Siin pole mingit loogikaviga: pagulased ja tööjõud on kaks täiesti erinevat gruppi.
    Tööjõud on korralikult tasustatud aga pagulaste toetused on madalad.
    Või tuleks Soomes töötavaid eestlasi ja Somaaliast pärit pagulasi ka tervikuna käsitleda (mingi osa soomlasi seda ka teeb muidugi)?

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Pints, sa ajad ju täiesti ekrenaudi juttu juba
    Mainstream poliitika ELis on viimased aastad see, et ongi sama vajalikud ja kasulikud nii töötav eestlane kui khatiäri ajav somaallane. Sest erinevus rikastab ja palju eri kultuure tuleb meile kõigile kasuks, et olla parem kodanik. Kes vastu vaidleb on rahvavaenlane (nats).

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Mainstream poliitika ELis on viimased aastad see, et ongi sama vajalikud ja kasulikud nii töötav eestlane kui khatiäri ajav somaallane. Sest erinevus rikastab ja palju eri kultuure tuleb meile kõigile kasuks, et olla parem kodanik. Kes vastu vaidleb on rahvavaenlane (nats).
    Ma ei tea mis meediakanaleid sa jälgid, aga midagi nii absurdset pole ammu kuulnud. Peale hüsteerilise Merkeli "tulge kõik", millest ka nüüdseks taganetud ja Rootsi ajalooliselt immigratsioonisõbraliku poliitika, on praktiliselt kõik ülejäänud riigid väga ettevaatlikud. Ja pole sellist asja nagu mainstream ELi poliitika, erinevates riikides on võimul väga erineva taustaga erakonnad.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Olen töötanud mitmes grupis, kus liikmed on olnud pärit erinevatest riikidest ja erinevus tõesti rikastab.
    Ma küll ei mõista, kuidas sa minu jutust "ekrenautidega"(huvitav termin) ühiseid jooni leidsid, sest minul pole pagulaste vastu suurt midagi.
    Eestis on hetkel palju suuremaid probleeme, kui need üksikud pagulased ja põgenikud. Olgu selleks vananev ühiskond või Eesti ja Venemaa vaheline ajutine kontrolljoon.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kallike, ma soovitan sulle Tussisööjate podcasti, äkki saab sinust veel inimene.
    facepalm.jpg

täielik rämps see

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Krt budu sa oled ikka nii loll, et ma imestan, et sa ManU fänn pole.
    EKRE ning liikmete hulgas on kindlasti palju (vb lausa enamus) normaalseid inimesi, kuid silma jääb ikka samasugune mass nagu venelaste puhul, kes kõigile vastatele fashist karjuvad ehk siis tiblad.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Ok minu poolt juba teist korda valge lipp foorumis lühikese aja jooksul, pole mõtet interneti ruumi raisata. Kui ma kirjutaks, et homme tõuseb päike idast ja loojub läände suudaksite sellest ka midagi loomingulist välja lugeda, posttruth ajastu on tõesti kohal, looodetavasti mitte igaveseks

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud