Lehekülg 134, kokku 204 EsimeneEsimene ... 3484124130131132133134135136137138144184 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 661 kuni 2 680, kokku 4072
    gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ehk siis loobud liberastide peavoolumeediast ja liberastide foorumist nagu see siin ja jääd saitidele/facebooki kommuunidele, kus on ikka õiget juttu ajavad inimesed aka õige Eesti rahvas?
    Mul on küll FB konto, aga juba 2018 septembrist enam ei käi seal. Elus on palju muud, kui FB, poliitika.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Mul on küll FB konto, aga juba 2018 septembrist enam ei käi seal. Elus on palju muud, kui FB, poliitika.
    Koeru kojamehed vs jõetaguse külaseltsi mängul kōvatada, #meiejalgpall #eestijalgpallareneb

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

yeah right sul eestlane tänavale tuleb
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma ootaks nüüd väga selget, mitte kontekstist välja rebitud viidet ja tsitaate. päris tõsiselt. vastasel juhul... oled täpselt samasugune. aga kuna "oled heade poolel", siis on vaenu õhutamine ok jah?
    Ma enda arust ei ole kedagi tänavatele kutsunud või kutsunud üles EKRE-t oma tegude eest maksma. Ei otse ega ka läbi lillede. Mulle ei sümpatiseeri EKRE käitumine, aga arvan, et olen seda üsna viisakalt väljendanud.

sorry, kirjutasin jah muude asjade kõrvalt atm. võta siis lihtsamalt - ei maksa üle reageerida iga asja (loe: Helme) ütlemise peale ning see, et seda tehakse on minu jaoks probleem just nimelt selle parema ühiskonna nimel. Soga nüüd või mitte.
    Ma üldjuhul ei poolda äärmusi või siis nendele reageerimist. Seepärast ei viitsi ma näiteks ka sotsiaalmeedias südameid toppida või muude sarnaste aktsioonidega kaasa minna, sest see kujutab minu meelest endas teist äärmust (ja tihti for all the wrong reasons).

Selles on vist enamus nõus, et Helmed räuskavad tihti räuskamise pärast ning teevad seda odava populaarsuse kogumiseks. Tavaolukorras – näiteks aasta või kaks tagasi - ma ilmselt vaikimisi tauniks seda, raputaks ehk halvustavalt peadki, kuid suurt mulli sellest ei puhuks. Sest seni on see kõik olnud üsna mõttetu klähvimine. Ebaviisakas, aga ohutu.

Praegu aga – kas me saame ikka kindlad olla, et see lõppkokkuvõttes jääbki vaid mõttetuks klähvimiseks? Kui Helme öeldu ei olnud ähvardus ja kutse agressiivsele meeleavaldusele – olgugi kasvõi metafooriliselt öelduna – siis mis asi see oli? Jah, suur osa ühiskonnast (sh ka EKRE toetajatest) ei lähe selliste sõnumitega kaasa, aga paraku on minu meelest EKRE näidanud, et nende valijate hulgas on siiski ka märkimisväärne arv inimesi, kes nende sloganeid pimesi usuvad, kes on kergesti mõjutatavad ning keda annab vajadusel tegudele mobiliseerida.

Vaadates viimasel ajal ühiskonnas toimuvat, siis ma ei arvaks, et agressiivsed meeleavaldused meist täna väga kaugel on. Sammuke-kaks veel ning olemegi kohal, eriti kui meedia vahendusel sellele peenelt õhutada. Et jah, mingi hetkeni oli tore ja naljakas popkorni süüa ning seda komöödiat kõrvalt vaadata, aga keegi võiks nüüd korraks pidurit tõmmata.
    Cholo's different and so are the players: he's really sticking it to them and they're not rebelling. I've never seen them like this. Others had tried but failed. No other man could have united Atlético like Simeone has: a former club captain and double winner, an idol who always promised to return, his status is untouchable.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

tore, et sa nii lihtsustatud lähenemisega elatud saad muidugi. Loe Andrese juttu ja mõtle.
    Minu arust on teil vähe lihtsustatud lähenemine, kui sääsepinin ja ühe suurima poliitilise jõu üleskutse riigipöördele on suht võrdväärne asi, mida ignoreerima peaks.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ma elan ka kindlasti lihtsustatud maailmas aga ühe teatud erakonna pooldajate kohta ütleb vist üpris palju see, kui nägin oma FB uudisvoos all olevat pilti ning ainukesed juhiste järgijad minu sõbralistis on EKRE pooldajad..

BVB - Pärnu

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

like 6

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ma elan ka kindlasti lihtsustatud maailmas aga ühe teatud erakonna pooldajate kohta ütleb vist üpris palju see, kui nägin oma FB uudisvoos all olevat pilti ning ainukesed juhiste järgijad minu sõbralistis on EKRE pooldajad..

Lihtsustame edasi. Jah, EKRE valija on ilmselt madalama IQ-ga kui Sina. Ühiskonnale on ohtlik, et ühe EKRE valija hääl on samaväärne Sinu omaga, kes on ükskkõik mis teise erakonna valija. Mis sa arvad, kas mõni EKRE-meelne tõlgendab sinu postitust teistmoodi? Kas selline lahterdamine/mõttearendus teeb pigem tervikuna head või vastupidi ja pingestab seisu veelgi?

Ma ei väida, et sa nii mõtled, aga olen üsna veendunud, et väga suur osa EKRE valijad seda just nii võtaks ja saaks hagu juurde.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Paraku on see üldine hüsteeria siiski mitte EKRE poolt esile kutsutud, kuid nemad võivad selle muidugi üle võlli pöörata. Kampaania ajal saadi ju normaalselt läbi, isegi Ref suhtles Ekrega pärast valimisi.

Hüsteeria läks lahti siis, kui REF kippus valitsusest kõrvale jääma. Millegipärast võeti siis lõpliku tõena seda, et EKRE võib vaid valimistel osaleda, edasi pole neil mingeid õigusi. Järgnenud kirjade ja muu kampaania jättis väga halva mulje, vähemalt minule, kes ma nõukaaegseid sarnaseid kampaaniaid mäletan, küll imperialistide vastu ja kommunistide toetuseks.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

https://www.err.ee/923396/kaitsepoli...-ei-meelitanud

No mis mulje see farss KAPO-st jätab? Uskumatu, millega tegeletakse. Riik saab ligi 60 tuhandega (esialgu) vastu pükse ja tuluks pudeli konjakit, mille nad ilmselt ise ka ostsid. Kurb. Ilmselt jätkub see palagan edasi.

Mida on kuulda neist Narva tegelastest, kellele üle aasta tagasi korruptsioonisüüdistus esitati? Vaid vaikus kõlab vastu.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kuna ma ei viitsi seda soigumist siin lugeda, siis kas keegi viitsiks mainida kui palju ekre fänne meil siin foorumis on?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    kuna ma ei viitsi seda soigumist siin lugeda, siis kas keegi viitsiks mainida kui palju ekre fänne meil siin foorumis on?
    tee anonüümne poll ja saad teada

Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Registreerunud kasutajate hulgas 3736,6. Ei viitsinud libakontode koefitsiendi mahaarvutust praegu tegema hakata.
    Aktiivsete kasutajate hulgas 122,5
    Kuna EKRE poolehoidjaid peetakse heas seltskonnas natuke lollakateks ja keskmine jalgpallifänn pole ka kõige teravam pliiats, siis ilmselt on need numbrid suuremad.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
    Ei viitsinud libakontode koefitsiendi mahaarvutust praegu tegema hakata.
    No antud kalkulatsiooni puhul polnuks selleks ka vajadust.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Imeliku taktika on EKRE valinud. Neile pakutakse võimalust valitsusse saada ja loogiline oleks vähemalt hetkel väljendeid hoolikamalt valida, aga kus sa sellega. Äkki nad ikkagi ei tahagi valitsusse saada ja näevad, et ega neid muidu kõrvale ei jäeta, ikka vaid siis, kui nad labasusi toodavad.

Sest on ju Rataski narri olukorda pandud, sealt refi valitsusse minna on veits alandav. Samuti Seederil, kuidas lähed valitsusse sotsidega, kes praeguse koalitsiooni lõppemise järel ei kosta isadele ilmselt midagi head.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kui Ekre suudab ntks Tallinnas suure mässu tekitada nagu ntks Pariisis, siis mu toetus läheb kohe kindlasti neile järgmistel valimistel, sest Erakond, kes suudab tüüpilise eestlase kodust diivanipealt tänavale saada ühise eesmärgi nimel (vahet ei ole mis see ka oleks) mässama on kindlasti võimekam kui kõik hetkesed erakonnad kokku

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

https://elu24.postimees.ee/6553411/v...s-olemata-olla

vana teema ja topeltstandardite juurde tagasi, eksole. Stiilis Helme "kohtunikel hakkavad pead lendama" tehtud ilmselget kujundlikku kõneviisi analüüsisid ja kutsusid korrale siin lausa presidendid välja, aga see siin ok, kosher ja performäääns.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mulle see mõte mässavast rahvamiitingust täitsa meeldib! Nagu teada, sotsiaalmeedia loeb juba ammu kõigi mõtteid ja nagu tellitult ilmus feedi galerii sellest, mida selliselt miitingult oodata võiks: https://m.facebook.com/photo.php?fbi...3716&source=48

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

https://elu24.postimees.ee/6553411/v...s-olemata-olla

vana teema ja topeltstandardite juurde tagasi, eksole. Stiilis Helme "kohtunikel hakkavad pead lendama" tehtud ilmselget kujundlikku kõneviisi analüüsisid ja kutsusid korrale siin lausa presidendid välja, aga see siin ok, kosher ja performäääns.
    Liberastidele on kahjuks kõik lubatud... Vaadates ka siin teemas olevaid ähvardusi...

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Liberastidele on kahjuks kõik lubatud... Vaadates ka siin teemas olevaid ähvardusi...
    Keegi on siin ähvardanud või? Mulle tundub küll, et siin on läbiv arvamus, kuidas kogu praegune draama on korralik mõlema poole üles keerutatud pullisitt, mis võiks olemata olla.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud