Lehekülg 156, kokku 204 EsimeneEsimene ... 56106146152153154155156157158159160166 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 101 kuni 3 120, kokku 4072
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    https://www.ohtuleht.ee/956717/kohus...IeseK4y9QUBaO0

Kohus juba üritab Ekrele pugeda, et pead veerema ei hakkaks
    Ma ei usu, et sa oleksid seda sheerinud, kui seal oleksid nt Ukrainlased.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma ei usu, et sa oleksid seda sheerinud, kui seal oleksid nt Ukrainlased.
    Sõbrake - see oli lihtsalt nali Ekre suunas. Jahtu nüüd natukene maha

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Päevapilt vms.

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    https://www.ohtuleht.ee/956717/kohus...IeseK4y9QUBaO0

Kohus juba üritab Ekrele pugeda, et pead veerema ei hakkaks
    sai just reisilt tuldud ja kas tõesti on nüüd nii, et dokumenti ei küsita enam lennujaamas? oli küll EU-sisene lend, aga alati on küsitud kasvõi lennukisse sisenedes. praegu pidin ainult telefoniäpist pardakaarti näitama
    Catalunya is not Spain!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    sai just reisilt tuldud ja kas tõesti on nüüd nii, et dokumenti ei küsita enam lennujaamas? oli küll EU-sisene lend, aga alati on küsitud kasvõi lennukisse sisenedes. praegu pidin ainult telefoniäpist pardakaarti näitama
    Jah. Nagu alati olnud.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Seda see EKRE jaurabki. Automaatidega mehed piirile, et igaüks ei liiguks.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jah. Nagu alati olnud.
    See vist pigem sõltub lennujaama töötajate laiskusest vms. Ma näiteks ei ole kunagi Madridis pidanud dokumenti näitama. Samas Riias olen pidanud seda sheerima 20x vähemalt. Strange u know.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Eile mainiti TTV saates Meedia Keskpunkt, et mingi delegatsioon käis Hiinas, siis kui sealne komparteimees kuulis, et Pentus-Rosimannus on Refist, siis rõõmustas, et neil on refiga mingi leping. Pentus värvunud koheselt punaseks. Üldiselt võiks neutraalne ajakirjandus muidugi uurida, et mis leping see küll olla võiks.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Eile mainiti TTV saates Meedia Keskpunkt, et mingi delegatsioon käis Hiinas, siis kui sealne komparteimees kuulis, et Pentus-Rosimannus on Refist, siis rõõmustas, et neil on refiga mingi leping. Pentus värvunud koheselt punaseks. Üldiselt võiks neutraalne ajakirjandus muidugi uurida, et mis leping see küll olla võiks.
    Urmar, ma olen tähelepanud, et sa jälgid väga palju TTV. Mu hea sõber ütles mulle, et kui sa jõuad TTV peale, oled sa vanaks jäänud või siis sul ei ole lihtsalt elu? Arvestades, et mõned tulemused liigades tulevad hilinemisega, kas see ongi su põhjus? TTV?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Urmar, ma olen tähelepanud, et sa jälgid väga palju TTV. Mu hea sõber ütles mulle, et kui sa jõuad TTV peale, oled sa vanaks jäänud või siis sul ei ole lihtsalt elu? Arvestades, et mõned tulemused liigades tulevad hilinemisega, kas see ongi su põhjus? TTV?
    Üldiselt ma muidugi olengi vana, aga TTV-d ei tasu selles süüdistada. Ka tulemuste hilinemises pole süüdi TTV, vaid erinevad asjaolud, vahel nii, vahel naa, üldiselt ma ei vaevuks selgitama.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ka tulemuste hilinemises pole süüdi TTV, vaid erinevad asjaolud, vahel nii, vahel naa, üldiselt ma ei vaevuks selgitama.
    Lihtsalt laisk?

Kaljulaidi ei võetudki kinni, et Vladimir Kulikovi vastu vahetada?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Antizeniidid, hobofoobid. Mina olengi lõvi. Jop küll. Terve poliitmaailm-meedia on horoskoop.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Üldiselt ma muidugi olengi vana, aga TTV-d ei tasu selles süüdistada. Ka tulemuste hilinemises pole süüdi TTV, vaid erinevad asjaolud, vahel nii, vahel naa, üldiselt ma ei vaevuks selgitama.
    Su suurim miinus ongi, et sa ei vaevu selgitama vaid kukud õigustama.
    Ükskõik mis teemas.
    Teatud teemades saad isegi hakkama aga vutiga seonduvas...🤥🤥🤥🤥

Algupärane

suht loll on täiskasvanud inimesi kuulamas nutmas kuidas nende töötavaid väljamaalastest abikaasasid hakatakse nüüd riigist välja saatma EKRE tõttu.

Kusagil ikka sügav auk meedias ja kommunikatsioonis et sellised arvamused üldse tekivad

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Su suurim miinus ongi, et sa ei vaevu selgitama vaid kukud õigustama.
    Ükskõik mis teemas.
    Teatud teemades saad isegi hakkama aga vutiga seonduvas...��������
    Sinusuguste pärast ei saagi ma selgitada. Hakkad kohe alatult kasutama.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Seda vist nimetataksegi tänapäeva Eestis poliitikategemiseks?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Üldiselt on see Eesti poliitikas tavaline, et ei suvatseta vastata teravatele küsimustele, olles kuulanud hiljutisi Ansipi, Kalda jt vastuseid. Eristab neid vaid see, et Ratas on ametis, kus võiks, aga ei peaks ilmtingimata täpsemalt vastama, ülejäänud asuvad hetkel luuseri positsioonil.

Vana Kallas pani kõige täpsema haagi, et kesk pole meid kunagi sallinud, nagu ka meie neid. Kõige selle taustal meedial valada krokodillipisaraid, et miks Kesk Refiga koostööle ei läinud, on kummastav.

Agent, anna oma poliitikaosakonnale eesotsas Poomiga teada, et kesk ja reform pole kunagi sõbrad olnud, valgustagu poliitikat parem sellest aspestist.

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Eristab neid vaid see, et Ratas on ametis, kus võiks, aga ei peaks ilmtingimata täpsemalt vastama.
    Eem, how you figure?

Alguses, tunnistan, oli see ümmargune jutt meelelahutuslik. Mida aeg edasi, seda rohkem tabasin ma end mõtlemast, et see ei ole tegelikult üldse naljakas. Hoopis ohtlik tendents on.

See ei tohiks tegelikult olla okei, et riigi peaminister ei suuda või ei taha (mõlemad on üsna halvad variandid) vastata sisuliselt ühelegi meedia küsimusele normaalselt ja asjakohaselt. Meedia, teatavasti, peaks täitma teatavat kontrollifunktsiooni meie armsate valitsejate üle.

Üldiselt võib enne iga Ratase poliitilise avalduse avamist juba oodata, et seal leiduksid kindlasti järgmised sõnad (asjakohane näiteks joomismängude puhul): seisukoht, põhimõtted, sidusus, siiras, ei ole vastuvõetav jmt.

Nüüdsete valimiste ajal lisandus hittväljendina "punased jooned". Kui räägitakse Ühtse Venemaaga koostööleppest, siis on raudkindel ja aegumatu tabamus "raugema" (mis ajast lepingud või koostöölepped muide raugevad?). Keegi tragi hakkaja võiks Ratase poliitilistele avaldustele ausalt öeldes tekstianalüüsi teha.

Aga nagu öeldud - oli naljakas, nüüd on juba veidi kõhe ja paneb küsima, et kus see piir jookseb?
    Cholo's different and so are the players: he's really sticking it to them and they're not rebelling. I've never seen them like this. Others had tried but failed. No other man could have united Atlético like Simeone has: a former club captain and double winner, an idol who always promised to return, his status is untouchable.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Eem, how you figure?

/../

Aga nagu öeldud - oli naljakas, nüüd on juba veidi kõhe ja paneb küsima, et kus see piir jookseb?
    Ära näe vaeva, st ära kuluta oma aega.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud