Lehekülg 161, kokku 206 EsimeneEsimene ... 61111151157158159160161162163164165171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 4108
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ma tõesti loodan, et Ekspressil või siis politseil on olemas vettpidavad tõendid. Vastupidisel juhul on Ekspressi ilmselt pankrott ootamas. Ministri 4 aasta palk ja moraalne kompensatsioon tuleks ilmselt üle poole miljoni kokku.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma tõesti loodan, et Ekspressil või siis politseil on olemas vettpidavad tõendid. Vastupidisel juhul on Ekspressi ilmselt pankrott ootamas. Ministri 4 aasta palk ja moraalne kompensatsioon tuleks ilmselt üle poole miljoni kokku.
    Sealt ei tule mingit pankrotti ega kompensatsiooni. Selles võid rahulikult kindel olla.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Ma loodaks siiski ennekõike, et Kuusik ei ole tegelikult naist peksnud. Kui on, siis mul isiklikult on võrdlemisi pohhui, kas kohus ta selles ka süüdi mõistab või mitte, sitapea on ta nii või teisiti. Praegu viitavad päris paljud avalikkuse ette jõudnud asjaolud sellele, et uskuda tasub kahjuks siiski pigem Kuusiku vägivaldsust kui süütust. Ja sellisel inimesel ei tohiks olla kohta mitte kuskil, kuniks ta oma tegusid ei kahetse. Et kui äkki tõstaks selle fookuse korraks ajakirjanduse tegutsemiselt, helmedelt, ametikohalt, presidendi džemprilt, ärapanemiselt ja kõigelt muult sellele, mis siin juhtumis tegelikult tähtis on.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ma loodaks siiski ennekõike, et Kuusik ei ole tegelikult naist peksnud.
    Ma olen ka vägivalla vastane, aga kui ta tõesti peksnud ei ole, siis oleks EE-l küll kehv perspektiiv.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olen ka vägivalla vastane, aga kui ta tõesti peksnud ei ole, siis oleks EE-l küll kehv perspektiiv.
    EE ei läheks eales sellist lugu kaheldes kirjutama.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    aga ikkagi, äkki pole teie tõendid näiteks legaalsed?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

a mis sa ise arvad mõnnar? et noh, su kogemused ajakirjanduses ja värgid. sul peaks olema eos juba omad kahtlused, kes ajab sitta?

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Süvariik 1, EKRE 0

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Ruuben Kaalep oskab hästi libakontosid teha. Seega IT-valdkond sobib talle.
    Ilmselt on välismaalt ka midagi ostnud ehk et sobib hästi.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Sa vägisi loodad, et äkki ikka midagi on asjas kahtlast? Et ikka ajakirjandus teeb liiga ja üldse?
    Ekspress ei ole mingi faking Nelli Teataja. Isegi Ratas ütleb oma ümmarguse jutuga, et seis sitt.

Kuusikule visiitkaardid trükiti ikka ära juba?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

No offens, aga nüüd vajan ma küll tõlget.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Peksti välja tunnistus

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    a mis sa ise arvad mõnnar? et noh, su kogemused ajakirjanduses ja värgid. sul peaks olema eos juba omad kahtlused, kes ajab sitta?
    Olen seda siin teemas öelnud. Ülakorruse raskekahurvägi lendas peale ja nemad ei eksi.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ära mängi lihtsameelset, küllap said aru. Kunagi tabati, äkki isegi Rakveres üks tegelane purjuspäi roolis, kellelgi kahtlusi polnud, aga hiljem selgus, et mõõteriist oli taatlemata ja kogu süüdistus vajus kokku.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ammu on selge, et Mõnu esindab süvariiki... mõnu(vihje analsele sügavusele)+AGENT.... halloooooo sheeple, ärgake!
    Küll "Objektiiv" ja "Uued Uudised" oma materjali varsti letti löövad, sest seal ülakorrusel on veel vingem raskekahurivägi, küll siis need suuorganid suurest häbist pärani ka vajuvad. EKRE pole nii hambutu (va nende naisliikmed), et sellele provokatsioonile mitte vastata, oskavad ka nemad käsi väänata.

K(u)usikust saab märter, sest mida see naine üldse ronis köögist eemale ja tegelikult ükski lugupeetud naisterahvas ei viibi ilma abikaasata (Abielu on püha!) õues. Ja kui see ei kõla usutavalt, siis saab alati väita, et pagulased ründasid. Easy breezy.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ära mängi lihtsameelset, küllap said aru. Kunagi tabati, äkki isegi Rakveres üks tegelane purjuspäi roolis, kellelgi kahtlusi polnud, aga hiljem selgus, et mõõteriist oli taatlemata ja kogu süüdistus vajus kokku.
    No kui sa eeldad, et ajakirjanikel on samad materjalid ja võimalused kohtukõlblikku materjali kokku ajada, siis eksid. Tunnistus ajakirjanikule ei päde kohtus, seda peab inimene ikka politseile ja kohtunikule rääkima.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kogu infot, mis toimetusse sisse tuleb, pole võimalik läbi töötada ja lõpuni viia. Seetõttu on loomulik, et tehakse valik, et mida ja kuidas tehakse. Kui tuleb info, et peaminister jäi täispeaga vahele, siis hakatakse sellega kohe tegelema. Kui mingi suvaline ärimees jääb, siis on selline 50-60.
    Ma arvan, et iga inimese isikuvastane kuritegu vajab tähelepanu. Selline selekteerimine ja info riiulisse panemine on kole. Nõrgemaid peaks kaitsma ja aitama.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma arvan, et iga inimese isikuvastane kuritegu vajab tähelepanu. Selline selekteerimine ja info riiulisse panemine on kole. Nõrgemaid peaks kaitsma ja aitama.
    Kui keskmiselt on toimetuses 10 inimest, kes peavad lehe ära täitma, siis kõike pole võimalik alati töösse panna. Minu bonnieri toonud materjal seisis ka riiulil pool aastat. Seda esiteks seepärast, et kohe ei jagatud toimetuses lahti, et kui tundlik see lugu on ja teiseks polnud ka aeg õige.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ammu on selge, et Mõnu esindab süvariiki... mõnu(vihje analsele sügavusele)+AGENT.... halloooooo sheeple, ärgake!
    Küll "Objektiiv" ja "Uued Uudised" oma materjali varsti letti löövad, sest seal ülakorrusel on veel vingem raskekahurivägi, küll siis need suuorganid suurest häbist pärani ka vajuvad. EKRE pole nii hambutu (va nende naisliikmed), et sellele provokatsioonile mitte vastata, oskavad ka nemad käsi väänata.

K(u)usikust saab märter, sest mida see naine üldse ronis köögist eemale ja tegelikult ükski lugupeetud naisterahvas ei viibi ilma abikaasata (Abielu on püha!) õues. Ja kui see ei kõla usutavalt, siis saab alati väita, et pagulased ründasid.
    this was good. naerupisarad on korralikud hetkel.
    ma olen nõus, varsti tehakse kuusikust märter ja kõiges on süüdi liberaalid ja sotsid. ekspressist rohkem usaldaks ma naiste tugikeskuse tegelasi ainult, kui juba selle asjaga võidlevad inimesed räägivad, et kuusiku näitleb sama hästi, kui ott sepp, siis ei tohiks olla siin üldse mingeid küsimusi.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kuidagi tuleb ju materjale selekteerida, nii julmalt kui see ka ei kõla, seega ma mõistan täiesti neid valikuid.
    Arvestades, kui tihti politsei saab vastavaid väljakutseid, siis Mõnu enam muust ei jõuakski kirjutada ju.
    "Eesti Ekspress" ja "Postimees" tuleks vastavalt sisule siis ümbernimetada "Eesti Ekspeks" ja "Peksumees".

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud