Lehekülg 165, kokku 204 EsimeneEsimene ... 65115155161162163164165166167168169175 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 281 kuni 3 300, kokku 4079
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    minu tegevusala peal pakub täna eestis tööd umbes täpselt 4 organisatsiooni ja seda ka mõõndustega, et nii lihtne see ei ole . Ja ega iga viga ise ka parandama ei pea hakkama, vahel piisab sellest, et märkad viga ja räägid sellest ka teistele ning las siis tuleb teotahteline inimene, kes reaalselt tahab asju muuta. Valime tema ja näeme, et umbes täpselt 2 aasta pärast on juured samamoodi all. Nii see paraku avalikus sektoris on.
    Noh, palkade teemal tasub Plasticut isegi kuulata, sellega on ta vist tõesti seotud olnud ja töökoormuseid analüüsinud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

sorry, minu viga jah. Kiire google ütles 2017. a andmetel, aga ju see oli siis see liitumiste eelne värk. nüüd tõepoolest rohkem. Aga ma arvan, et sisulist fakti see siiski ei muuda, et sellistes valdades, kus julgelt mingi 60% eelarvest läheb haridusele ning konkreetselt 15% vallavalitsuse enda ülalpidamisele... tundub 3 abivallavanema roll arusaamatu. Kuidas sulle siis valla elanikuna tundub?
    Kui suvel vallavalitsuses praktikal sai käidud, siis oligi üks viimastest ülesannetest palgataseme võrdlus teiste (Pärnu- ja Harjumaa) KOVidega. Et noh huvi palgatase loogika paika saada oli ilmselgelt olemas, kuigi ma ei tea, kas ja milliseid järeldusi lõpuks tehti.

Ja no Tori-suguse KOV-reformi järgse valla puhul tuleks ka silmas pidada näiteks, et 1) vallavalitsuse erinevad osakonnad asuvad teineteisest üsnagi arvestatava vahemaa kaugusel, mis muudab töö automaatselt tüütumaks; 2) KOVi-reformi järel on kokku sattunud kompott sotsiodemograafiliselt ning arengutasemelt väga kirjudest ja eriilmelistest piirkondadest (isegi Eesti mõistes) ning nende ühtlustamine, hillarkohvide händlimine ja mõne eelneva omavalitsuste kasjaki lappimine võtabki rohkem füüsilist ja vaimset ressurssi.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Sellist labasust ja matslikust ei õigusta miski muidugi, aga kui nüüd prillid ära võtta, siis ega Kaljulaid nüüd ise kaevas ka endale augu ja presidendile vastavalt kohe kindlasti ei käitunud.

Kui sa ise annad koertele oma debiilse teoga kondi hambusse, siis mis sealt peale puremise head loota on?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sellist labasust ja matslikust ei õigusta miski muidugi, aga kui nüüd prillid ära võtta, siis ega Kaljulaid nüüd ise kaevas ka endale augu ja presidendile vastavalt kohe kindlasti ei käitunud.

Kui sa ise annad koertele oma debiilse teoga kondi hambusse, siis mis sealt peale puremise head loota on?
    No eks ta läks enda sisepoliitika sammu peale. Mingi pool aastat tagasi oli tal mure, et ta pole nähtav. Nüüd on tema võimalus. Eks ajalugu näitab, kui hea variant see oli. Aga nüüd on tal ikka väga selge toetus ka tekkinud.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No eks ta läks enda sisepoliitika sammu peale. Mingi pool aastat tagasi oli tal mure, et ta pole nähtav. Nüüd on tema võimalus. Eks ajalugu näitab, kui hea variant see oli. Aga nüüd on tal ikka väga selge toetus ka tekkinud.
    mul tekiks ka erapooletus, kui üks erakond on nagu viimane maamats, ole sa siis president või maakas.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Ehk keegi seletaks mulle, mis ajast muidu sõnavabaduse toetamine ja naisepeksu taunimine Eestis sisepoliitilisteks küsimusteks kerkisid?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

mnjah... toetus tekkinud... selles osas on kurb, et on mingi estäblishmendi jaoks kehtivad ühiskonnas teistsugused reeglid, sest nemad ju naistepeksu kõrvale loevad siiski õhtul luulet, teevad vabal ajal teatrit ja on muidu kultuursed inimesed.

kaugel sellest, et seda no99 venda peaks elu lõpuni tampima. mees tegi vea, tunnistas selle ning kui ohver annab andeks ning mees oma vigu ei korda, siis minu jaoks jumala fine. küll aga ei saa olla nii, et tema ühiskondlik rehabiliteerimine toimub läbi selle, et lausa presidendi tasemel visatakse steitmendina käppa ja antakse selline roll nagu talle anti.

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

mnjah... toetus tekkinud... selles osas on kurb, et on mingi estäblishmendi jaoks kehtivad ühiskonnas teistsugused reeglid, sest nemad ju naistepeksu kõrvale loevad siiski õhtul luulet, teevad vabal ajal teatrit ja on muidu kultuursed inimesed.

kaugel sellest, et seda no99 venda peaks elu lõpuni tampima. mees tegi vea, tunnistas selle ning kui ohver annab andeks ning mees oma vigu ei korda, siis minu jaoks jumala fine. küll aga ei saa olla nii, et tema ühiskondlik rehabiliteerimine toimub läbi selle, et lausa presidendi tasemel visatakse steitmendina käppa ja antakse selline roll nagu talle anti.
    word n-word, Kuusik poodi esimese päevaga üles ning Kersti oma lollaka dressiga jooksis lausa saalist välja, samas Ojasoo tunnistas ennast krimasjas süüdi (taipoh kui lepitusmenetlus pole süü tunnistamine). Ojasoo puhul aga ütles Kaljulaid, et "oi aga anname talle ikkagi andeks".
    Mitte, et mulle Kuusik või üldse EKRE meeldis, kuid sellega lasi küll Kaljulaid ennast minu silmis täis. Õnneks minu arvamus nagunii kedagi ei koti.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mis juhtus?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    word n-word, Kuusik poodi esimese päevaga üles ning Kersti oma lollaka dressiga jooksis lausa saalist välja, samas Ojasoo tunnistas ennast krimasjas süüdi (taipoh kui lepitusmenetlus pole süü tunnistamine). Ojasoo puhul aga ütles Kaljulaid, et "oi aga anname talle ikkagi andeks".
    Mitte, et mulle Kuusik või üldse EKRE meeldis, kuid sellega lasi küll Kaljulaid ennast minu silmis täis. Õnneks minu arvamus nagunii kedagi ei koti.
    Lepitusmenetluse eelduseks seaduse järgi ei ole süü tunnistamine.

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Lepitusmenetluse eelduseks seaduse järgi ei ole süü tunnistamine.
    Inimene, kes süüdi pole ei läheks sellist teed. Eestis vähemalt.
    Aga vabandan faktivea ees. Moraalselt on ta ikkagi süüdi.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Inimene, kes süüdi pole ei läheks sellist teed. Eestis vähemalt.
    Aga vabandan faktivea ees. Moraalselt on ta ikkagi süüdi.
    Millele see väide tugineb? Kõhutundele? Lepitusmenetluse rakendamine ei too inimesele kriminaalkaristust. Menetlus tema suhtes lõpetatakse. Kohtusse materjalid ei jõua, mistõttu ei anna ka kohus tõenditele õiguslikku hinnangut. Teatud juhtudel rakendab praktikas lepitusmenetlust ka kohus, kuid tavapärasem on see, et lepitusmenetluse rakendajaks on prokuratuur. Lepitusmenetlusega nõustumise motiiviks võib vabalt olla ka lihtsalt soov vältida pikka ja kurnavat kohtumenetlust. Seega pole võimalik väita, et lepitusmenetlusega nõustunu kohe ka süüdi on.

Siinkohal ei tohi segi ajada lepitusmenetlust kokkuleppemenetlusega. Viimase puhul teeb kohus otsuse ja inimene saab karistada.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Millele see väide tugineb? Kõhutundele? Lepitusmenetluse rakendamine ei too inimesele kriminaalkaristust. Menetlus tema suhtes lõpetatakse. Kohtusse materjalid ei jõua, mistõttu ei anna ka kohus tõenditele õiguslikku hinnangut. Teatud juhtudel rakendab praktikas lepitusmenetlust ka kohus, kuid tavapärasem on see, et lepitusmenetluse rakendajaks on prokuratuur. Lepitusmenetlusega nõustumise motiiviks võib vabalt olla ka lihtsalt soov vältida pikka ja kurnavat kohtumenetlust. Seega pole võimalik väita, et lepitusmenetlusega nõustunu kohe ka süüdi on.

Siinkohal ei tohi segi ajada lepitusmenetlust kokkuleppemenetlusega. Viimase puhul teeb kohus otsuse ja inimene saab karistada.
    kui ma oleks õige vend, siis nah mulle lepitusmenetlus? üks pool on pea alati villane. ja päris nii need lepitusmenetlused ju ka ei ole, et menetluse sisuks ja tagajärgedeks on kahe poole käesurumine. reeglina kaasnevad ühele poolele siiski ka ju kohustused. aga seda, tundub, tead sa isegi.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

kui ma oleks õige vend, siis nah mulle lepitusmenetlus? üks pool on pea alati villane. ja päris nii need lepitusmenetlused ju ka ei ole, et menetluse sisuks ja tagajärgedeks on kahe poole käesurumine. reeglina kaasnevad ühele poolele siiski ka ju kohustused. aga seda, tundub, tead sa isegi.
    Alternatiiv oleks sel juhul hakata pidama kohtumenetlust. Seega, nagu eelnevalt öeldud, võib inimene vabalt otsustada lepitusmenetluse kasuks seetõttu, et vältida kohtus käimist.

Kusjuures on praktikas olnud ka selliseid lepitusmenetlusi, mille tagajärjeks ongi poolte käesurumine. Seda, milliseid kohustusi võidakse lepitusmenetluse puhul rakendada, seadus ei reguleeri. Seega ongi need suhteliselt seinast-seina.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas seal mitte mõlemad osapooled ole öelnud, et läks vähe lappama, kuid Ojasoo ei saa täpsemalt rääkida, kuna kokkuleppemenetlus seab piirid?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Alternatiiv oleks sel juhul hakata pidama kohtumenetlust. Seega, nagu eelnevalt öeldud, võib inimene vabalt otsustada lepitusmenetluse kasuks seetõttu, et vältida kohtus käimist.

Kusjuures on praktikas olnud ka selliseid lepitusmenetlusi, mille tagajärjeks ongi poolte käesurumine. Seda, milliseid kohustusi võidakse lepitusmenetluse puhul rakendada, seadus ei reguleeri. Seega ongi need suhteliselt seinast-seina.
    ma saan aru, millest sa räägid, aga viitasin rohkem sellele, et su argumendid küll juriidiliselt õiged, kuid antud lõimes mulle ja hofnarile vastusena selles osas minu arvates veidi naiivsed. Ma rääkisin nt üldistest olukordadest ning ma päris kindel, et lepitusmenetlustes üldiselt siiski lasuvad lõpuks ühel poolel siiski kohustused (jah, vahepeal tõesti surutakse ainult kätt). Nüüd täitsa inimlikul tasandil - võtta õige ja seaduskuuleka inimesena endale kohustusi, et pääseda kohtupidamisest... no ju siis nii puhas poiss ei ole ikkagi.

ehk siis aed ja aiauk.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

ma saan aru, millest sa räägid, aga viitasin rohkem sellele, et su argumendid küll juriidiliselt õiged, kuid antud lõimes mulle ja hofnarile vastusena selles osas minu arvates veidi naiivsed. Ma rääkisin nt üldistest olukordadest ning ma päris kindel, et lepitusmenetlustes üldiselt siiski lasuvad lõpuks ühel poolel siiski kohustused (jah, vahepeal tõesti surutakse ainult kätt). Nüüd täitsa inimlikul tasandil - võtta õige ja seaduskuuleka inimesena endale kohustusi, et pääseda kohtupidamisest... no ju siis nii puhas poiss ei ole ikkagi.

ehk siis aed ja aiauk.
    Noh, nagu ma ka ütlesin, siis need kohustused on seinast-seina. Me ei räägi ainult rahalistest kohustustest. Seega see, et inimene on valmis mingisuguse kohustuse täitma üksnes seetõttu, et pääseda oluliselt kulukamast, aeganõudvamast ning ka meedia tähelepanu nõudvast üldmenetlusest, on täiesti loogiline isegi siis, kui ta hindab enda positsiooni üldmenetluses vaielda heaks.

Tihti ei ole asjad mustvalged ning olulised on detailid. Seega selleks, et pääseda detailide üle vaidlemisest, valitakse lihtsam tee. Samuti on tihtipeale võimalikku tulemit kohtus prognoosida üsnagi keeruline, mistõttu inimene, kes tahab rahus enda eluga edasi minna, olgugi, et võib ennast ka õigeks pidada, võib vabalt valida lepitusmenetluse ja kriminaalmenetluse lõpetamise.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kas proua presidendil olid rinnakad ka dressi all või tegi nagu-Palol-oli-Riigikogu-grupipildil?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kui Ojuland saab ministriks, siis, noh, faking Jüri Ratas võiks end lõpuks kaineks magada.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud