Lehekülg 186, kokku 204 EsimeneEsimene ... 86136176182183184185186187188189190196 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 701 kuni 3 720, kokku 4079
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    No selle Rootsi vägistamiste kohta soovitan seda lugeda:
    https://www.thelocal.se/20190529/inc...study-suggests
    Kui sa immigratsiooni ja kuritegevuse seotust ei usu, siis vaata neid tabeleid

Soome
    https://infogram.io/p/c2dae9b7dbe74c...336ed8e454.png

Saksamaa
    https://assets.bwbx.io/images/users/...A/v1/-1x-1.png
    https://i1.wp.com/www.europeanfreedo...many.png?ssl=1
    Number of suspects in organized crime in Germany https://en.wikipedia.org/api/rest_v1...73f8f43e64.png

Taani
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...ed_for_age.png
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Okei moslemid (ja kõik muud euroopast väljas elavad) saavad rohkem lapsi. Miks see sind kotib? Kas sa kardad, et kui 5000 moslemit tulevad eestisse siis 200 aasta pärast on Eesti Muslim majority riik ja su järglased peavad araabia keelt rääkima?

Küsime parem nii. Kas sinu meelest mõni aafriklane või araablane võib kunagi eestlaseks saada?
    Kui sa vötad köik ühe puuga, unustades ära oma etnilise päritolu ja kultuuri, lased köigil vabalt ringi rännata, sest köik on vördsed, siis ma arvan jah, et see on probleem. Kas on inimesi, kes pole sinu koju teretulnud? vöi magamistuppa? Muidugi on, selle jaoks on sul uksed ja aed ning seadused, mis seda kaitsevad. Kui sul puudub kontroll riiki ületavate inimeste üle, siis see on probleem. Mida on halba korralikust riigipiirist ja kontroll seda läbitatavest inimestest? immigratsiooni vastu pole mul isenesest midagi, kui see on limiteeritud. Inimesed, kes suudavad süsteemile tulu tuua on ilmselget hea möte. Suvaline arv suvalisi inimesi sinu riiki tulemas? no thanks. See tekitab ainult kaost. Seda rääkis juba L.Meri, et korralik riigipiir on Eesti jaoks üks tähtsamaid prioriteete. Kahjuks saadi sellest sellest alles siis aru, kui kapo ametnik piiril kinni vöeti. UK, Prantsusmaa, Rootsi ja Soomes on suur hulk uusi immigrante, kes makse ei maksa ja koormavad sotsiaalsüsteemi. -EV riigile ja rahvale, samal ajal igasugune kriitika immigrantide ja moslemite suunas on aina rohkem tsensuur ja hate speech ning rassismisüüdistused kiirelt tulema. See "köik on vördsed" teema on kindlalt seoses aina suurema naiste osalusega poliitikas ja juhtimises, mis on täiesti uus nähtus ajaloos. Loomu poolest kriitiline meel väiksem, nõustuvamad ja suurem kaastunne ja ohvrimeelsus vähemuse suhtes.
    Mul on Saaremaal üks Ghana söber, keda vöiks aina rohkem eestlaseks pidada. On siin juba pea 10a. elanud, õpib ja enam vähem oskab eesti keelt, käib tööl ja kasvatab lapsi, kes räägivad eesti ja inglise keelt, mitte araabia ega miskit muud. Sama teema selle Flora grusiiniga.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kui sa vötad köik ühe puuga, unustades ära oma etnilise päritolu ja kultuuri, lased köigil vabalt ringi rännata, sest köik on vördsed, siis ma arvan jah, et see on probleem. Kas on inimesi, kes pole sinu koju teretulnud? vöi magamistuppa? Muidugi on, selle jaoks on sul uksed ja aed ning seadused, mis seda kaitsevad. Kui sul puudub kontroll riiki ületavate inimeste üle, siis see on probleem. Mida on halba korralikust riigipiirist ja kontroll seda läbitatavest inimestest? immigratsiooni vastu pole mul isenesest midagi, kui see on limiteeritud. Inimesed, kes suudavad süsteemile tulu tuua on ilmselget hea möte. Suvaline arv suvalisi inimesi sinu riiki tulemas? no thanks. See tekitab ainult kaost. Seda rääkis juba L.Meri, et korralik riigipiir on Eesti jaoks üks tähtsamaid prioriteete. Kahjuks saadi sellest sellest alles siis aru, kui kapo ametnik piiril kinni vöeti. UK, Prantsusmaa, Rootsi ja Soomes on suur hulk uusi immigrante, kes makse ei maksa ja koormavad sotsiaalsüsteemi. -EV riigile ja rahvale, samal ajal igasugune kriitika immigrantide ja moslemite suunas on aina rohkem tsensuur ja hate speech ning rassismisüüdistused kiirelt tulema. See "köik on vördsed" teema on kindlalt seoses aina suurema naiste osalusega poliitikas ja juhtimises, mis on täiesti uus nähtus ajaloos. Loomu poolest kriitiline meel väiksem, nõustuvamad ja suurem kaastunne ja ohvrimeelsus vähemuse suhtes.
    Mul on Saaremaal üks Ghana söber, keda vöiks aina rohkem eestlaseks pidada. On siin juba pea 10a. elanud, õpib ja enam vähem oskab eesti keelt, käib tööl ja kasvatab lapsi, kes räägivad eesti ja inglise keelt, mitte araabia ega miskit muud. Sama teema selle Flora grusiiniga.
    Ehk siis lühidalt, kogu probleemi olemus on see, et naised on võimule lähemale saanud?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mis see TOP1 kõige hullem asi nüüd on, mis EKRE valitsuses olles riigis pekki keeranud on? (noh pärast seda kaevurite sundpuhkust ja koondamisi milles neid juba süüditatakse)

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Kaala jutu peale muidugi on sobilikud pildid:

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mis see TOP1 kõige hullem asi nüüd on, mis EKRE valitsuses olles riigis pekki keeranud on? (noh pärast seda kaevurite sundpuhkust ja koondamisi milles neid juba süüditatakse)
    Mainekahju, sellest vist köige rohkem räägitud. Kuidas seda täpselt tölgendada, ma ei tea

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Kaala jutu peale muidugi on sobilikud pildid:

Politsei statistika ei pea paika sinu jaoks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ehk siis lühidalt, kogu probleemi olemus on see, et naised on võimule lähemale saanud?
    EKRE ikka

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Mind paneb imestama see, et ekre fännid ei saa ise absoluutselt aru kui rumalad nad on.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Asjahuviline Kasutaja Rögin avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mind paneb imestama see, et ekre fännid ei saa ise absoluutselt aru kui rumalad nad on.
    Sama võiks ManU fännide kohta öelda ju.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rögin Vaata postitust
    Sama võiks ManU fännide kohta öelda ju.
    Ekre fännid näitavad initsatiivi ja lähevad ütlevad pakistanlastele ,,go home nahhui,, ja löövad ukse pauguga kinni. Millal viimati mõni manu fänn või manu mängija üldse midagi tegi ja initsatiivi üles näitas??

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Selline lause kehtib argumendina olenemata sinu enda taibukuse tasemest (vöi selle puudumisest), parempoolseid vaateid toetava väite kvaliteet ei mängi siin rolli, sest automaatselt oled rumal EKRE troll. Ja sinnapaika see arutelu jääb. Kahju. Kusjuures ma ei pea end parempoolseks EKRE fänniks ega vasakpoolseks reformide toetajaks, pigem liigitaks end vahepeale.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Selline lause kehtib argumendina olenemata sinu enda taibukuse tasemest (vöi selle puudumisest), parempoolseid vaateid toetava väite kvaliteet ei mängi siin rolli, sest automaatselt oled rumal EKRE troll. Ja sinnapaika see arutelu jääb. Kahju. Kusjuures ma ei pea end parempoolseks EKRE fänniks ega vasakpoolseks reformide toetajaks, pigem liigitaks end vahepeale.
    Aga miks sa küll siis ometigi vastasid linnukale, kui linnukas ei pidanud sind silmas?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Aga miks sa küll siis ometigi vastasid linnukale, kui linnukas ei pidanud sind silmas?
    aga miks sa mulle vastad, kui ma ei pidanud sind silmas?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

aga miks sa mulle vastad, kui ma ei pidanud sind silmas?
    Oolrait man. Klassika, kui vastata midagi ei ole, siis vastame ikka küsimusele küsimusega. Kurat, nagu Ratta Jürka juba!

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mulle tundub, et see on umbes see keiss nagu nende püramiidiskeemidega. Et asjad on obvious BS, aga vennad kes selle sees on, ei saa sellest absoluutselt aru. Omeitigi on enamasti suht mõistlike inimestega tegu. A noh, polegi ammu neid püramiidiskeeme liikumas olnud vist.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Mulle tundub, et see on umbes see keiss nagu nende püramiidiskeemidega. Et asjad on obvious BS, aga vennad kes selle sees on, ei saa sellest absoluutselt aru. Omeitigi on enamasti suht mõistlike inimestega tegu. A noh, polegi ammu neid püramiidiskeeme liikumas olnud vist.
    Lyconet!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Sellist ideoloogilist suhtumist leidub igas ääres. Kui küsimusele "kas vöiks üldse olla infot, mis töestaks vastupidist" on vastus ei, siis on ilmselt tegemist usu põhjal kinnistunud mötteviisiga, mida pole vöimalik ümber lükata.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lyconet!
    Kusjuures. Kas neist vendadest kirjutatakse lugusid siis ka kui "mull on lõhkenud"? Et ma mõtlen, et mida tüübid siis arvavad ja räägivad.
    Kunagi oli mingi kohvimasinate või kohvijoogi teema, mingi realitysaadetes käiv vend veel promos. Mis sellest saanud on näiteks
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud