Lehekülg 195, kokku 206 EsimeneEsimene ... 95145185191192193194195196197198199205 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 881 kuni 3 900, kokku 4108
    INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Sa lihtsustad liigselt (ja otsid kannataja rolli).

Ma ei tea, kas siin on aktsiisilangetamise pooldajaid ekrenautideks sildistatud?
    No kui ma juhtisin tähelepanu mõnede kohalike ekspertide möödapanekule koalitsioonileppe koostamise ajast seoses alkoaktsiisi langetamise teostamisega, siis tuli küll mitu sellist postitust, et ma olen peast ullike või veel hullem. Lihtsalt fakti esile toomise eest, et EKRE ei ole päris võimetu ühtegi oma programmi lubadust reaalselt täitma....
    LeeRomeno hala teemal, kes on EKRE valija, on ka naljakas. See ongi üks osa punase katku probleemist. Ei saa aru, et meil on ka poliitikas turumajandus juba pikalt olnud. Kui ma ühes valimistsüklis annan oma hääle ühele parteile ei tähenda see sugugi seda, et olen nüüd nende sekti liige, tõsiusklik ja saab ilusti ära lahterdada lähimaks 50neks aastaks. Viimastel valimistel oli valida AIDSi, ebola, tripperi ja gripi vahel, palju valisid teadlikult gripi... see ei tähenda, et gripp oleks väga tore, lihtsalt teised variandid olid veel viletsamad.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
    Noh, eks ka EKRE poliitikute seas see varieeruvus on ikka üsna meeletu. Alustades Ruuben Kaalepist ja Poolametsast, kes on sõna otseses mõttes natsid ja rassistid ning lõpetades mõndade 65+ vanuses endiste Rahvaliitlastega, kes vist tahavad lihtsalt "vana head" kolhoosiaega ja maaelu tagasi.

Ja siis on seal veel Jaak Madison, kelle täpsest maailmavaatest on väga keeruline aru saada ja kes soovib vist lihtsalt karjääri teha. Kuuldavasti EKRE sees teda eriti ei sallita ka ning ollakse üsna rahul, et saadi ta Brüsselisse jalust ära saata.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Sa lihtsustad liigselt (ja otsid kannataja rolli).

Ma ei tea, kas siin on aktsiisilangetamise pooldajaid ekrenautideks sildistatud?

Või kedagi, kes on öelnud, et Ratas teeb, mis suudab?

Või kedagi, kes ütleb, et Luik on okei kaitseminister?

Või kedagi, kes kiitis koalitsiooniplaani, kus olid jalkale siseväljakud jms.

Ega ikka pole küll. Või mu mälu petab. Küsimus on siiski teistes teemades (Kuusik, euroopa pahad väärtused, homovaenulikkus, meediarünnakud rahvuslaste vastu, soroslased, rahvusriigi surm, moslemite juurdekasv jms).

Ja ma ei ütleks, et kedagi trolliks tituleeritakse, kui ta rahulikult oma mõtteid argumenteerib. Pigem ikka lahmimist, vandenõuteooriaid, küsimärgiga kangeid süüdistusi jne.
    Ma kõigest kirjeldasin toimuvat.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Üldiselt on kolme tüüpi EKRE valijaid.

1) Eriti lollid. Need on need, kelle elu-oluga kursis olemine piirdub portaalidega nagu Uued Uudised, Objektiiv ja EKRE Sõprade Klubi FB lehega jne. Samuti kiruvad Sorost, Euroopa Liitu jne. Nemad on ka igal pool internetis kõige valjemad ja jätavad mulje nagu nad olekski enamus.
    2) Normaalsed konservatiivid. Inimesed, kes ei poolda massiimmigratsiooni ja homoabielusid, samas ei usu mingitesse Sorose ja Euroopa Liidu vandenõuteooriatesse. Enamasti pigem isegi pooldavad ELi. Esineb erinevaid variatsioone, osadel neist võib nt. homoabieludest täiesti ükskõik olla jne.
    3) Lihtsalt teistes erakondades pettunud inimesed. Nad ei pruugi isegi väga hästi aru saada, mille eest EKRE täpselt seisab, aga EKRE on endast edukalt jätnud mulje kui uuest tulijast, kes senise poliitkartelli laiali peksab ja nende varastamised jne. lõpetab.

Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.
    Need protsendid tunduvad ausalt ikka väga debiilsed.
    Pakuks ise ka puusalt
    1. 82% ekre valijatest
    2. 17%
    3. 1%

Tead sa reaalselt mõnda mõistusega inimest, kes teistes erakondades pettus ja valis kõige halvema variandi? Mina ei tea.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Pakuks ise ka puusalt
    1. 82% ekre valijatest
    2. 17%
    3. 1%

Tead sa reaalselt mõnda mõistusega inimest, kes teistes erakondades pettus ja valis kõige halvema variandi? Mina ei tea.
    Ära palun paku rohkem puusalt. Aitäh

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Pakuks ise ka puusalt
    1. 82% ekre valijatest
    2. 17%
    3. 1%

Suhtle oma vanemate sugulastega, mu isiklik kogemus ütleb, et nende seas on selliseid üpris palju. Eelmine kord valisid need samad inimesed enamasti VE.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Üldiselt on kolme tüüpi EKRE valijaid.

1) Eriti lollid. Need on need, kelle elu-oluga kursis olemine piirdub portaalidega nagu Uued Uudised, Objektiiv ja EKRE Sõprade Klubi FB lehega jne. Samuti kiruvad Sorost, Euroopa Liitu jne. Nemad on ka igal pool internetis kõige valjemad ja jätavad mulje nagu nad olekski enamus.
    2) Normaalsed konservatiivid. Inimesed, kes ei poolda massiimmigratsiooni ja homoabielusid, samas ei usu mingitesse Sorose ja Euroopa Liidu vandenõuteooriatesse. Enamasti pigem isegi pooldavad ELi. Esineb erinevaid variatsioone, osadel neist võib nt. homoabieludest täiesti ükskõik olla jne.
    3) Lihtsalt teistes erakondades pettunud inimesed. Nad ei pruugi isegi väga hästi aru saada, mille eest EKRE täpselt seisab, aga EKRE on endast edukalt jätnud mulje kui uuest tulijast, kes senise poliitkartelli laiali peksab ja nende varastamised jne. lõpetab.

Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.
    Protsendid protsentideks aga üldiselt on sisu õige. Hea post Blablabla!

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
    jah, mcn, keegi ei sõima
    Kas see mitte linnupoja ei olnud, kes 100 tuhat seina äärde tahtis tõsta ja kus vendetta sai ühe ekremeelse avalduse peale teksti stiilis: "no näete, see imbetsill avaldas oma tõelise pale" jne.

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Ei saa aru, et meil on ka poliitikas turumajandus juba pikalt olnud. Kui ma ühes valimistsüklis annan oma hääle ühele parteile ei tähenda see sugugi seda, et olen nüüd nende sekti liige, tõsiusklik ja saab ilusti ära lahterdada lähimaks 50neks aastaks.
    Ega poliitika pole jah nii kerge valik, kui lemmar jalkaklubi, et tuled ja jääd
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Suhtle oma vanemate sugulastega, mu isiklik kogemus ütleb, et nende seas on selliseid üpris palju. Eelmine kord valisid need samad inimesed enamasti VE.
    Mitte ükski ei kuulu sellesse kolmandasse varianti ja tänu ekrele on igalpool kus satud poliitiline jutt kahjuks teemas. See on küll statistika 20-30 inimese kohta vanemast generatsioonist, aga siiski.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Umbes kümmekond sellist tean.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Protsendid protsentideks aga üldiselt on sisu õige. Hea post Blablabla!

jah, mcn, keegi ei sõima
    Kas see mitte linnupoja ei olnud, kes 100 tuhat seina äärde tahtis tõsta ja kus vendetta sai ühe ekremeelse avalduse peale teksti stiilis: "no näete, see imbetsill avaldas oma tõelise pale" jne.

Ega poliitika pole jah nii kerge valik, kui lemmar jalkaklubi, et tuled ja jääd
    Linnupoja on äärmusliberaal ja ilma naljata ta on reaalselt normaalselt toimivale demokraatiale sama ohtlik kui need äärmus konservatiivid ekre ridades.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Umbes kümmekond sellist tean.
    Nojah, asi võib ilmselt selles ka olla, et ühe jaoks mõistusega inimene pole seda teise jaoks vms.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Linnupoja on äärmusliberaal ja ilma naljata ta on reaalselt normaalselt toimivale demokraatiale sama ohtlik kui need äärmus konservatiivid ekre ridades.
    Ma olen kohe kindlasti pigem sots. See et ma täis peaga vist? ei mäleta enam, arvasin, et maailm oleks parem paik kui kõik ekre fännid maha lasta ei tähenda, et ma arvan, et me nii peaks käituma.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma olen kohe kindlasti pigem sots. See et ma täis peaga vist? ei mäleta enam, arvasin, et maailm oleks parem paik kui kõik ekre fännid maha lasta ei tähenda, et ma arvan, et me nii peaks käituma.
    ma küll arvan, et maailm oleks parem paik kui EKRE valijaid ei oleks...

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma küll arvan, et maailm oleks parem paik kui EKRE valijaid ei oleks...
    ega ma ei mõelnudki, et ma enam nii ei arva, maailm oleks minu arvates kindlasti parem paik nii.

Ainukene põhjus miks äärmusliberaalid on ohtlikud ühiskonnale on see, et tänu liigsele idiootsusele tekib ekre suguste osside pealetõus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Nojah, nii ei saagi su küsimusele ju vastata, kui sa kohe juba ette tead, et tegu siiski ei ole mõistusega inimestega.

Nojah, asi võib ilmselt selles ka olla, et ühe jaoks mõistusega inimene pole seda teise jaoks vms.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Nojah, nii ei saagi su küsimusele ju vastata, kui sa kohe juba ette tead, et tegu siiski ei ole mõistusega inimestega.
    Mu point oli pigem see, et kui ma oleks ekre fänn, siis enamus teistest ekre fännidest minu luulu järgi ehk kuuluksidki sinna kolmandasse gruppi. Samas kui mina kõrvalt seda juttu kuulaks oleksin teisel arvamusel, et see tõde jääb siin kuhugi vahele ma arvan, et erinevad inimesed erinev arusaam. Täiesti vabalt võib sul olla selliseid tuttavaid. Ma lihtsalt ei tahaks üldse uskuda su juttu, sest siiamaani pole ühtegi sellist kohanud.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

https://www.youtube.com/watch?v=mx-2...Xd-Wqzh9R2Eo98 Mees on nii hull, et isegi EKRE ei tahtnud teda erakonda.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Keegi lasti haiglast jälle välja.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tänu Mõnule sai mingi tegelane jälle tasuta vaatamisi

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Tänu Mõnule sai mingi tegelane jälle tasuta vaatamisi
    Saad sellest aru? Te ei saa sellest aru!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud