Lehekülg 325, kokku 397 EsimeneEsimene ... 225275315321322323324325326327328329335375 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 481 kuni 6 500, kokku 7927
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Siis võiksime ka Valgevene koha pealt suu kinni hoida...
    See on võimsalt loll avaldus. Ehk kes oli võimul kummaski kohas? Et kui Lukashenka oleks kaotanud valimised, siis oleks ta ka vinguma hakanud, et minu riik, minu valimised, aga selgus, et neil tehti mu vastu sohki.

Ja Usa valimistel olid vaatlejad kohal, ka rahvusvaheliste orgide omad. Aga sealt pole teateid pettusest tulnud. Aa, need on ju sooroslased!

Et ei teki veidi mulje, et Trump ise valmistuski selleks, et vinguda mingite vigade peale, et oleks võimalik selgelt tulevat kaussisaamist enda fännidele selgitada?

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on võimsalt loll avaldus. Ehk kes oli võimul kummaski kohas? Et kui Lukashenka oleks kaotanud valimised, siis oleks ta ka vinguma hakanud, et minu riik, minu valimised, aga selgus, et neil tehti mu vastu sohki.

Ja Usa valimistel olid vaatlejad kohal, ka rahvusvaheliste orgide omad. Aga sealt pole teateid pettusest tulnud. Aa, need on ju sooroslased!

Et ei teki veidi mulje, et Trump ise valmistuski selleks, et vinguda mingite vigade peale, et oleks võimalik selgelt tulevat kaussisaamist enda fännidele selgitada?
    Ma ei ole kuskil sooroslasi maininud. Kuigi ma just selle Ungari päritolu juudi vastu sümpaatiat ei tunne, siis miskipärast teatud ideoloogiate poole kalduvad inimesed kipuvad kohe sääraseid absurdseid ja alusetuid silte külge panema.
    Loomulikult ei saa välistada, et Biden oleks ka muidu võitnud, pean seda isegi tõenäoliseks, aga mind häirib tõsiselt, kui ideoloogilistel põhjustel häbimärgistatakse tähelepanu pööramist võimalikele rikkumistele valimiste läbiviimisel. Ma ei ole kuskil väitnud, et kindlalt võltsiti võtmeosariikides tulemusi, mis Bideni postiteel tulnud häältega Trumpist ette tõstis, aga mitmed kahtlased käigud sealsete valimiste ajal väärivad tähelepanu. Siinkohal saaks sisse tuua meie meedia kallutatuse, kes serveerib seda asja nii, et üksnes Trump kütab pingeid ja süüdistab teist poolt võltsimises, ehkki neutraalne ajakirjandus läheks teemaga süvitsi ja keskenduks sääraste ütlemiste algallikatele, kelleks pole mitte Trump.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Ma ei ole kuskil sooroslasi maininud. Kuigi ma just selle Ungari päritolu juudi vastu sümpaatiat ei tunne, siis miskipärast teatud ideoloogiate poole kalduvad inimesed kipuvad kohe sääraseid absurdseid ja alusetuid silte külge panema.
    Loomulikult ei saa välistada, et Biden oleks ka muidu võitnud, pean seda isegi tõenäoliseks, aga mind häirib tõsiselt, kui ideoloogilistel põhjustel häbimärgistatakse tähelepanu pööramist võimalikele rikkumistele valimiste läbiviimisel. Ma ei ole kuskil väitnud, et kindlalt võltsiti võtmeosariikides tulemusi, mis Bideni postiteel tulnud häältega Trumpist ette tõstis, aga mitmed kahtlased käigud sealsete valimiste ajal väärivad tähelepanu. Siinkohal saaks sisse tuua meie meedia kallutatuse, kes serveerib seda asja nii, et üksnes Trump kütab pingeid ja süüdistab teist poolt võltsimises, ehkki neutraalne ajakirjandus läheks teemaga süvitsi ja keskenduks sääraste ütlemiste algallikatele, kelleks pole mitte Trump.
    Vaata Trumpi säutse. Ja võid kindel olla, et minnaksegi süvitsi, aga kummalisel kombel on suurem osa pettuskahtlusi ümber lükatud ja väiksematest ebaköladest tehakse justkui megasuur vandenõu. Trump lihtsalt kaotas selle valimise ja vâärika apellatsiooni asemel hakkas veel rohkem vandenõusid vorpima. Võimas president!

Algupärane

Vaata Trumpi säutse. Ja võid kindel olla, et minnaksegi süvitsi, aga kummalisel kombel on suurem osa pettuskahtlusi ümber lükatud ja väiksematest ebaköladest tehakse justkui megasuur vandenõu. Trump lihtsalt kaotas selle valimise ja vâärika apellatsiooni asemel hakkas veel rohkem vandenõusid vorpima. Võimas president!
    Ma ei saa vaidlusest aru. Üks pool ütleb, et ärge hääletage posti teel ja kuulutab seda ligi aasta ja siis hakkab posti teenuse süsteemi hävitama. Korjab postkastid kokku, pikendab vedamise tähetaegu jne. Ja siis ei saa aru, miks ta postiga hääli ei saa ja ei luba hääli hiljem kohale tulla. Nagu laseks endale kuuli jalga ja imestaks, et valus on. Nojah, mingi kogus vigu võis kindlasti olla, aga arvestades kui palju riigi siseseid kontrollijaid on mõlemale poolele, siis ma ei usu, et suurejoonelised sajatuhendelised pettused läbi läheks. Kindlasti oleks tõsiselt võetavad tõendid välja tulnud, kui ühe perekonna räuskamine. Isegi nii rangelt diktatuuri kontrolli all riigis tuli pildid ka videod.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Mis nüüd teed, Jüri?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Mis nüüd teed, Jüri?
    Eks peab tordi saatma.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Ee oota, aga kunas see kodusõda siis hakkab seal USAs

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Eks peab tordi saatma.
    Mhmm. Võiks ise küpsetada ja kaunistada ja kohale viia.
    Jälle on nii jabur ja piinlik.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Mis nüüd teed, Jüri?
    Ei tea mis saladusi need isa ja poeg teavad, et Jürka nende tankist vabatahtlikult on.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuidas nüüd EKRE apologeedid selle jama küll enda jaoks selgeks mõtlevad?

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Ee oota, aga kunas see kodusõda siis hakkab seal USAs
    Kogub tuure . Antifa ega BLM ei tea ka veel midagi teha
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Mhmm. Võiks ise küpsetada ja kaunistada ja kohale viia.
    Jälle on nii jabur ja piinlik.
    100 torti on veel ju alles. Ühesõnaga 99 korda võib Helme midagi öelda.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    100 torti on veel ju alles. Ühesõnaga 99 korda võib Helme midagi öelda.
    Need läksid siiski toidupanka.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Need läksid siiski toidupanka.
    No võtab ühe toidupanga automaadist välja. Yolo!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

krt, Ratas nii hädas ka omadega ei ole ju? KE ei suuda ilma peaministri kohata majanduslikult toime tulla? lemonid ei saa küpseks siis enam?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

https://www.washingtonpost.com/world...n-us-election/

Link ka kui keegi pole originaali lugenud veel.

Ameerika top 5 ajaleht, top 1 poliitikat kajastav väljaanne.

Kui me juba ühe referendumi teeme, kas siis ei võiks kohe sedelile teist küsimust juurde panna seoses Mart Helme pädevusega? Meie lapselapsed söövad ka veel seda välispoliitilist sitta tulevikus kui asi niimoodi edasi läheb.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    https://www.washingtonpost.com/world...n-us-election/

Link ka kui keegi pole originaali lugenud veel.

Ameerika top 5 ajaleht, top 1 poliitikat kajastav väljaanne.

Kui me juba ühe referendumi teeme, kas siis ei võiks kohe sedelile teist küsimust juurde panna seoses Mart Helme pädevusega? Meie lapselapsed söövad ka veel seda välispoliitilist sitta tulevikus kui asi niimoodi edasi läheb.

nvm..

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Samas kui kõik teised on EKRE-ga hädas, siis Sven Mikser oli Maskis Lauljas

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kuulge kamoon, siin on küll game over. Ainuke on, kas lähed ise saba jalge vahel või laguneb ka valitsus.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud