Lehekülg 338, kokku 395 EsimeneEsimene ... 238288328334335336337338339340341342348388 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 741 kuni 6 760, kokku 7891
    Reservmängija Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mida on siis valitsusele üldse ette heita, kui tõsiselt rääkida.
    Ründavat, solvavat, alandavat retoorikat kõigi parasjagu ettejäävate ühiskonnagruppide suhtes. Jah, EKRE esindab samuti valitsust.

Algupärane

https://www.levila.ee/tekstid/valism...isaraid-ei-usu
    Miks on välismulje tegelikult oluline, mitte see, mida Kapa-Kohilas arvatakse. Levila lood.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Ründavat, solvavat, alandavat retoorikat kõigi parasjagu ettejäävate ühiskonnagruppide suhtes. Jah, EKRE esindab samuti valitsust.
    Jah, olen sellega nõus, aga algus tehti sellele siiski juba mullu märtsis, kui hakkas selguma, et EKRE vist pääsebki valitsusse. Ei mingit 100 päeva jne ja see oli ju teada, et EKRE juba võlgu ei jää, kui sõimu mõelda.

Mis puutub suhtumisse Trumpi, siis ausalt öelda ei saa ma aru, miks EKRE teda fanaatiliselt toetab, miks peaks teda üldse taga igatsema? Ja kuulates veel Mart Helmet kohati Putini võimeid ülistamas, siis ausalt öeldes tekivad kahtlased tunded, aga õnneks on valitsuses ka Kesk ja Isamaa.

Aga meenutaks, et kui Trump presidendiks sai, siis ei hoidnud see seltskond kes nüüd kurdab, et meie valitsus rikub suhteid Bideniga, end tagasi Trumpi kirudes. Siis see eriti kedagi ei häirinud, kui väidetavalt Mikser, olles valitsuses Trumpi kirus.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Jah, olen sellega nõus, aga algus tehti sellele siiski juba mullu märtsis, kui hakkas selguma, et EKRE vist pääsebki valitsusse. Ei mingit 100 päeva jne ja see oli ju teada, et EKRE juba võlgu ei jää, kui sõimu mõelda.

Mis puutub suhtumisse Trumpi, siis ausalt öelda ei saa ma aru, miks EKRE teda fanaatiliselt toetab, miks peaks teda üldse taga igatsema? Ja kuulates veel Mart Helmet kohati Putini võimeid ülistamas, siis ausalt öeldes tekivad kahtlased tunded, aga õnneks on valitsuses ka Kesk ja Isamaa.

Aga meenutaks, et kui Trump presidendiks sai, siis ei hoidnud see seltskond kes nüüd kurdab, et meie valitsus rikub suhteid Bideniga, end tagasi Trumpi kirudes. Siis see eriti kedagi ei häirinud, kui väidetavalt Mikser, olles valitsuses Trumpi kirus.
    Naljakas, kuidas ikka KÕIK ekret kiusavad...

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mulle jääb mulje, et see kõik on tingitud EKRE poliitikast. Näiteks, kui keegi kirjutab tahvlile 2+2=5 ja siis 10 venda klassi tagapingis karjuvad ON JAAAAAA HELME FOR LIFE JUUDID AHJU. Et kas siis teised ei või öelda, et 2+2 ei ole 5 ja sa pead ikka maru loll olema, et seda uskuda ja pls ära ole rassist?
    Tegelikult on tehe 2+x ja mõlemad osapooled on veendunud, et neil on õigus ja vastus on siis kas "4" või "5". Seejuures alavääristatakse teist osapoolt, kui rumalad nood on, et nii lihtsast asjast valesti aru saavad. Tegelikult ei pruugi kummalgi õigus olla.

Teaduses saad hüpoteeside kontrollimise käigus jõuda kõige paremal juhul tulemusele, et väga suure tõenäosusega on asi nii, mitte teisiti. Tihti aga on tulemuseks, et võib olla nii ja vahel ka naa. Poliitikas paraku teised reeglid ja kuvatakse endast kõiketeadja kuvand, sest see kes kahtleb on pehmo.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Tegelikult on tehe 2+x ja mõlemad osapooled on veendunud, et neil on õigus ja vastus on siis kas "4" või "5". Seejuures alavääristatakse teist osapoolt, kui rumalad nood on, et nii lihtsast asjast valesti aru saavad. Tegelikult ei pruugi kummalgi õigus olla.

Teaduses saad hüpoteeside kontrollimise käigus jõuda kõige paremal juhul tulemusele, et väga suure tõenäosusega on asi nii, mitte teisiti. Tihti aga on tulemuseks, et võib olla nii ja vahel ka naa. Poliitikas paraku teised reeglid ja kuvatakse endast kõiketeadja kuvand, sest see kes kahtleb on pehmo.
    Panen siia ühe Hando Runneli luuletuse.

Vaidlus

Kes lollidega vaidleb,
    on ise sama loll,

kes tarkadega vaidleb,
    on veelgi lollim loll,

seepärast annab alla,
    kes kõige vähem loll

ja selle pärast võitjaks
    jääb kõige lollim loll.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

ühesõnaga see, et kas rassist on olla normaalne ei ole tegelikult teada. vb on pahad hoopis need kes pole rassistid ja ei armasta diktatuuri.

see et ma lihtsalt küsin mis keegi arvab pärast 10t lehte vaidlust teiste kasutajate poolt tähendab, et ma olen loll.

krt see foorum at its best.
    Je suis Nasfal

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ühesõnaga see, et kas rassist on olla normaalne ei ole tegelikult teada. vb on pahad hoopis need kes pole rassistid ja ei armasta diktatuuri.

see et ma lihtsalt küsin mis keegi arvab pärast 10t lehte vaidlust teiste kasutajate poolt tähendab, et ma olen loll.

krt see foorum at its best.
    Enda arust tsiteerisin kypsi postitust ja nõustusin tema vaatega.
    Ära nüüd nii heal arvamusel ka endast ole ja arva, et sind pidasin silmas. See muidugi ei välista seda, et sa loll ei võiks olla.
    Kena töönädala algust!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Vähem vaidlust, rohkem arutelu

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kurb maailmavaade, minu arvates.
    Je suis Nasfal

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Laialt on levinud arvamus, et Savisaar sünnitas TTV abil EKRE, aga pole taibatud seda, et tegelikult sundis teda selleks Ref, sest Keski ju valitsusse ei võetud ja savikas hakkas alternatiive otsima ja tundub, et sai sellega edukalt hakkama.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Laialt on levinud arvamus, et Savisaar sünnitas TTV abil EKRE, aga pole taibatud seda, et tegelikult sundis teda selleks Ref, sest Keski ju valitsusse ei võetud ja savikas hakkas alternatiive otsima ja tundub, et sai sellega edukalt hakkama.
    Tegelikult sünnitas EKRE (või siis aitas sünnituse edukalt lõpuni viia) nö. peavoolumeedia. TTV-s oli selle saate (Vaba Mõtte Klubi) vaadatavus täiesti marginaalne ja ainult selle pinnalt poleks nad kuhugi jõudnud. Aga suuremad ajalehed ja portaalid hakkasid sealt tsitaate välja noppima. Ma ise olen suhteliselt veendunud (kuigi seda tõestada pole võimalik), et kui 2013 aasta mais ei oleks Postimees, Delfi, Õhtuleht ega ERR teinud suurt uudist sellest "Kui on must, näita ust." repliigist, siis poleks EKRE 2015. aastal ületanud valmiskünnist, Helmed oleks sealt varem või hiljem ära läinud ja praegu oleks EKRE umbes samal tasemel nagu see Talviku-Tulevikuerakond.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Tegelikult sünnitas EKRE (või siis aitas sünnituse edukalt lõpuni viia) nö. peavoolumeedia. TTV-s oli selle saate (Vaba Mõtte Klubi) vaadatavus täiesti marginaalne ja ainult selle pinnalt poleks nad kuhugi jõudnud. Aga suuremad ajalehed ja portaalid hakkasid sealt tsitaate välja noppima. Ma ise olen suhteliselt veendunud (kuigi seda tõestada pole võimalik), et kui 2013 aasta mais ei oleks Postimees, Delfi, Õhtuleht ega ERR teinud suurt uudist sellest "Kui on must, näita ust." repliigist, siis poleks EKRE 2015. aastal ületanud valmiskünnist, Helmed oleks sealt varem või hiljem ära läinud ja praegu oleks EKRE umbes samal tasemel nagu see Talviku-Tulevikuerakond.
    Taaskord tuleb nõustuda, sama loogika on kasutusel olnud enamikes riikides, kus nn populistid võimule on pääsenud. Kunagi olen siin ka jaganud ühte linki, leidsin ülesse selle: https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-37952249, nn vana meedia on harjunud olema nn neljas võim, kes on kukutanud ka valitsusi või vallandanud ministreid. Aga uuel ajastul, kus sots-meedia ja alternatiivsed infokanalid on inimestele kättesaadavamad kui kunagi varem, asi lihtsalt ei toimi.
    Aga siin ei saa meediat süüdistada ka, nende ülesanne ongi neid asju leida ja suure kella külge panna, lihtsalt praegusel ajastul teeb see kahjuks rohkem kahju kui kasu. Mida sa teed kui kõik mis sulle ei sobi on fake news ja soroslaste propaganda ja kui asjadest räägitakse, siis see tegelikult tõestabki vandenõu, sest näed, ajupesu endiselt toimub.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

2016 ütles valitsusliige, et Trump on jobu ja valimised on võltsitud?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    2016 ütles valitsusliige, et Trump on jobu ja valimised on võltsitud?
    Mikser ei olnud siis veel valitsuse liige, vaid RK väliskomisjoni esimees ja kahtlemata oli ta diplomaatiline, aga ütles siiski läbi lillede Trumpi kohta midagi sarnast.

https://arvamus.postimees.ee/3904469...istratsiooniga
    https://uudised.tv3.ee/valismaa/uudi...ohedusttekitav

PS: Ma ei lugenud seda artiklit, kuna on müüri taga ja ka videot ei kuulanud, lähtusin pealkirjadest.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Mikser ei olnud siis veel valitsuse liige, vaid RK väliskomisjoni esimees ja kahtlemata oli ta diplomaatiline, aga ütles siiski läbi lillede Trumpi kohta midagi sarnast.

PS: Ma ei lugenud seda artiklit, kuna on müüri taga ja ka videot ei kuulanud, lähtusin pealkirjadest.
    ehe näide
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

https://www.err.ee/1159554/helme-son...guse-kaotamist

Võimas partei küll. Ei teagi ühtegi teist, kes enda välja röögitud aluspõhimttega nii vastuollu läheks. See kinnitab veelkord selgelt, miks ja kellele on see rahvaküsitlus suunatud. Piderastõ! Peaasi, et hääled tulevad.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

No ma postitan sellest Mikseri jutust tsitaadi, täiesti võrreldav Helmede jauramisega:

"On selge, et Eestile jääb Putini Venemaa agressiivne ja ekspansionistlik välispoliitika nähtavas tulevikus suurimaks julgeolekuohuks. Valitsuse vahetus Washingtonis ja sellega paratamatult kaasnev hetkeline vaakum võib tekitada Kremlis kiusatuse kombata piire ja punaseid jooni. Seetõttu on meie huvides, et administratsiooni moodustamine ja ametisse asumine oleks võimalikult kiire ja sujuv. Asjaolu, et vabariiklikul parteil õnnestus Valge Maja võitmise kõrval säilitada ülekaal ka kongressi mõlemas kojas, loob selleks teatavad eeldused"

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    No ma postitan sellest Mikseri jutust tsitaadi, täiesti võrreldav Helmede jauramisega:

"On selge, et Eestile jääb Putini Venemaa agressiivne ja ekspansionistlik välispoliitika nähtavas tulevikus suurimaks julgeolekuohuks. Valitsuse vahetus Washingtonis ja sellega paratamatult kaasnev hetkeline vaakum võib tekitada Kremlis kiusatuse kombata piire ja punaseid jooni. Seetõttu on meie huvides, et administratsiooni moodustamine ja ametisse asumine oleks võimalikult kiire ja sujuv. Asjaolu, et vabariiklikul parteil õnnestus Valge Maja võitmise kõrval säilitada ülekaal ka kongressi mõlemas kojas, loob selleks teatavad eeldused"
    Ai, see on hea. Samas urmarit see ei huvita, ta jaurab edasi.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Jopakolla Urmar, mida sa lahmid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud