Lehekülg 299, kokku 351 EsimeneEsimene ... 199249289295296297298299300301302303309349 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 961 kuni 5 980, kokku 7013
    Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Kui räägitakse, et homodele piisab üksnes tsiviilpartnerlusest, mitte abielust, aga nüüd ollakse suure hurraaga abieluõiguse eest võitlemas, võib tõstatada küsimuse, kas näiteks homopropaganda teemaga koolides jt lasteasutuses on sama teema?

PS! Naljakas on ette kujutada tulevikku, kus tüüpilistes meeste panojuttudes hakatakse rääkima naiste asemele ka meestest, keda pandud
    Naljakas on kuulda, kuidas ühelt poolt räägitakse, et homod "võitlevad" eriõiguste eest, kui reaalsuses tahavad nad lihtsalt, et neile kehtiks samad reeglid mis kõigile. Pole diskrimineerimist? Kuidas pole siis, kas nad saavad abielluda ja perekonda luua? Ei saa.
    Keegi ei sunni kirikut seda lubama, kui kirik ei taha, kuigi suht veider, et otse "jumalaga" ühenduses olevad inimesed eri riikides selle tegelase sõnumit kuidagi ühtlaselt kanda ei suuda. Paavsti jaoks nagu oleks täitsa okey, aga mõni teine jumalaga rääkiv inimene ala Varro saab asjast teistmoodi aru. Saa siis aru. Aga tsiviilabielu puudumine, olgu ta siis kooselu, abielu või muu nimetuse all on konkreetselt diskrimineerimine.

Mis krdi asi on homopropaganda? Homoseksuaalsus on tänasel päeval lisaks inimestele registreeritud enam kui 450 liigi loomade seas. Kas hobustel käib ka asi nii, et mingi gei-hobune käib ringi ja hirnub propagandat?
    Kas see, et sa räägid avatult ja avameelselt, et sellised inimesed on olemas ja see on täiesti loomulik on mingi propaganda? Ei ole. Pigem on propaganda see, kui mingist haigest nõukogude aja jäänukist tulenevalt näevad inimesed seda millegi ebaloomulikuna.

Ma olen ise täiesti traditsioonilises abielus, naisega, 2 last ka pealekauba ja jutud, kuidas homoseksuaalsete inimeste abielu minu oma kuidagi ähvardab ajavad lihtsalt naerma. Kuidas see täpselt minu elu muutma peaks?
    Kas mu elus muutub midagi teistmoodi kui homod abielluvad? EI.
    Kas mu abielu kaotab minu silmes nüüd mingi väärtuse? Ei.
    Ainuke asi, mis muutub, on privileeg, võimu positsioonilt millegi endale ainult enda jaoks vääriliseks pidamine. Ja see on põhimõtteliselt diskrimineerimise tähendus:
    Diskrimineerimine on isikute põhjendamatu ebavõrdne kohtlemine, mille tulemusel üks isik satub halvemasse olukorda kui teine isik samas või samalaadses olukorras.

Muuseas, nii homode kui ka heterote seas on nii mehi kui naisi, kes tahavad saada järeltulijaid ja on ka neid kes ei taha. Niiet mingi jutt rahvuse säilimisest põhiseaduses, selle võid tead ise kuhu pista. Inimese seksuaalne orientatsioon ei mõjuta tema soovi järeltulijaid saada.

Jah, ÜLLATUS, homoseksuaalsed mehed ja naised on täiesti võimelised lapsi saama, paljud tahavad seda ja paljud on neid ka saanud.
    Aga samu õigusi, mida teised naudivad, nemad kahjuks kasutada ei saa.

PS! Mis krdi pärast sa pead oma "panojuttudes" meestest rääkima kui sa ise homo pole? Kahtled ise ka oma orientatsioonis?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Räägiks jälle midagi ka küsitlustest. Täna on siis kaks korraga avaldatud.

Siin pakutakse liidrikohta Keskile seisuga 27 vs. 26
    https://www.err.ee/1149765/turu-uuri...aks-erakonnaks

Ja paar tundi hiljem kuulutab teine hoopis RE rekordilist populaarsust seisuga 33 vs. 17
    https://www.err.ee/1150573/kantar-em...sta-korgeimaks

Selgituseks pakutakse tavaliselt mingit mula metoodika erinevustest. Kuidas saab selliseid erinevusi tolereerida ja ilmselt keegi ka maksab selliste "küsitluste" eest? Kas küsitlusfirmadel endil pole imelik selliseid erinevusi pidevalt avaldada?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust

Ja paar tundi hiljem kuulutab teine hoopis RE rekordilist populaarsust seisuga 33 vs. 17

Selgituseks pakutakse tavaliselt mingit mula metoodika erinevustest. Kuidas saab selliseid erinevusi tolereerida ja ilmselt keegi ka maksab selliste "küsitluste" eest? Kas küsitlusfirmadel endil pole imelik selliseid erinevusi pidevalt avaldada?
    Turu-Uuringute küsitlusi võid ignoreerida. Umbes sama täpsed tulemused saaksid teelehtede pealt ennustades. Emor on enam-vähem okei, kuigi vahel ka veidi lappab. Norstati metoodika on hetkel parim.

Nt. enne 2019 valimisi:

Turu-Uuringud: KE 28, RE 24
    Emor: RE 27, KE 25
    Norstat: RE 30, KE 26
    Reaalsus: RE 29, KE 23

Enne 2015 valimisi(Norstati veel polnud):

Turu-Uuringud: KE 27, RE 22
    Emor: RE 26, KE 22
    Reaalsus: RE 28, KE 25

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust

No metoodika ongi erinev. Kantar Emoril on oma nn "paneel", mis suures osas on stabiilne, seal on 30000 inimest, kellel igal ühel on siis mingi kindel kordaja. Ehk siis kui eestis on mehi nt 700000 ja 50% siis seal paneelis on mehi 15000 ja siis sama loogika alusel allapoole (elukoht, haridus, vanus jne). Need inimesed saavad igakuiselt päris suure hunniku küsimusi (igasugu tarbijauuringud, küsitused jms) ja siis võivad miskit seal võita kui vastavad. Sellist paneeli ilmestab suhteline stabiilsus, kuna nad värbavad paneeli alles siis juurde kui mingist demograafilisest grupist osad välja langevad. Kui vaatad Emori paneeli tulemust, siis see ongi läbi aegade suht stabiilne.
    Turu-uuringud teeva lambist helistamisi + veebiküsitlusi ja seal on kõikumised märksa suuremad, sõltuvad sellest keda nad iga kuu kätte saavad.
    Kuna loogika on erinev, siis ei ole ka üllatav, et tulemused on erinevad.
    Mõlemat uuringut tasub võtta teatava reservatsiooniga, valimistel tulevad mängu hoopis muud elemendid, mida küsitluses välja ei tooda, sellepärast tavaliselt ka nt isamaa teeb parema tulemuse alati, kuna paljud valivad inimesi, mitte parteid.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Nii nunnu kanakarja kambakas foorumlase Vask kallal
    Mul on veidi üle harju keskmise mälu vanade faktide peale. Aga praegu täitsa blackout, tuletage mulle meelde, miks enne EKREt olnud pika perioodi jooksul suudeti vastu võtta ainult täielik käkk nii olulisel teemal. Hetkel tundub, et tähestikuseksualistide abiellumise küsimus on täiesti primaarne meie väikese riigi tuleviku jaoks. Miks ometi ei tehtud midagi kui oli veel võimalik

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kindlatl on. Kohale tuleb 20 prossa valimisealistest, kes hääletavad poolt, ülejäänutel on pohhui ja ei tulda üldse kohale.
    Tõenäoliselt mobiliseerivad vahetult enne küsitlust mõlemad pooled oma valijaid, sest ei usu et jäädakse uskuma vähest huvi.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Tõenäoliselt mobiliseerivad vahetult enne küsitlust mõlemad pooled oma valijaid, sest ei usu et jäädakse uskuma vähest huvi.
    Dunno, mina küll ei viitsi valima minna. Ja ma kipun arvama, et on ilge kogus inimesi, kellel on see teema veel pohhuim.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Mul on veidi üle harju keskmise mälu vanade faktide peale. Aga praegu täitsa blackout, tuletage mulle meelde, miks enne EKREt olnud pika perioodi jooksul suudeti vastu võtta ainult täielik käkk nii olulisel teemal. Hetkel tundub, et tähestikuseksualistide abiellumise küsimus on täiesti primaarne meie väikese riigi tuleviku jaoks. Miks ometi ei tehtud midagi kui oli veel võimalik
    Ee, katsu lugeda aeglaselt. Abielureferendumit ajavad EKRE ja co. Loe veel aeglasemalt.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Dunno, mina küll ei viitsi valima minna. Ja ma kipun arvama, et on ilge kogus inimesi, kellel on see teema veel pohhuim.
    see on ka muidugi mõnus hoiak.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kooseluseadus oli paras käkk jah, EKRE hakkas sellel teemal jaurama ja Isamaa kartis valijaid kaotada ja hakkas plõksima ja muidugi ka Keskerakond, kelle valijaskonnas suur hulk arvab, et homod on "pederasti" ja rõvedad.

Tegu on lõppkokkuvõttes ju EKRE ja teiste riigide analoogide püha kolmainsusega, kus kõiges süüdi pagulased, homod ja globaliseeruimine eesotsas Sorosega.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

https://www.facebook.com/permalink.p...56579945260691 ERRi nõukogu liige lendas da haussi
    Kaua EKRE vastu pidaski, mõne tunni?

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Mitte ükski heteromees ei saa arvata, et mingi propaganda hakkab inimesi gayks muutma. Edu kapiukse paotamisel Vask, elu läheb lihtsamaks, kui oma tunnetes selgusele jõuad!

Räigelt alahindad ajupesu tehnoloogiaid. Täiskasvanud heteromeest ümber orienteerida on tõesti raske. Aga nagu kõik massiivsed propagandad, alustatatakse ikka sealt, kus täielik ajupesu annab kõige kindlamat tulemust. Lastest ja noortest. Seal on erinevaid ajupesu tasemeid, ekstreemsemas ääres igasugu usuhullud, (kaasaegsed uhhuuusklikud vanemad käivad ka siia rubriiki), kommunistid ja natsid. Leebem vorm on patriotismi kasvatamine nagu oli EW või kaasajal näiteks USA. Aga sellist juttu, et noori pole võimalik ajupesuga suunata ärge tulge mulle puhuma. Hülged meres ka naeravad. Pavlik Morozov ei olnud mingi pastakast imetud muinasjutt, detailid võisid päriselus olla veidi siia-sinna, aga see propaganda toimis kuradi hästi kahjuks. Meil isegi tänapäeval juhtub analoogseid asju, õnneks küll mitte nii grotesksete tagajärgedega, aga ajupesu üldmehhanismid on täpselt samad.

Proovin korraga mitte Mardi Internetti täis kirjutada ja vastan LeeRomenole ka
    Minu õel küsimus käis eelkõige Reformi suunas, kes on EKREle vastandumise tõsiselt omale südameasjaks võtnud. Sest Väärtused!!! Ma julgen sügavalt kaheldan nende jutu siiruses. Välivaatlused eri piirkondades on mulle näidanud, et kui jätame kõrvale oravate avangardi, kellel on reaalne lootus kuskile kõrgele kohale kas Euroopas või Eesti riigiametis saada, siis väiksemates kohtades on nende esindajad pahatihti täitsa tõupuhtad ossid. Mitteformaalses õhkkonnas räägitakse nii lahtise tekstiga, et minusugune nazirajakas kuulab ka huviga, et oletegi sellised neandertaallased (vabandan meie kaugete sugulaste ees, aga paremat võrdlust ei tulnud hetkel), päriselt ka või? Et võiks ikka selle sisekaemuse ikka korralikult läbi teha, enne kodumaale lojaalsust hakata lahterdama selle järgi, milline on isiku arvamus geiabieludest. Kõik kangid ja heeblid olid pikalt oravate käes. Kui ma oleks samasooliste abielu poolt, siis ma küll vaataks eelkõige reformile otsa ja küsiks, kus te varem olite kui me teile nii olulised oleme??

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Mul käib kaks last lasteaias ja abikaasa töötab koolis - pole veel kuulnud/näinud "homopropagandat" ja "homoajupesu" nendes asutustes.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Pakun, et järgmise skandaalini läheb vähem kui kolm kuud.
    Nojah, ei läinud päevagi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Minu õel küsimus käis eelkõige Reformi suunas, kes on EKREle vastandumise tõsiselt omale südameasjaks võtnud. Sest Väärtused!!! Ma julgen sügavalt kaheldan nende jutu siiruses. Välivaatlused eri piirkondades on mulle näidanud, et kui jätame kõrvale oravate avangardi, kellel on reaalne lootus kuskile kõrgele kohale kas Euroopas või Eesti riigiametis saada, siis väiksemates kohtades on nende esindajad pahatihti täitsa tõupuhtad ossid. Mitteformaalses õhkkonnas räägitakse nii lahtise tekstiga, et minusugune nazirajakas kuulab ka huviga, et oletegi sellised neandertaallased (vabandan meie kaugete sugulaste ees, aga paremat võrdlust ei tulnud hetkel), päriselt ka või? Et võiks ikka selle sisekaemuse ikka korralikult läbi teha, enne kodumaale lojaalsust hakata lahterdama selle järgi, milline on isiku arvamus geiabieludest. Kõik kangid ja heeblid olid pikalt oravate käes. Kui ma oleks samasooliste abielu poolt, siis ma küll vaataks eelkõige reformile otsa ja küsiks, kus te varem olite kui me teile nii olulised oleme??
    Endiselt, et kuskohast see samasooliste abielu teemaks tuli? Kes selle tõi?

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Räigelt alahindad ajupesu tehnoloogiaid. Täiskasvanud heteromeest ümber orienteerida on tõesti raske. Aga nagu kõik massiivsed propagandad, alustatatakse ikka sealt, kus täielik ajupesu annab kõige kindlamat tulemust. Lastest ja noortest. Seal on erinevaid ajupesu tasemeid, ekstreemsemas ääres igasugu usuhullud, (kaasaegsed uhhuuusklikud vanemad käivad ka siia rubriiki), kommunistid ja natsid. Leebem vorm on patriotismi kasvatamine nagu oli EW või kaasajal näiteks USA. Aga sellist juttu, et noori pole võimalik ajupesuga suunata ärge tulge mulle puhuma. Hülged meres ka naeravad. Pavlik Morozov ei olnud mingi pastakast imetud muinasjutt, detailid võisid päriselus olla veidi siia-sinna, aga see propaganda toimis kuradi hästi kahjuks. Meil isegi tänapäeval juhtub analoogseid asju, õnneks küll mitte nii grotesksete tagajärgedega, aga ajupesu üldmehhanismid on täpselt samad.

Oot, niiet sinu teooria on see, et kui sa räägid lapsele, et osad meist ongi homod, siis äkitselt tahavad kõik homod olla ja enam ühiskond ei saagi lapsi, või mis see teooria on nüüd? Sest see on ka kõik, mida selle "propaganda" all tehakse. Keegi ei kiida kuskil, et nad paremad, toredamad või et geiseks on oluliselt parem kui tavaline. Kus kohast tuleb selline ebakindlus, et tavaline heteropoiss, saab teada, et oi, näe 2-5% ühiskonnast on nati teistmoodi, thats fine, peaks mingi totaalse inimkonna väljasuremise tooma? Senimaani pole suutnud seda keegi mulle seletada.

Ajupesu on väga võimas muidugi, töötab igat moodi, eriti armastatakse ajupesu autoritaarsetes režiimides, üks nendest oli ka selline, kus me vabaduse välja võitlesime ja kus homoseksuaalsus oli kriminaalkoodeksiga keelatud. Põhimõtteliselt suhtutakse homodesse ja nende suhete legaliseerimisse eriti taunivalt islamimaades ja endises nn idablokis. Võid 3 korda pakkuda miks see nii on, ikka ajalugu ja tõepoolest, ajupesu, mida eelmine generatsioon lahkelt oma järglastele pärandas. Suures osas läänemaailmas, mis arengus 30-40 aastat ees, on homoabielud normaalsus.

Reformierakond ongi mõttetu partei olnud juba aastaid. Nõustun 100%, et ammu oleks pidanud juba homode abielud legaliseerima ja see, et mindi mingi veidra kooseluseadusega edasi, mille lõppeks isamaa ja keskerakond blokkisid, on suures osas nende tegemata töö.
    Reformarite alatute võtetega puutusin kokku ka eelmiste valmiste ajal, kirjutasin sellepeale veel eraldi blogipostituse, miks mitte neid valida, mis ootamatult sai üldse ka kõige suurema vastukaja.

Mis puutub kodumaale lojaalsusesse, siis peale mingi marginaalse vasakpoolse partei on ma eeldan enamik Eesti erakondi vägagi isamaalised, lihtsalt missugune see kodumaa välja peaks nägema, vot siin lähevad arvamused totaalselt lahku.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Reformarite alatute võtetega puutusin kokku ka eelmiste valmiste ajal, kirjutasin sellepeale veel eraldi blogipostituse, miks mitte neid valida, mis ootamatult sai üldse ka kõige suurema vastukaja.
    loeks hea meelega. linki?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Reitelmanni peaks ju saama kohtusse anda. Robert Sarv oleks kindlasti väga rahul
    Catalunya is not Spain!

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Mul käib kaks last lasteaias ja abikaasa töötab koolis - pole veel kuulnud/näinud "homopropagandat" ja "homoajupesu" nendes asutustes.
    Eks see oleneb vaatenurgast. Mul laps pidi lasteaias kunagi pildile, kus olid peal inimesed, juurde kirjutama, et kellega on tegu. Mustanahalise tütarlapse juurde kirjutas "tüdruk". Ilmselgelt on liberastidest õpetajate teerull temast üle sõitnud, sest ainuõige vastus on neeger või äärmisel juhul pagulane. Mingitest siil Priidikutest ei hakka rääkimagi!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud