Lehekülg 435, kokku 453 EsimeneEsimene ... 335385425431432433434435436437438439445 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 681 kuni 8 700, kokku 9046
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jun 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    See Kreeka näide on küll vist põhikooli õpilasele, kuigi isegi nemad on meil väga targad arvutajad. Täiesti puhtatõuline populismiretoorika, mida ei toeta ükski number.
    Kui jooksvate kulude katteks võetakse laenu ca 1 mld. Siis laenu teenindamiseks tuleb lisalaen veel võtta+ laen jälle jooksvate kulude katteks jne jne. Kokku hoida (tegelt - mis kuradi kokku hoida - normaalselt, samapalju kui sissetulekud on, kulutada) ju on paha paha.

Me ei räägi hetkel ju mingist tasakaalus eelarvest, vaid defitsiidi vähendamisest (mis annaks võimaluse laene teenindada ilma selleks juurde laenamata)

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Emv Vaata postitust
    Kui jooksvate kulude katteks võetakse laenu ca 1 mld. Siis laenu teenindamiseks tuleb lisalaen veel võtta+ laen jälle jooksvate kulude katteks jne jne. Kokku hoida (tegelt - mis kuradi kokku hoida - normaalselt, samapalju kui sissetulekud on, kulutada) ju on paha paha.

Me ei räägi hetkel ju mingist tasakaalus eelarvest, vaid defitsiidi vähendamisest (mis annaks võimaluse laene teenindada ilma selleks juurde laenamata)
    Kogu koalitsioonisisene vaidlus oli ju kiiruses, kuidas struktuurse tasakaaluni jõuda. mitte kas.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Emv Vaata postitust

Seda enam Kreeka on populismile ja. Vaidlus oli üldse struktuurse tasakaalui jõudmise kiiruses, mitte selles, kas sinna peaks jõudma. Kokkuvõttes muidugi me peame rääkima maksudest mitte kevinist.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Raha ei tule peale haiglatele. Sellepärast ka PERHi ootamatu soov järsku haigeid Saaremaalt Tallinnasse transportima hakata. Alguses käituti saarlastega PERHis nagu katkuhaigetega.
    Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ikka väga kaugel tõest.
    Haiglad teenisid koroona ajal kena kasumit. - Üks tuntud meditsiinijuht kiitis Eesti Ekspressile, et koroonahaige toob teda ravivale haiglale sisse 130 000 eurot. „Mulle tundub, et mõned haiglad lausa konkureerivad nende pärast, sest see ravi on neile kasulik.“
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Mart Luik lahkub poliitikast ja läheb ettevõtlusdirektoriks.
    See on nii vägev uudis, mis tekitab hunnikute kaupa küsimusi, aga las need kõik jäävad ja loodame, et uut ettevõtlusdirektorit saadab samasugune edu nagu tal oli lihatööstuses.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

"Keskerakondlase autorünnaku alla jäänud protestija tundis eile valu ja kutsus kiirabi. Nüüd käib ta kepiga." Tra, koomikud. Mõistagi on paljud koomikud hetkel peidus, sest olnuks ekretiin roolis ja/või mõni sinivereline müksu saanud, siis saaks lühidalt öeldes nett otsa.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Lisaks siia veel politsei keissi. Ei kujuta ette neid pealkirju, kui EKRE valitsus endiselt oleks. Toimub ikka vahva jahmerdamine ja hämamine “riigipööramis”katse osas.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mis biif EKREl Vaheriga on?

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Mis biif EKREl Vaheriga on?
    See, et ta ei olnud nõus Helmede sülekoer olema ja kui nood temast seepeale lahti tahtsid saada, siis pidid minema lõpuks ise saba jalge vahel Jürkalt vabandust paluma?
    20 LEGEND

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    Postimees

Delfi

Rixile meeldibki karjuda ja laiata.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tehke vahelduseks poliitilise ideoloogia test
    1. https://www.politicalcompass.org/

2. https://sapplyvalues.github.io/

Panin enda tulemused kah. Teine test puudutas küsimustega natuke teisi teemasid, seepärast kergelt erinev tulemus. Muidu üsna möödukas, kisub näed majanduslikult vasakulegi
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Politicalcompass'is -2.88 x-teljel ja -4.1 y-teljel. Küllap nii umbes on.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Tehke vahelduseks poliitilise ideoloogia test
    1. https://www.politicalcompass.org/

2. https://sapplyvalues.github.io/

Panin enda tulemused kah. Teine test puudutas küsimustega natuke teisi teemasid, seepärast kergelt erinev tulemus. Muidu üsna möödukas, kisub näed majanduslikult vasakulegi
    Teine test läheb natuke lappama, seal on authority-liberty telge puudutavad küsimused kohati liiga sarnased. Väga palju on nt. igasugu terrorismi tõkestamise värki. 8values on ka veel tore asi, viskan selle juurde.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Politicalcompass'is -2.88 x-teljel ja -4.1 y-teljel. Küllap nii umbes on.
    Sisuliselt sama, aga x-teljel ühe punkti võrra rohkem keskel.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

See politicalcompass on täishuumor. Ma olen seal Gandhi külje all kuskil, LaRaBlast kõvasti vasakul??
    Omast arust üritasin veel kõik küsimused vastata nii, et kui jäin pikemalt kui 5 sekundit mõtlema ja aus vastus oleks ''it depends'', siis panin Mussolini vaadete järgi, et fashistidele mitte häbi teha.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Teine test läheb natuke lappama, seal on authority-liberty telge puudutavad küsimused kohati liiga sarnased. Väga palju on nt. igasugu terrorismi tõkestamise värki. 8values on ka veel tore asi, viskan selle juurde.

8values on üsna identne. Ma olen veidi rohkem peaceful (6 prossa) ja 2,5 prossa rohkem marketi poole. Mujal jääb erisus protsendi juurde.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Teist ei viitsi praegu teha, aga ütleks et liiga vähe oli majanduse küsimusi. Ma olen varem ka neid teinud ja ma tean, et majanduse koha pealt olen ma rohkem parem/tsentrist, mujal tõesti pigem vasakul.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    See politicalcompass on täishuumor. Ma olen seal Gandhi külje all kuskil, LaRaBlast kõvasti vasakul??
    Omast arust üritasin veel kõik küsimused vastata nii, et kui jäin pikemalt kui 5 sekundit mõtlema ja aus vastus oleks ''it depends'', siis panin Mussolini vaadete järgi, et fashistidele mitte häbi teha.
    See on natuke nalid küll (tsiteerides Jan Važinskit). PM oled siis sama mis Bernie Sanders praegu . USA valimistel on Trump ülesse nurka pandud ja Biden sealsamas ning left-authoritarian üldse puuuduvad. Huvitav kuhu woke-kultuur siis siin skaalal mahub

https://www.politicalcompass.org/uselection2020
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud