320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Lollakas oled?
    Kui oma sa oma probleemi täpsustada ei viitsi, peaks su püstitatud küsimust pigem sinu enda käest küsima.

    Kommentaar


      Algselt postitas diver Vaata postitust
      Elu on näidanud, et pigem on igasuguste arenduste taga olevad ärimehed need, kes oma ninaesisest (ja rahakotist) kaugemale ei suuda näha. Te peate meil laskma oma ümbruskonna ära lagastada, sest me ju toome nii palju raha kaasa-suhtumine, mida tselluloositehase projekti arendajad varjamatult väljendasid, ei tohigi olla Eestis aktsepteeritav. Me ei ole enam selline banaanivabariik, et igasugune raha valimatult vastu võtta.
      Ma ei oska nii idiootse jutu peale midagi vastata... las see diskussioon jääb.

      Kommentaar


        Reformierakonna noortekogu esimees, riigikogusse kandideeriv Kristo Enn Vaga väidab, et pommitas Jüri Ratast ETV valimisstuudio ajal kõnedega, kuna Ratas sai otse-eetris telefonile nõuandeid. Ometi kinnitas saate režissöör Marek Miil Delfile, et ei näinud saate ajal Ratasel peos telefoni.


        Tropikari, eks näis, kui palju hääli selline asi maksma läks. Ma viskaks need värdjad erakonnast välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          https://m.delfi.ee/rk2019/article.php?id=85494317

          Tropikari, eks näis, kui palju hääli selline asi maksma läks. Ma viskaks need värdjad erakonnast välja.
          Kahjuks ilmselt mitte kuigi palju - enamik nende valijaid on juba e-hääletusel oma valiku teinud. Aga oleks magus küll, kui see lollimängimine neile dolbajoobidele valimisvõidu maksaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            https://m.delfi.ee/rk2019/article.php?id=85494317

            Tropikari, eks näis, kui palju hääli selline asi maksma läks. Ma viskaks need värdjad erakonnast välja.
            Sama tüüp tegi plakatite ajal ka toredat sihitud kampaaniat, kus ärgitas erakonnast lahkuma. A no reform ongi selline olnud. Juba aastaid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Enam kui kindel, et su bro Kaalep mõtles Kristina Kallast
              Kristina Kallas olevat kõlanud nagu lamp tädi, kes otseselt vastumeelset muljet ka ei jätnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Kristina Kallas olevat kõlanud nagu lamp tädi, kes otseselt vastumeelset muljet ka ei jätnud.
                Kristina Kallas oli ainuke, kel tänavu õnnestus saada "Valimisstuudioid" hinnanud žürii käest maksimumpunktid.
                Kristina Kallas oli ainuke, kel tänavu õnnestus saada "Valimisstuudioid" hinnanud žürii käest maksimumpunktid. Ka peaminister jäi viimases valimisdebatis tema varju teisele kohale.


                Lambi tädi kohta hea saavutus

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Kristina Kallas oli ainuke, kel tänavu õnnestus saada "Valimisstuudioid" hinnanud žürii käest maksimumpunktid.
                  Kristina Kallas oli ainuke, kel tänavu õnnestus saada "Valimisstuudioid" hinnanud žürii käest maksimumpunktid. Ka peaminister jäi viimases valimisdebatis tema varju teisele kohale.


                  Lambi tädi kohta hea saavutus
                  No vaatame, ma loodan, et E200 saab sisse, kuigi julgen paraku natuke kahelda selles. Aitaks igasugu RE-KE ja KE-EKRE taoliste koalitsioonide vastu ilmselt.

                  Kommentaar


                    EKRE 33000 ehäält pole paha.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      EKRE 33000 ehäält pole paha.
                      On...

                      Kommentaar


                        e-hääletama pidavat nüüd võrdselt kõigi parteide valijad, aga reform on selles arvestuses endiselt kõigist ees ja tegi selle peale rekordi 40%-ga

                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Yana Toom:" EKRE valija ei oska kasutada interneti " HAHAHAHAHAHA
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Keskmine EKRE valija ei oska paljusid asju mida normaalsed valimisealised inimesed võiksid osata, niiet see on vist 1. asi milles ma Yanaga nõus olen.

                            Kommentaar


                              Elurikkuse Erakond 5600 häält. Eh
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainuke, kellel moblas valimistulemused uuenevad, arvutis aga mitte. Jutt siis valimised.ee lehest.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X