Lehekülg 128, kokku 401 EsimeneEsimene ... 2878118124125126127128129130131132138178228 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 541 kuni 2 560, kokku 8019
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas julm1 Vaata postitust
    http://m.delfi.ee/article.php?id=85673789

Rabi sõimamise eest määrati 8 päeva aresti, kunagi Rõivasele tehtud tapmisähvarduse eest anti 3 kuud vangistust, siin tehti päevaga kindlaks, et mingit kuritegu polnudki. Täielik tsirkus ikka.
    Teeme veidi ikka vahet ka asjadel. Rõivase puhul oli reaalne olukord, kus vend käis ja uuris, et kuidas asja teoks teha. Käis mingi tääk taskus Rõivase turvasid jälgimas.

Rabi juhtum oli teine paragrahv, mis sätestab rassiliste-usuliste tunnuste põhjal ähvardamist.

Helme juhtum oli tüüpiline netisõim, mille puhul on ka EKRE enda inimesed nautinud seadusetõlgendust, et kui on aru saada, et reaalset ohtu pole, siis ka ei algatata krimasja, vaid öeldakse tüübile, et võta end kokku ja kui veel teed, siis saad karmimalt.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

EKRE trollid hakkasid muidugi sama narratiiviga pihta. Ehk kellegi valijad on ikka totaalsed idikad.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    EKRE trollid hakkasid muidugi sama narratiiviga pihta. Ehk kellegi valijad on ikka totaalsed idikad.
    Märkasin just sama, hämmastav lihtsalt ja siis nad veel jõuavad imestada, et miks neist halvasti arvatakse.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    selliseid inimesi on igal maal, pole mõtet eraldi välja tuua et eestlane eriti loll on või nii. tema jaoks on auto eneseväljenduse vahend, teine kasvatab samas pikad juuksed ja teeb tätoveeringuid. see teiste rahakotti piilumine ja arvustamine on üsna väiklane tegelikult ja selle üle naermise taga on tihtipeale enda võimetus samas olukorras olla (s.o. Cayenne osta/liisida).

kui ma olin 20ndate keskel, siis avanes ka võimalus püss-BMW liisida ja tegingi seda - kuigi ei olnud firmaboss vms. Lõpuks mõtlesin et fuck it, miks pean kellegile tasuma ja nüüd sõidan Grandisega (väljaostetud, odav).
    nõus, eks ikka on, kuid meie väikeses ühiskonnas paistab see rohkem välja. kuigi olgem ausad et protsentuaalselt on selliseid meie ühiskonnas kindlasti rohkem kui lääne maailmas. sa toodki välja peamise erinevuse- meil on auto paljudel juhtudel staatuse sümboliks, lääne arenenud maailmas enamjaolt ikkagi punktist A punkti B jõudmiseks. Ja eks automaks mõjutab samuti
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Teeme veidi ikka vahet ka asjadel. Rõivase puhul oli reaalne olukord, kus vend käis ja uuris, et kuidas asja teoks teha. Käis mingi tääk taskus Rõivase turvasid jälgimas.

Rabi juhtum oli teine paragrahv, mis sätestab rassiliste-usuliste tunnuste põhjal ähvardamist.

Helme juhtum oli tüüpiline netisõim, mille puhul on ka EKRE enda inimesed nautinud seadusetõlgendust, et kui on aru saada, et reaalset ohtu pole, siis ka ei algatata krimasja, vaid öeldakse tüübile, et võta end kokku ja kui veel teed, siis saad karmimalt.
    Rabi juhtum kvalifitseeriti avaliku korra rikkumisena. Lisaks sai ta minu teada karistada ka narkootilise aine väikeses koguses valdamise eest. Kokku 8 päeva aresti. Sesmõttes ei olnud rabiteema peamine.

Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    See aitab ka pingeid maandada.
    Mul vanaisa ikka ilkus, et relv tuleb enne tähtsaid otsuseid tühjaks laadida, muidu aju ei tööta korralikult.

Jälgin seda õpetust siiani. Koosolekud olid alguses vähe piinlikud ja ülemus seda heaks siiani ei kiida aga vähemalt nupp nokib.
    Et enam vähem nagu selline situatsioon?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
    Et enam vähem nagu selline situatsioon?

Hahahahaaaaaaa hea
    Aga vastus sinu küsimusele:"Enam-vähem."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Ei olegi, tabasid vähe teist naela Pidasin silmas, et naisõiguslased karjuvad:"minu keha minu otsus"- rasedususeks on vaja siiski kahte inimest ja sellest tulenevalt võiks probleemist vabanemine olla ka kahe inimese ühine otsus...

Sellisel 0,1% tegelasel laseks mina elada, kes teab milleks ta veel võimeline on?

Kas meil toimub aastas 4000+ vägistamist? Julgen kahelda... nagu samuti, et need naised( mõni äkki korduvalt) kõik on "selles aknas" et rasestuda ja hoolimata "sellest aknast" rasestumine ka toimub...

Ei taha olla eriline moraalijünger, kuidas,millal, kes ja kellega soovib paarituda, aga minu isiklik seisukoht on, et abort on väär ja sellele on olulisemalt paremaid ja ka turvalisemaid alternatiive. On see seksuaalharidus, kondoomid, pillid või spiraal- me ei ela 19ndas sajandis- rasedus on täiesti välditav...
    Kui te soovite võite googeldada ja lugeda abordist mis iseenest ei ole ka nii turvaline ja ohutu nagu välja paistab. Rääkimata sellest kuidas see võib mõjuda naise vaimsele tervisele...
    Kui see kõik alt veab ja jääd ikkagi rasedaks on alati olemas alternatiiv- loobu lapsest. Anna ta lapsendamiseks- ei ole eriti uudis et viljatud paarid soovivad lapsendada võimalikult väikseid tegelasi, et pakkuda neile kõike seda milleks nad võimelised on.
    Nagu juba mainiti, kindlasti on see protsent suurem kui 1. Lisaks ei lasta ju samasoolistel lapsendada. Lastekodus on juba niigi liiga palju lapsi. Lisaks, mõni inimene ei peaks üldse lapsi saama. Ntx need joodikust pered, kellel lapsed koertega kasvavad või kellelt need hiljem niikuinii ära võetakse.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Jürgen Ligi õigustab ETV+ intervjuus kõike.

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Nagu juba mainiti, kindlasti on see protsent suurem kui 1. Lisaks ei lasta ju samasoolistel lapsendada. Lastekodus on juba niigi liiga palju lapsi. Lisaks, mõni inimene ei peaks üldse lapsi saama. Ntx need joodikust pered, kellel lapsed koertega kasvavad või kellelt need hiljem niikuinii ära võetakse.
    Härrased! Ma ei ürita siin kedagi kasvatada. Võtsin guugli lahti teil on õnneks või kahjuks õigus... Kondoomi teoreetiline töökindlus on 98%, aga kuna inimesed on noh inimesed siis langeb töökindlus 85%-le( https://www.plannedparenthood.org/le...ve-are-condoms). Jah ma saan aru, et ükski kaitse ei ole 100%line, v.a seksist hoidumine
    Mis puudutab sinu üleskutset teatud inimesi mitte järglasi saama, siis paraku su üleskutse on kurtidele kõrvadele. Ei viitsi päris täpselt otsida, aga on meelde jäänud, et vaesemad ja keskmisest rumalamad paljunevad aktiivsemalt kui targemad/edukamad/rikkamad.
    Mis puudutab lastekodusid: iga laps kes seal elab 1 liiga palju. Iga sealse lapse esimene unistus on ilmselt pere( erinevalt tava perede laste ps ja bs asjadest). Statistikat mul võtta ei ole, aga ma olen veendunud, et lapsendavad paarid soovivad saada võimalikult väikest last ja vanuse kasvades väljavaated lapsendatud saada kahanevad. Ja mis puudutab joodikuid, kes ei suuda oma laste( ja ka iseenda) eest hoolitseda on see ikkagi meie ühiskonna viga. See millest sa räägid on ikkagi väga erandlikud juhtumid ja oma töö tegemata jätnud nii lastekaitse, politsei, naabrid ja perekond. Jah selllised inimesed on olemas, aga mis me nendega tegema siis peaks? Kas kastreerima? Oooops seda juba eelmise sajandi 30ndatatel ja 40ndatel ühes riigis prooviti- tänapäevased liberaalsed ja demokraatlikud inimesed paraku seda riiki eesrindlikuks ei pea.

Tahtmata rohkem õli tulle valada ütlen oma lõpplause ja seejärel suundun öösse: perekonna ja inimkonna suuruse reguleerimise meetmena ei pea ma seda õigeks. Eriti toetan ma Ekre arusaamas selles, et seda ei peaks tegema meie ühisest Haigekassa eelarvest mitte meditsiinilistel põhjustel.
    On olemas kordades odavamaid meetmeid, kuidas hoiduda rasestumisest- parim neist haridus ja haritus.
    ROHE-VALGE SURMANI

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Härrased!
    Mis sa muidu arvad, et kui Haigekassa rahastus abordile ära kaotada, siis kas abordi jätavad tegemata see jõukam ja seksuaalharidusega mõjutatav seltskond või see rahvas, kelleni sa selle haridusega eales ei jõua ja kes oma lastega midagi pihta ei oska hakata?
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Härrased! Ma ei ürita siin kedagi kasvatada. Võtsin guugli lahti teil on õnneks või kahjuks õigus... Kondoomi teoreetiline töökindlus on 98%, aga kuna inimesed on noh inimesed siis langeb töökindlus 85%-le( https://www.plannedparenthood.org/le...ve-are-condoms). Jah ma saan aru, et ükski kaitse ei ole 100%line, v.a seksist hoidumine
    Mis puudutab sinu üleskutset teatud inimesi mitte järglasi saama, siis paraku su üleskutse on kurtidele kõrvadele. Ei viitsi päris täpselt otsida, aga on meelde jäänud, et vaesemad ja keskmisest rumalamad paljunevad aktiivsemalt kui targemad/edukamad/rikkamad.
    Mis puudutab lastekodusid: iga laps kes seal elab 1 liiga palju. Iga sealse lapse esimene unistus on ilmselt pere( erinevalt tava perede laste ps ja bs asjadest). Statistikat mul võtta ei ole, aga ma olen veendunud, et lapsendavad paarid soovivad saada võimalikult väikest last ja vanuse kasvades väljavaated lapsendatud saada kahanevad. Ja mis puudutab joodikuid, kes ei suuda oma laste( ja ka iseenda) eest hoolitseda on see ikkagi meie ühiskonna viga. See millest sa räägid on ikkagi väga erandlikud juhtumid ja oma töö tegemata jätnud nii lastekaitse, politsei, naabrid ja perekond. Jah selllised inimesed on olemas, aga mis me nendega tegema siis peaks? Kas kastreerima? Oooops seda juba eelmise sajandi 30ndatatel ja 40ndatel ühes riigis prooviti- tänapäevased liberaalsed ja demokraatlikud inimesed paraku seda riiki eesrindlikuks ei pea.

Tahtmata rohkem õli tulle valada ütlen oma lõpplause ja seejärel suundun öösse: perekonna ja inimkonna suuruse reguleerimise meetmena ei pea ma seda õigeks. Eriti toetan ma Ekre arusaamas selles, et seda ei peaks tegema meie ühisest Haigekassa eelarvest mitte meditsiinilistel põhjustel.
    On olemas kordades odavamaid meetmeid, kuidas hoiduda rasestumisest- parim neist haridus ja haritus.
    Ei ole võimalik ühiskonda äkitselt lihtsalt harida, et kõik nii käituma hakkaks, nagu peab. Abordi rahastamisest loobumine on ajas tagasi minek.
    https://www.postimees.ee/6549251/isa...-end-vigastama
    Ta oli võtnud pika hanesule, selle joodi kastnud ja siis enda emakasuudme üles otsinud ja seni torkinud, kuni tuli veri,» kirjeldas arst õudusega ja lisas, et siis oligi tavaks, et veri tuli lahti saada.
    «Küsisin, et miks sa küll seda tegid? Ja tema vastas mulle, et mul on mees joodik, kuidas ma sellisele sünnitan? Mis elu see lapsele on?» meenutas ta.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Mulle meeldivad kõige rohkem need inimesed, kes on tulised abordivastased ja samal ajal vinguvad, et sotsiaaltoetusi lastega peredele ei peaks maksma, sest laste saamine on vaba valik, kui tead, et ei suuda üleval pidada, siis miks neid saad?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mulle meeldivad kõige rohkem need inimesed, kes on tulised abordivastased ja samal ajal vinguvad, et sotsiaaltoetusi lastega peredele ei peaks maksma, sest laste saamine on vaba valik, kui tead, et ei suuda üleval pidada, siis miks neid saad?
    Ja need, kes ei soovi Eestisse võõrtööjõudu, tahavad Euroopa Liidust välja aga käivad ise Soomes/Rootsis tööl (mul on facebookis koguni 3-5 sellist tuttavat).

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Eriti toetan ma Ekre arusaamas selles, et seda ei peaks tegema meie ühisest Haigekassa eelarvest mitte meditsiinilistel põhjustel.
    Btw, on keegi viitsinud selle suure kokkuhoiu välja ka uurida? Ilma liigselt süvenemata saan ma, et Haigekassa poolne kulu on max paarsada tuhat aastas e. mingi 0,02% eelarvest.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Btw, on keegi viitsinud selle suure kokkuhoiu välja ka uurida? Ilma liigselt süvenemata saan ma, et Haigekassa poolne kulu on max paarsada tuhat aastas e. mingi 0,02% eelarvest.
    +1

Lisaks on abortide arv pidevas languses.
    Emotsionaalne teema ja lihtsalt suureks puhutud.

Narkomaanide tarvis Haigekassa raha kulutada on OK.
    Joodikute vigastuste raviks Haigekassa raha kulutada on OK.
    Tervisesportlaste vigastuste raviks Haigakassa raha kulutada on OK.
    Suitsetajate raviks Haigekassa raha kulutada on OK.

Kõik need on samamoodi välditavad parema haridusega ja võtavad eelarvest oluliselt suurema tüki.
    Pigem kasutagu minu raha kellegi abordiks, kui sellele ahvile uue põlve ostmiseks kes ähkides mõõda asfaltit venib - nahhui osta omale auto krdi rott*

*mul pole ka autot.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    huvi pärast küsiks juurde- palju abort tänapäeval maksab?
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    huvi pärast küsiks juurde- palju abort tänapäeval maksab?
    Kuskil oli kirjas €67,94.

Omal soovil raseduse katkestamine on Eestis tasuline protseduur, Eesti Haigekassa (EHK) kindlustuse olemasolul peab abordi soovija maksma 50% EHK hinnast medikamentoosse abordi korral ja 30% EHK hinnast kirurgilise abordi korral, kindlustuse puudumisel tuleb maksta täishind. Abordi hind võib igal aastal natuke muutuda (sõltuvalt hetkel kehtivast EHK hinnakirjast). Medikamentoosse ehk tabletiabordi hind on EHK-s kindlustatule umbes 17,67€, ilma EHK ravikindlustuse puudumisel 35,34€. Kirurgilise abordi hind on EHK kindlustuse olemasolul 40,82€, HK ravikindlustuse puudumisel puudumisel umbes 267,86€. Lisandub teenus päevaravis 51.83€. EHK kindlustuse puudumise korral tuleb tasuda ka protseduurile eelneva arstivisiidi, analüüside, ultraheliuuringu eest ja raseduse katkestamise järgse tervisekontrolli eest

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kõigist nendest ämbritest oli see arstide kallale minek ikka kõige koledam.. EKRE tõmbab endale vaikselt vett peale, isegi ei pea suurt vastukampaaniat varsti tegema.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud