Lehekülg 166, kokku 269 EsimeneEsimene ... 66116156162163164165166167168169170176216266 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 301 kuni 3 320, kokku 5366
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma pakun, et lihtsam on e-valimisi nurjata, kui nende tulemusi manipuleerida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    E-valimised olid ka eelmiste valimiste ajal valitsuskoalitsiooni käes, aga võitis opositsioonipartei. Kas Urmar ongi veidi totu?
    Nagu ikka ei saa te minu mõttest aru, et mis saaks siis, kui äkki oleks nüüd vastupidi. Olen ise ka e-hääletaja ja pole vaja alati sõnumitoojat maha tegema asuda.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Le Peni küllakutsumisega tekib paljudel EKRE valijatel lühis - ot Venemaa ülistajaga ripsutavad tiiba EKRE bossid? Vene vihkamine on nendes samasügavalt juurdunud, kui Sorose ja liberaalide taunimine.

Arvan endiselt, et mingi hetk tulistab EKRE endale nii kapitaalselt jalga enda valijate silmis, et langetakse alla valimiskünnise ja allesjäänud riismed liituvad Isamaaga või teevad mingi E200 sarnase moodustise, aga radikaalsema.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

E-valimised olid ka eelmiste valimiste ajal valitsuskoalitsiooni käes, aga võitis opositsioonipartei. ..
    Siis oli siseministeerium ju sotside käes, eetiline minister jagas veel preemiadki enne lahkumist.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Siis oli siseministeerium ju sotside käes, eetiline minister jagas veel preemiadki enne lahkumist.
    Aga kuidas ta siis enda erakonda võidule ei aidanud?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Aga kuidas ta siis enda erakonda võidule ei aidanud?
    Ma erinevalt sinust ei eeldanudki, et ta tahtis erakonda aidata.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ah, mida?

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Kuulan hetkel taustaks Lobjaka üht viimast loba R2 saates ja endiselt tundab talle, et Euroopal muud polegi teha, kui Eesti asju arutada. Ega see kaaskommentaator seal ka eriti teist meelt ei ole, kuigi vahel tundub, et ta lihtsalt ei julge Lobjakaga vaidlema hakata eriti teatud teemadel, sest see ei tõota head.

Seda, et Euroopa senini veel siiski "normaalsete" valitsustega riigid taastasid Venemaa osaluse Euroopa Nõukogus, selleni nad vaevalt jõuavad, kuigi saate kuulamine on mul hetkel veel poole peal. Jüri Luik näiteks ei toetanud seda otsust, astudes seega Euroopa ühtsele liinile vastu, või kuidas?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ah, mida?
    Katre Raik on tegelikult Ekre agent, kes on imbunud lihtsalt sotside ridadesse

Algupärane

Raimond Kaljulaid: mida te eelmise riigikogu koosseisu ajal tegite, kui EKRE hakkas oma internetitrollide armeed looma?

Jüri Ratase esimene valitsus oli 23. novembrist 2016 kuni 29. aprillini 2019
    Kaljulaid oli 2001–2019 Keskerakonna liige.
    hmm...

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Siin paar tegelast pea iga postitusega pisendavad ükskõik mida EKRE oma suudest välja ajab ning samal ajal kes iganes midagi EKRE vastu (otse või ümber nurga) ütleb saab kohe minimaalselt silmakirjalikkuse või meedia vandenõu või misiganes muu süüdistuse.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Siin paar tegelast pea iga postitusega pisendavad ükskõik mida EKRE oma suudest välja ajab ning samal ajal kes iganes midagi EKRE vastu (otse või ümber nurga) ütleb saab kohe miinimum silmakirjalikkuse või meedia vandenõu või misiganes muu süüdistuse.
    Nii juhtub, kui inimene ennast emotsionaalselt investeerib sektilaadsesse rühmitusse, kus tõtt kõnelevad vaid eksimatud suured juhid ning kõik teised, kes pole poolt on vastu ja/või süvariigi teenistuses.

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Nii juhtub, kui inimene ennast emotsionaalselt investeerib sektilaadsesse rühmitusse, kus tõtt kõnelevad vaid eksimatud suured juhid ning kõik teised, kes pole poolt on vastu ja/või süvariigi teenistuses.
    See kirjeldaks nagu nö kapist väljas EKRE pride tegelasi, Sõprade Klubist vms. Minu kirjeldatud tüübid pigem presenteerivad end tavaliselt väga ratsionaalsete, skeptiliste, dare I say tsentristlikena? Aga press ja teised erakonnad ja valijad ja nende väljendusviisid on alati max kurja juur, whereas teises suunas maksimum kriitika on stiilis 'ekre gonna ekre, mis neist ikka'. Väiksed, nunnud soccerneti daverubinid.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

See kirjeldaks nagu nö kapist väljas EKRE pride tegelasi, Sõprade Klubist vms. Minu kirjeldatud tüübid pigem presenteerivad end tavaliselt väga ratsionaalsete, skeptiliste, dare I say tsentristlikena? Aga press ja teised erakonnad ja valijad ja nende väljendusviisid on alati max kurja juur, whereas teises suunas maksimum kriitika on stiilis 'ekre gonna ekre, mis neist ikka'. Väiksed, nunnud soccerneti daverubinid.
    Aaaaa sa mõtled neid tegelasi, kes alustavad vestlust: "Ma pole küll EKRE valija aga... Soros, kallutatud jõud, sõnavabadus, Euroopa=NSV, teised teevad ka... jne."

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Nats EKREt igasse päeva

VIDEO | EKRE särgiga mees ründas Õismäe teel Pakistanist pärit tallinlast. EKRE ei välista, et tegemist võib olla valimiseelse provokatsiooniga

Ma ei usu, et tegemist on ametlikult EKRE ridatesse kuuluva eluvormiga aga just sellistele isenditele annab nende retoorika julguse kivi alt välja roomata ning häält teha. Loodetavasti toob politsei asjasse selgust.

Isik tuvastatud ja võib juba üsna kindlalt väita, et lavastatud see polnud.
    Hääletas Urmas Reitelmanni poolt, FB sein on täis postitusi Hitlerist ja vihakõne eest on ta ka väärteo korras karistada saanud varasemalt.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Nats EKREt igasse päeva

VIDEO | EKRE särgiga mees ründas Õismäe teel Pakistanist pärit tallinlast. EKRE ei välista, et tegemist võib olla valimiseelse provokatsiooniga

Ma ei usu, et tegemist on ametlikult EKRE ridatesse kuuluva eluvormiga aga just sellistele isenditele annab nende retoorika julguse kivi alt välja roomata ning häält teha. Loodetavasti toob politsei asjasse selgust.

Isik tuvastatud ja võib juba üsna kindlalt väita, et lavastatud see polnud.
    Hääletas Urmas Reitelmanni poolt, FB sein on täis postitusi Hitlerist ja vihakõne eest on ta ka väärteo korras karistada saanud varasemalt.
    Tundub vist lihtsalt segane vend123.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Minu kirjeldatud tüübid pigem presenteerivad end tavaliselt väga ratsionaalsete, skeptiliste, dare I say tsentristlikena? Aga press ja teised erakonnad ja valijad ja nende väljendusviisid on alati max kurja juur, whereas teises suunas maksimum kriitika on stiilis 'ekre gonna ekre, mis neist ikka'. Väiksed, nunnud soccerneti daverubinid.
    Olen ka tähele pannud.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Tundub vist lihtsalt segane vend123.
    Seda kindlasti aga mingi seltskond peab vajalikuks tema tegemisi endiselt õigustada ja/või lauale lööma "teised ka"-kaarti.
    Tema teod ei tohiks olla indulgents nüüd kõigile teistele kaabakatele, kes teisi erakondi toetavad.
    Kui minuga sarnast maailmavaadet toetav isend virutaks poest paki tampoone, kaks banaani ja kanistri tärpentiini, siis ma ei kukuks seda õigustama, et "teised ka" vaid mõistaks tema teo vaatamata ühisosale hukka.
    Rumalusel ei tohiks olla lojaalsust, kuuluvust ega kilpi mille taha pidevalt varjuda.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Keegi võiks seletada, et miks mingi suvalise debiili mitte-väga-vägivaldne võõrviha Eestis ühtäkki põhiuudis on. Oh üllatust, mingi EKRE fännist nats ütleb mustanahalisele halvasti. Usun, et selliseid imbetsilsusi juhtub pideval. Ei?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Keegi võiks seletada, et miks mingi suvalise debiili mitte-väga-vägivaldne võõrviha Eestis ühtäkki põhiuudis on. Oh üllatust, mingi EKRE fännist nats ütleb mustanahalisele halvasti. Usun, et selliseid imbetsilsusi juhtub pideval. Ei?
    Sest tegemist on sensitiivse teemaga hetkel ning uudisel on piisavalt "tarbijaid" - Mõnu ilmselt oskab paremini valgustada, et kui palju klikke sellised lood toovad.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud