Lehekülg 188, kokku 216 EsimeneEsimene ... 88138178184185186187188189190191192198 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 741 kuni 3 760, kokku 4309

Algupärane

ma ei mõista millega Saar oma võidu välja teenis. Ajab sama rida mis Ossinovski ning me kõik näinud kui hästi see neil õnnestunud siiani. Sikkut ja Läänemets palju asisemat juttu intekates ajanud ja palju sümpaatsema mulje jätnud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mina ütleks seda sinu postituse kohta tbh

Mõte on tal iseenesest õige. Seletus ja numbrid pole ehk tõesti kõige paremad, aga ideest saab ju aru.
    see, et sa arvad teistmoodi kui mina, ainult kinnitab mu arvamuse õigsust.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    see, et sa arvad teistmoodi kui mina, ainult kinnitab mu arvamuse õigsust.
    Rahvaspordipäeval on oma arvamus.

Sina lihtsalt ütled selle peale, et "ahaha sa oled loll, et seda arvad"

Ma ei tea kui noor sa oled, aga ilmselt on asi selles. Arvesta sellega, et inimestel ongi erinevad arvamused, see, et kogu maailm ja iga erinev indiviid ei jaga sinu arvamust ei tee teda veel lolliks.

Ajaks ta mingit saasta siis suust välja saaksin aru kui nii mõtled, aga väike jume ta jutus on, probleem on õige, lahendus ei ole ehk kõige parem, aga kindlasti parem sellest mis hetkel maailmas toimub.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Rahvaspordipäeval on oma arvamus.

Sina lihtsalt ütled selle peale, et "ahaha sa oled loll, et seda arvad"

Ma ei tea kui noor sa oled, aga ilmselt on asi selles. Arvesta sellega, et inimestel ongi erinevad arvamused, see, et kogu maailm ja iga erinev indiviid ei jaga sinu arvamust ei tee teda veel lolliks.
    maga kaineks. "inimestel ongi erinevad arvamused" ei ole mingi argument enda või teiste lolliide arvamuste kaitseks. minu vanus ei puutu ka asjasse.

Ajaks ta mingit saasta siis suust välja saaksin aru kui nii mõtled.
    ajabki ju

lahendus ei ole ehk kõige parem, aga kindlasti parem sellest mis hetkel maailmas toimub.
    lol

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

lol
    Ühesõnaga peaks miinimumpalga ka ära kaotama sinu ideoloogia järgi? Mis mõte min palgal on?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Vöid istuda riigikogus, lugeda delfit vöi kirjutada foorumis, asjade arutamise viis jääb samaks. Eestlased.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ühesõnaga peaks miinimumpalga ka ära kaotama sinu ideoloogia järgi? Mis mõte min palgal on?
    mida sa ajad...

miinimumpalk ning garanteeritud dividendid töölistele või kohustus suurendada töötajate arvu juhtkonnale suurema palga maksmisel on kardinaalselt erinevad asjad ning kardinaalse erineva tulemusega tegevused juhul kui neid kehtestataks. "ma ei tea küll kui vana sa oled", aga ilmselt on asi selles (tegelt ei ole vanuses küsimus, vaid mõistuses).

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ma ei mõista millega Saar oma võidu välja teenis. Ajab sama rida mis Ossinovski ning me kõik näinud kui hästi see neil õnnestunud siiani. Sikkut ja Läänemets palju asisemat juttu intekates ajanud ja palju sümpaatsema mulje jätnud.
    +1. Saar on sisuliselt lihtsalt Ossinovski kehvem versioon, väga kummaline valik. Läänemets oskab päris hästi Lõuna-Eesti vaesemate valijatega rääkida, ilmselt oleksid nad EKRElt hääli tagasi võitnud natuke. Sikkut omakorda oleks ilmselt RE-lt suutnud hääli tagasi võtta. Vaadates praegust RE toetust, mis on proportsionaalse valimissüsteemi puhul üsna anomaalselt kõrge, siis Sikkut oli üsna selgelt parim valik, ometi hääletati ta juba esimeses voorus maha.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    +1. Saar on sisuliselt lihtsalt Ossinovski kehvem versioon, väga kummaline valik. Läänemets oskab päris hästi Lõuna-Eesti vaesemate valijatega rääkida, ilmselt oleksid nad EKRElt hääli tagasi võitnud natuke. Sikkut omakorda oleks ilmselt RE-lt suutnud hääli tagasi võtta. Vaadates praegust RE toetust, mis on proportsionaalse valimissüsteemi puhul üsna anomaalselt kõrge, siis Sikkut oli üsna selgelt parim valik, ometi hääletati ta juba esimeses voorus maha.
    +1 mõlemale.
    Saar on üsna kohutav valik ja paremaks ei muutu nüüd midagi.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

mida sa ajad...

miinimumpalk ning garanteeritud dividendid töölistele või kohustus suurendada töötajate arvu juhtkonnale suurema palga maksmisel on kardinaalselt erinevad asjad ning kardinaalse erineva tulemusega tegevused juhul kui neid kehtestataks. "ma ei tea küll kui vana sa oled", aga ilmselt on asi selles (tegelt ei ole vanuses küsimus, vaid mõistuses).
    Kohustus suurendada töötajate arvu on loomulik mõttetu.

Aga mina lugesin tema mõtteks hoopis selle;

Firma teenib puhast kasumit 300 milli aastas ning töötajad ei näe sellest sentigi. Firma teenib 100 milli kahjumit ja palgad tehakse pooleks.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    kahjuks nii on. kui meie sotsid rohkem seisaks ja väljendaks muret lihtrahva käekäigu pärast, siis oleks ka neil toetus suurem.
    sotsid pole siin kahjuks väga vaiksed olnud astmelise tulumaksu ja varamaksude teemal, mis reaalselt tegeleks ebavõrdsuse vähendamisega, selle asemel tegeldakse ainult aktsiisidega, mis mõjutab kogu elanikkonda
    Catalunya is not Spain!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    kahjuks nii on. kui meie sotsid rohkem seisaks ja väljendaks muret lihtrahva käekäigu pärast, siis oleks ka neil toetus suurem
    Ma endiselt küsin, et kes on see "lihtrahvas"?

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma endiselt küsin, et kes on see "lihtrahvas"?
    pidasin silmas ühiskonna vaesemat elanikkonda
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kohustus suurendada töötajate arvu on loomulik mõttetu.

Aga mina lugesin tema mõtteks hoopis selle;

Firma teenib puhast kasumit 300 milli aastas ning töötajad ei näe sellest sentigi. Firma teenib 100 milli kahjumit ja palgad tehakse pooleks.
    ja... siis? mis su point on? sa tahad, et kui ettevõte teenib 300 mln kasumit, siis töötajad saavad sellest "pool", kuid kui ettevõtte saab kahjumit, siis palk ei lange?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

pidasin silmas ühiskonna vaesemat elanikkonda
    Nagu ka EKRE, eks?

Algupärane

ja... siis? mis su point on? sa tahad, et kui ettevõte teenib 300 mln kasumit, siis töötajad saavad sellest "pool", kuid kui ettevõtte saab kahjumit, siis palk ei lange?
    Kui see nii oleks, siis oleks ok. Veel on võimalik ka nii, et kummagi puhul midagi ei muutu. Ja kolmas, ilmselt kõige levinum on siiski see esimene, et kasum jagub investoritele ja töötajad on ise jobud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

kahjuks nii on. kui meie sotsid rohkem seisaks ja väljendaks muret lihtrahva käekäigu pärast, siis oleks ka neil toetus suurem.
    sotsid pole siin kahjuks väga vaiksed olnud astmelise tulumaksu ja varamaksude teemal, mis reaalselt tegeleks ebavõrdsuse vähendamisega, selle asemel tegeldakse ainult aktsiisidega, mis mõjutab kogu elanikkonda
    Läänemets sellesuunalist muutust üritas läbi viia ning tema kaotus Saarele oli päris napp. Seega arvestatav seisukohtade muutumine erakonna sees on toimumas. Praegu tundub ainult, et see areng on toimumas liiga aeglaselt, mille tõttu parempoolsed saavad tõenäoliselt lisaks sellele veel ka järgmise valimistsükli riiki vales suunas juhtida. Väga oleks vaja olnud Läänemetsa "tiiva" selget võitu tänastel sisevalimistel.

Sallivusteemadel fanaatiliseks minnes põletati ikka väga palju sildu suure hulga oma potentsiaalsete valijatega ning täna valitud juhtkonnaga pole näha ette suuremaid pingutusi nende sildade taastamiseks. Ei Saar ega ka Sikkut tänastest juhikandidaatidest ei ole näidanud arusaamist, kui fundamentaalse tähtsusega see küsimus erakonna tuleviku jaoks on.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

palk ja dividend on vähe erinevad asjad. palga puhul on eelnev kokkulepe tasu tehtud töö eest, mis on reguleeritud tööõigusega, seadusega. Dividendi puhul seda ei ole.
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

palk ja dividend on vähe erinevad asjad. palga puhul on eelnev kokkulepe tasu tehtud töö eest, mis on reguleeritud tööõigusega, seadusega. Dividendi puhul seda ei ole.
    sa oled linnupojaga koos joomas kuskil? mida sa mulle sellest seletad?

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nagu ka EKRE, eks?
    osaliselt, kuigi ma ei näe et nad maksustaksid rohkem jõukamat klassi.
    Catalunya is not Spain!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud