Lehekülg 189, kokku 216 EsimeneEsimene ... 89139179185186187188189190191192193199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 761 kuni 3 780, kokku 4309
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Plastic99 kuule, hinga korra sügavalt sisse ja loe oma viimased postitused kriitilise pilguga läbi. Kas see "sina oled loll, sina jood bocki ja sina oled lihtsalt lol" stiil annab ikka midagi juurde arutelule? Ma tõesti käisin pmst kuumarabanduse käes vaeveldes läbimõtlemata variandid välja, aga igaljuhul parem kui tekitada 83% tulumaks kõige rikkamaile, mida nkn kunagi riik ei näe kariibi saarte pankade tõttu ega otstarbekalt laiali jaotada ei mõistaks ka.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Keegi oskab valgustada miks Indrek Saar nii ebapopulaarne tundub olevat siin postitajate hulgas?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Keegi oskab valgustada miks Indrek Saar nii ebapopulaarne tundub olevat siin postitajate hulgas?
    Pakun, et liiga kaua poliitikas, tahaks ju kogu aeg midagi uut. Tuli vaba, tuli ekre ja näed.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Sellepärast, et meile oleks vaja üht vasakpoolset erakonda, aga Indrek Saare juhtimisel jätkatakse senist pseudovasakpoolset šampanjasotside mudelit. See tähendab reformierakonna jätkuvat domineerimist ja neolibaralismi jätkuvat võidukäiku ja EKRE jätkuvat populaarsust, sest potentsiaalne sotside valija valib EKRE-t, Reformierakonda või isegi Keski, kuna nad kõik kõnetavad valijaid rohkem. Sotsid on põrunud järjest kõikidel valimistel ja nad jätkavad endiselt sama liini. 20 aastat sama reha otsas ja ikka ei õpi. Kahju. Valimised võtab hästi kokku vanamammi, kes Indrek Saart õnnitles sõnadega: "Ma valisin sinu, sest sa näitlesid Õnne 13-s nii ilusasti!".
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Plastic99 kuule, hinga korra sügavalt sisse ja loe oma viimased postitused kriitilise pilguga läbi. Kas see "sina oled loll, sina jood bocki ja sina oled lihtsalt lol" stiil annab ikka midagi juurde arutelule? Ma tõesti käisin pmst kuumarabanduse käes vaeveldes läbimõtlemata variandid välja, aga igaljuhul parem kui tekitada 83% tulumaks kõige rikkamaile, mida nkn kunagi riik ei näe kariibi saarte pankade tõttu ega otstarbekalt laiali jaotada ei mõistaks ka.
    esiteks - igat rumalat arvamust ei ole mõtet ratsionaalsete argumentidega ümber lükata. Sellel ei ole tihtipeale ka pointi, sest vahel on lihtsalt nii, et kellegi arvamus ja mõte on nii kaugel reaalsusest, et argumenteeritud kriitika lihtsalt ei jõuaks kohale.

Teine küsimus on nüüd see, et kas ma peaks sellele ilma väite kaitsmiseta niimoodi viitama. See on maitse küsimus, kuid jään enda juurde. Ma ei tea, kas praegu ka veel kuumarabandus, kuid su mõtte viimane osa nagu jätkab umbes sama liini, millest alustasid.

Minu jaoks personaalselt on eskaleerunud situtatsioon võrreldav mingi chemtrailsi või vaktsiinivenna lobaga, kus üks vend ajab konkreetselt kelbast ja teine vend tuleb teda kaitsma ka. Ja nüüd jõudsime lausa sinnamaale, kus arutelu kese on läinud selleni, et chemtrailsi vennad solvusid, sest nende jutule reageeriti ebaviisakalt.

et mu liin oleks püsiv, siis... kogu situatsiooni peale uuesti: lol.

Kui sa tegelt fooliummüts peas ei käi, siis ära nii lumehelbekestest ohvrit ka mängima hakka.. Oli loll mõte ja mine nüüd edasi eluga.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Siin me oleme jälle - 5te paragrahvi peidetud arvamus, et ma olen targem kui sina ja seega ei peagi midagi ratsionaalselt arvustama. Räägi parem miks see halb on kui shareholderid osa oma perse peal istutud tekkinud kasumist pisikese osa laiali peavad jaotama? Siis ma äkki saaks oma rumalusest aru ka - praegu seda varianti ei ole nagu. Majanduse jahtumine investeeringute puudumise tõttu pole nagu argument kui hetkel saavad kickstarterist jalad alla https://www.youtube.com/watch?v=_dEuEkf0ezI ka siuksed anektoodid.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Sotsid on põrunud järjest kõikidel valimistel ja nad jätkavad endiselt sama liini. 20 aastat sama reha otsas ja ikka ei õpi. Kahju.
    pohhui pole vä

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Siin me oleme jälle - 5te paragrahvi peidetud arvamus, et ma olen targem kui sina ja seega ei peagi midagi ratsionaalselt arvustama. Räägi parem miks see halb on kui shareholderid osa oma perse peal istutud tekkinud kasumist pisikese osa laiali peavad jaotama? Siis ma äkki saaks oma rumalusest aru ka - praegu seda varianti ei ole nagu. Majanduse jahtumine investeeringute puudumise tõttu pole nagu argument kui hetkel saavad kickstarterist jalad alla https://www.youtube.com/watch?v=_dEuEkf0ezI ka siuksed anektoodid.
    no johhaidii. ma tsiteerin sind ennast:

"Üleüldisest ebavõrdsusest rääkides oleks normaalne panna paika struktuur, mis ei lase firmasiseselt tekkida olukorral, kus firma võtab välja 12 miljardit kasumit, makstes laotöölistele miinimumpalka. Garanteeritud dividendid töölistele, palgastruktuur, kus ülemus ei saa maksta endale x korda rohkem palka alluvatest ilma täistööajaga kohti juurde tekitamata vms."
    saad selle peale vastu näppe ja siis tuled naiivsena, et "oh, ma lihtsalt mõtlesin ainult seda:"

Räägi parem miks see halb on kui shareholderid osa oma perse peal istutud tekkinud kasumist pisikese osa laiali peavad jaotama?

Kui see ei ole demagoogia, siis ma ei tea, mis on.

Kui sa tahad, et "töölisklassil oleks parem elu" ja maksupoliitika/regulatsioonid oleksid rohkem töötajaid kaitsvad, siis see on maitse küsimus ja kedagi rumalaks või ennast teistest targemaks ma ei pea. Aga kui sa tuled väidetega stiilis, et õnnest ja armastusest lahutab meid garanteeritud dividendid töölistele ja kohustuslikus korras ametikohtade tekitamine... Ja pakud punaselt toodud asju reaalsete lahendustena, siis...

Saa oma solvumisest nüüd palun üle ja ürita oma mõtteid siis järgmine kord paremini formuleerida.

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    pohhui pole vä
    ei ole
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ja mine tee endale ettevõte, ole hea. pane näiteks mitu aastat oma raha sinna sisse, maksa töötajatele palka, teeni kahjumit, mis kasvamisega seotud ning siis kasumisse jõudmisel maksa töötajatele "garanteeritud dividende" töötajatele ning loo llisaks veel ebavajalikke töökohti, et lõpuks endale dividende välja maksta. Saad ise ka ehk aru, et väikeettevõtte tasandil on see max kelbas. 99,9% ettevõtjatest ütleks sulle sellise jutu peale palju hullemini kui mina.

ja nüüd võta suurettevõtte tasandil, kus "perse peal istumisega kasumit saavad shareholderid" (p.s. mängid siin solvunut minu suunas, aga enda maailmapilt on just täpselt selline, et jõukatel inimestel on investeeritav kapital tulnud "perse peal istumisega) on näiteks miljardeid tampinud 10 aastat sisse (näiteks TSLA) peavad kasumisse jõudmise korral dividendide maksmiseks looma plaanikorras ebavajalikke töökohti. Sinu õnneks TSLA investorid ilmselt perse peal istumisega lõpuks oma kasumit nagunii ei näe. Ega miks peakski, eksole? Mida nad üleüldse peale persel istumise teinud on? peale ülisuurte investeeringute innovatsiooni ning 50 000 töökoha loomise.

See oli su plaan, rahvaspordipäev. Võtan mütsi maha ja vabandan siiralt, et callisin asja lollusena nagu see oli. not.

Ja siis ajab mingi linnupoja oma tiivad otsa laiali ja toob mingi võrdluse miinimumpalgaga. wot m8.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ja mine tee endale ettevõte, ole hea. pane näiteks mitu aastat oma raha sinna sisse, maksa töötajatele palka, teeni kahjumit, mis kasvamisega seotud ning siis kasumisse jõudmisel maksa töötajatele "garanteeritud dividende" töötajatele ning loo llisaks veel ebavajalikke töökohti, et lõpuks endale dividende välja maksta. Saad ise ka ehk aru, et väikeettevõtte tasandil on see max kelbas. 99,9% ettevõtjatest ütleks sulle sellise jutu peale palju hullemini kui mina.

ja nüüd võta suurettevõtte tasandil, kus "perse peal istumisega kasumit saavad shareholderid" (p.s. mängid siin solvunut minu suunas, aga enda maailmapilt on just täpselt selline, et jõukatel inimestel on investeeritav kapital tulnud "perse peal istumisega) on näiteks miljardeid tampinud 10 aastat sisse (näiteks TSLA) peavad kasumisse jõudmise korral dividendide maksmiseks looma plaanikorras ebavajalikke töökohti. Sinu õnneks TSLA investorid ilmselt perse peal istumisega lõpuks oma kasumit nagunii ei näe. Ega miks peakski, eksole? Mida nad üleüldse peale persel istumise teinud on? peale ülisuurte investeeringute innovatsiooni ning 50 000 töökoha loomise.

See oli su plaan, rahvaspordipäev. Võtan mütsi maha ja vabandan siiralt, et callisin asja lollusena nagu see oli. not.

Ja siis ajab mingi linnupoja oma tiivad otsa laiali ja toob mingi võrdluse miinimumpalgaga. wot m8.
    Ma lugesin ka sinu vastuse peale nüüd need postitused läbi, kus räägiti, et dividendide pealt peaksid töötajad oma osa saama, et kõik oleks ühiskonnas võimalikult võrdne... Kas mulle ainult tundub või on tegemist ikkagi väga kommunismi meenutava korraldusega?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma ei saa teiste eest kõneleda aga minu jaoks on märksõnad: ülbus, üleolev suhtumine, Palo ja 3 sidrunit ning NO99.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Selline valitsus võiks tulla, kes seadusega kahjumis ettevõtted kinni paneks ja töötajad riigipalgale võtaks, umbes nii see ebavõrdsuse kaotamine käiks osade arvates. Tundub tõesti olevat pigem kuumadest ilmades tingitud hetkeline segase peksmine, nii jabura plaani üle naeraks ju isegi Tiit Toomsalu?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma lugesin ka sinu vastuse peale nüüd need postitused läbi, kus räägiti, et dividendide pealt peaksid töötajad oma osa saama, et kõik oleks ühiskonnas võimalikult võrdne... Kas mulle ainult tundub või on tegemist ikkagi väga kommunismi meenutava korraldusega?
    ma arvan et isegi antud mõtetel on ikka väga pikk tee kommunismini. fakt on et globaliseeruvas kapitalistlikus ühiskonnas saavad rikkad järjest rikkamaks ja omakorda vaesed jäävad järjest vaesemaks. jättes kommenteerimata eelnevat mõtet dividendide jagamise kohta on tegemist ju ainult püüdega vähendada ebavõrdsust, mitte et kõik oleksid võrdsed
    Catalunya is not Spain!

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Samas on fakt ka see, et ka kõige vaesemad elavad vähemalt EL maades tunduvalt paremini kui 25 aastat tagasi, rääkimata 50 või 100 aasta tagusest olmest. Fakt on ka see, et mitte kunagi ei saa kõik inimesed elama suures eramajas, peres mitu preemiumklassi autot ja sadamas jaht või kaater, see ei ole lihtsalt planeedi ressursside juures mitte kuidagi võimalik. Seda rikaste karistamist ja globaalse kapitalismi vastu võitlemist on sotsiaalse eksperimendi korras päris pikalt harrastatud ühes küllaltki suures riigis ja tulemused on seni väga viletsad, et mitte öelda majanduslik katastroof. Nüüd on usu küsimus, et kas süüdi on globaalsed suurkapitalistid, kes ei taha näha õiglasemat ühiskonnakorraldust, mis paratamatult leviks mujalegi või on antud ettevõtmine juba ette hukule määratud puhtalt valedele eeldustele rajatud planeerimisele.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Samas on fakt ka see, et ka kõige vaesemad elavad vähemalt EL maades tunduvalt paremini kui 25 aastat tagasi, rääkimata 50 või 100 aasta tagusest olmest. Fakt on ka see, et mitte kunagi ei saa kõik inimesed elama suures eramajas, peres mitu preemiumklassi autot ja sadamas jaht või kaater, see ei ole lihtsalt planeedi ressursside juures mitte kuidagi võimalik.
    see, et alamklass saaks inimlikku palka ei tähenda, et igaüks eramajas elaks nii et pirital jahid seisavad ja garaazis lambod.

Fakt on see, et meil on seda vaesust siin nii fucking palju, et rõve hakkab. Sellisel ajal, sellise tehnoloogiaga, mitte ükski üksikema ei peaks muret tundma kus ta kolmele lapsele kuu lõpus süüa leiab, disgusting.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ma arvan et isegi antud mõtetel on ikka väga pikk tee kommunismini. fakt on et globaliseeruvas kapitalistlikus ühiskonnas saavad rikkad järjest rikkamaks ja omakorda vaesed jäävad järjest vaesemaks.
    vabandan juba ette kõikide praegu ja tulevikus solvuda võivate inimeste ees, aga ka see on max kelbas. vaataks nüüd natukene noh. reaalseid elutingimusi. või nii.

kuradi kapitalism!!!!!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

üleüldiselt viimase 2 lehe peale küll selline "siin peaks juba politsei selgelt sekkuma" tunne. üks geniaalne plaanimajanduslik idee ajab teist taga, tõsimeelsed "fakt on" viited, millel on "faktiga" sama palju pistmist kui seal käoga. lisaks veel lasteaia tasemel solvumised...

kuidas edasi ja kas üldse...

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    vabandan juba ette kõikide praegu ja tulevikus solvuda võivate inimeste ees, aga ka see on max kelbas. vaataks nüüd natukene noh. reaalseid elutingimusi. või nii.

kuradi kapitalism!!!!!!
    Mitte ükski nendest asjadest tabelis ei pööra ümber lauset, et rikkamad saavad rikkamaks ja vaesed jäävad vaesemaks.

Jah, tehnoloogia on arenenud ja oleme kõik targemad kui varem, aga see ei tähenda, et käputäis inimesi kogu maailma peaks valitsema oma suva järgi.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

hästi, võtame siis nii, et ma elan parem selles kapitalistlikus maailmas, kus progress on olnud umbes selline, et 40 aastat tagasi elas 40% maailma elanikkonnast ekstreemses vaesuses, 20 aastat tagasi 20% ning praegu 10%. Võiks küll jonnida selle üle, et reaalsed varad on tipus olevatel kasvanud, kuid ilmselt oma noorusest tulenevalt saan aru, et elukvaliteet on just tänu sellele "globaliseeruvale kapitalistlikule ühiskonnale" ja just sellele tipule kasvanud ja paranenud.

aga las jääda. ega kommunistlikku südant nii lihtsalt ei valluta! elame rahulikult edasi omade vaadetega. Lisan veel juurde ainult, et mina personaalselt valisin sotse ja seetõttu olen ehk keskmisest ühiskonna liikmest rohkem "kapitalistide poolt rõhututele" mõtlev (kuigi näiteks reformi võimule tulles oleks minu leibkond mingi kaks sotti kuus võitnud), kuid kuskil jookseb kaine mõistuse piir.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud