Lehekülg 194, kokku 216 EsimeneEsimene ... 94144184190191192193194195196197198204 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 861 kuni 3 880, kokku 4309
    INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Tundub, et tänasest on uus koidik saabunud ja meedia on hoopis sotside vastu kallutatud.

https://ekspress.delfi.ee/teateid-el...lt?id=86548571
    Tasakaal oleks siis kui meedia ja arvamusliidrid edaspidi kohtleks kõiki sotse ja sotside valijaid kui tõenäolisisi lapsepilastajaid, kes peaksid ise tõestama, et nemad sellise asjaga ei tegele või vähemalt vaikivalt heaks ei kiida...

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Tasakaal oleks siis kui meedia ja arvamusliidrid edaspidi kohtleks kõiki sotse ja sotside valijaid kui tõenäolisisi lapsepilastajaid, kes peaksid ise tõestama, et nemad sellise asjaga ei tegele või vähemalt vaikivalt heaks ei kiida...

"kultuuriranits" - siis kui teisele selga ronid?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust

Pole siiani näinud sotside poolt retoorikat "kõik on välja mõeldud ja midagi pole". Saar oleks võinud ju ka koos Intsuga helistada lapsele ja küsida, et kas süüdistused vastavad tõele.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pole siiani näinud sotside poolt retoorikat "kõik on välja mõeldud ja midagi pole". Saar oleks võinud ju ka koos Intsuga helistada lapsele ja küsida, et kas süüdistused vastavad tõele.
    Samas päevakangelane ise on vägagi napisõnaline.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Samas päevakangelane ise on vägagi napisõnaline.
    Peaks ütlema, et tegu on meedia ristisõja ja vandenõuga?

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ei tohiks olla raske uskuda, et on grupp inimesi kes legit polnud rahul riigi (Ansipi seemnete söömisest Rõivase peenhäälestuseni ning Ossinovski minateankõigeparemini) juhtimisstiiliga ja kommunikatsiooniga ning et EKREs nähti mitte võimalust asjad korda teha vaid teised parteid veidi peeglisse vaatama panna?
    Muidugi on, mu enda tutvusringkonnas tean ka päris mitut normaalset inimest, kes andsid EKREle hääle sest a) pulli peab saama b) kõik teised on mandunud, aga ükski nendest inimestest ei käi kuskil foorumis EKRE vandenõuteooriaid jagamas. Veel vähem ei kasutaks nad "ma pole küll EKRE valija" väidet.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Asi vist selles, mis ka siin ilusasti koorub välja, et kui inimene pooldab mõnd valitsuserakonna mõtet, ideed või üldse nende olemasolu jne (isegi siis, kui inimene on siiras ja võib olla ka põhjendatult rumal, fanaatiline), siis ristitakse ta kohe ekrenatsiks jne.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Asi vist selles, mis ka siin ilusasti koorub välja, et kui inimene pooldab mõnd valitsuserakonna mõtet, ideed või üldse nende olemasolu jne (isegi siis, kui inimene on siiras ja võib olla ka põhjendatult rumal, fanaatiline), siis ristitakse ta kohe ekrenatsiks jne.
    Sa lihtsustad liigselt (ja otsid kannataja rolli).

Ma ei tea, kas siin on aktsiisilangetamise pooldajaid ekrenautideks sildistatud?

Või kedagi, kes on öelnud, et Ratas teeb, mis suudab?

Või kedagi, kes ütleb, et Luik on okei kaitseminister?

Või kedagi, kes kiitis koalitsiooniplaani, kus olid jalkale siseväljakud jms.

Ega ikka pole küll. Või mu mälu petab. Küsimus on siiski teistes teemades (Kuusik, euroopa pahad väärtused, homovaenulikkus, meediarünnakud rahvuslaste vastu, soroslased, rahvusriigi surm, moslemite juurdekasv jms).

Ja ma ei ütleks, et kedagi trolliks tituleeritakse, kui ta rahulikult oma mõtteid argumenteerib. Pigem ikka lahmimist, vandenõuteooriaid, küsimärgiga kangeid süüdistusi jne.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Üldiselt on kolme tüüpi EKRE valijaid.

1) Eriti lollid. Need on need, kelle elu-oluga kursis olemine piirdub portaalidega nagu Uued Uudised, Objektiiv ja EKRE Sõprade Klubi FB lehega jne. Samuti kiruvad Sorost, Euroopa Liitu jne. Nemad on ka igal pool internetis kõige valjemad ja jätavad mulje nagu nad olekski enamus.
    2) Normaalsed konservatiivid. Inimesed, kes ei poolda massiimmigratsiooni ja homoabielusid, samas ei usu mingitesse Sorose ja Euroopa Liidu vandenõuteooriatesse. Enamasti pigem isegi pooldavad ELi. Esineb erinevaid variatsioone, osadel neist võib nt. homoabieludest täiesti ükskõik olla jne.
    3) Lihtsalt teistes erakondades pettunud inimesed. Nad ei pruugi isegi väga hästi aru saada, mille eest EKRE täpselt seisab, aga EKRE on endast edukalt jätnud mulje kui uuest tulijast, kes senise poliitkartelli laiali peksab ja nende varastamised jne. lõpetab.

Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Misasi on normaalne konservatiiv? “Need inimesed seal, need natuke teistsugused. Teeb nii, et neil on vähem õigusi kui teistel.” Kui normaalne=tavaline/levinud, siis kahjuks küll. Kui normaalne=mõistlik, siis fuck that.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Misasi on normaalne konservatiiv? “Need inimesed seal, need natuke teistsugused. Teeb nii, et neil on vähem õigusi kui teistel.” Kui normaalne=tavaline/levinud, siis kahjuks küll. Kui normaalne=mõistlik, siis fuck that.
    Normaalne konservatiiv vist on natuke käredam Isamaa või Reformi valija.
    Noh, kellele ei meeldi muutused, kui ikka homod pole varem abiellunud ja ainsad immigrandid, kellega on harjutud jagelema, on vene keelt kõnelevad, siis las nii ollagi.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.
    Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
    no overall control

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
    hui ei sõimata.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    harime siis inimest kui ise ei mõika:

Konservatismi mõiste tähenduseks oli selle tekkides 18. sajandi lõpukümnendil eelkõige vastuseis Prantsuse revolutsioonile ja sellesarnastele liikumistele. Konservatismi loojaks peetakse ennekõike iiri poliitikut ja filosoofi Edmund Burke'i, kes sõnastas oma põhimõtted teoses "Reflections on the Revolution in France" ("Mõtteid Prantsuse revolutsioonist", 1790). Teoses rõhutas Burke, et muutuseid ei tohi teha kiirustades, järsult ega vägivaldselt, vaid ühiskond peab arenema rahulikult, stabiilselt traditsioonide vaimus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ja selles valguses ei baseeru justnimelt nende normaalsete konservatiivide vastuolu mingitele protsessidele mitte üldse nendes põhjustes, mis liberaalid neile omistavad (a la "teeks nii, et teistel vähem õiguseid vä"). Need normaalsed konservatiivid ei jookse lihtsalt esimese tõmbetuule peale amokki.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Eesti kontekstis peaks EKRE nimi olema Eesti Reformierakond ja Refi nimi olema EKRE.

Ühed lammutavad ja lõhuvad, teised on väga konservatiivsed.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Eesti kontekstis peaks EKRE nimi olema Eesti Reformierakond ja Refi nimi olema EKRE.

Ühed lammutavad ja lõhuvad, teised on väga konservatiivsed.
    Liberaalne konservatism? See on muidugi huvitav termin, sest riigiti kannab endas erinevaid väärtusi, mis võib külvata kerget segadust aga sinna poole on oravad liikumas küll. Selles sul on muidugi õigus, et Reformierakonna kaubamärk ei vasta enam sisule.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Liberaalne konservatism? See on muidugi huvitav termin, sest riigiti kannab endas erinevaid väärtusi, mis võib külvata kerget segadust aga sinna poole on oravad liikumas küll. Selles sul on muidugi õigus, et Reformierakonna kaubamärk ei vasta enam sisule.
    Inimesed kipuvad üldsegi vasak- ja parempoolsust liberaalsuse ja konservatiivsusega sassi ajama.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Inimesed kipuvad üldsegi vasak- ja parempoolsust liberaalsuse ja konservatiivsusega sassi ajama.
    Ma ei tea kuidas sinul aga eks mul endalgi lähe need teljed vahel sõlme.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas sinul aga eks mul endalgi lähe need teljed vahel sõlme.
    Minu jaoks vaatab üks telg (liberaalsus-konservatiivsus) inimvabaduste ja -õiguste aspekti ning teine pigem majanduslikke (vasak-parem).

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud