320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    See on fake leht, ärge sinna minge. Sealt võib saada viiruse.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Sellistel ametikohtadel katseaeg ka on?
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Kenasti kistakse ajakirjanike poolt EKRE ministreid ribadeks. ERRi tiimilt Järviku osas hea töö.

          Kommentaar


            Ma tunnistan ausalt, et olen loll... mitte midagi ei saa aru sellest Järviku kallal tõmblemisest?? Milles täpselt tema süü seisneb? Teadis varem ja varjas kuna Vetevool on oma jope või hoopis ei tegelenud olulise teemaga enne kui Pealtnägija teema üles tõstis? Mida teab üks minister üldse bakterioloogiast, tundub isegi VTAs, kes otseselt toidu ohutuse eest vastutab, ei ole ühtegi eksperti, kes suudaks ära seletada, mis seis hetkel on... See omakorda annab meediale võimaluse spekuleerida ja tarbetut vahtu toota.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Ma tunnistan ausalt, et olen loll... mitte midagi ei saa aru sellest Järviku kallal tõmblemisest?? Milles täpselt tema süü seisneb? Teadis varem ja varjas kuna Vetevool on oma jope või hoopis ei tegelenud olulise teemaga enne kui Pealtnägija teema üles tõstis? Mida teab üks minister üldse bakterioloogiast, tundub isegi VTAs, kes otseselt toidu ohutuse eest vastutab, ei ole ühtegi eksperti, kes suudaks ära seletada, mis seis hetkel on... See omakorda annab meediale võimaluse spekuleerida ja tarbetut vahtu toota.
              Järvik jauras, et M.V Wooli tooted on ohutud ja VTA ajab niisama kiusu. Täiesti nõus, et tal puudub sel teemal ekspertiis, kuid vait olemise asemel valis ta valeväidete esitamise(vahet ei ole, kas tahtlikult või tahtmatult)

              Kommentaar


                Reaalselt, jättes kõrvale poliitilise tsirkuse, kes vastutab kui Listeria monocytogenes möllab. Kas mingi jaurav minister või järelvalvet teostav VTA?

                Kommentaar


                  AK teeb tänuväärset tööd! stiilipuhtuse nimel võiks nüüd muidugi kronoloogiliselt võtta ette ka kõik eelneva valitsuse ministrid ja tõde avalikkuse ette tuua! /s

                  mis puudutab pealtnägijat, siis ma ei saa hästi aru, mis maailmas peavad pealtnägija tegijad ennast kvaliteetsemaks ajakirjanduseks kui seda on a la Katrin Lust. Vaatasin ka nüüd üle pika aja ja tõepoolest on selle ühe perekonna lugu personaalselt niivõrd traagiline, et ka endal võttis silma märjaks. Samas keskenduda 50 minutilisest saatest 25 ühe perekonna traagikale, mitte teema sisulisele poolele...Tekib küsimus, et kuhu Vahur Kersna cameo jäi?

                  Kommentaar


                    Mulle tundub, et Järvik on lihtsalt loll ja läinud ettevõtaja lobbitöö ohvriks. Nüüd aga ei saa enam taganeda ka oma sõnadest ja nii ta istub õnnetu näoga ja ajab suvalist jora.
                    Selge see, et tegemist on VTA tööga, tagada meie toiduohutus. Kui nüüd aga mingi tõsine listerioosipuhang tuleb, on see ministri vastutada.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Reaalselt, jättes kõrvale poliitilise tsirkuse, kes vastutab kui Listeria monocytogenes möllab. Kas mingi jaurav minister või järelvalvet teostav VTA?
                      Hoidkem nüüd obeseid.
                      VTA hakkaski ju enda tööd tegema ja kontrollima, et kas kalamajas on bakter. Seepeale hakkas minister neid pommitama kirjadega, et "miks te seda teete?" (sedastas eilne paljastus). Kui VTA leidis bakteri, mis on ka nende töö, siis hakkas Järvik otseselt vastu töötama VTA soovidele asja parandada. Tema seisukoht on pmst selline, et poogen, et inimestele ohtlik, elu on ka, aga ettevõtjat ei tohi kottida. Mis on veidi kahtlane, kui panna juurde kevadine olukord, kus riigikontroll leidis, et toidumaailmas valitseb täielik kaos ja puudulike seaduste tõttu ei kontrolli näiteks porganditele kasutatavaid taimekaitsevahendeid, kuna üks ütleb, et see pole toit, vaid taim. Ja teine ütleb, et see on toit, mitte taim.
                      Ja siis veel maasikahuiamine jne.
                      Ehk Järvik esindab seda talumeeste-tootjate klassi, kelle jaoks see kuradi VTA on mingi nõme organ, mis käib ja vingub, kui ma suvapaska toodangu sekka panen.

                      Kommentaar


                        No asi on selles, et mul on ka paar paberit ja natuke praktilist kogemust, kuidas see toore kalaga majandamine võiks toimida. See asi päris nii ei käi, et mingi minister või muu apparatshik ütleb kuidas asjad on. EU normid on maailmas ühed karmimad sellel alal. Kui on mingi haigusepuhang ja/või laibad taga, siis hakkavad pead lendama päriselt (tavaliselt). Antud juhul on ikka väga konkreetne teema, millega VTA seni on tegelenud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          No asi on selles, et mul on ka paar paberit ja natuke praktilist kogemust, kuidas see toore kalaga majandamine võiks toimida. See asi päris nii ei käi, et mingi minister või muu apparatshik ütleb kuidas asjad on. EU normid on maailmas ühed karmimad sellel alal. Kui on mingi haigusepuhang ja/või laibad taga, siis hakkavad pead lendama päriselt (tavaliselt). Antud juhul on ikka väga konkreetne teema, millega VTA seni on tegelenud?
                          Jah, aga VTA pädevus ongi sellega tegeleda, mindi tegelema, minister hakkas undama.

                          Kommentaar




                            Vanamees on lõplikult ära kamminud. Mis need valitsuse kukkumise koefid on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=87879303

                              Vanamees on lõplikult ära kamminud. Mis need valitsuse kukkumise koefid on?
                              Sai pisut eksperimenteeritud, aitab küll nüüd. KE+REF valitsus let's go!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Sai pisut eksperimenteeritud, aitab küll nüüd. KE+REF valitsus let's go!
                                Enne uut aastat mingid muutused vaevalt kõne alla tulevad.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X