320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Aga kas oskad ka sama veenvalt seletada, kuidas taaskord, täitsa juhuslikult mõni kuu enne valimisi, jälle EKRE seal saates ette jäi?
    Kusjuures päris ausalt praegu vaatasin eilset "naiskonstaablit" järelvaatamisest, peale mida hakkas AK uudistelõik sõna-sõnalt "Venemaa presidendi jaoks on asi lihtne. Ebaolulise piirikonflikti tõttu kuulutati naaberriigis välja sõjaseisukord. Põhjuseks saavad olla vaid kevadised presidendivalimised."

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      OK, jutt loogiline. Aga kas oskad ka sama veenvalt seletada, kuidas taaskord, täitsa juhuslikult mõni kuu enne valimisi, jälle EKRE seal saates ette jäi? Kas internet polegi täis lugematul hulgal gruppe, foorumeid ja kommentaariume, kus sajatusi ja sõimu lendab nagu Vändrast saelaudu? Äkki isegi mõne siinse foorumlase haldamisalalt nagu Õhtulehe veebist? Miks ikka jälle just ühe erakonnaga seotud asi ette jäi? Sama juhuslikult nagu asjaolu, et kui Tarand hakkas möllama ühel miitingul, olid parteikaaslased Mikser, Padar ja ehkk veel keegi, seal kõrval olukorda fikseerimas?
      Ma ei tea ühtegi teist portaali, mille eesmärk olekski nii üldiselt ühe erakonna vastaseid tuimalt peksta. VW äkki, aga seal on neid veidi vähem.

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Sõimu alla võid sa ka siin foorumis sattuda! Ja kurat mis asi on seksuaalkoolitaja? Õpetab kuidas sotside kasvatuse järgi sugu teha?
        Kui juhm saab olla? Süvene enne teemasse, kui lahmima hakkad. Sesmõttes oled õpikunäide - keskmise EKRE valija profiili annad kenast välja.

        Kommentaar


          Ja see Helme näide rahvakunstist. Et poodud Mikser vs. mu munn on puhas. Ühes on kätketud ähvardus, teine on lihtsalt pila. Et, noh, kuidagi väga kummaline retoorika on EKREl lahti läinud. Ja muidugi Madisoni viimane profiilipilt on ka lahe.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja see Helme näide rahvakunstist. Et poodud Mikser vs. mu munn on puhas. Ühes on kätketud ähvardus, teine on lihtsalt pila. Et, noh, kuidagi väga kummaline retoorika on EKREl lahti läinud. Ja muidugi Madisoni viimane profiilipilt on ka lahe.
            Paneme siis siia ka.

            Kommentaar


              https://goo.gl/images/v8Ywpv veidi sarnane.

              Kommentaar


                Kenad kutid mõlemad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Sest ta valib EKREt.
                  Sinu kurvastuseks ei plaani ma üldse valima minna. Pole kedagi valida!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu
                    Kuule mida sa siin sildistad? Vaata peeglisse ja näed, et oled täitsa sots! Kindlasti on sinu unistus Merkeli ja Macroni liberaalne Euroopa!


                    Mis kuradi sots? Kas see on nüüd uus modernne sõimusõna EKRE-lt? Jah, üldiselt pooldan ma liberaalseid väärtuseid. Huvitav oleks teada, milline on härra lojuse maailmavaade.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu
                      Kurat, normaalsed vanemad teevad sellised asjad oma lastele ise selgeks! Selline õpetus koolis, no see ei ole tõesti normaalne.
                      Aga mis saab siis, kui lastel ei ole normaalseid vanemaid? Noh, kui sa enda peale mõtled näiteks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Aga mis saab siis, kui lastel ei ole normaalseid vanemaid? Noh, kui sa enda peale mõtled näiteks.
                        Kas sa tunned mind? Mis tegelane sina oled, et siin solvama tuled? Kes sulle on sellise õiguse andnud? Mina olen oma lastele väga hea isa ja minu lapsed jätad sa rahule! Ja juba see näitab mõne mehe arengut, kui mingi suvalises foorumis kõike tõe pähe võtab. Puhka jalga!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Kas sa tunned mind? Mis tegelane sina oled, et siin solvama tuled? Kes sulle on sellise õiguse andnud? Mina olen oma lastele väga hea isa ja minu lapsed jätad sa rahule! Ja juba see näitab mõne mehe arengut, kui mingi suvalises foorumis kõike tõe pähe võtab. Puhka jalga!
                          Ei tunne ja mul on selle üle väga hea meel. Mismõttes tõe pähe? Kas siin on tegemist mingi skisofreenilise nähtusega, et sa tegelikult osade enda postitustega nagu väga nõus ei ole?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allarn Vaata postitust
                            Ei tunne ja mul on selle üle väga hea meel. Mismõttes tõe pähe? Kas siin on tegemist mingi skisofreenilise nähtusega, et sa tegelikult osade enda postitustega nagu väga nõus ei ole?
                            Kuula tüüp, võta nüüd hoogu maha. Mine tee parem midagi kasuliku ja ära passi siin foorumis. Ja sulle kurvastuseks, et ma ei ole kunagi EKRE poolt hääletanud.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Kuula tüüp, võta nüüd hoogu maha. Mine tee parem midagi kasuliku ja ära passi siin foorumis. Ja sulle kurvastuseks, et ma ei ole kunagi EKRE poolt hääletanud.
                              Ma teen pidevalt midagi kasulikku. Multitasking. Suudan siin foorumis ka olla. Aga et asi teemast kaugele ei läheks, siis palun ütle, millised peaksid olema ühe eestlase väärtused, et me suudaksime vabas Euroopas ja vabas Eestis vabade inimestena edasi eksisteerida? Nagu aru saan, siis igasugused liberaalsed väärtused on sinu puhul täielikult off.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Ma teen pidevalt midagi kasulikku. Multitasking. Suudan siin foorumis ka olla. Aga et asi teemast kaugele ei läheks, siis palun ütle, millised peaksid olema ühe eestlase väärtused, et me suudaksime vabas Euroopas ja vabas Eestis vabade inimestena edasi eksisteerida? Nagu aru saan, siis igasugused liberaalsed väärtused on sinu puhul täielikult off.
                                Mis asi on üldse liberaalsus? Mis asi on sallimatus? Sõjapõgenike on vaja kindlasti aidata ja kui vaja, siis ka neile varjupaika pakkuda. Aga see peab olema ajutine. Neid tuleb aidata nende endi kodumaal! See kaader, kes alates 2015 on Euroopasse tunginud, need on täiselujõus mehed, kes peaks just oma kodumaal tegusid tegema. Eelmisel aastal sattusin Stockholmis suhtlema ühe sisserändajaga Lähis-Idast , kes 80ndatel Rootsi läks. Tal on eestlannast abikaasa ja lastele on pannud Eesti nimed. Seda selleks, et lastel oleks hea seal ühiskonnas hakkama saada. Mees oli uhke, et poisid hokit mängivad. Aga tema ka ütles, et praegused tulijad on lihtsalt mugavuspagulased, kes on Euroopasse tulnud ainult saama, aga mitte midagi vastu pakkuma. Ei minda tööle, keelt ei õpita jne. Ja elavad oma usureeglite järgi. Muidugi Rootsi on riik, keda saab võtta ainult negatiivse eeskujuna. Seal oma rahvas on ikka päris maha surutud. Üks Rootsi ärimees ütles, et eestlased võiks õppida teiste riikide vigadest. Ja ka see inimene on Eestiga seotud, tal Pärnus san-tehnika kauplus. Teine teema on see kooselu seadus. Mind ei huvita mida keegi kapis või kapi taga teevad. Aga kas selleks on vaja neile eraldi kooselu seadust? Just Vikerraadios Tõnis Lukas ka ütles, et abielu on ainult mehe ja naise vaheline liit! Mulle ei meeldi, et kõik kes julgevad selle vastu sõna võtta, need kohe on vihakõnelejad. Ma räägin, et meil on kodus probleeme küllaga, aga meie tegeleme asjadega, et meeldida teistele. Ehk tähtis on väline fassaad, aga reaalsus on kõvasti teine. Väga suur osa rahvast elab vaesuses, teed lagunevad, hinnad on Euroopa ühed kõrgemad jne. Ja koguaeg leiutatakse uusi takistusi juurde. Ma ei pea ennast rassistiks, sest mul tuttavate seas on teise nahavärviga inimesi. Aga nemad on keele ära õppinud, meie kultuuri omaks võtnud ja ei nõua ei tea mida. Ja ma ei poolda Merkeli ja Macroni ideed, et Euroopa Liit sekkuks teiste riikide otsustustesse. Aga mulle meeldib Eestis see, et meie maa on üks puhtamaid, inimesed aina rohkem hoolivad loodusest. Meil on siiani veel turvaline elada, lapsed võivad vabalt õues mängida. Mida Euroopas paljudes kohtades enam ei saa. Meil on vanemahüvitis. Koolides ja lasteaias tegeletakse lastega. Paljud huviringid on tasuta. Meil on palju head aga poliitikud kaugenevad oma rahvast päris palju. Tuleks rohkem oma rahvast kuulata, jah kõik rahva arvamused ei pruugi olla head, aga kuulamine tükki küljest ei võta. RB on näiteks väga vildakas projekt, sest neid reisijaid ja kaupa ei saa kunagi nii palju olema, et see asi hakkaks ennast ära tasuma. Samas tuleks hoopis riigisisene raudtee uuendada ja ka maanteed ehitada 2+2. Kõik poliitikud peavad aru saama, et Tallinnast välja sõites, peale Mõigut hakkab alles õige Eestimaa ja seal elab väga palju tublisid Eesti inimesi. Hetkel ei näe kahjuks ühtegi erakonda, kes tavakodaniku kõnetaks. Ei ole mõtet mind siin EKRE-ga ühte panna. Neil on mitmeid asju mis mulle sümpaatsed on, aga on ka asju mis ei lähe minu vaadetega kokku. Olen siiani oma hääle andnud Reformile, aga nüüd on see kahtluse all, kuna Kaja Kallas ei ole päris inimene meie hulgast. Lugedes tema kirjutisi, siis see neiu peaks esmalt päris tööle minema.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X