Lehekülg 4, kokku 399 EsimeneEsimene 123456781454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 7980
    Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    See kampsunite lahkumine on üks vägev müüt
    mis ta ikka nii väga müüt on- Herkel, Adams, Ammas on kõik IRLi isamaa-tiivast
    https://www.riigikogu.ee/riigikogu/f...na-fraktsioon/
    konservatiividest M. Nutt ja Seeder on vist tõesti veel vanasse erakonda jäänud,
    nüüd mässama hakanud Tsahkna oli vist ka isamaast, mitte ResPist, aga tema oli enne IRLi liitumist poliitikuna alles poisike

Res Publica äraostmatud & Co on lahkunud.
    jaa, kindlasti lahkuvad ka nemad uppuvalt laevalt ja otsivad võimalusi edaspidiseks eksistentsiks
    nagu Mihkelson
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    mis ta ikka nii väga müüt on- Herkel, Adams, Ammas on kõik IRLi isamaa-tiivast
    https://www.riigikogu.ee/riigikogu/f...na-fraktsioon/
    konservatiividest M. Nutt ja Seeder on vist tõesti veel vanasse erakonda jäänud,
    nüüd mässama hakanud Tsahkna oli vist ka isamaast, mitte ResPist, aga tema oli enne IRLi liitumist poliitikuna alles poisike
    See ei muuda fakti, et hetkel IRLi fraktsioonis (ka teistel juhtivatel positsioonidel erakonnas) on kampsuneid rohkem alles, sest kõik Res Publica äraostmatud & Co on lahkunud.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

See ei muuda fakti, et hetkel IRLi fraktsioonis (ka teistel juhtivatel positsioonidel erakonnas) on kampsuneid rohkem alles, sest kõik Res Publica äraostmatud & Co on lahkunud.
    Reinsalu?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Reinsalu?
    Tema sisuliselt ka ainukene, see aga ei muuda hetkelist jaotust erakonnas oluliselt.
    Ei leia enam seda artiklit, mis kevadel/suvel ilmus ning kus puust ja punaselt kirjeldati jaotust IRLis kampsunid vs caanid.
    Seal lahatigi müüti, et kampsunid on vähemuses aga tegelikult kontrollivad nad erakonda ning allakäik suuresti algaski, kui nad ülekaalu said ning maru-konservatiivset joont hakkasid ajama.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    ma arvan sa teed piritale liiga
    Nõmme praegu

kuidas Pirital?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Palju koalitsioonil hetkel hääli on kui Ivanova kah akna äärde panna?
    Invest In Africa

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Palju koalitsioonil hetkel hääli on kui Ivanova kah akna äärde panna?
    52,5 tm
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Ma olen viimastel päevadel suht tõbine olnud ja pole väga süvenenud aga kas keegi oskab välja tuua seoses Reinsalu juhtumiga, mis need alternatiivid võiksid olla? Kui reaalne on, ka häälte mõttes, et sotsid sealt kambast välja visatakse?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma olen viimastel päevadel suht tõbine olnud ja pole väga süvenenud aga kas keegi oskab välja tuua seoses Reinsalu juhtumiga, mis need alternatiivid võiksid olla? Kui reaalne on, ka häälte mõttes, et sotsid sealt kambast välja visatakse?
    Ma sulle numbreid ei tooks välja, mind ajab pigem naerma see tõeline kanakari olukord, kus ei tohi mitte kui miskit öelda siin enam naiste suunas( isegi kui nad käituvad isegi valesti) aga ei, kuna neil on tussu, siis ei tohi miskit öelda, mitte kui miskit. Sa võid, aga riski sellega et kaotad kohe ministri koha koheselt, sa kaotad kunstimaailmas loovjuhi koha, sest su närvid ütlesid ülesse korra, sa ei tohi musi teha sõbrannale, kohe oled ahistaja ja sada häda, sa ei tohi sittagi teha, sest Hollywoodi maailma tegelased on koorekiht, keda usuvad kõik enamus feministid. Ei, ärge saage minust valesti aru nüüd, mu jaoks on alati olnud liberaalne võrdsus esikohal aga viimasel ajal mul on kahtlaselt silma olukord, et on ohtlik olla mees, lihtsalt nagu mees.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Eks tegelt enamus saavad aru mida Reinsalu öelda tahtis, aga ega see kanakari pole ju ainuke asi. Kahetses, et mõistis naistevastase vägivalla hukka ning see on juba midagi mida niisama vabandusega ära ei silu.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Ma arvan, et kedagi välja ei visata ja umbusaldamine kukub lābi. Paljud on küll oma arvamust seoses sellega avaldanu aga paljud neist löpuks hāāletavad, on oma küsimus. IRL tahtis lihtsalt ennem valimisi pilti saada ja üldse seoses valimistega arvan pole kellegil opositsioonist tahtmist praegu koalitsiooni minna tegema, kui siis Vabaerakond. Las helbivad oma suppi ise.

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ma arvan, et kedagi välja ei visata ja umbusaldamine kukub lābi. Paljud on küll oma arvamust seoses sellega avaldanu aga paljud neist löpuks hāāletavad, on oma küsimus. IRL tahtis lihtsalt ennem valimisi pilti saada ja üldse seoses valimistega arvan pole kellegil opositsioonist tahtmist praegu koalitsiooni minna tegema, kui siis Vabaerakond. Las helbivad oma suppi ise.
    Kõik õige aga mul on jäänud mulje, et on ka variant, et Reinsalu kallal vingumine päädib hoopis sotside väljaviskamisega sest kuuldavasti on nii IRLil kui isegi kesikutel nende jamadest kopp ees. Seega küsimus ongi, et mis need muud lahendused on? Näiteks Vabaerakonna puhul häältest ju ei piisaks, peaks ka EKRE punti võtma? Või võtma üldse Reformierakonna? Tra, mul on palavik kallal ja ma ei viitsi ega suuda arvutada, mis variandid seal veel võimalikud on.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Kõik õige aga mul on jäänud mulje, et on ka variant, et Reinsalu kallal vingumine päädib hoopis sotside väljaviskamisega sest kuuldavasti on nii IRLil kui isegi kesikutel nende jamadest kopp ees. Seega küsimus ongi, et mis need muud lahendused on? Näiteks Vabaerakonna puhul häältest ju ei piisaks, peaks ka EKRE punti võtma? Või võtma üldse Reformierakonna? Tra, mul on palavik kallal ja ma ei viitsi ega suuda arvutada, mis variandid seal veel võimalikud on.
    Delfis või Postimehes oli mingisugune graafik, kuidas täpselt saaks uue koalitsiooni koostada.

E: http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=80866565
    näe, tseki sealt.

E2: Nagu näha, ei oska ma enam linke siia panna niiviisi, et peale klikates toimib 😃

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Kui lähtuda Ossinovski öeldust siis tala andmiseks enamust pigem ei tule kokku, ka EKRE poolt tulnud signaalid viitavad mitteühinemisele. Uut koalitsiooni vaevalt tekkima hakkab, neli eelpoolmainitut (kuigi nii mõneski küsimuses sarnaste vaadetega) tundub liiga ebatõenäoline, kuigi sotside väljalendamise vastu loomulikult midagi ei oleks.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Delfis või Postimehes oli mingisugune graafik, kuidas täpselt saaks uue koalitsiooni koostada.

E: http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=80866565
    näe, tseki sealt.

E2: Nagu näha, ei oska ma enam linke siia panna niiviisi, et peale klikates toimib 
    m lingid võid ka sisse istuda

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    m lingid võid ka sisse istuda
    Sellepärast, et Roma halb on ja viiendal kohal Laziost tagapool puhib ?
    Cannusissemanistuja

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tuleb välja, et eestlased joovadki vähem?

Algupärane

Minu arust ka tore, et juuakse vähem ja et kütust ka vähem põletatakse. Eestlased ikka tore rahvas

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

ülejäänud alko eest maksti lätlastele sulas
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud