320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    ABIS on EKRE algatatud eelnõu anyways ju. Et ei ole reaalne, et see kedagi tõsimeeli huvitaks. Pigem on mõnuagendi pakutud variant reaalne.
    Aga tänud selgituse eest!
    Aga miks arvad, et kõigi jaoks on by default erakond tähtis, mitte sisu?
    Ma ei näe loogikat, miks viimase nädala (08.06 - 14.06) järsk muutus peaks kärpeteema põhjusel olema, kui sellest pole ammu juttu olnud. See vastukaja oli juba Mais ära kui see teema kuum oli, praegu oli pöhiteemaks ABIS
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Aga miks arvad, et kõigi jaoks on by default erakond tähtis, mitte sisu?
      Et siis, EKRE käivitab seadusealgatuse protsessi, vahepeal jätkab keegi teine seda ja siis EKRE hakkab selle vastu ise protestima? Ja siis valijad vaatavad - et krt, jumala norm erakond, pooldan! Does not compute.

      Või mismõttes peaks selle ABISe juures olema siis selgitatud see, et Reformierakond endale jalga tulistas? Või erakonnad polegi tähtsad, aga noh Reform kukub?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Aga miks arvad, et kõigi jaoks on by default erakond tähtis, mitte sisu?
        Ma ei näe loogikat, miks viimase nädala (08.06 - 14.06) järsk muutus peaks kärpeteema põhjusel olema, kui sellest pole ammu juttu olnud. See vastukaja oli juba Mais ära kui see teema kuum oli, praegu oli pöhiteemaks ABIS
        Kärped kestavad edasi ja süvendavad ebakindlust osadel. Ehk mõned reaalselt elavad ka poliitotsuste mõjusid läbi, mitte ei lärma ainult sotsiaalmeedias, noh. Aga äkki sul on õigus, suht pohh lõppeks.

        Kommentaar


          Kaimaer Karu paneb lihtlabaselt mööda - EKRET on just Eestil vaja, et ühiskond õpiks ebaõiglusega toime tulema, mitte seda ignoreerima.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Kas oli samasugune abuse siis? Oskad ehk viidata või näiteid tuua, üldse ei mäleta Reformi sõnavõtte sellest ajast.
            Küsimus pole selles kas oli samasugune või mitte. Minu point oli selles, et kui anda riigikogu spiikrile vaba voli oma äranägemise järgi saadikuid koju saata, siis tulemus on igal juhul ebademokraatlik, kuna seda hakatakse kasutama oma poliitiliste oponentide eemaldamiseks. Põlluaas vs Kallas oli lihtsalt näide.

            Kommentaar


              A ok. Sellega igati nõus, jah.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Küsimus pole selles kas oli samasugune või mitte. Minu point oli selles, et kui anda riigikogu spiikrile vaba voli oma äranägemise järgi saadikuid koju saata, siis tulemus on igal juhul ebademokraatlik, kuna seda hakatakse kasutama oma poliitiliste oponentide eemaldamiseks. Põlluaas vs Kallas oli lihtsalt näide.
                Mujal parlamentides väga tavaline.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kaimaer Karu paneb lihtlabaselt mööda - EKRET on just Eestil vaja, et ühiskond õpiks ebaõiglusega toime tulema, mitte seda ignoreerima.
                  ja kuidas ERKE selle ebaõiglusega tegeleb?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Mujal parlamentides väga tavaline.
                    Briti parlamendis on spiiker erakondadeväline isik (a'la Eesti president). Meil see nii ei ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Briti parlamendis on spiiker erakondadeväline isik (a'la Eesti president). Meil see nii ei ole.
                      Hannes Võrno? Samuel Golomb? Arlet Palmiste?

                      Kommentaar


                        golombi jada on GOAT

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Briti parlamendis on spiiker erakondadeväline isik (a'la Eesti president). Meil see nii ei ole.
                            Ei ole. Talle traditsiooniliselt selline roll võetud. Nn sõltumatuid on parlamendis ikka väga vähe ja enamus valimisüsteemis on see väga harukordne. Pigem on spiikril väga ulatuslikud õigused istungi juhatamisel skandinaavia parlamendis. Aga seal on leppedemo ka tugevam.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              Ei ole. Talle traditsiooniliselt selline roll võetud. Nn sõltumatuid on parlamendis ikka väga vähe ja enamus valimisüsteemis on see väga harukordne. Pigem on spiikril väga ulatuslikud õigused istungi juhatamisel skandinaavia parlamendis. Aga seal on leppedemo ka tugevam.
                              Pöhjamaades on piibli tsiteerimine vihaköne ka
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainus, kes vaatab pühpäevast ilmateadet Tartule ja mõtleb et kuidas küll Isamaa oma suurkogu Lauluväljaku katlas korraldab, ilma et vanemad härrad ja prouad hakkaks nagu kärbsed kukkuma?



                                Kommentaar

                                Working...
                                X