320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Linki?
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas kesklinnas pole mingeid hot piffa, kelle poolt hääletada saaks? valimised.ee saidil ei saa pilte automaatselt näha.

      mul chrome automaatselt tõlkis kõikide piffide pildid kährikuteks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas kesklinnas pole mingeid hot piffa, kelle poolt hääletada saaks? valimised.ee saidil ei saa pilte automaatselt näha.
        Wõuk Virginia Woolfi feminist selline.

        Tegelt ise võtsin ka selle taktika, et kuna platvormid olid nkn jamad ja kedagi isiklikult ei teadnud, siis valisin pildi ja lühitutvustuse pealt ühe noore neiu. Lihtsalt selleks, et vähendada paksude keskealiste meeste hegemooniat.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          On küll. Cornelia mingi. Aga tal mees ka kahjuks.
          Kesklinn ei ole Nõmme.

          Kommentaar


            See on geniaalne idee ju. Uus partei, ainult ilusad tüdrukud saavad liikmeks astuda. Moto on lihtne "Tahame ainult head" ja vms jutt Kuldreeglist. Kellegagi konflikte ei otsi ja debatte ei tee, lihtsalt naeratavad. Köik valiksid!
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Kesklinnas on KE nimekirjas mõned särtsakad slaavi neiud. Muidu jäävad vist aint MILFid Keit ja Riina.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Kesklinn ei ole Nõmme.
                Sa postitad ka ainult siis kui vea vilistamise koht
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Karl54?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Muidu jäävad vist aint MILFid Keit ja Riina.
                    ...ja Mai

                    kahjuks ei suutnud keegi Eppu ära rääkida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Kesklinnas on KE nimekirjas mõned särtsakad slaavi neiud. Muidu jäävad vist aint MILFid Keit ja Riina.
                      Krt, vaatasin mina seda suurt Rosimannuse plakatit ja... kuidagi on üldse reformarid piltidel suht koledad.
                      Kuid sellele vaatamata on suures plaanis erakondade plakatid head - värvipott on küll käest kukkunud, kuid tänu sellele silmapaistvad.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Otsustasin paar nädalat tagasi, et vanu parteisid ei vali. Uurisin siis, et kes minu piirkonnas rohelistest ja E200 valida on. Jeebus, mingid noored poisid, kelle FB kontot vaadates läks isu neid valida üle. Päris masendav, et ei suudeta tõmbekeskustest eemal asuvatesse omavalitsustesse ühtegi tõsiselt võetavat kandidaati leida (LeeRomeo, kuidas kommenteerid?). Üksikkandidaate oli samuti täpselt üks. Kiire googeldus andis tulemuseks, et sellel vennal mingi vana kana kitkuda vallaga. Teda samuti ei tõuse käsi valima.

                        Lõpuks helistasin emale ja küsisin temalt nõu ja valisin inimest mitte parteid.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Otsustasin paar nädalat tagasi, et vanu parteisid ei vali. Uurisin siis, et kes minu piirkonnas rohelistest ja E200 valida on. Jeebus, mingid noored poisid, kelle FB kontot vaadates läks isu neid valida üle. Päris masendav, et ei suudeta tõmbekeskustest eemal asuvatesse omavalitsustesse ühtegi tõsiselt võetavat kandidaati leida (LeeRomeo, kuidas kommenteerid?). Üksikkandidaate oli samuti täpselt üks. Kiire googeldus andis tulemuseks, et sellel vennal mingi vana kana kitkuda vallaga. Teda samuti ei tõuse käsi valima.

                          Lõpuks helistasin emale ja küsisin temalt nõu ja valisin inimest mitte parteid.
                          +1

                          Ma oma piirkonnas ka eelmine kord andsin hääle naljaga, sest siis on 0 konkurentsi see aasta mõtlesin, et tahaks ka mõnele noorele tegijale anda, aga no ei ole neid või siis tead tausta ja see elmineerib ära.

                          Kuna tõsiseltvõetav opositsioon on tekkinud, siis valisin Hendrik Aguri. Muidugi võis väga mööda ka olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            60% e-hääletuse/eelhääletuse ajast on möödas ja koos on 66% eelmiste KOV-i valimiste e-hääletuse/eelhääletuse saagist (e-häälte osakaal oluliselt tõusnud). Kus see väga madal valimisaktiivsus väljendub?
                            Järgmised 34 protsendipunkti tuli päris käppelt. Ehk praeguseks hetkeks on eelmiste KOV-i valimiste eelhääletuse aktiivsus ületatud.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Otsustasin paar nädalat tagasi, et vanu parteisid ei vali. Uurisin siis, et kes minu piirkonnas rohelistest ja E200 valida on. Jeebus, mingid noored poisid, kelle FB kontot vaadates läks isu neid valida üle. Päris masendav, et ei suudeta tõmbekeskustest eemal asuvatesse omavalitsustesse ühtegi tõsiselt võetavat kandidaati leida (LeeRomeo, kuidas kommenteerid?). Üksikkandidaate oli samuti täpselt üks. Kiire googeldus andis tulemuseks, et sellel vennal mingi vana kana kitkuda vallaga. Teda samuti ei tõuse käsi valima.

                              Lõpuks helistasin emale ja küsisin temalt nõu ja valisin inimest mitte parteid.
                              Kuskandis sa elad? Meie nimekiri on jah kahjuks suhteliselt suuremate linnade keskne. Mingit rolli mängib siin fakt, et meil puudub nn poliitturism ja inimesed kandideerivad seal, kus nad tegelikult ka elavad ja paljudes kohtades pole lihtsalt asjalikke liikmeid ja siis jäävadki kogemuseta noored. Mõnel pool on käed löödud ka mõne kohaliku valimisliiduga. Oleme vaatamata heale kasvule endiselt ikkagi väikeerakond ja nii on ka kujunenud et suurem toetus on ka pigem linnades.

                              Kommentaar


                                Pekki küll tbh. Mulle ja naisele väga meeldiks Tartus anda hääl ühele rajooni vennale (Mart Hiob), aga olles lugenud läbi ühe väga pika facebooki postituste feedi, kus kandideerivate noorsotside LGBT maailmavaate argumentatsiooni nõrkus ja isikute intellektuaalne primitiivsus esile tuli, siis no mitte kuidagi ei tõuse käsi noh. Lõimet lõpetades ja isikute argumente lõpetades oli selline tunne, et EKRE on ainus valik umbes. Enda vaate võttis üsna hästi lühidalt kokku Mattias Jõesaar oma arvamusloos: https://tartu.postimees.ee/7358984/m...ut-sallivamaks

                                Nii et sorry Mart Hiob ja Peep Peterson ja kes te seal normaalsed sotsid olete, aga päris igat noort ja vihast ei tasuks ka backida. Üldiselt ka sotside suurim nõrkus tuleb sellistes kohtades esile - no nahhui, sa ei ehita oma valimisprogrammi 5% ühiskonna peale olukorras, kus sinu baasvalija on sinuga maailmavaateliselt 100% nõus nagunii, kuid sa oled kampaania viinud totaalse totruseni, kus isegi su tuumikvalija arvab, et sa oled seeni söönud tropp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X