320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Trafalgar ennustas Trumpi võitu. Natuke naljakas väita, et nad panid rohkem täppi. 309-229 tulemus on ka endiselt täiesti reaalne tulemus...

    e: nt. see sinu kiidetud Statespoll ennustas 322-216 Trumpile. Kui Biden saab rohkem kui 282 häält, siis nad panid rohkem mööda kui 538 ning see tundub hetkel pea 100% tõenäosusega ka juhtumas.
    hetkel seis 50% vs 48%. , suured pollsterid pakkusid 53% vs 45% (varasemalt isegi 56-42), trafalgar square keda välja naerdakse pakkus 48% vs 49% : https://pbs.twimg.com/media/El4TXfCX...g&name=900x900

    Suured pollsterid keda meedia suure raha eest palkab peaksid nagu köige targemad olema, aga ei ole. Teist korda järjest juba. Lõplikult tulemust ennustada on endiselt spekulatsioon, sest sellele vöid alles 1-2 kuu pärast kinnituse saada. On piisavalt sündmuseid, mis vajavad klaarimist. Aga ma olen kindel, et üksköik kui kaua see aega ei vötaks ja mis ka ei otsustata on see öiglane.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Optimist ütleks, et Bideni võit pole veel endiselt 100% kindel

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Esiteks. 538 ei tegele ennustamisega. Arvutavad tõenäosuse lähtuvalt küsitluste kaalutud keskmisest. Nende pakutud 90%-lise tõenäosusega toimuv sündmus ju leidis aset. 538 modelleeris ka seda, kas Bideni väidetav toetus kannataks eelmise valimisega kaasnenud küsitluste eksimuse ja püsiks. Mudel näitas, et jah, isegi suurema. Ja nüüd kinnitas seda ka elu. Olles elus natuke näinud modelleerimist ja mudeleid, ütleksin, et täitsa korralik tulemus.
        Teiseks. Ootame nüüd ikkagi lugemise lõpuni. On täitsa võimalik, et kui Californias, Massachusettsis, NYs ja mujal loetakse hääled kokku, on kandidaatide vahe mingi 5-6 protsenti. Üle 300 valijamehe tundub samuti tõenäoline praeguse seisuga, ei? Polnudki ülemäära tasavägine.
        Kolmandaks. Hea, kui kodus keegi targem on.
        Paljuga nõus, aga nn state pollid panid ikka päris puusalt põõsasse kohati, eriti veel mitmed nn a pluss reitinguga pollsterid. Asjast on ju saanud selgelt ärisektor mitte niivõrd teadus ja siit paljud hädad hakkavadki. Rahvastikumuutused ja meediamaastikul toimuv nihe veel sinna otsa. Konkurents äriliselt viib küll asja edasi, aga teaduses alati mitte. Aga ega midagi paremat ka pole kui küsitlused, nn historitsismi jutlustajad ja meedias kaamerate ees poseerivad analüütikud on veel hullemad.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Mis Bernie valesti ütles?
          "Frankly we did win the election" quote trumpi pressikalt.

          Sinu arvates on norm kuidas trump ja ta jüngrid kuulutavad, et fake votes jne jah? Ja need full blown valed trumpi tweetides viimase 24 h jooksul.
          Ma ütlesin et nöus, suures pildi kirjeldas öigesti, aga mitte sellisena nagu mingi prohvet nagu sina kirjeldasid. "Thank you Americans for re-electing me, its all over. Thank you" Bernie tsitaat Trumpi kohta. Midagi sellist pole aga Trump öelnud, kuigi sa väitsid et ülimalt TÄPNE. See oligi ju köigile avalikult teada, et demmid valivad rohkem posti teel ja nende häälte lugemine vötab rohkem aega ning osad laekuvad hiljem. Samuti see, et Trump jahus pidevalt hääletuspettusest. Ei saa aga automaatselt eeldada, et seda ei ole toimunud - tulevad uurimised ja see vötab aega.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Minu jaoks on täiesti ajuvaba, et kuidas mõnes osariigis nii kaua häälte lugemine aega võtab, võrreldes teistega.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Minu jaoks on täiesti ajuvaba, et kuidas mõnes osariigis nii kaua häälte lugemine aega võtab, võrreldes teistega.
              Paljud hääled pole jaoskonda veel saabunudki...
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                See kirja teel hääletamine kõlab nii veidralt. Mismoodi seal turvalisus tagatakse?
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Stop the count

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Minu jaoks on täiesti ajuvaba, et kuidas mõnes osariigis nii kaua häälte lugemine aega võtab, võrreldes teistega.
                    Hääli on üle kolme korra rohkem kui tavaliselt, resurssi häälte lugemiseks sama palju või vähem. mõnes osariigis keelati häälte lugema hakkamine enne teatud kellaaega (ilmselt just selleks, et Trump alguses ees oleks ja siis enda propagandat teha)

                    Nevadas(vist? või oli see seal kõrval) pandi lihtsalt vist kontor kinni, et hiljem edasi lugeda.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Kas te olete reaalselt 3-4 päeva elu eest siin vaielnud? 😂
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Paljud hääled pole jaoskonda veel saabunudki...
                        Ok, Alaska puhul proovin ma sellest veel aru saada ja mõista, aga 21 sajandil tundub see ikkagi ajuvaba.
                        Pennsylvania puhul on see täiesti mõistetamatu.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Mingi miniriigi ekspertidel pole kyll õigust kobiseda, et omg kui loll Trump on ja Biden on kommunist ning mis USAle hea ja mis paha - sama Brexiti aruteludega. Kust persest teie teate mis Usale või Uk-le hea

                          Sellesmōttes telekavaatajal õige tähelepanek

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Mingi miniriigi ekspertidel pole kyll õigust kobiseda, et omg kui loll Trump on ja Biden on kommunist ning mis USAle hea ja mis paha - sama Brexiti aruteludega. Kust persest teie teate mis Usale või Uk-le hea

                            Sellesmōttes telekavaatajal õige tähelepanek
                            Jah, eestlased ei tohikski üldse suure maailma asju omavahel arutada - mida meie siin konnatiigis ikka teame.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ok, Alaska puhul proovin ma sellest veel aru saada ja mõista, aga 21 sajandil tundub see ikkagi ajuvaba.
                              Pennsylvania puhul on see täiesti mõistetamatu.
                              Vabariiklased keerasid ise postiteenistuse pekki

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ok, Alaska puhul proovin ma sellest veel aru saada ja mõista, aga 21 sajandil tundub see ikkagi ajuvaba.
                                Pennsylvania puhul on see täiesti mõistetamatu.
                                PA puhul on veel huvitav see, et seal ei pea postimarkigi peal olema ja allkirjad ei pea ka kattuma. eeldatakse automaatselt, et see on legit. Arvestades kui palju seal osariigis varem valimispettusi olnud on siis see on väga kahtlane ikka.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X