320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Naljakas, kuidas Helme ässitab maksuametit mõnede maasikaakasvatajate kallale, samas kui ehituses ja toitlustuses optimeeritakse oluliselt suuremates mahtudes maksudega.
    EMTA toimetab ikka ise omade mudelite ja toimikute alusel.

    Helme viide oli suunatud renditööjõu vahendajatele ning see nüüd pole vale ka. Maasikakasvatajad on lihtsalt tanki lükatud.

    Tegelikult pole väga uudismaterjal.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      See on nii läbinähtav poliitilne pask jep. Kui natukene utreerida, siis ta huijab iseenda valijatega.
      No see on vägagi läbi kaalutud ju. Võõrtööliste vastaseid on valijaskonnas ikka oluliselt rohkem kui mõni õnnetu maasikakasvataja. Pealegi on ju täiesti märkimisväärne sihtgrupp ilmunud, ehk siis töötud. Ehk tuleb sealt ka midagi, saab ju rääkida, kuidas teevad kõik et neile töökohti leida. Ja lõppeks, ma pigem kipun arvama, et keskmisest edukamad põllumehed, suurtalu omanikud jms ei olegi eriti EKRE valijad, see link Rahvaliiduga on aasta aastalt vähenenud.

      Kommentaar


        Siis kui naljal ja päriselul pole mingit vahet.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Siis kui naljal ja päriselul pole mingit vahet.
          Ma nägin ka seda, aga see polnud naljakas, sest oli kaugel tõetruudusest.

          Reaalselt Jüri ei ole ju munadega vend?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            No see on vägagi läbi kaalutud ju. Võõrtööliste vastaseid on valijaskonnas ikka oluliselt rohkem kui mõni õnnetu maasikakasvataja. Pealegi on ju täiesti märkimisväärne sihtgrupp ilmunud, ehk siis töötud. Ehk tuleb sealt ka midagi, saab ju rääkida, kuidas teevad kõik et neile töökohti leida. Ja lõppeks, ma pigem kipun arvama, et keskmisest edukamad põllumehed, suurtalu omanikud jms ei olegi eriti EKRE valijad, see link Rahvaliiduga on aasta aastalt vähenenud.
            Päriselt usud, et Tallinna töötut kotib mingi maasikakasvataja? Või Helme lalin, et just tema peaks sinna põllu peale minema? Kui tal oleks kasvõi gramm huvi, oleks ta juba seal tööl. Ei ole. Ei hakkagi olema.
            Samas väljaütlemised "toodate mingit jama, mida kellelgi vaja pole " või "minge pankroti siis, mina teie pärast pisaraid ei vala" lõikab viimaseid rahvaliidu sidemeid katki küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas Emv Vaata postitust
              Päriselt usud, et Tallinna töötut kotib mingi maasikakasvataja? Või Helme lalin, et just tema peaks sinna põllu peale minema? Kui tal oleks kasvõi gramm huvi, oleks ta juba seal tööl. Ei ole. Ei hakkagi olema.
              Samas väljaütlemised "toodate mingit jama, mida kellelgi vaja pole " või "minge pankroti siis, mina teie pärast pisaraid ei vala" lõikab viimaseid rahvaliidu sidemeid katki küll.
              No ma ei imesta enam millegi üle, mul näiteks üks endine koolivend väga sõnakalt kirub võõrtööjõudu, jaurab rahvusriikidest, 5G mastidest, ESTixitist ja et piirid tuleks kinni panna... ise on juba viimased 5-6 aastat Rootsis (enne seda Austraalias) kõige madalama astme ehitaja aga minu irooniat ei taba, kui teda korra aastas tögan. Seega vabalt võib olla neid töötuid, kes ise ei lähe põllule aga ukrainlasi ka siia ei soovi. Ma muidugi ei julge üldistada või oletada aga ka mitte veenvalt välistada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Emv Vaata postitust
                Päriselt usud, et Tallinna töötut kotib mingi maasikakasvataja? Või Helme lalin, et just tema peaks sinna põllu peale minema? Kui tal oleks kasvõi gramm huvi, oleks ta juba seal tööl. Ei ole. Ei hakkagi olema.
                Samas väljaütlemised "toodate mingit jama, mida kellelgi vaja pole " või "minge pankroti siis, mina teie pärast pisaraid ei vala" lõikab viimaseid rahvaliidu sidemeid katki küll.
                No töötuid ei saa ka päris ühe mütsiga lüüa, EKREl on Tallinnas ka täitsa arvestatav valijaskond.

                Kommentaar


                  EKRE on lihtsalt aru saanud, et maal pole valijaid. Seepärast on lihtne neid kottida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    EKRE on lihtsalt aru saanud, et maal pole valijaid. Seepärast on lihtne neid kottida.
                    Võiks ju täiendada seda lauset - said (EKRE) ka lõpuks aru , et valijaid pole maal....
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Ukrainlasest nkn EKRE valijat maal ei saa.

                      Kommentaar


                        "Mõtlesime 15-aastase pojaga, mida teha 50 000€-ga ning otsustamise selle annetada Keskerakonnale" on küll läbi aegade parim selgitus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          "Mõtlesime 15-aastase pojaga, mida teha 50 000€-ga ning otsustamise selle annetada Keskerakonnale" on küll läbi aegade parim selgitus.
                          Kõikidest annetusi ootavatest organisatsioonidest ja abivajajatest, otsustasid Juhaste ja 15-aastane poiss valida just Keskerakonna. Ära võta välja abivajaja osa.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Kõikidest annetusi ootavatest organisatsioonidest ja abivajajatest, otsustasid Juhaste ja 15-aastane poiss valida just Keskerakonna. Ära võta välja abivajaja osa.
                            Ju hakkas Ratasest hale. Kurat, kogu aeg peab ainult ette ja taha vabandama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Kõikidest annetusi ootavatest organisatsioonidest ja abivajajatest, otsustasid Juhaste ja 15-aastane poiss valida just Keskerakonna. Ära võta välja abivajaja osa.
                              See on nii (hale)naljakas, kui kuulata infotunnis ämmakapikilekotitajate moraali lugemist Ratasele.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Kõikidest annetusi ootavatest organisatsioonidest ja abivajajatest, otsustasid Juhaste ja 15-aastane poiss valida just Keskerakonna. Ära võta välja abivajaja osa.
                                Kes siis veel😀

                                Kommentaar

                                Working...
                                X