320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kogemus: saada Zavoodist bänni?
    Troll Bot
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ruuben Kaalep
      Isegi EKRE poleks nii suitsiidne.

      Kommentaar


        Keegi Raul Siem väidetavalt. Ratta Jürka olla juba papritega Kadrioru poole teel

        Kommentaar


          Võite muidugi sõimata, nagu ikka teete, kui avaldan erinevat arvamust, aga mul oli algusest peale tunne, et see Karu pole sobiv, eriti just EKRE-le. Ja mitte just Boldi tõttu, aga eks see oli ilmselt viimane piisk.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Võite muidugi sõimata, nagu ikka teete, kui avaldan erinevat arvamust, aga mul oli algusest peale tunne, et see Karu pole sobiv, eriti just EKRE-le. Ja mitte just Boldi tõttu, aga eks see oli ilmselt viimane piisk.
            Jep, muidugi. Kaimar on tark mees ja teab ning tunneb asju - mitte nagu tavaline negatiivse IQ'ga EKRE liige

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Võite muidugi sõimata, nagu ikka teete, kui avaldan erinevat arvamust, aga mul oli algusest peale tunne, et see Karu pole sobiv, eriti just EKRE-le. Ja mitte just Boldi tõttu, aga eks see oli ilmselt viimane piisk.
              Vaevalt nüüd keegi sind sõimama kukub selle arvamuse pärast või hakkab väitma, et Karu ja EKRE olid match made in heaven.

              Kommentaar


                Kui mul on nagu valikus inimene, kellel on üle 20 aasta kogemust it- sektoris ja öelda Karu pole sobiv sellele ametile, siis no ma ei tea Urmz. Väga raske kommenteerida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Kui mul on nagu valikus inimene, kellel on üle 20 aasta kogemust it- sektoris ja öelda Karu pole sobiv sellele ametile, siis no ma ei tea Urmz. Väga raske kommenteerida.
                  Sa pole vist aru saanud, et tegemist on poliitilise ametikohaga. Helmed oma raadiosaates teatasid kohe, et Karu peaks erakonda astuma ja ka ideoloogiliselt (üldse mitte IT-ministri ametiga seoses) parteiga sama liini hoidma. Minister kumbagi ei teinud ja seetõttu pole midagi imestada, et oleme täna sellises olukorras.

                  Siin pole mitte midagi pistmist sellega kui sobiv ta konkreetselt antud ministrikohale on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Sa pole vist aru saanud, et tegemist on poliitilise ametikohaga. Helmed oma raadiosaates teatasid kohe, et Karu peaks erakonda astuma ja ka ideoloogiliselt (üldse mitte IT-ministri ametiga seoses) parteiga sama liini hoidma. Minister kumbagi ei teinud ja seetõttu pole midagi imestada, et oleme täna sellises olukorras.

                    Siin pole mitte midagi pistmist sellega kui sobiv ta konkreetselt antud ministrikohale on.
                    Et siis novembris paneme inimese tööle ja aprillis alles avastame, et Karu ikka ei taha meiega ühineda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Et siis novembris paneme inimese tööle ja aprillis alles avastame, et Karu ikka ei taha meiega ühineda.
                      No paraku tuleb nii välja jah. Vähemalt Mart Helme jutt on praegu just selles suunas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Et siis novembris paneme inimese tööle ja aprillis alles avastame, et Karu ikka ei taha meiega ühineda.
                        Karu oli ju nagunii selline kompromisslahendus, et natukene avalikkuse ees nahka päästa.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          äkki võiks urmar ministriks proovida.. ekre drill on selge ja it süsteeme tunneb
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Vaatasin huvi pärast kuidas Ekre sotsmeedias selle uudise kommentaariumis läheb ja minulegi üllatuseks oli seal päris mitu Karu toetavat avaldust inimestelt, kes profiili järgi tunduvad küll tavapärased EKRE valijad olevat. Ehk siis see püsiusklikud Helmede jüngrid kindlasti kiidavad takka, aga mõtlevatele EKRE liikmetele oli see samm ka arusaamatu.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Karu kaukast käis ajakirjanduse abistamine, ekre oli sellele muidu koledasti vastu. Sellest ka siis sõnastuse vihje.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X