320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ja nüüd istu, võta tee ja küpsis ning mõtle, kui palju inimesi protsentuaalselt ühiskonnas sinuga nõustub ning kas tegelikult vastav stiil viib lähemale tervemale ühiskonnale või hoopiski lõhestab rohkem.

    Anna siis teada, võid ka konsulteerida kolleegidega.
    Mine munni.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mine munni.
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sul ajab see kainusperiood kurjaks?
      sul ka vä

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        sul ka vä
        Ma ei viitsi su isiklikku ja patroneerivat möla kuulata. Vali enda EKREt. Unda, et ajakirjandus on kallutatud ja armastab südamest refi ja sotse. Mis mul sellest, kui sa seda uskuda tahad. Lihtsalt kurb on vaadata, kuidas EKRE mantra mõjutab ka inimesi, kes end by default kõiges teadjaks peavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma ei viitsi su isiklikku ja patroneerivat möla kuulata. Vali enda EKREt. Unda, et ajakirjandus on kallutatud ja armastab südamest refi ja sotse. Mis mul sellest, kui sa seda uskuda tahad. Lihtsalt kurb on vaadata, kuidas EKRE mantra mõjutab ka inimesi, kes end by default kõiges teadjaks peavad.
          solvu kui tahad, aga ma ei näe, et mu stiil erinevates lõimetes väga palju erineks sinu omast. tundub, et sul on ka küllaltki palju sellest kui nii lappesse lähed praegu. antud lõimes suurt soovi isiklikuks minna väga ei olnud, kuigi nüüd üle lugedes võib vastaspool nii võtta küll. selle eest korra tõstan kaabu peast ja ütlen vabandust. vastasin lähtuvalt joonest, mille olid paika pannud, see "kolleegide konsulteerimise viide" oli kirjutatud ilma selle tagamõtteta, mida välja võib lugeda. samahästi oleks võinud öelda perega.

          aa ja ps ja 3. edit - ajakirjandus on kallutatud minu arvates loomulikult. kui ma siin ventin seda teemat, siis see ei ole suunatud enamasti sinu või siinsete üksikisikute suunas. et katsuks ehk seda paremini mõista? siin ilmselt ka nii mõnigi, kes töötab kuskil ministeeriumis poliitilisel ametikohal või nõunikuna ning kui ma valitsust siunan, siis see ei ole nende suunas personaalne. sa aga pahatihti seda sellisena võtad.

          Kommentaar


            Kas täna õhtul tungivad karusnahkadega EKRE poolehoidjad Riigikogu hoonesse või vara veel?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Ja nüüd istu, võta tee ja küpsis ning mõtle, kui palju inimesi protsentuaalselt ühiskonnas sinuga nõustub ning kas tegelikult vastav stiil viib lähemale tervemale ühiskonnale või hoopiski lõhestab rohkem.

              Anna siis teada, võid ka konsulteerida kolleegidega.
              17.8% ei nõustu, pajakas, head teed neile

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                17.8% ei nõustu, pajakas, head teed neile
                natuke aega tagasi oli sama loogika alusel neid ainult paar %...

                Kommentaar


                  Ma ei näe ka kuidagi, kuidas saaks EKREt üleüldse valitsuskõlbulikuks erakonnaks pidada ja seda olenemata sellest, kas ref meeldib või mitte. Selle kahe aasta jooksul on valitsuse tasandil olnud rohkem jamasid, kui mitme varasema valitsustsükli peale kokku. Lõpuks päädis see kõik siis kriminaalasjaga. Väärikas punkt indeed.

                  Isegi peale eilset jätkab EKRE enda ajupesuretoorikat. Noor Helme hõikab välja, et kriminaalasja realiseerimiseks valitud kuupäev annab aimu sellest, et ära hoida riigikogus tänast hääletust. Hommikuses Terevisioonis sekundeerib talle ka Põlluaas. Kõik ikka selleks, et veel rohkem õli tulle valada. No ei, sellised inimesed ei vääri kohta Eesti riigi juhtimises.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Ma ei näe ka kuidagi, kuidas saaks EKREt üleüldse valitsuskõlbulikuks erakonnaks pidada ja seda olenemata sellest, kas ref meeldib või mitte. Selle kahe aasta jooksul on valitsuse tasandil olnud rohkem jamasid, kui mitme varasema valitsustsükli peale kokku. Lõpuks päädis see kõik siis kriminaalasjaga. Väärikas punkt indeed.
                    .
                    see kriminaalasi pole kuidagi ju EKRE kui erakonnaga seotud. terevisioonis ju öeldi, et Helme polnud Krachti tegevusest teadlik, see oli tema isiklik projekt
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      see kriminaalasi pole kuidagi ju EKRE kui erakonnaga seotud. terevisioonis ju öeldi, et Helme polnud Krachti tegevusest teadlik, see oli tema isiklik projekt
                      See ei puutu ju asjasse. Nende olukordade eest, mis on probleeme põhjustanud, vastutab terve valitsus tervikuna, sh Keskerakond. Mina hindan valitsuse tegevust tervikuna. Märgiline on, et lõpuks lõppes kogu see kahe aasta pikkune fiasko selliselt, nagu ta nüüd lõppes. Mis ühtlasi kinnitab ka, et Jüri Ratas ei ole pädev ei valitsust ega ka enda erakonda juhtima. Kui sa oled aus ja piisavalt pädev juht, siis sinu haldusalas sellist paska ei juhtu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ja nüüd istu, võta tee ja küpsis ning mõtle, kui palju inimesi protsentuaalselt ühiskonnas sinuga nõustub ning kas tegelikult vastav stiil viib lähemale tervemale ühiskonnale või hoopiski lõhestab rohkem.

                        Anna siis teada, võid ka konsulteerida kolleegidega.
                        See "tervemale ühiskonnale" viimine on täielik leelo, sillutad lihtsalt teed selleks, et Eestis tekiks ka trumpi sarnaseid vendi kes on süüdimatud ja keda keegi ei tahagi süüdi mõista tema kuritegudes, sest muidu äkki EKRE arvab, et süvariik jne. Natsid ja populistid kes sõnu ja tegusid valimatult kõike hääli ainult võimu nimel püüavad tuleb eos ära tappa.

                        Tervem ühiskond oleks siis kui ei oleks patt rassistidele öelda, et aru aga su koht ei ole valitsuses ja ei saa kunagi olema.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          kõikidest halbadest variantidest oleks parim lahendus täna minu jaoks I, SDE ja RE koalitsioon. Uued valimised tooks suure tõenäosusega E200 valitsusse ja sõltuvalt tulemustest kas siis RE või RE ja SDE-ga.

                          Isiklik soov oleks ka, et Tanel Kiik leiaks ennast julguse liituda mõne muu erakonnaga, sest temas tundub teatud aines olevat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            natuke aega tagasi oli sama loogika alusel neid ainult paar %...
                            Sest inimesed häbenesid rassistiks ja natsiks olemist. Nüüd on see nende seas su sees ja kui julged fbs postitada oled tegija.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              see kriminaalasi pole kuidagi ju EKRE kui erakonnaga seotud. terevisioonis ju öeldi, et Helme polnud Krachti tegevusest teadlik, see oli tema isiklik projekt

                              Helme oleks ikka pidanud teadma, kellele omale nõunikuks toob. Ei?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Saan aru, et täna on pidupäev, aga reformarid on minu jaoks oma ülbuselt ja käitumiselt Linnupoja roidsidel. Ma ei näe, et see oleks positiivne ühiskonnale ja nagu käesolev diskussioon näitab, siis see suudab lõhestada juba küllaltki sarnase vaatenurgaga inimesi, sest mõnu jaoks olen ma EKRE troll ja sina arvad vist sama. Edu meile kõigile sellisel juhul.
                                Minu eesmärk pole kedagi vasak- või parempoolseks lahterdada või määrata, et mis erakonna pooldaja keegi parajasti on. Täitsa siiralt.

                                Mulle tõepoolest jäi lihtsalt arusaamatuks, mismoodi saab protestihääle partei maine EKRE-ga jätkuvalt kaasas käia. Eelmiste valimiste ajal veel okei ja arusaadav - inimesed olid Reformierakonna valitsusest väsinud ning soovisid muutust. Aga praegu? EKRE ei ole positiivse poole pealt ju kuidagi teistest varasematest võimuerakondadest eristunud ega mingit muutust paremuse poole toonud (minu subjektiivne hinnang, püüdes olla siiski objektiivne): samasugused skandaalid, samasugused populistlikud loosungid, boonuseks veelgi vängem sõnakasutus ja provokatsioon otsa.

                                Et küsimus on, et mille vastu me protestime? Opositsioonierakondade vastu, kes niikuinii mingit tuntavat mõju senise valitsuse ajal ei omanud? Valitsuserakondade vastu, mille hulka EKRE ise kuulub? Peavoolumeedia vastu? Süvariigi vastu? Mulle lihtsalt jääb mulje, et EKRE võib ükskõik mida teha, olla valitsuses või opositsioonis, aga millegipärast kannab ikkagi mõndade inimeste jaoks protestihääle partei kuvandit.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X