320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karta on siiski, et ka ausatel valimistel ikkagi Putin võidaks. Või on see tuvastatud, et tegelikult toetab Putinit 15% venemaalastest, ent serverid on Putini lossi magamistoas, kus siis Putja veab hiirega slideri 15 pealt 85 peale?

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Karta on siiski, et ka ausatel valimistel ikkagi Putin võidaks. Või on see tuvastatud, et tegelikult toetab Putinit 15% venemaalastest, ent serverid on Putini lossi magamistoas, kus siis Putja veab hiirega slideri 15 pealt 85 peale?
      Kui valimised oleksid ausad, vaba kampaaniaga, siis poleks Putinil ilmselt mingit võimalust. Ta pole kunagi midagi tõestama pidanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kui valimised oleksid ausad, vaba kampaaniaga, siis poleks Putinil ilmselt mingit võimalust. Ta pole kunagi midagi tõestama pidanud.
        Väga väga kahtlen selles arvamuses. Pakuks, et mingi 30 40 prossa saaks ta ükskõik kes tal vastased oleks ja mis miljoneid nad teoreetiliselt jagaks, kasvõi enda taskust otse rahvale. 60-70 häälte puhul läheks siis rebimiseks.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Kas Levada Center boss on ka tegelt Putin?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vabade valimiste puhul oleks ju jama, et peaks mingites piirkondades sealseid valikuid austama ja ei saaks lihtsalt määrata endale sobivaid klemme. Ja siis võiks mingi ilge koalitsioon tulla ja üleüldse peaks äkki hakkama ka seadusi täitma. Seega ilge jura.

            Kommentaar




              Viikingite jöud on jöudnud USA parlamendihoonest moskva tänavatele.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Oeh.

                Vaatasid Navalnõi juutuubi? Kahe tunniga seletati kenasti ära, miks Putin on munn. Sellest peaks ju piisama?

                Kas Navalnõi on ka munn? Ma ei tea, pole näinud ühtegi kahetunnist videot, mis selle ära tõestaks
                Noh, õigustas Vene-Gruusia sõda, kutsus grusiine "rottideks" ja tahtis nad Venemaalt välja saata, näiteks.

                Alexey Navalny came under harsh criticism from Russian opposition movement colleagues just days after he was released from Kirov jail, and as soon as it became clear that he would continue to run for mayor of Moscow throughout the appeals process for his 5-year long prison sentence.


                Aga üldiselt see, mida telekavaataja ütles.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  https://twitter.com/disclosetv/statu...118274/photo/1

                  Viikingite jöud on jöudnud USA parlamendihoonest moskva tänavatele.
                  Tegemist siiski põlisameeriklaste tseremoniaalse peakattega, seos viikingitega puudub.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                    Noh, õigustas Vene-Gruusia sõda, kutsus grusiine "rottideks" ja tahtis nad Venemaalt välja saata, näiteks.

                    Alexey Navalny came under harsh criticism from Russian opposition movement colleagues just days after he was released from Kirov jail, and as soon as it became clear that he would continue to run for mayor of Moscow throughout the appeals process for his 5-year long prison sentence.


                    Aga üldiselt see, mida telekavaataja ütles.

                    Kus mu kahetunnine video on? Ma ei ole mingi mats, kes lugeda viitsib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Kus mu kahetunnine video on? Ma ei ole mingi mats, kes lugeda viitsib.
                      Liiga mustvalge mees oled.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Tegemist siiski põlisameeriklaste tseremoniaalse peakattega, seos viikingitega puudub.
                        Löikasid mo löbu viikingeid upitada šamaanide arvelt kiirelt ära

                        Aga mul juba popkorn valmis, et näha kuidas opositsioon 60% reitinguga tüübi maha kangutab
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                          Liiga mustvalge mees oled.
                          Ei, lihtsalt laisk.

                          A üldiselt, minu jaoks ei ole riigilt 30 aastat varastamine jms, mida vahva kahetunnine video paljastas päris sama, mis pahade sõnade kasutamine.

                          Veel enam, ma oleksin väga üllatunud, kui minu ja Navalnõi seisukohad erinevates politiilistes ja filosoofilistes küsimustes kattuksid. Näiteks, ta võib vabalt olla homofoob (ma tõesti ei tea), aga ma arvaks ikka, et ta ajab õiget asja, sest korruptsioon ja valimiste võltsimine on fundamentaalselt halvad - need ei lase erinevatel arvamustel ühiskonnas esile tõuta ja läbi seeduda, sest kui valimistsükkel normaalselt ei tiksu, läheb ühiskond käärima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Kus mu kahetunnine video on? Ma ei ole mingi mats, kes lugeda viitsib.
                            Putin praegu oma palees googeldab programmi, millega Navalnõist tehtud jälitusvideod piblasteks lõigata
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Asi polegi ju Navalnõi isikus, vaid selles, kas Venemaal saab reaalselt toimida valikuvabadus valimistel. Kui Putini asemel tuleks samamoodi 20ks aastaks Navalnõi võimule, siis oleks samamoodi putsis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Putin praegu oma palees googeldab programmi, millega Navalnõist tehtud jälitusvideod piblasteks lõigata
                                Jah!

                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Asi polegi ju Navalnõi isikus, vaid selles, kas Venemaal saab reaalselt toimida valikuvabadus valimistel. Kui Putini asemel tuleks samamoodi 20ks aastaks Navalnõi võimule, siis oleks samamoodi putsis.
                                Jah!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X