320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Huvitav, et avalikult on ainult selle ungarlase nimi väljas. Kaks indiviidi rõhusid seal veel oma diplomaatilisele puutumatusele. Muidu on häda, et Brüssel on Euroopa kodanikest nii kaugel ja võõras. No tutvustage siis liikmesriikide kodanikele oma kepivendadest kangelasi!
    Eesti diplomaadi, kes passiga vehkis, nimi on põhimõtteliselt teada, kuid pole veel saanud kinnitust, et tema. Seega on loogiline, et ei avalda.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Eesti diplomaadi, kes passiga vehkis, nimi on põhimõtteliselt teada, kuid pole veel saanud kinnitust, et tema. Seega on loogiline, et ei avalda.
      Seda nime tean ma isegi. Aga seal oli neid veel...
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        https://www.ohtuleht.ee/1019448/kuum...esti-diplomaat
        Pildiallkiri

        Kommentaar


          Teisest küljest ju ka tore, et Euroopa koostöö toimib. Pigem tuleks liistule tõmmata nende liikmesriikide esindajad, kes sealt kambapaugult puudu olid.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Tuleb välja, et peo korraldas saksa salapolitsei, et Orbanit nõrgestada

            Lol, unelmate stsenaarium, lähed peole naisi panema, kuid siis keegi karjatab "SOROS" ja kõik naised muutuvad meesteks ning ongi peenis suus. Kuradi salapolitsei.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Lol, unelmate stsenaarium, lähed peole naisi panema, kuid siis keegi karjatab "SOROS" ja kõik naised muutuvad meesteks ning ongi peenis suus. Kuradi salapolitsei.
              HahahahahahhahGHahhahHHHHah ma ei tea miks see mind niimoodi naerma ajas, et pole kuu aega millegi üle niimoodi kõva häälega ekraani ees naernud.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Ungari poliitik oli konservatiivsuse ja kristluse esinägu Ungaris. Silmakirjalikkuse tipp Annab tõestust sellele, et need suurimad x-voolu vastased tahavad sisimas vooga kaasa minna. Eks siis sellele vastu panemine on mingi coping mechanism neil? Kindlasti psühholoogiast mingi vaste olemas taolisele käitumisele..
                M.O.B.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  M.O.B.
                  Money Over Bitches?

                  Kommentaar


                    Jep ja pmst nõnna lihtne ongi - omakasu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Huvitav, miks konservatiivset maailmavaadet pooldava ja propageeriva inimese puhul eeldatakse, et tegu on eraelus ideaalse inimesega? Ma saan aru selle seose karikatuursusest, aga siiski võib ka homoseksuaal toetada komservatiivseid pereväärtusi ja münedki homod on homolobi vastaselt meelestatud ja ei pea neid eneste esimdajateks.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Brüsseli peo tagamaad on nüüd selgunud:
                          29-aastane David Manzheley, kes korraldas Brüsselis seksipeo, kus jäi vahele Ungari rahvuskonservatiivist Euroopa Parlamendi liige József Szájer, ütles flaami ajalehele De Standaard, et korraldab neid pidusid hobi korras, mitte raha eest, ja see on puhas „fun”.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vask Vaata postitust
                            Huvitav, miks konservatiivset maailmavaadet pooldava ja propageeriva inimese puhul eeldatakse, et tegu on eraelus ideaalse inimesega? Ma saan aru selle seose karikatuursusest, aga siiski võib ka homoseksuaal toetada komservatiivseid pereväärtusi ja münedki homod on homolobi vastaselt meelestatud ja ei pea neid eneste esimdajateks.
                            Keegi ei heida konservatiivile ette, et ta on homoseksuaal. Konservatiiv olemine täiesti selgelt ei tähenda, et sa ei või olla homo, sest eks sa defineerid endale konservatiivsuse ise.

                            Küll aga heidetakse ette silmakirjalikkust ja seal pole vahet, mis vaatega sa oled.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Noorem kaabu valitsuse pressikonverentsil- abielureferendum tuleb, see on koalitsioonis kokkulepitud ja kui see ei toimu, tähendab see valitsuse lagunemist.
                              Ratas Delfile abortide keelustamisest- seni kuni Jüri Ratas ja Keskerakond on valitsuses, mingit keeldu ei tule.

                              Poisid võrdlevad jälle kummal on väiksem või siis suurem
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Õigustatud küsimus.

                                Seisukoht | Mis saab Šmigun-Vähi koroona ajal peolkäimisest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X