320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See on juba täesti teine väide. Sina hindasid enne välimust.

    Erinevate paaride suhtedünaamikat ma hinnata ei oska. Pakun, et üleüldiselt ei ole nii, et keegi on suhtes 100% dominant ja keegi 100% submissive.
    Ütlesingi "pigem". Välimuse hindamine on subjektiivne.

    Ma tean mitut lesbit ja lesbipaari, üks neist ka abielus. Nad ütlevad ise, et üks pool on alati domineeriv. Kui kaks full lesbarit kokku satuvad, teevad nad suht kiirelt selgeks, et kumb on kumb. Kui mölemad nt domineerivam pool, siis lihtsalt attractionit ei teki
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Ütlesingi "pigem". Välimuse hindamine on subjektiivne.

      Ma tean mitut lesbit ja lesbipaari, üks neist ka abielus. Nad ütlevad ise, et üks pool on alati domineeriv. Kui kaks full lesbarit kokku satuvad, teevad nad suht kiirelt selgeks, et kumb on kumb. Kui mölemad nt domineerivam pool, siis lihtsalt attractionit ei teki
      Ma tunnen mõne lesbipaari (mitte mitmeid siiski) ja siis pidi olema D/s pigem voodi teema. Suhtes on more-less võrdne.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        kaala kas sa oled Jumala mees?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          kaala kas sa oled Jumala mees?
          Nope, kuigi by default kunagi olin. pigem ateist, kuigi see ka liiga äärmuslik. Sam Harris on ok.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Mis siis saab, kui geiorgiale ainult submissive vennad kohalr tulevad?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mis siis saab, kui geiorgiale ainult submissive vennad kohalr tulevad?
              kivi-paber-käärid

              Kommentaar


                Iga alluv tahaks vahel boss olla ja vastupidi
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Hitihoiatus!!!

                  Täna kell 14:05 Vikerraadios. Eetris on saade- Stuudios on peaminister.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Hästi kirjutatud

                    Kommentaar


                      Ja ollaksegi Porto Francoga kõrvuni sees

                      Riigiprokuratuur on Porto Francoga seotud kriminaalasjas esitanud kahtlustuse viiele inimesele ja Keskerakonnale. Nende viie inimese seas on Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb, rahandusministri nõunik Kersti Kracht ja ärimees Hillar Teder.

                      Kommentaar


                        Kui see referendum on niivõrd ebaoluline asi nagu opositsioon ja liberaalsem osa ajakirjandusest väsimatult väidab, siis miks minnakse välja täieliku absurdini selle takistamiseks ja takistamise õigustamiseks? Miks kujutatakse opositsiooni lakkamatult kui õige asja eest seisjat, isegi kui nad korraldavad täiesti talumatuid sigadusi?

                        Opositsioonil oli võimalus käituda oma sõnade järgi - tegemist on ebaolulise teemaga, millele ei peaks praegu aega raiskama - ja vältida farsi korraldamist ning sellega referendumi päevapoliitika keskseks teemaks tõstmist. Võib-olla peaksin olema valitsuse peale vihasem, et nad selle teemaga praegusel ajal üldse tegelevad, kuid mind maailmavaateliselt eriti ei loksuta see küsimus ning referendumil osaleda ka ei plaani. Samas ilmne ja häbenematu silmakirjalikkus - eriti kui see tuleb nende poolt, kes end vastaspoolest varjamatult targemaks, valgustatumaks ja haritumaks peavad - ajab sita palju rohkem keema.

                        Olen sellest valitsusest üsna madalal arvamusel, kuid kui alternatiivid näitavad ennast veel lühinägelikemate ja kitsarinnalisematena, siis valitsust selles küll süüdistada ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas diver Vaata postitust
                          Kui see referendum on niivõrd ebaoluline asi nagu opositsioon ja liberaalsem osa ajakirjandusest väsimatult väidab, siis miks minnakse välja täieliku absurdini selle takistamiseks ja takistamise õigustamiseks? Miks kujutatakse opositsiooni lakkamatult kui õige asja eest seisjat, isegi kui nad korraldavad täiesti talumatuid sigadusi?
                          Seda võiks seletada vist selliselt, et selle hulga ettepanekutega soovitigi see teema nö sahtlisse liigutada. See ettepanekute maht ei tähenda mitte kuidagi, et komisjon või riigikogu oleks töövõimetud. Nad võivad menetleda ükskõik mida muud. See on nende enda otsus, et mille kallal pusida. Küll on aga koalitsioonis võetud seisukoht, et see on kõige tähtsam teema ja tuleb esimesena ära menetleda ning alles siis kõik muud seadused ja teemad.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas diver Vaata postitust
                            Miks kujutatakse opositsiooni lakkamatult kui õige asja eest seisjat, isegi kui nad korraldavad täiesti talumatuid sigadusi?
                            Siiski on ka nt see välja toodud, kui jaburaid küsimusi esitati ja sellestki furoori ja mainelangust opositsioonile tekkinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Ja ollaksegi Porto Francoga kõrvuni sees

                              https://www.err.ee/1608070894/kesker...minaalkuriteos
                              Paras punt. Teder muidugi harjunud, et motivatsioonipakett on 5% projektist. Üllatav oleks, kui keegi vangi mõistetaks. Süüdi vast keegi ikka jääb ja Kesk saab päris kindlalt trahvi maksta.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ikka kõik seepärast, et Kracht hakkas viimasel ajal vaktsiini ja covidi kohta tõde FB-sse postitama!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X