320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Eesti on vaba riik ja vaktsineerimine peab olema vabatahtlik. Nii lihtne selle toreda ürituse sõnum oli. Enamik siin ei olnud antivaxxerid. Küll aga jääb mulje, et siin on paljudel kinnisideed, et vaktsineerima peaksid kõik, kuigi nende tõhusus on madal. Arvestades seda hüsteerilist räuskamist, siis mida kiiremini me kollapsini jõuame, seda kiiremini kriisist üle saame. Lihtsalt hoidke oma tervist!
    Kui PERHis oli 16 juhitaval hingamisel patsiendist 15 mitte vaktsineeritud, siis mis asi on madal?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Oot kui ma olen tööandja ma ei võigi mittevaktsineeritud inimest vallandada? Krt kyll oleks pidanud ikka täna minema oma vabaduste eest võitlema! Krdi Kallas rsk. Maha ja tha

      Kommentaar


        Facebook sõimab omavahel, twitter sõimab, siin sõimame - Varro ja Helme saavutasid täpselt selle, mida tahtsid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Varro ja Helme saavutasid täpselt selle, mida tahtsid.
          varro ja helme umbestäpselt pool sellest võrrandist

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kui PERHis oli 16 juhitaval hingamisel patsiendist 15 mitte vaktsineeritud, siis mis asi on madal?
            Kahtlemata on vaktsiinil haiguskulgu kergendav mõju, mitte niivõrd nakkuse levikut ärahoidev. Seda enam on vaktsineerimise eesmärk iseennast kaitsta, mitte teisi ja seepärast ma aru ei saagi, miks just terve organismiga inimestele säärane surve on. Kui me vaatame neid meetmeid vaktsiinipasside osas, siis siin ju võitjaid ei ole. Vaktsineeritud levitavad ka haigust ja vanurid väga ei külastagi selliseid kohti.

            Kommentaar


              See, kui terve su organism on, selgub siis kui haigus käes. On see tõesti seda riski väärt?

              Teemasse ka - See vist oli suht oodatav, et Keskerakond sotsidega koalitsiooni Tallinnas läheb. Kaljulaid saab Põhja-Tallinnasse?

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Meil lastakse teatud ametitest lahti inimesi, kes ei soovi vaktsineerida ennast selle viiruse vastu ja valitsuse kommunikatsioon on suht selgelt andnud ohusignaale, et vaktsineerimiskohustust võidakse laiendada. Sisuliselt mittevaktsineeritud inimesel on tänagi karmid piirangud peal ja kui vabadusi ebaproportsionaalselt piiratakse, siis tulebki minna meelt avaldama. Sõnavõtjate hulgas oli ju kinga saanud kaitseväelane ka.
                Kas see oli mjr Evert Paas? No see mees sai ikka asja eest kinga. Ta räägib otsesõnu sellest, et vaktsiinis on nanotehnoloogia, mille abil saab inimeste viljakust sisse ja välja lülitada, et kõik on üks hiiglaslik vandenõu. Kaitseväe vaktsineerimine selleks, et riigi sõjaline jõud rivist välja lüüa jne. Mina ei tahaks teenida sellise mehe alluvuses, kelle psühholoogiat ja arusaama maailmast saab nii lihtsasti mõjutada, et ta viskab oma 20aastase karjääri prügikasti nii lihtsalt.

                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Kahtlemata on vaktsiinil haiguskulgu kergendav mõju, mitte niivõrd nakkuse levikut ärahoidev. Seda enam on vaktsineerimise eesmärk iseennast kaitsta, mitte teisi ja seepärast ma aru ei saagi, miks just terve organismiga inimestele säärane surve on. Kui me vaatame neid meetmeid vaktsiinipasside osas, siis siin ju võitjaid ei ole. Vaktsineeritud levitavad ka haigust ja vanurid väga ei külastagi selliseid kohti.
                Mida vähem inimesi on koroonaga haiglas, seda rohkem saavad ka kõik teised arstiabi.

                Vaktsineeritud levitavad koroonat mitu korda vähem kui vaktsineerimata. Ja nakatuvad mitu korda väiksema tõenäosusega. Viska veel lisakaitseks mask ka otsa ja on juba kolm kihti kaitset. Lisa distantseeriumine - on juba neljas. Pane veel paar ebavajalikku kohta kinni ka, on viies kaitsekiht. Ja kokku, kuigi üksivõetuna pole neist ükski 100% kaitse, siis mitmekesti koos vähendavad nad haiguse levikut päris drastiliselt.

                Kommentaar


                  Eks igaüks peab ise otsustama, kas see on seda riski väärt. Neile võiks paremini seda adresseerida.

                  Muide, tean ise mitmeid riskigruppi kuuluvaid EKRE valijaid, kellele EKRE vaktsiiniteemaline retoorika ei sobi. Isegi üks tuntum EKRE liige Harri Kingo võtab ikka üsna tugevalt vaktsiinivastaste vastu sõna ja mõni päev tagasi oma Facebooki postituses spekuleeris, et vaktsiinivastased provotseerivad üritusega konflikti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    See, kui terve su organism on, selgub siis kui haigus käes. On see tõesti seda riski väärt?

                    Teemasse ka - See vist oli suht oodatav, et Keskerakond sotsidega koalitsiooni Tallinnas läheb. Kaljulaid saab Põhja-Tallinnasse?
                    Kaljulaid saab ministriks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Kahtlemata on vaktsiinil haiguskulgu kergendav mõju, mitte niivõrd nakkuse levikut ärahoidev. Seda enam on vaktsineerimise eesmärk iseennast kaitsta, mitte teisi ja seepärast ma aru ei saagi, miks just terve organismiga inimestele säärane surve on. Kui me vaatame neid meetmeid vaktsiinipasside osas, siis siin ju võitjaid ei ole. Vaktsineeritud levitavad ka haigust ja vanurid väga ei külastagi selliseid kohti.
                      Jeesus küll! Su matemaatika õpetaja on kindlasti su üle uhke.
                      Hetkel on 2 doosiga vaktsineeritud 55%. Igapäevaselt diagnoosi saajatest jämedalt on 2/3 on mitte vaktsineeritud.
                      Kordan veel kord oma küsimust- mis asi sul madal on?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Jeesus küll! Su matemaatika õpetaja on kindlasti su üle uhke.
                        Hetkel on 2 doosiga vaktsineeritud 55%. Igapäevaselt diagnoosi saajatest jämedalt on 2/3 on mitte vaktsineeritud.
                        Kordan veel kord oma küsimust- mis asi sul madal on?
                        Puhtmatemaatiliselt võttes ju võiks mainida, et üpris tähtsusetu hulk inimesi sureb sellesse haigusesse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Puhtmatemaatiliselt võttes ju võiks mainida, et üpris tähtsusetu hulk inimesi sureb sellesse haigusesse.
                          Ma loodan, et sa seda nüüd reaalselt ei mōelnud…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vask Vaata postitust
                            Puhtmatemaatiliselt võttes ju võiks mainida, et üpris tähtsusetu hulk inimesi sureb sellesse haigusesse.
                            Jah, aga neid inimesi on vaja enne surma intensiivis ravida (suurem osa paranevad) üsna samal ajal ning neid on päris palju.

                            Kommentaar


                              Hästi tehtud noor Stalin, minu jaoks ekre suund jälle tõendatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Puhtmatemaatiliselt võttes ju võiks mainida, et üpris tähtsusetu hulk inimesi sureb sellesse haigusesse.
                                Väga kohatu võrdlus. Kas sa julgeksid seda ka otse inimestele näkku öelda, kelle lähedane on Covidisse surnud? Ilmselt mitte, aga anonüümselt internetis on ju hea paukuda.

                                Laskun korra sama madalale kui sina ja toon samasuguse ajuvaba näite. Viimastel aastatel on ilmselt joodikjuhtide käe läbi surnud vähem inimesi kui Covidisse. Kuidas kõlab, et seadustame purjus peaga sõitmise? See on tähtsusetu number ju kelle nad kasti sõitnud on.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X