320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mind siiralt huvitab, et kas need suurimad homovihkajad on kõik ise kapihomod või milles asi on? Suurbritannias on näiteks selline Tooride poliitik nagu Steve Baker, kes ei saa partei juhiks umbes mitte kunagi kandideerida, sest siis tuleks tema seksuaalne orientatsioon välja. Samas on ta avalikult tuntud kui kõige suurem homoõiguste vastane.
    Esimene lause kehtib ka ühe praeguse valitsuse ministri kohta.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Esimene lause kehtib ka ühe praeguse valitsuse ministri kohta.
      Ainult ühe?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Oh jah, taunikpoiss123

        Kommentaar


          täiesti tavaline EKRE pooldaja postitus ju
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kui te suhtute konservatiivsemate vaadetega inimestesse sama vaenulikult, kui nemad homodesse, kas see ei aseta teid nendega samale pulgale ?

            Kommentaar


              Nentisin köigest, mida ERR kirjutab ja juba olen homovihkaja, taun ja EKRE pooldaja? Milles asi, härrad? see pole "tambime parempoolseid" teema, vaid päevapoliitika.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas julm1 Vaata postitust
                Kui te suhtute konservatiivsemate vaadetega inimestesse sama vaenulikult, kui nemad homodesse, kas see ei aseta teid nendega samale pulgale ?
                Ahh ära plära.
                See "konservatiivne" on lihtsalt hea "kilp" mille taha paljud tagurlased kipuvad parasiidi kombel pugema.
                Kui inimene peab iga uudise pärast ähkima ja ohkima, mis puudutab homosid, siis pole tal ikka kõik korras või sügeleb kuskilt tagant.

                Kommentaar


                  Mu meelest, kaala, ei ole sul vaja midagi varjata. Sa võid siin savisaart panna ja jõhmerdada, et kasutatud sõnal "pede" pole mingit halba konnotatsiooni ja kõik projitseerime sulle mingeid omadusi jms... aga kui sulle ei meeldi homoseksuaalsed inimesed, siis on okei see välja öelda. Ära häbene!

                  Ja julm1, mis on sinu jaoks "konservatiivsemad vaated"?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Nentisin köigest, mida ERR kirjutab ja juba olen homovihkaja, taun ja EKRE pooldaja? Milles asi, härrad? see pole "tambime parempoolseid" teema, vaid päevapoliitika.
                    Parempoolsus on termin poliitikas, mida seostatakse erinevate ideoloogiatega nagu näiteks konservatism, uusliberalism, monarhism, natsionalism jm. Keegi ei tambi sind selle pärast.

                    Kas sa kaerahelbeke tõesti ei mõista, et tihti pole oluline mida õeldakse vaid kuidas õeldakse. Kui ei suuda oma mõtteid normaalselt väljendada ja peab pidevalt kiunuma, et peded ees ja peded taga, siis pead arvestama ka sellega, et mõnele ei pruugi selline halvustav sõnavara meeldida.

                    Oot oled siis homovihkaja või hoopis armastad neid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Mis sind seal nüüd häirib? Kohus seletab ju detailselt, miks selline otsus tehti. Või kohus oli ikka kallutatud? Soros on süüdi!
                      Mina saan nii aru - Ühe allkomisjoni otsus on volikogule ainult soovituslik. Seega on volikogu otsus, mis käsitleb eelarvega seotud kulutusi, õiguspärane.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Ja julm1, mis on sinu jaoks "konservatiivsemad vaated"?
                        Minu jaoks on need nö vanameelsemad vaated, ühiskond areneb jne, aga kohati on ikka küsitav kas suund on pikas perspektiivis õige. Samas mingi aja pärast on kindlasti ka Eesti seal maal, et sellised uudised ei tekita mingit elevust enamikes inimestes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Parempoolsus on termin poliitikas, mida seostatakse erinevate ideoloogiatega nagu näiteks konservatism, uusliberalism, monarhism, natsionalism jm. Keegi ei tambi sind selle pärast.

                          Kas sa kaerahelbeke tõesti ei mõista, et tihti pole oluline mida õeldakse vaid kuidas õeldakse. Kui ei suuda oma mõtteid normaalselt väljendada ja peab pidevalt kiunuma, et peded ees ja peded taga, siis pead arvestama ka sellega, et mõnele ei pruugi selline halvustav sõnavara meeldida.

                          Oot oled siis homovihkaja või hoopis armastad neid?
                          Ja kuidas see sind puudutas, et solvusid? Selline sönavara kasutamine on siin foorumis muideks olnud tavapärane. Geide vastu ei ole mul isiklikult midagi, kui nad mulle just külje alla ei hööru. Mida kahjuks tuleb vahel ette. Millistest öigustest sinu meelest geidel Eestis puudu on, et oleks põhjust neid linnapeal marssides taga otsida? Kooselu puhul peavad teises riigis ära regama, muu on nagu köik ok. LGBT seisab muideks köikide seksuaalveidrike eest. Transgender ja muud sellised. Sapiosexual, pansexual, demisexual, gynosexual jms. uued terminid. Keegi laseb oma 3aastasele poisile lapsele naishormoone süstida, sest "ta ju tundis end tüdrukuna". 10 aastaselt vahetad suguorgani ka ära ning tuled MMA`s meistriks. Kuigi oled bioloogiliselt ju mees. Need asjad on juhtunud. Ei ole mitte meesssoost ja naisssoost, vaid on lõputu arv sugusid, sest sa vöid end üksköik kellena tunda. Need on asjad, mille eest LGBT seisab. Kölab hästi?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Selline sönavara kasutamine on siin foorumis muideks olnud tavapärane.
                            See ei tähenda, et see oleks okei.

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Geide vastu ei ole mul isiklikult midagi, kui nad mulle just külje alla ei hööru. Mida kahjuks tuleb vahel ette.
                            Nõusolekuta seksuaalse tagamõttega lähenemised või tbh ükskõik millised loata isiklikku ruumi tungimised on nõmedad rikkuja orientatsioonist olenemata.

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Millistest öigustest sinu meelest geidel Eestis puudu on, et oleks põhjust neid linnapeal marssides taga otsida? Kooselu puhul peavad teises riigis ära regama
                            See juba iseenesest ei ole faking imelik, et kaks inimest, kui nad on samast soost, ei saa oma kooselu nii kergesti registreerida, kui saaks kaks eri soost inimest?

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            muu on nagu köik ok
                            Ega see, et diskrimineerimist seadusesse kirjutatud ei ole, ei tähenda, et seda ei esine. Sa ju saad sellest aru?

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            LGBT seisab muideks köikide seksuaalveidrike eest
                            Seksuaalveidrike? Nagu mingite lapseahistajate ja loomanikkujate või mis mõttes? Või veidrik=miski, mis seni on olnud kappi surutud ja nüüd progressiivsema maailmavaatega aegadel julgeb nina välja pista ja sina, kuna sul pole olnud kokkupuudet ja ühiskond on ainult ühte mudelit peale surunud, pead seda nüüd veidraks?

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Sapiosexual, pansexual, demisexual, gynosexual jms.
                            Kuidas need sõnad ja nende taga peituvad tähendused ja nende taga peituvad inimesed sind segavad?

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Keegi laseb oma 3aastasele poisile lapsele naishormoone süstida, sest "ta ju tundis end tüdrukuna". 10 aastaselt vahetad suguorgani ka ära ning tuled MMA`s meistriks.
                            Seal on 2 väidet, ole hea ja viita mingitele allikatele kummagi kohta. Ma ei ütle, et sa valetad, ma lihtsalt sooviks kinnitust.

                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Ei ole mitte meesssoost ja naisssoost, vaid on lõputu arv sugusid, sest sa vöid end üksköik kellena tunda. Need on asjad, mille eest LGBT seisab. Kölab hästi?
                            Sulle ei kõla hästi, kui seistakse *inimeste* vabaduse eest olla need, kes nad on ja tahavad olla ja kuidas nad õnneliku(ma)d on? Miks küll? Kas sa kardad millestki ilma jääda?
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Ja kuidas see sind puudutas, et solvusid? Selline sönavara kasutamine on siin foorumis muideks olnud tavapärane. Geide vastu ei ole mul isiklikult midagi, kui nad mulle just külje alla ei hööru. Mida kahjuks tuleb vahel ette. Millistest öigustest sinu meelest geidel Eestis puudu on, et oleks põhjust neid linnapeal marssides taga otsida? Kooselu puhul peavad teises riigis ära regama, muu on nagu köik ok. LGBT seisab muideks köikide seksuaalveidrike eest. Transgender ja muud sellised. Sapiosexual, pansexual, demisexual, gynosexual jms. uued terminid. Keegi laseb oma 3aastasele poisile lapsele naishormoone süstida, sest "ta ju tundis end tüdrukuna". 10 aastaselt vahetad suguorgani ka ära ning tuled MMA`s meistriks. Kuigi oled bioloogiliselt ju mees. Need asjad on juhtunud. Ei ole mitte meesssoost ja naisssoost, vaid on lõputu arv sugusid, sest sa vöid end üksköik kellena tunda. Need on asjad, mille eest LGBT seisab. Kölab hästi?
                              Olin juba vastamas aga loobuin, sest nägin wordprezi vastust, kus kõik oli palju paremini sõnastatud ja liigendatud.
                              Mina ei solvunud, mulle lihtsalt ei meeldi kui mingid "isased" arvavad, et teisi pededeks kutsuda on OK.

                              Kunagi olnud vallaslaste kohta ka termin värdjas tavapärane aga ajad muutuvad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                tagurlased

                                maailma avardamise keskusega ajasid soccerneti segi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X