320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Muidugi, täpselt nii kõik ongi nagu seal videos, operaator kõps tegi hea reportaaži seeneriigist ning teadjamehed muudkui kommivad foorumis juurde.
    Võta oma arbuusid kaenlaalt välja ja tõmba oma testosterooni maha.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      siin võiks ehk õiguskantsler vähe selgema avaldusega välja tulla ja öelda selgelt mis on tõde.
      kusjuures on keegi aru saanud kelle poolt need esoteerikud on? EKRE tunduks minu arust ka nende jaoks vastandlik teema. ongi lihtsalt anarhistid?
      Enamus eestvedajaid on ju puhtalt enda kasu peal väljas, igaüks neist müüb midagi või mõni üksik tõesti loodab ka poliitilist karjääri teha. Seda siis vast ainult EKRE-s jah.
      Ülejäänud on lihtsalt ullikesed ja kasulikud idioodid.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Aga kui inimestel on näiteks mingi reaalne murekoht, siis lendavad ju ka need "midagi müüa" ja "poliitilise karjääri"-mehed peale. Et äkki mingi osa on seal kambas siiski ka neid, kellel mingi reaalne mure on ja asjad?

        Kommentaar


          Ma vaatan, et praegune olukord ja valitsuste tehtud vead on kulmineerumas vägagi tugevaks ühiskondlikuks kriisiks. Praegused meeleavaldajad pole üldse mitte ainult lamemaalased, vaid plaan anda kriisi lõpus politseile tunduvalt enam voli (ja seda vist ajaliselt piiramata) tekitab inimestes põhjendatud pahameelt ja ma mõistan inimesi, kes selle vastu meelt avaldavad. Asja, mida oleks saanud eriolukorraga, mis on ajaliselt piiratud ja annab ajutiselt korrakaitseorganitele ilma kohtu loata inimeste eravaldusesse tungida. Ma vaatan neid kõike protestiaktsioone selle tõttu kahetiste tunnetega - mõistan meeleavaldajaid, aga teisalt ei meeldi demonstratiivsed piirangute rikkumised. Mul on raske selles kõiges orienteeruda ja enda poolehpidu kujundada, kuna liiga palju on nii tavainimeste lollustest kui ka riigipoolsest vägagi kaheldavatest plaanidest ja reageeringutest tekkinud antipaatiat. Mul on tunne, et praegune valitsus ei saa aru või pigem ei oska reageerida ühiskonna meeleoludele. See kriis on paljud ära väsitanud.
          Muide, kas kiirreageerijate kasutamine politsei abina on viimasel ajal tavapäraseks saanud? Tihti on neid näha suhteliselt süütutes olukordades, mis nende tavapärase väljaõppega võrreldes lahjaks jäävad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Aga kui inimestel on näiteks mingi reaalne murekoht, siis lendavad ju ka need "midagi müüa" ja "poliitilise karjääri"-mehed peale. Et äkki mingi osa on seal kambas siiski ka neid, kellel mingi reaalne mure on ja asjad?
            Need lähevadki sinna kasulike idiootide alla, ei?
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Need lähevadki sinna kasulike idiootide alla, ei?
              Et siis sa tervitaks riiki, kus iga protest eos debiilseks ja politseiga vastu võetaks? Veidi Venemaa, ei?

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                siin võiks ehk õiguskantsler vähe selgema avaldusega välja tulla ja öelda selgelt mis on tõde.
                kusjuures on keegi aru saanud kelle poolt need esoteerikud on? EKRE tunduks minu arust ka nende jaoks vastandlik teema. ongi lihtsalt anarhistid?
                EKREga on see teema, et nende peajoon ühtib pigem korrakaitseorganitele mõnes punktis mõnevõrra suurema voli andmise vastu protesteerijatega. Samal ajal nad ei poolda ka neid teisi lamemaalasi jms, aga konkreetselt ei astu selliste anarhistide vastu välja, siis pigem hoitakse ära konfrontatsioon ka sellistega ning seega õnnestub EKRE-l, kuigi suures osas ei eristuta peavoolust, paista siiski välja teiste seast eristuvana ehk suudavad hästi orienteeruda protestimeeleoludes ja ma ei välista (see võib ka minu kui EKRE vaadete pooldaja liialt subjektiivne seisukoht olla), et teatud oludes, olles siiski parlamendierakond, suudavad nad neid protestimeeleolusid tsiviliseeritud tasemel hoida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Ma vaatan, et praegune olukord ja valitsuste tehtud vead on kulmineerumas vägagi tugevaks ühiskondlikuks kriisiks. Praegused meeleavaldajad pole üldse mitte ainult lamemaalased, vaid plaan anda kriisi lõpus politseile tunduvalt enam voli (ja seda vist ajaliselt piiramata) tekitab inimestes põhjendatud pahameelt ja ma mõistan inimesi, kes selle vastu meelt avaldavad. Asja, mida oleks saanud eriolukorraga, mis on ajaliselt piiratud ja annab ajutiselt korrakaitseorganitele ilma kohtu loata inimeste eravaldusesse tungida. Ma vaatan neid kõike protestiaktsioone selle tõttu kahetiste tunnetega - mõistan meeleavaldajaid, aga teisalt ei meeldi demonstratiivsed piirangute rikkumised. Mul on raske selles kõiges orienteeruda ja enda poolehpidu kujundada, kuna liiga palju on nii tavainimeste lollustest kui ka riigipoolsest vägagi kaheldavatest plaanidest ja reageeringutest tekkinud antipaatiat. Mul on tunne, et praegune valitsus ei saa aru või pigem ei oska reageerida ühiskonna meeleoludele. See kriis on paljud ära väsitanud.
                  Muide, kas kiirreageerijate kasutamine politsei abina on viimasel ajal tavapäraseks saanud? Tihti on neid näha suhteliselt süütutes olukordades, mis nende tavapärase väljaõppega võrreldes lahjaks jäävad.
                  Kas keegi suudaks lollile selgeks teha mis suuri õiguseid järsku politsei juurde saab mida neil seni pole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Ma vaatan, et praegune olukord ja valitsuste tehtud vead on kulmineerumas vägagi tugevaks ühiskondlikuks kriisiks. Praegused meeleavaldajad pole üldse mitte ainult lamemaalased, vaid plaan anda kriisi lõpus politseile tunduvalt enam voli (ja seda vist ajaliselt piiramata) tekitab inimestes põhjendatud pahameelt ja ma mõistan inimesi, kes selle vastu meelt avaldavad. Asja, mida oleks saanud eriolukorraga, mis on ajaliselt piiratud ja annab ajutiselt korrakaitseorganitele ilma kohtu loata inimeste eravaldusesse tungida. Ma vaatan neid kõike protestiaktsioone selle tõttu kahetiste tunnetega - mõistan meeleavaldajaid, aga teisalt ei meeldi demonstratiivsed piirangute rikkumised. Mul on raske selles kõiges orienteeruda ja enda poolehpidu kujundada, kuna liiga palju on nii tavainimeste lollustest kui ka riigipoolsest vägagi kaheldavatest plaanidest ja reageeringutest tekkinud antipaatiat. Mul on tunne, et praegune valitsus ei saa aru või pigem ei oska reageerida ühiskonna meeleoludele. See kriis on paljud ära väsitanud.
                    Muide, kas kiirreageerijate kasutamine politsei abina on viimasel ajal tavapäraseks saanud? Tihti on neid näha suhteliselt süütutes olukordades, mis nende tavapärase väljaõppega võrreldes lahjaks jäävad.
                    Kohtu loata saab ka praegu politsei eravaldustesse tungida. Ma tulen sulle naabriks ja panen 24h tuima tümmi, sa helistad politseisse, et nagada ei saa, a kui politsei kohale tuleb, eks siis ootame neli päeva kohturoderit. Üldiselt, saan aru, mida seal toompeal aetakse, nets on lihtsalt ettekääne, suurem osa pole endale isegi selgeks teinud, milles asi. lastakse piiranguauru välja, aga igal asjal on piir ja ekre muidugi nägi head võimalust tuututada. Loodetavakt see tuut ükskord ka persest hammustab.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Et siis sa tervitaks riiki, kus iga protest eos debiilseks ja politseiga vastu võetaks? Veidi Venemaa, ei?
                      Ei, ma arvan et praegusel hetkel protesteeriad on eelkõige lamemaalased, koroonaeitajad, vandenõusteoreetikud jms kamp.

                      Et ma ei saa aru kuidas see puutub kokku venemaa või politsei reaktsiooniga.

                      Või sa väidad, et kui alguses protestisid lamemaalased, siis peale seda kui potentsiaalselt ülereageeriti politsei ja muude jõududega, siis tekitas see piisavalt vastuolu ka mitte vandenõuteoreetikute ja muu normaalse rahva osas kes nüüd ka protestidega liitusid?

                      Sellisel juhul vb tõesti. Endal pole seni seda muljet jäänud, sest suur paanika politsei ülereageerimise ja muu osas levib ju ikka läbi õlimüüginaiste, narko Villemite, Grünthalide, Rüütman/Gabtšenkode, Valguse Kanalite ja nende jälgiate kaudu.

                      Politsei reaktsiooni kohta võib ehk öelda et on vb tõesti ülereageeritud. Samas, vaadates mis täpselt samasugused pooletoobised USA kapitooliumis korraldasid, siis ei imesta et tänapäeval pigem agressiivselt reageeritakse.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kas keegi suudaks lollile selgeks teha mis suuri õiguseid järsku politsei juurde saab mida neil seni pole?
                        "sisuliselt eriolukord" muudetakse normaalsuseks?

                        Kommentaar


                          Ma ei tea, kuidas kellelegi, aga juba see, et ilma eriolukorrata on meil võimalik panna eraettevõtted nii pikaks ajaks kinni, on minu meelest juba sellel piiril, kas see mitte ei olegi eriolukorra normaliseerimine ja varsti tekib üldse küsimus, kas peale inimeste sundusliku tööle rakendamise ongi midagi, mida ilma eriolukorrata teha ei saa. Minu meelest siin kätkeb oht, et täidesaatval võimul koostöös terviseametiga võib tekkida liiga suur võimutäius ja ei saa välistada kuritarvitamise ohte tulevikus. Kui me paneme siia patta veel meediateenuse ja vihakõne seaduste eelnõud (mis küll pausile pandi), siis see loomulikult võib vaba ühiskonna pooldajatele üsnagi ähvardavana tunduma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Ei, ma arvan et praegusel hetkel protesteeriad on eelkõige lamemaalased, koroonaeitajad, vandenõusteoreetikud jms kamp.

                            Et ma ei saa aru kuidas see puutub kokku venemaa või politsei reaktsiooniga.

                            Või sa väidad, et kui alguses protestisid lamemaalased, siis peale seda kui potentsiaalselt ülereageeriti politsei ja muude jõududega, siis tekitas see piisavalt vastuolu ka mitte vandenõuteoreetikute ja muu normaalse rahva osas kes nüüd ka protestidega liitusid?

                            Sellisel juhul vb tõesti. Endal pole seni seda muljet jäänud, sest suur paanika politsei ülereageerimise ja muu osas levib ju ikka läbi õlimüüginaiste, narko Villemite, Grünthalide, Rüütman/Gabtšenkode, Valguse Kanalite ja nende jälgiate kaudu.

                            Politsei reaktsiooni kohta võib ehk öelda et on vb tõesti ülereageeritud. Samas, vaadates mis täpselt samasugused pooletoobised USA kapitooliumis korraldasid, siis ei imesta et tänapäeval pigem agressiivselt reageeritakse.
                            Jah, lamemaalased on seal ka, aga nad on kõikjal, Varro samamoodi. Aga seal on ka inimesi, kes reaalselt kardavad, et pingutatakse eestlaslikult ka selle seaduseparandusega üle. Isiklikult tunduvad need kartused ülepingutatud ja rumalad, aga näiteks töökaotuse jms probleemiga haavatavaks muutunud inimesi mitte kuulates ja neid by default lollideks pidades on nad ka tulevikus üha rohkem riigi ja politsei vastu umbusklikumad.

                            Ehk ma naeran ka omaette nende üle, aga üritan ka mõista, et miks nad selliseks asjaks valmis on. Ajaloos on üldse suuremad jamad alguse saanud, kui mingi pisigrupp on pahane, naeruväâristatakse riigi vms poolt ja nii muutuvad nad üha suuremaks, tõmbavad veel vähemradikaalseid inimesi ligi ja siis tulebki suur jama.

                            Kommentaar


                              Ja kui vihakõne seaduse vastu lamemaalased ka välja tulevad, siis peab suur osa inimesi ka
                              teisi vihakõne seaduses kahtlejaid debiilikuteks ja kasulikeks idiootideks jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                                Ehk ma naeran ka omaette nende üle, aga üritan ka mõista, et miks nad selliseks asjaks valmis on. Ajaloos on üldse suuremad jamad alguse saanud, kui mingi pisigrupp on pahane, naeruväâristatakse riigi vms poolt ja nii muutuvad nad üha suuremaks, tõmbavad veel vähemradikaalseid inimesi ligi ja siis tulebki suur jama.

                                Mul on tunne, et see on ilmselge miks nad selliseks asjaks valmis on. Tänu sotsmeediale, USA-lt tulnud õppetundidele ja eriti tänu antud olukorras inimeste tüdimusele, frustratsioonile jms on tekkinud korraga terve hunnik inimesi, kes konkreetselt valeinfo, vandenõude jms nende inimeste harimatust, probleeme jms ära kasutavad, et ise pildil olla ja raha teenida, tehes nende jälgiatest kasulikud idioodid.

                                Me ei saa ilmselgelt midagi teha et inimesed Covid piirangutest, töökaotustest jms pettunud ja väsinud on. Samamoodi on raske sinna midagi teha, et harimatud inimesed oma ebaedus teise, eelkõige valitsust jms soovivad süüdistada.

                                Järelikult, ainuke asi millega saab tegeleda on nende valeprohvetitega tegeleda. Kas ja kuidas, I have no idea.

                                USA ja Q Anonymous on hoiatav näide ja hetkel läheb Eesti täpselt sama teed.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X