320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Lemetti sõnul pole minister Järvik talle oma ametisoleku aja jooksul teinud ühtegi suulist või kirjalikku märkust, mida ma oleks saanud käsitleda etteheitena. "Vastupidi, ministri suurt rahulolu minu tööga näitab mulle oktoobri lõpus makstud tulemustasu. Selle suurus ületab oluliselt kuupalka ja ükski eelmine minister pole mulle nii suurt tulemustasu maksnud."

    Super
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      "Lemetti sõnul pole minister Järvik talle oma ametisoleku aja jooksul teinud ühtegi suulist või kirjalikku märkust, mida ma oleks saanud käsitleda etteheitena. "Vastupidi, ministri suurt rahulolu minu tööga näitab mulle oktoobri lõpus makstud tulemustasu. Selle suurus ületab oluliselt kuupalka ja ükski eelmine minister pole mulle nii suurt tulemustasu maksnud."

      Super
      Lisan ka allika, siis saavad huvilised lisaks lugeda.

      Kantsler Lemetti lubab tema ametist vabastamise korral kohtusse minna

      Kommentaar


        See on hea huumor ikka küll 😁🤭

        Kommentaar


          Ja samas kogu muu poliitika on lihtsalt pausile pandud, kuni need sõgedad kemplevad :mellow:

          Kommentaar


            Mina kunagi naiivsena arvasin, et Ojulandist, Palost, Repinskist, Aaviksoost, Pentusest, Reiljanist, Tuiksoost ja Repsist sotumaid ministreid annab otsida aga võta näpust, annab ikka küll ja nii mõnigi varasem enam nii hull ei tundugi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Mina kunagi naiivsena arvasin, et Ojulandist, Palost, Repinskist, Aaviksoost, Pentusest, Reiljanist, Tuiksoost ja Repsist sotumaid ministreid annab otsida aga võta näpust, annab ikka küll ja nii mõnigi varasem enam nii hull ei tundugi.
              Ma arvan, et sa teed Repsile liiga kui ta sellesse nimekirja paigutad. Haridusministeerium on üks väheseid kohti, kust viimasel ajal mõistlikke mõtteid on tulnud(põhikoolieksamite kaotamine nt.). Lasteaia õppekava ümber toimuv on kino muidugi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Haridusministeerium on üks väheseid kohti, kust viimasel ajal mõistlikke mõtteid on tulnud(põhikoolieksamite kaotamine nt.). Lasteaia õppekava ümber toimuv on kino muidugi.
                Nagu wtf?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Nagu wtf?
                  Aga ütle, millega sa täpselt ei nõustu. Ma ei taha kirjutada pikka teksti põhikooli lõpueksamitest ja siis saada vastuseks, et "vaata, mida Reps aastal 2005(vms) Venemaal tegi".

                  Kommentaar


                    Miks põhikooli lõpueksam mõistlik mõte on? Mis probleemiga see idee võitleb? Miks selle lahenduse puhul ei võeta kuulda õpetajaid? Kas Haridusministeeriumil pole tähtsamaid ülesandeid?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Aga ütle, millega sa täpselt ei nõustu. Ma ei taha kirjutada pikka teksti põhikooli lõpueksamitest ja siis saada vastuseks, et "vaata, mida Reps aastal 2005(vms) Venemaal tegi".
                      Teadusrahade kadumine, TTÜ huiamine ja siis suu kinni hoidmine (kuna kõik teevad), Tea Varrak, kolm kabinetti eri majades (kuna pole mune öelda, et kolime tagasi pealinna).

                      Mind ei huvita ka 2005 venemaal. Lihtsalt Repsi kohta vangutatakse suhtkoht pead igal rindel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Miks põhikooli lõpueksam mõistlik mõte on? Mis probleemiga see idee võitleb? Miks selle lahenduse puhul ei võeta kuulda õpetajaid? Kas Haridusministeeriumil pole tähtsamaid ülesandeid?
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Teadusrahade kadumine, TTÜ huiamine ja siis suu kinni hoidmine (kuna kõik teevad), Tea Varrak, kolm kabinetti eri majades (kuna pole mune öelda, et kolime tagasi pealinna).

                        Mind ei huvita ka 2005 venemaal. Lihtsalt Repsi kohta vangutatakse suhtkoht pead igal rindel.


                        Ma õhtupoole vastan pikemalt, hetkel on kiire.

                        Kuid "õpetajate kuuldavõtmise" jutt on lihtsalt naljakas. Tuleb meelde see Esimene Stuudio, kus õpetajad rääkisid kui halb see mõte on. Aga huvitaval kombel olid nii 75% neist õpetajatest ühest koolist(sa peaks teadma, millisest). Sama hästi võiks avaldada erakondade toetuste uuringud vaid Lasnamäe andmete põhjal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Ma arvan, et sa teed Repsile liiga kui ta sellesse nimekirja paigutad. Haridusministeerium on üks väheseid kohti, kust viimasel ajal mõistlikke mõtteid on tulnud(põhikoolieksamite kaotamine nt.). Lasteaia õppekava ümber toimuv on kino muidugi.
                          Täitsa võimalik, et teen aga minu listi pääses ta suuresti siiski selle põhjal mida olen lisaks kuulnud kasvatusteadlastelt ning see pole tal esimene kord toimetada hariduse kallal. Reps oli ka ju see, kes püüdis teha kõik, et rakendushariduse omandanud kuskile edasi ei saaks liikuda (boonuseks lausa halvustavad sõnavõtud rakendushariduse suunal) ja jäi mõned aastad tagasi vassimisega vahele (Intervjuu Sputnikule). Sellised pidevad pisikeste või suuremate ämbrite kolistamised ja konfliktid ilmestavad hästi tema karjääri.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ma õhtupoole vastan pikemalt, hetkel on kiire.

                            Kuid "õpetajate kuuldavõtmise" jutt on lihtsalt naljakas. Tuleb meelde see Esimene Stuudio, kus õpetajad rääkisid kui halb see mõte on. Aga huvitaval kombel olid nii 75% neist õpetajatest ühest koolist(sa peaks teadma, millisest). Sama hästi võiks avaldada erakondade toetuste uuringud vaid Lasnamäe andmete põhjal.
                            Sa mõtled seda "Suud puhtaks" saadet?

                            Polnud päris suvaõpetajad, vaid vastavate erialaainete õpetajate esinduste pead. Ehk siis nad esindasid siiski ka teisi sama erialaõpetajaid seal. See, et nad samast koolist on, ei ole vandenõuline kokkusattumus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              ... Sama hästi võiks avaldada erakondade toetuste uuringud vaid Lasnamäe andmete põhjal.
                              Need võetakse ju üldse lambist, kuidas muidu on nii, et kolm päeva varem oli Keskil 24 ja Ekrel 15 ning kolm päeva hiljem ekrel 23, keskil aga 16.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Need võetakse ju üldse lambist, kuidas muidu on nii, et kolm päeva varem oli Keskil 24 ja Ekrel 15 ning kolm päeva hiljem ekrel 23, keskil aga 16.
                                Õu, see pole mingi meistriliiga publiku arvutamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X