320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu silmis küll. Oli pikalt ka ICD silmis, kuni sealt poliitkorrektsuse pärast? eemaldati. Misiganes põhjusel,
    tegu on ju selgelt kõrvalekaldega normaalsusest (järglaste saamine on liigi püsimajäämiseks vajalik, jah/ei?).
    Kõrvalekalle normaalsusest on hälve.

    Kommentaar


      Kui keegi hakkab mistahes vaidluses või arutelus selliseid küsimusi esitama, siis see tundub mulle kind of a dick move. Enamasti keegi võtab siis midagi südamesse ja see päädib karjumisega ja keegi solvub. Eriti kui mängus on veel ka alkohol ja nõrgema närvikavaga inimesed. Ma räägin siis päris maailmast.

      Kommentaar


        Algselt postitas Emv Vaata postitust
        Minu silmis küll. Oli pikalt ka ICD silmis, kuni sealt poliitkorrektsuse pärast? eemaldati. Misiganes põhjusel,
        tegu on ju selgelt kõrvalekaldega normaalsusest (järglaste saamine on liigi püsimajäämiseks vajalik, jah/ei?).
        Kõrvalekalle normaalsusest on hälve.
        Kas need kes ei taha lapsi saada on ka hälbega?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Me võime ju pikalt vaielda selle üle, et kas keegi tahab erandit või võrdsust või mis iganes. See "kõik on praegu võrdsed aga osad tahavad erandit" on muidugi väga "osav" argument selles vaidluses. Kunagi oli mustanahaliseks olemine ka "hälve", õnneks enam ei ole. Igatahes enamus riikides, mida meie endale paljudel muudel aladel eeskujuks seame (palgad, sotsiaaltoetused, üldine ühiskonna areng jne) lubavad ühel või teisel viisil samasooliste tsiviilpartnerlust/abielu. Varem või hiljem jõuab see Eestisse ka. Ma nagu üldse ei saa aru mis point sellele vastu võidelda on? Sellest ei muutu 99,9% inimestele mitte midagi, keegi ei kaota midagi. Lihtsalt Eesti muutub jälle 0,1% paremaks riigiks kus elada. Meie üldine imago tõuseb veits jne win-win
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Kas need kes ei taha lapsi saada on ka hälbega?
            tegelt ju mõttetu vaidlus sõltub keskkonnast, kus inimene kasvab ja hetkel on - see, kas omasooiharus on normaalne või mitte, ei ole mul juba paarkümmend aastat enam küsimus. teisalt kuskil köögis viinaklaasi taga käib ikka veel, aastal 2019, räuskamine, et homod on peded ja ärgu abiellugu.
            üks asi, millega homod samas üle parda käivad, on enda määratlemine seksuaalse suunitluse kaudu. Kes teab midagi Lisette Kampusest peale selle, et ta lesbiliidu mingi juht on?

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              tegelt ju mõttetu vaidlus sõltub keskkonnast, kus inimene kasvab ja hetkel on - see, kas omasooiharus on normaalne või mitte, ei ole mul juba paarkümmend aastat enam küsimus. teisalt kuskil köögis viinaklaasi taga käib ikka veel, aastal 2019, räuskamine, et homod on peded ja ärgu abiellugu.
              üks asi, millega homod samas üle parda käivad, on enda määratlemine seksuaalse suunitluse kaudu. Kes teab midagi Lisette Kampusest peale selle, et ta lesbiliidu mingi juht on?
              Ma tean, et on mõttetu. Lihtsalt selle jälbeks nimetamine on ka veidi väga äämuslik suhtumine. Ma arvan, et Jeti88 võttis asja paremini kokku.

              Ma pean tunnistama, et Lisette Kampuse nimi ei ole mulle üldse tuttav.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Homoseksualism võib ju hälve ehk kõrvalekalle normaalsusest olla, kuid ilmselgelt pole tegemist vaimse puudega nagu seda transseksualism on.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  Homoseksualism võib ju hälve ehk kõrvalekalle normaalsusest olla, kuid ilmselgelt pole tegemist vaimse puudega nagu seda transseksualism on.
                  Nöus. Rootslaste uuring töestas selle ära, et transseksualism on vaimne probleem. Omasooiharluse kohta selliseid töendeid ma ei tea. Kui veel rääkida immigratsioonist ja erinevatest rahvustest ning rassismist ja vördsusest, mis nende teemadega alati koos käivad, siis tuleks arvestada natuke basic infot. aafrika riigid ja suuremad moslemiriigid on oma rahvaarvu viimaste aastatega tugevalt kasvatanud. nigeeria, somaalia, ghana, etioopia, pakistan jne. on 25 aastaga kahekordistunud. Nigeeria 90st miljonist saanud 190 miljonit, aastaks 2100 in see praeguste tagasihoidlike ennustuste järgi 750 miljonit. Köik suuresti tänu lääne meditsiinile. Samal ajal Euroopas pole keegi oma rahvaarvu märkimisväärselt kasvatanud, pigem miinuses. Keskmine iive euroopas on 1,6 ning mida moodsam riik, seda väiksem see on. Näiteks soomes on see 5 aastaga langenud 1.86 pealt 1,4 peale. Aafrika keskmine riikide iive jääb sinna 5-7 vahemikku. Isegi null immigratsiooniga on 30-40 a. pärast prantsusmaal vähemalt 50% moslemid, sest nende iive on 4, ja kohalikel 1,4. Mingi kardinaalne koolitamine ka ei toimi, sest moslemist kristlaseks üleminek on rangelt keelatud. Nt Soomes tehti statistika, kus 1000 soomlast pöördusid moslemiusku, nende hulgas polnud pmst ühtegi meest, sest köik olid läbi abielu moslemist mehega. Palju neid valgeid siis tulevikus siin üldse alles on? Kui sa oled ise vähemuses, kuidas moslemid sind kohtlevad? Enamus on toredad, aga erinevate riikide salateenistuste tehtud andmed näitavad, et radikaale on nende hulgas 15-25 protsenti. Nüüd kui sina oled näiteks üks viimaseid eestlasi maamunal, kas sa mötleksid, et oh ma ei hakka siin küll rahvusel ega rassil vahet tegema, sest köik on vördsed, vöi teeksid paar tugevat liigutust selle nimel, et sinu rahvus jääb püsima?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    White genocide conspiracy theory

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      See ei olnudki siiras reaktsioon.
                      Härra määras ise vestluse tooni ja ma lootsin, et peegeldades talle seda vastu jõuab äkki miskit kohale.
                      Kui fooris põleb punane tuli, siis mõistlik ikka oodata rohelist. Ehk siis tuleb näidata, mis on õigem.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma töin välja ametlikke numbreid ja töstatasin küsimuse, kas rahvust ja rassi üldse tuleks mingi hetk eristada, sa räägid mingist vandenöust? Tüüpiline jöuluvana aka. social justice warrior
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ma töin välja ametlikke numbreid ja töstatasin küsimuse, kas rahvust ja rassi üldse tuleks mingi hetk eristada, sa räägid mingist vandenöust? Tüüpiline jöuluvana aka. social justice warrior
                          Ametlikud numbrid räägivad midagi hoopis teist. Uued uudised ei ole ametlikud numbrid. https://www.prb.org/muslimsineurope/

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Ma töin välja ametlikke numbreid ja töstatasin küsimuse, kas rahvust ja rassi üldse tuleks mingi hetk eristada, sa räägid mingist vandenöust? Tüüpiline jöuluvana aka. social justice warrior
                            Eesolev ülerahvastatuse probleem Aafrikas on üks käesoleva sajandi ülemaailmse jätkusuutlikkuse võtmeküsimusi. Kui sa tõesti muretsed Nigeeria iibe pärast ja tahad teha paar tugevat liigutust, et inimkond jääks püsima, siis soovitan sul oma energia investeerida organisatsioonide tegevusse kes tegelevad vastava populatsiooni harimise ja aitamisega mustal mandril.

                            Sinu muu jutt moslemite iibest ja "palju neid valgeid enam alles on" on vandenõuteooria.

                            Kommentaar


                              Kaala jutt on tõesti selline keskmine padu EKRE-pooldaja oma.

                              1) Kui võtta sõna "hälve" definitsiooniks "kõrvalekalle normaalsusest", siis jah, tõesti, homoseksuaalsus seda on. Samas küllap on sel juhul igaühel meist mingi "hälve". Mõnele näiteks meeldib miskipärast Manchester City või Barcelona. Hakata siinkohal rääkima midagi sellest, et järgmisena normaliseeritaks mõni muu "hälve"(peamiselt kasutatakse vist näidetena pedofiiliat ja zoofiiliat), siis siinkohal on ju selge vahe sees. Kõik need teised näidetena toodud "hälved" ei võimalda mõlemapoolset nõusolekut, erinevalt homoseksuaalsest suhtest. Alla 14-aastased ei saa juriidiliselt seda nõusolekut anda, rääkimata loomadest.
                              2) See valgete asendamine mingi muu rassiga on puhas vandenõuteooria. Õnneks sa vist nii kaugele veel ei ole läinud, et usuksid nagu see oleks kellegi kuri "masterplan". Aga seda ei juhtu ka juhuslikult praeguste immigratsiooninumbrite juures. Nagu juba LeeRomeno sulle allikaga vastas, siis ka immigrantide lastesaamine langeb heaoluühiskonda kolides. Palju lapsi saada ei ole mingi moslemite või mustanahaliste geneetiline eelsoodumus, vaid lihtsalt vaesemates ühiskondades saadaksegi rohkem lapsi kui Euroopa heaoluühiskondades.
                              3) Ja noh, see soomlaste moslemiusku pööramise statistika. Kuidas see üldse oluline on? Kui keegi tahab, siis minugi poolest hakaku moslemiks, budistiks või milleks iganes. Miks see mind huvitama peaks? Lisaks ma arvan, et kindlasti on vastukaaluks ka neid moslemeid, kes on oma usule selja pööranud ja kristlaseks hakanud vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ametlikud numbrid räägivad midagi hoopis teist. Uued uudised ei ole ametlikud numbrid. https://www.prb.org/muslimsineurope/
                                Eksid. Minu numbrid on vöetud ametliku statistika järgi googlest ja sinu 11 aasta vanune artikkel ei lükka midagi ümber. Kui sinu argument on "sa oled ju mingi ekre toetaja", siis ei olegi nagu midagi arutleda.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X