320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lugu hakkasime tegema septembris. Praegu sai valmis, kuna sai kõigi allikatega räägitud. Esmalt broneerisime looks teisipäevase lehe, aga kuna Reps lükkas kohtumise edasi, siis ilmus kolmapäeval. Üks teine korruptsioonilugu lükkus omakorda Repsi loo hilinemise pärast edasi.

    Mingit suurt ajastusvandenõud võid Seewaldisse ravima minna.
    Selge.
    Seewaldisse saadad kohe? Mulle on jäänud mulje, et sul on sinna rohkem põhjust minna.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Millest Reps vaikib: kas ametnikust tehti ministri lapsehoidja?

      Artikkel aastast 2018

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Selge.
        Seewaldisse saadad kohe? Mulle on jäänud mulje, et sul on sinna rohkem põhjust minna.
        Näeh, jätad minutiks kommentaari ja kohe tsiteeritakse

        Aga tõsiselt, vandenõud on toredad, aga reaalselt ei ole maailm mingite soroslaste juhitud rohujuureni.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Näeh, jätad minutiks kommentaari ja kohe tsiteeritakse
          Fakt on see, et sa seda ütlesid. Ise nägin ka originaalis ja võttis korra kukalt kratsima, et miks on vaja kohe seewaldisse saata viisaka küsimuse peale

          Kommentaar


            Ma ei viitsi siin teemas küll eriti tihti sõna võtta, aga kas mõned aastat tagasi ei käinud mingi suuremat sorti jaht ettevõtte nimel olevate autode peale millega tehti erasõite? Mingid MTA vennad käisid kuskil jaeketti, jõusaali vms parklates numbreid üles märkimas ja kontrollimas, kas tegu firma autoga või mitte. Ma ei tea, kas mingeid trahve ka järgnes vms, aga imo muudeti seadust? Et veits silmakirjalik või nii?

            Kommentaar


              Olgem ausad, võrreldes EKRE skandaalidega on see ikka üsna pehmo. Eks tänapäevane poliitkultuur näeb ette, et minister lahkub alles siis, kui härral/proual on kõrini.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Ma ei viitsi siin teemas küll eriti tihti sõna võtta, aga kas mõned aastat tagasi ei käinud mingi suuremat sorti jaht ettevõtte nimel olevate autode peale millega tehti erasõite? Mingid MTA vennad käisid kuskil jaeketti, jõusaali vms parklates numbreid üles märkimas ja kontrollimas, kas tegu firma autoga või mitte. Ma ei tea, kas mingeid trahve ka järgnes vms, aga imo muudeti seadust? Et veits silmakirjalik või nii?
                Muudeti seadust, aga sõidetakse endiselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Ma ei viitsi siin teemas küll eriti tihti sõna võtta, aga kas mõned aastat tagasi ei käinud mingi suuremat sorti jaht ettevõtte nimel olevate autode peale millega tehti erasõite? Mingid MTA vennad käisid kuskil jaeketti, jõusaali vms parklates numbreid üles märkimas ja kontrollimas, kas tegu firma autoga või mitte. Ma ei tea, kas mingeid trahve ka järgnes vms, aga imo muudeti seadust? Et veits silmakirjalik või nii?
                  lugupeetud minister Reps ütles, et erisoodustusmaks, mis lubab autot kasutada isiklikeks sõitudeks, on tasutud.

                  Kommentaar


                    See teema on parim kui matemaatikaks läheb. Tänan südamest meelelahutuse eest

                    Veider riik, Porto Francot ei mäleta enam keegi. Aga kommenteeri veidi homosid või sõiduta lapsi riigi kulul ja inimesed valmis barrikaadidele tormama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Fakt on see, et sa seda ütlesid. Ise nägin ka originaalis ja võttis korra kukalt kratsima, et miks on vaja kohe seewaldisse saata viisaka küsimuse peale
                      Mõnul ju selline stiil lihtsalt, see selleks. Aga küsiks kas ajakirjanikud on huvitunud ka praeguse esikorruptsiooniküti ootamatu töökohavahetuse põhjusest, millest Kuuuurija veidi urgitses.

                      Kommentaar


                        Pole keskerakonna valija ega midagi aga minu arvates tehakse Repsile liiga praegu ja õhtulehe ajakirjanikud, kes luuravad laste järgi, tuleks ahju panna.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Tegelikult nad siiski luurasid autojuhi tegevusi, eks...

                          Kommentaar




                            Reps on urmar.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Tegelikult nad siiski luurasid autojuhi tegevusi, eks...
                              +1

                              Just, pigem on inetu lapsi "kilbina" kasutada, olgu neil kuus varvast või mitte.

                              Kommentaar


                                Küsimus on vast selles, kas teema saanuks üles võtta lapsi pilti asetamata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X