320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lutikas võis wifi võimendi sees olla peidus. Süvariik tegutsebki maskeerituna millekski muuks

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Selleks et praegune koalitsioon ikka püsiks, on lihtsalt EKRE sealolemine vajalik. Oma kolm aastat on veel ees.

      Isegi Raimond, kes tihti esineb just R4 saadetes, on seal hiljuti tunnistanud, et Refi kujundatud poliitikat oli vaja muuta, aga tema teinuks seda koostöös Refiga, kel on riigikogus vist 35 liiget. See poleks ju võimalik olnud. Kuhu praegune koalitsioon Eesti viib, eks seda näitab tulevik. Ma ei kirjutaks praegust majanduskasvu Ratase valitsuse ainuteeneks, aga majanduskasv on ikka hämmastavalt suur olnud, võrreldes Rõiva ajaga. Fakt.
      Väga loodan, et meie uus riiklik poliitika keskendub siis sama olulistele probleemidele kui USAs:
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Mitte, et mulle Keskerakond meeldiks, aga peab tõdema, et Kõlvart sobib küll linnapeaks 3x rohkem kui Michael.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Mitte, et mulle Keskerakond meeldiks, aga peab tõdema, et Kõlvart sobib küll linnapeaks 3x rohkem kui Michael.
          See tervisenatsi mängimine ei paista cool.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Mitte, et mulle Keskerakond meeldiks, aga peab tõdema, et Kõlvart sobib küll linnapeaks 3x rohkem kui Michael.
            Michal on õudne tegelane tõesti.

            Kommentaar


              Kõlvart on siiani teinud tõesti ainuõigeid ja asjalikke otsuseid. Seni on kõik OK, kuni ta on võimul riigis, mitte linnas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kõlvart on siiani teinud tõesti ainuõigeid ja asjalikke otsuseid. Seni on kõik OK, kuni ta on võimul riigis, mitte linnas.
                Peatänava projekti ära käkkimine on ainuõigr ja asjalik otsus?

                Michal pole ka muidugi mingi alternatiiv.

                Kommentaar


                  Kaja kõrvale lükkamise teekond sai alguse - Michal ei välista koostööd mitte kellegagi.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Kaja kõrvale lükkamise teekond sai alguse - Michal ei välista koostööd mitte kellegagi.

                    see sama michael kes varem välistas koostöö keskiga (valitsuses)?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      see sama michael kes varem välistas koostöö keskiga (valitsuses)?
                      See sama, kuigi ma ei mäleta, et kas tema isikuliselt ka kohe alguses seda ütles vahetult peale valimisi.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Ma ei tea. Michael on suht ebapopulaarbe ja ebameeldiv. Ta oleks umbes Corbyni tüüpi, et erakonda tahaks valida, aga teda võimule ei tahetaks. Ainult tema nime ei hakka keegi kunagi kuskil vaimustusest karjuma.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Michal on õudne tegelane tõesti.
                          +1

                          Äärmiselt ebameeldiv, ropu suuga ja arrogantne inimene.
                          Tema ning Pentus-Rosimannus & Co tuleks võimust võimalikult kaugele hoida.

                          Pettunud, et selline valik tehti.

                          Kommentaar


                            Yep, nõustun siin teistega 1000%. Olles Reformierakonna toetaja, siis Michali valimine on suht lamp otsus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Yep, nõustun siin teistega 1000%. Olles Reformierakonna toetaja, siis Michali valimine on suht lamp otsus.
                              nõus, olemata refi toetaja, aga kajaga on ju sama lugu, ebameeldiv suhtleja, asjatult solvav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Yep, nõustun siin teistega 1000%. Olles Reformierakonna toetaja, siis Michali valimine on suht lamp otsus.
                                Olles Roheliste toetaja (maailmavaade ja väärtused) aga kuna neil on Eestis täpselt sama palju inimesi, kes Tallinna meeriks passiks, kui EKREl (loe: napilt alla ühe), siis minu eelistused oleks järgnevad nimed: Maris Lauri (Reform), Arto Aas (Reform) Jaak Juske (Sotsdem), Riina Sikkut (Sotsdem) ja/või Jüri Luik (Isamaa). Luik muidugi on praeguses rollis riigile palju väärtuslikum.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X