320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Keskerakondlase autorünnaku alla jäänud protestija tundis eile valu ja kutsus kiirabi. Nüüd käib ta kepiga." Tra, koomikud. Mõistagi on paljud koomikud hetkel peidus, sest olnuks ekretiin roolis ja/või mõni sinivereline müksu saanud, siis saaks lühidalt öeldes nett otsa.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Lisaks siia veel politsei keissi. Ei kujuta ette neid pealkirju, kui EKRE valitsus endiselt oleks. Toimub ikka vahva jahmerdamine ja hämamine “riigipööramis”katse osas.

      Kommentaar


        Mis biif EKREl Vaheriga on?

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Mis biif EKREl Vaheriga on?
          See, et ta ei olnud nõus Helmede sülekoer olema ja kui nood temast seepeale lahti tahtsid saada, siis pidid minema lõpuks ise saba jalge vahel Jürkalt vabandust paluma?
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            Postimees

            Delfi

            Rixile meeldibki karjuda ja laiata.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tehke vahelduseks poliitilise ideoloogia test
              1. https://www.politicalcompass.org/

              2. https://sapplyvalues.github.io/

              Panin enda tulemused kah. Teine test puudutas küsimustega natuke teisi teemasid, seepärast kergelt erinev tulemus. Muidu üsna möödukas, kisub näed majanduslikult vasakulegi
              Lisatud failid
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Politicalcompass'is -2.88 x-teljel ja -4.1 y-teljel. Küllap nii umbes on.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Tehke vahelduseks poliitilise ideoloogia test
                  1. https://www.politicalcompass.org/

                  2. https://sapplyvalues.github.io/

                  Panin enda tulemused kah. Teine test puudutas küsimustega natuke teisi teemasid, seepärast kergelt erinev tulemus. Muidu üsna möödukas, kisub näed majanduslikult vasakulegi
                  Teine test läheb natuke lappama, seal on authority-liberty telge puudutavad küsimused kohati liiga sarnased. Väga palju on nt. igasugu terrorismi tõkestamise värki. 8values on ka veel tore asi, viskan selle juurde.



                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Politicalcompass'is -2.88 x-teljel ja -4.1 y-teljel. Küllap nii umbes on.
                    Sisuliselt sama, aga x-teljel ühe punkti võrra rohkem keskel.

                    Kommentaar


                      See politicalcompass on täishuumor. Ma olen seal Gandhi külje all kuskil, LaRaBlast kõvasti vasakul??
                      Omast arust üritasin veel kõik küsimused vastata nii, et kui jäin pikemalt kui 5 sekundit mõtlema ja aus vastus oleks ''it depends'', siis panin Mussolini vaadete järgi, et fashistidele mitte häbi teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Teine test läheb natuke lappama, seal on authority-liberty telge puudutavad küsimused kohati liiga sarnased. Väga palju on nt. igasugu terrorismi tõkestamise värki. 8values on ka veel tore asi, viskan selle juurde.



                        8values on üsna identne. Ma olen veidi rohkem peaceful (6 prossa) ja 2,5 prossa rohkem marketi poole. Mujal jääb erisus protsendi juurde.

                        Kommentaar




                          Teist ei viitsi praegu teha, aga ütleks et liiga vähe oli majanduse küsimusi. Ma olen varem ka neid teinud ja ma tean, et majanduse koha pealt olen ma rohkem parem/tsentrist, mujal tõesti pigem vasakul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            See politicalcompass on täishuumor. Ma olen seal Gandhi külje all kuskil, LaRaBlast kõvasti vasakul??
                            Omast arust üritasin veel kõik küsimused vastata nii, et kui jäin pikemalt kui 5 sekundit mõtlema ja aus vastus oleks ''it depends'', siis panin Mussolini vaadete järgi, et fashistidele mitte häbi teha.
                            See on natuke nalid küll (tsiteerides Jan Važinskit). PM oled siis sama mis Bernie Sanders praegu . USA valimistel on Trump ülesse nurka pandud ja Biden sealsamas ning left-authoritarian üldse puuuduvad. Huvitav kuhu woke-kultuur siis siin skaalal mahub

                            The Political Compass: a 2-dimensional typology of political opinions
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Võib-olla on probleem selles, et Mussolini oli majanduslikult tuulelipp ja tal ei olnud selget ideoloogilist vaadet?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar

                              Working...
                              X