320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma tõesti loodan, et Ekspressil või siis politseil on olemas vettpidavad tõendid. Vastupidisel juhul on Ekspressi ilmselt pankrott ootamas. Ministri 4 aasta palk ja moraalne kompensatsioon tuleks ilmselt üle poole miljoni kokku.
    Ma loodaks siiski ennekõike, et Kuusik ei ole tegelikult naist peksnud. Kui on, siis mul isiklikult on võrdlemisi pohhui, kas kohus ta selles ka süüdi mõistab või mitte, sitapea on ta nii või teisiti. Praegu viitavad päris paljud avalikkuse ette jõudnud asjaolud sellele, et uskuda tasub kahjuks siiski pigem Kuusiku vägivaldsust kui süütust. Ja sellisel inimesel ei tohiks olla kohta mitte kuskil, kuniks ta oma tegusid ei kahetse. Et kui äkki tõstaks selle fookuse korraks ajakirjanduse tegutsemiselt, helmedelt, ametikohalt, presidendi džemprilt, ärapanemiselt ja kõigelt muult sellele, mis siin juhtumis tegelikult tähtis on.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ma loodaks siiski ennekõike, et Kuusik ei ole tegelikult naist peksnud.
      Ma olen ka vägivalla vastane, aga kui ta tõesti peksnud ei ole, siis oleks EE-l küll kehv perspektiiv.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ma olen ka vägivalla vastane, aga kui ta tõesti peksnud ei ole, siis oleks EE-l küll kehv perspektiiv.
        EE ei läheks eales sellist lugu kaheldes kirjutama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          EE ei läheks eales sellist lugu kaheldes kirjutama.
          aga ikkagi, äkki pole teie tõendid näiteks legaalsed?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            EE ei läheks eales sellist lugu kaheldes kirjutama.
            a mis sa ise arvad mõnnar? et noh, su kogemused ajakirjanduses ja värgid. sul peaks olema eos juba omad kahtlused, kes ajab sitta?

            Kommentaar


              Süvariik 1, EKRE 0

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ruuben Kaalep oskab hästi libakontosid teha. Seega IT-valdkond sobib talle.
                Ilmselt on välismaalt ka midagi ostnud ehk et sobib hästi.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  aga ikkagi, äkki pole teie tõendid näiteks legaalsed?
                  Sa vägisi loodad, et äkki ikka midagi on asjas kahtlast? Et ikka ajakirjandus teeb liiga ja üldse?
                  Ekspress ei ole mingi faking Nelli Teataja. Isegi Ratas ütleb oma ümmarguse jutuga, et seis sitt.

                  Kuusikule visiitkaardid trükiti ikka ära juba?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    aga ikkagi, äkki pole teie tõendid näiteks legaalsed?
                    No offens, aga nüüd vajan ma küll tõlget.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      aga ikkagi, äkki pole teie tõendid näiteks legaalsed?
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      No offens, aga nüüd vajan ma küll tõlget.
                      Peksti välja tunnistus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        a mis sa ise arvad mõnnar? et noh, su kogemused ajakirjanduses ja värgid. sul peaks olema eos juba omad kahtlused, kes ajab sitta?
                        Olen seda siin teemas öelnud. Ülakorruse raskekahurvägi lendas peale ja nemad ei eksi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No offens, aga nüüd vajan ma küll tõlget.
                          Ära mängi lihtsameelset, küllap said aru. Kunagi tabati, äkki isegi Rakveres üks tegelane purjuspäi roolis, kellelgi kahtlusi polnud, aga hiljem selgus, et mõõteriist oli taatlemata ja kogu süüdistus vajus kokku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            a mis sa ise arvad mõnnar? et noh, su kogemused ajakirjanduses ja värgid. sul peaks olema eos juba omad kahtlused, kes ajab sitta?
                            Ammu on selge, et Mõnu esindab süvariiki... mõnu(vihje analsele sügavusele)+AGENT.... halloooooo sheeple, ärgake!
                            Küll "Objektiiv" ja "Uued Uudised" oma materjali varsti letti löövad, sest seal ülakorrusel on veel vingem raskekahurivägi, küll siis need suuorganid suurest häbist pärani ka vajuvad. EKRE pole nii hambutu (va nende naisliikmed), et sellele provokatsioonile mitte vastata, oskavad ka nemad käsi väänata.

                            K(u)usikust saab märter, sest mida see naine üldse ronis köögist eemale ja tegelikult ükski lugupeetud naisterahvas ei viibi ilma abikaasata (Abielu on püha!) õues. Ja kui see ei kõla usutavalt, siis saab alati väita, et pagulased ründasid. Easy breezy.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ära mängi lihtsameelset, küllap said aru. Kunagi tabati, äkki isegi Rakveres üks tegelane purjuspäi roolis, kellelgi kahtlusi polnud, aga hiljem selgus, et mõõteriist oli taatlemata ja kogu süüdistus vajus kokku.
                              No kui sa eeldad, et ajakirjanikel on samad materjalid ja võimalused kohtukõlblikku materjali kokku ajada, siis eksid. Tunnistus ajakirjanikule ei päde kohtus, seda peab inimene ikka politseile ja kohtunikule rääkima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kogu infot, mis toimetusse sisse tuleb, pole võimalik läbi töötada ja lõpuni viia. Seetõttu on loomulik, et tehakse valik, et mida ja kuidas tehakse. Kui tuleb info, et peaminister jäi täispeaga vahele, siis hakatakse sellega kohe tegelema. Kui mingi suvaline ärimees jääb, siis on selline 50-60.
                                Ma arvan, et iga inimese isikuvastane kuritegu vajab tähelepanu. Selline selekteerimine ja info riiulisse panemine on kole. Nõrgemaid peaks kaitsma ja aitama.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X