320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ootaks huviga provva Hindriksi kommentaari.
    Minu tähelepanu juhiti meediakajastusele välismaalase ründamise kohta. Ma usun oma sõpra ja olen ka tulevikus valmis oma sõprade heaolu nimel sõna võtma. Kahjuks ei saa ma seda rohkem kommenteerida enne asjaolude selginemist.

    Kõige tavalisem vabandus, et sõber tegi sõber nägi sõber on süüdi.

    Kommentaar


      Njah. Veel oleks huvitav kuulda Johannes " ekre vihaõhutamise pärast sai välismaalasest naine stroomi rannas peksa" Tralla hetkeseisukohti, kes lausa riigitelevisioonis seda kindla tõe pähe kuulutas.
      "Heade" ja "halbade" piir kisub väga häguseks
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Minu lugupidamine politseile. Nii mõneski riigis oleks see uurimine poliitkorrektsuse politrukkide poolt sahtlisse peidetud. Ma hetkel ei suudagi ära otsustada, kes olid antud juhtumi puhul suuremad tiblad, kas ilmselgelt sotsiaalmeediast saadud üledoosi tõttu täielikult reaalsustaju kaotanud american ja Hindriks või kõik need oma rahvast maha teinud häbenejad ja solvujad.

        Tervitan Trallale lisaks ka Andres ''mis meil eestlastel viga on'' Kuuske

        Kommentaar


          Kõige huvitavam kandidaat siiani?

          Kommentaar


            Lol @ Vakra.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Lol @ Vakra.
              Vakra kinkis meile kodumaja esises parklas oma näopildiga meepurgi ja väitis, et see on tema vanaisa mesi. Saan ma teda nüüd enam uskuda?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Lol @ Vakra.
                Paneme siis lingi ka: https://ekspress.delfi.ee/kuum/suur-...at?id=85302147

                Suht priceless reaktsioon.

                Kommentaar


                  Vaadates viimaseid uudiseid, siis on ilmselge, et rassistlik eurokonservatiivne kartellimeedia on sotsid ette võtnud. Tekib küsimus, et kelle tellimusel õukonnameedia on just sotsid ette võtnud ja miks järjest neid #fakenewse enne valimisi toodetakse.

                  Kommentaar


                    Möödunud aasta 27. novembril kirjeldas ettevõtja Karoli Hindriks Facebooki-postituses, kuidas Põhja-Tallinnas Stroomi rannas loobiti tema ameeriklannast sõbrannat ja tema koera kividega.


                    Proovige keegi rumalale inimesele nüüd selgitada. Ehk minule.
                    Miks on selline jama vajalik. Ja veel suht tuntud inimese abikaasa poolt.
                    Väljamõeldud lood peaksid ju olema nõks muu seltskonna teema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas VaatanEtte Vaata postitust
                      https://ekspress.delfi.ee/teateid_el...ku?id=85301863

                      Proovige keegi rumalale inimesele nüüd selgitada. Ehk minule.
                      Miks on selline jama vajalik. Ja veel suht tuntud inimese abikaasa poolt.
                      Väljamõeldud lood peaksid ju olema nõks muu seltskonna teema.
                      Kaks asja mida tavainimene ei peagi mõistma. Kunst ja poliitika.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Minu tähelepanu juhiti meediakajastusele välismaalase ründamise kohta. Ma usun oma sõpra ja olen ka tulevikus valmis oma sõprade heaolu nimel sõna võtma. Kahjuks ei saa ma seda rohkem kommenteerida enne asjaolude selginemist.

                        Kõige tavalisem vabandus, et sõber tegi sõber nägi sõber on süüdi.
                        mõnu ütles mõni aeg tagasi, et Mary Jordan pidavat päris selline seksuaalne eksperimentaator/vabameelne olema, care to comment more?
                        hämmastav pööre oleks asjade käigus, kui mõnu ex oligi M.Jordan, kes noh, eelkopuleerus mõnu magamise ajal teise härraga, kelle eesnimi hakkab E tähega ja teine nimi on Niiles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          mõnu ütles mõni aeg tagasi, et Mary Jordan pidavat päris selline seksuaalne eksperimentaator/vabameelne olema


                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            mõnu ütles mõni aeg tagasi, et Mary Jordan pidavat päris selline seksuaalne eksperimentaator/vabameelne olema, care to comment more?
                            hämmastav pööre oleks asjade käigus, kui mõnu ex oligi M.Jordan, kes noh, eelkopuleerus mõnu magamise ajal teise härraga, kelle eesnimi hakkab E tähega ja teine nimi on Niiles.
                            Kas see Jordan Mõnu jaoks liiga vana ei ole ja kuidas ja millal ta üldse meie kodumaale saabus. 2011 vist abiellus Krossiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Nagu kaks tilka vett materjal.

                              Kommentaar


                                Rohkem nagu Houston 500
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X