320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
    Üleüldse, mehed surevad ära, kui nad pihku ei peksa ja see on tõsi, nii et sellega võib teema lõpetada.
    See aitab ka pingeid maandada.
    Mul vanaisa ikka ilkus, et relv tuleb enne tähtsaid otsuseid tühjaks laadida, muidu aju ei tööta korralikult.

    Jälgin seda õpetust siiani. Koosolekud olid alguses vähe piinlikud ja ülemus seda heaks siiani ei kiida aga vähemalt nupp nokib.

    Kommentaar


      mõnuagent tuleb alati sisse lasta

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Seepärast polegi abort kondoomi ja asjadega ühel pulgal, et seda väga kergekäeliselt ei tehta, vaid ikka siis, kui miskit väga viltu läheb. Ja ühine otsus, kämoon, mina olen paarist abordist teada saanud mitmeid aastaid hiljem. Peaks nüüd karjuma ja kahjutasu nõudma?
        Okei... sellist asja on raske kommenteerida- aga ilma hukkamõistmiseta: palju neist rasedustest olid välditavad ja kui suur oli sinu ja su partnerite seksuaalharidus antud ajal?
        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        Siis räägiksid sama juttu kui see beebi sinu sees kasvaks 9 kuud? ei usu eriti... Reaalsus on see, et isegi kui isa on reaalselt olemas siis põhiosa laste kantseldamisest teeb ära 99,9% juhtudel ema. Ehk siis igati ok on ka naisel otsustada oma keha ja oma elu üle.
        Kui see on soovitud rasedus( ja rasedus peaks olema soovitud ja oodatud tegevus) siis muidugi. Jah on iiveldushood ja seljavalud ja paistes jalad- aga seda saadavad ka ühised käigud ultrahelisse ja lasteriideid ja tarbeid ostma. Rääkimata tundest kui tunned oma lapse lööke naise kõhus...
        Mehe roll lastekasvatamisel on ikkagi sama suur kui naisel. Jah, isegi kui naine teeb esimesel eluaastal 99,9%( ning tänapäeval on ka palju stay-at-home-dad´e ) siis teine partner ikkagi toidab ju peret( Eesti oma unikaalse 18 kuuse vanemahüvitisega on muidugi meeldiv erand)? Edaspidises elus ju vastutus jaguneb 50-50, tahtmata kedagi solvata siis minu isa roll minu kujunemisloos on ikka hulka suurem( hoolimata sellest et ma temaga juba aastaid ei suhtle) võrreldes emaga. Mis puudutab rasedust, siis jah füüsiliselt on laps n-ö ema kanda, aga raseda naise füüsiliste ja vaimsete probleemidega saab ju partner teda ikkagi aitada? On see siis kasvõi korterikoristus, autopesu või poeskäimine...
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
          Okei... sellist asja on raske kommenteerida- aga ilma hukkamõistmiseta: palju neist rasedustest olid välditavad ja kui suur oli sinu ja su partnerite seksuaalharidus antud ajal?
          Kõik rasedused on välditavad.

          Kommentaar




            Rabi sõimamise eest määrati 8 päeva aresti, kunagi Rõivasele tehtud tapmisähvarduse eest anti 3 kuud vangistust, siin tehti päevaga kindlaks, et mingit kuritegu polnudki. Täielik tsirkus ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas julm1 Vaata postitust
              http://m.delfi.ee/article.php?id=85673789

              Rabi sõimamise eest määrati 8 päeva aresti, kunagi Rõivasele tehtud tapmisähvarduse eest anti 3 kuud vangistust, siin tehti päevaga kindlaks, et mingit kuritegu polnudki. Täielik tsirkus ikka.
              Teeme veidi ikka vahet ka asjadel. Rõivase puhul oli reaalne olukord, kus vend käis ja uuris, et kuidas asja teoks teha. Käis mingi tääk taskus Rõivase turvasid jälgimas.

              Rabi juhtum oli teine paragrahv, mis sätestab rassiliste-usuliste tunnuste põhjal ähvardamist.

              Helme juhtum oli tüüpiline netisõim, mille puhul on ka EKRE enda inimesed nautinud seadusetõlgendust, et kui on aru saada, et reaalset ohtu pole, siis ka ei algatata krimasja, vaid öeldakse tüübile, et võta end kokku ja kui veel teed, siis saad karmimalt.

              Kommentaar


                EKRE trollid hakkasid muidugi sama narratiiviga pihta. Ehk kellegi valijad on ikka totaalsed idikad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  EKRE trollid hakkasid muidugi sama narratiiviga pihta. Ehk kellegi valijad on ikka totaalsed idikad.
                  Märkasin just sama, hämmastav lihtsalt ja siis nad veel jõuavad imestada, et miks neist halvasti arvatakse.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      selliseid inimesi on igal maal, pole mõtet eraldi välja tuua et eestlane eriti loll on või nii. tema jaoks on auto eneseväljenduse vahend, teine kasvatab samas pikad juuksed ja teeb tätoveeringuid. see teiste rahakotti piilumine ja arvustamine on üsna väiklane tegelikult ja selle üle naermise taga on tihtipeale enda võimetus samas olukorras olla (s.o. Cayenne osta/liisida).

                      kui ma olin 20ndate keskel, siis avanes ka võimalus püss-BMW liisida ja tegingi seda - kuigi ei olnud firmaboss vms. Lõpuks mõtlesin et fuck it, miks pean kellegile tasuma ja nüüd sõidan Grandisega (väljaostetud, odav).
                      nõus, eks ikka on, kuid meie väikeses ühiskonnas paistab see rohkem välja. kuigi olgem ausad et protsentuaalselt on selliseid meie ühiskonnas kindlasti rohkem kui lääne maailmas. sa toodki välja peamise erinevuse- meil on auto paljudel juhtudel staatuse sümboliks, lääne arenenud maailmas enamjaolt ikkagi punktist A punkti B jõudmiseks. Ja eks automaks mõjutab samuti
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Teeme veidi ikka vahet ka asjadel. Rõivase puhul oli reaalne olukord, kus vend käis ja uuris, et kuidas asja teoks teha. Käis mingi tääk taskus Rõivase turvasid jälgimas.

                        Rabi juhtum oli teine paragrahv, mis sätestab rassiliste-usuliste tunnuste põhjal ähvardamist.

                        Helme juhtum oli tüüpiline netisõim, mille puhul on ka EKRE enda inimesed nautinud seadusetõlgendust, et kui on aru saada, et reaalset ohtu pole, siis ka ei algatata krimasja, vaid öeldakse tüübile, et võta end kokku ja kui veel teed, siis saad karmimalt.
                        Rabi juhtum kvalifitseeriti avaliku korra rikkumisena. Lisaks sai ta minu teada karistada ka narkootilise aine väikeses koguses valdamise eest. Kokku 8 päeva aresti. Sesmõttes ei olnud rabiteema peamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          See aitab ka pingeid maandada.
                          Mul vanaisa ikka ilkus, et relv tuleb enne tähtsaid otsuseid tühjaks laadida, muidu aju ei tööta korralikult.

                          Jälgin seda õpetust siiani. Koosolekud olid alguses vähe piinlikud ja ülemus seda heaks siiani ei kiida aga vähemalt nupp nokib.
                          Et enam vähem nagu selline situatsioon?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                            Et enam vähem nagu selline situatsioon?

                            Hahahahaaaaaaa hea
                            Aga vastus sinu küsimusele:"Enam-vähem."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                              Ei olegi, tabasid vähe teist naela Pidasin silmas, et naisõiguslased karjuvad:"minu keha minu otsus"- rasedususeks on vaja siiski kahte inimest ja sellest tulenevalt võiks probleemist vabanemine olla ka kahe inimese ühine otsus...


                              Sellisel 0,1% tegelasel laseks mina elada, kes teab milleks ta veel võimeline on?


                              Kas meil toimub aastas 4000+ vägistamist? Julgen kahelda... nagu samuti, et need naised( mõni äkki korduvalt) kõik on "selles aknas" et rasestuda ja hoolimata "sellest aknast" rasestumine ka toimub...

                              Ei taha olla eriline moraalijünger, kuidas,millal, kes ja kellega soovib paarituda, aga minu isiklik seisukoht on, et abort on väär ja sellele on olulisemalt paremaid ja ka turvalisemaid alternatiive. On see seksuaalharidus, kondoomid, pillid või spiraal- me ei ela 19ndas sajandis- rasedus on täiesti välditav...
                              Kui te soovite võite googeldada ja lugeda abordist mis iseenest ei ole ka nii turvaline ja ohutu nagu välja paistab. Rääkimata sellest kuidas see võib mõjuda naise vaimsele tervisele...
                              Kui see kõik alt veab ja jääd ikkagi rasedaks on alati olemas alternatiiv- loobu lapsest. Anna ta lapsendamiseks- ei ole eriti uudis et viljatud paarid soovivad lapsendada võimalikult väikseid tegelasi, et pakkuda neile kõike seda milleks nad võimelised on.
                              Nagu juba mainiti, kindlasti on see protsent suurem kui 1. Lisaks ei lasta ju samasoolistel lapsendada. Lastekodus on juba niigi liiga palju lapsi. Lisaks, mõni inimene ei peaks üldse lapsi saama. Ntx need joodikust pered, kellel lapsed koertega kasvavad või kellelt need hiljem niikuinii ära võetakse.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Jürgen Ligi õigustab ETV+ intervjuus kõike.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X