320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oudekki on aika outo nimi.

    Kommentaar


      http://valimised.objektiiv.ee/ Objektiivi toimetus esitas siis kandidaatidele 10 küsimust neile olulistel teemadel( parteide nimele klikkides näeb kuidas parteisiseselt vastati.
      Teise asjana eilne Ratase ja Kallase debatt:
      Kaja võib olla silmale hea vaadata, paraku PM-iks ei ole ta valmis. Juba ta häälest on tunda( kaamerapilti ei jälginud), et tal puudub ametiks vajalik enesekindlus. Samuti on kõnes liiga palju eeee-tamist. Kui tsiteerid kedagi, peaksid teadma konkreetselt: kelle, millal ja mis kontekstis öeldut kasutad. Kuna nägin-kuulasin teda esmakordselt siis ei tea kas tegu kehvasti valmistumises või ongi ta loomult selline. Seniks-kuniks leiab oma hääle ja mina ning kandideerib just Kaja, mitte Siimu tütrena, ongi ta võimetekohane tase blondiinidele lasteaias nõu jagamine.

      Jüri Ratas: enesekindel macho- kohati isegi matslik(?). Oma jutus veendunud, häält ei värista. Kohati kaldus küll demagoogiasse, aga üldises plaanis pole kahtlust kumb neist parema( pun intended) PM-i teeb.
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Ma ei suuda mõista inimesi, kes would bang Oudekki, aga ütleb Ülle peale ei. Kahtlane

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ma ei suuda mõista inimesi, kes would bang Oudekki, aga ütleb Ülle peale ei. Kahtlane
          Ülle Lichtfeldt on küll kena daam aga mingi 50 ja see tukk on ka kole.

          edit :
          powerrank ka :
          1. Sulling
          2. Loone
          3. Palo
          4. Pentus
          5. Purga
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Ülle Lichtfeldt on küll kena daam aga mingi 50 ja see tukk on ka kole.

            edit :
            powerrank ka :
            1. Sulling
            2. Loone
            3. Palo
            4. Pentus
            5. Purga
            muidu tundud hea maitsega vend, aga see list küll devalveeris seda. Loone, Palo enne Purgat?

            1. Sulling
            2. Purga
            3. Pentus
            4. Palo (kui tõesti peab)
            5. Pihu-Kati
            6. Loone - relv kuklal isamaa nimel vabariigi aastapäeval. aga pärast tahan küll riigi kõrgeimat ordenit ja eripensioni endale ja järgnevale 3 põlvele.

            Kommentaar


              Ma vaatasin ka Hofnari listi ja mõtlesin, et ta ei ole vist tükk aega naist saanud, et latt nii paigast ära on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma vaatasin ka Hofnari listi ja mõtlesin, et ta ei ole vist tükk aega naist saanud, et latt nii paigast ära on.
                Selles pole küsimus.
                Loone on lihtsalt jokker selles listis. Purga ei ole kunagi eriti kruvinud aga antud pildilt mainisin ta ikkagi ära.
                Ma arvan, et teie maitse on lihtsalt sitt.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Ou, Chill vanad. Mingi pildi error hetkel, aga Oudekki oli eile küll päris hää meie kunni vastuvõtul.

                  Kommentaar


                    Purga ja Zuzu double-team oleks kyll suht dream ikkagi

                    Kommentaar


                      Sattusin nägema eile seda ekre korraldatud üritust pealt. Läksin lausa baarist välja suitsu tegema, et vaadata kes need tegelased siis on. Päris kummastav oli näha paari tuttavat, keda ma olen alati pidanud pigem selliseks lebochillyololiberaalideks seal rahva hulgas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Sattusin nägema eile seda ekre korraldatud üritust pealt. Läksin lausa baarist välja suitsu tegema, et vaadata kes need tegelased siis on. Päris kummastav oli näha paari tuttavat, keda ma olen alati pidanud pigem selliseks lebochillyololiberaalideks seal rahva hulgas.
                        See kui sa tõrvikurongkäigul käid ei muuda sind kohe kindlasti mitte liberaaliks. Sellisel üritusel on 10x rohkem väärtust kui pingviide paraadil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          See kui sa tõrvikurongkäigul käid ei muuda sind kohe kindlasti mitte liberaaliks. Sellisel üritusel on 10x rohkem väärtust kui pingviide paraadil.
                          What mees. Nad reklaamisid seda jube osavalt kui mingit austusavaldust esiisadele. Ainult idioot ei saa aru, et tegemist oli täiesti tavalise iga aastase ekre propaganda pasaga. Pinkude üritus muide on hea, näeb palju ilusaid inimesi ja see on ainult hea silmale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            What mees. Nad reklaamisid seda jube osavalt kui mingit austusavaldust esiisadele. Ainult idioot ei saa aru, et tegemist oli täiesti tavalise iga aastase ekre propaganda pasaga. Pinkude üritus muide on hea, näeb palju ilusaid inimesi ja see on ainult hea silmale.
                            Ekre propagandaüritus on see muidugi, aga tahaks just siinkohal ära mainida, et erinevalt väga paljudest muudest asjadest ma sellekohapealt annan Ekrele respekti. Tegemist on parima propagandaüritusega, mida Eestis üldse tehakse. Selles, et inimesed ühtse massina kõnnivad ja tunnevad ühtsustunnet ja uhkust, et on eestlased ei ole mitte midagi halba ja mõjub pigem positiivselt ning kõik kritiseerivad äärmusliberaalid võivad perse kerida sõna otsesemas mõtes.

                            See pingviide marss võib telekast ilus vaadata olla, et oh mis kleiti ta kandis ja vaata kellega tema tuli sinna ja keda sinna kutsuti, aga mingit eesmärki see suuremenamuses ei kanna.

                            Meil nagunii eri arvamused selle kohapealt ja ei ole mõtet nugadele minna. #Lebochillyolo vms

                            Kommentaar


                              Kuna pole eriline tähtpäevade tähistaja ja televiisori kasti ka ei vaata. Siis läks eilne päev kuidagi mööda. Minu suguseid oli ilmselt veel sest jõukas oli tugevalt rahvastatud.
                              Täna viskasin kiire pilgu kallist tööajast siis meediasse. Masendav päev. Üks hala teise otsa. Üks on kole ja teine ei sobi ja kolmandad on natsid jne. Kellele ja milleks?
                              See virgiinija meeleavaldus oli küll nii jee 200. Pm kõige püham päev meie riigis ja selline tsirkus. Ma kujutan ette küll, kuidas peale sellist aktsiooni valib nii mõnigi mitte ekre toetaja nüüd ekret. (või see ongi eesmärk.. kuna raha saavad mõlemad kremlist..)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ekre propagandaüritus on see muidugi, aga tahaks just siinkohal ära mainida, et erinevalt väga paljudest muudest asjadest ma sellekohapealt annan Ekrele respekti. Tegemist on parima propagandaüritusega, mida Eestis üldse tehakse. Selles, et inimesed ühtse massina kõnnivad ja tunnevad ühtsustunnet ja uhkust, et on eestlased ei ole mitte midagi halba ja mõjub pigem positiivselt ning kõik kritiseerivad äärmusliberaalid võivad perse kerida sõna otsesemas mõtes.

                                See pingviide marss võib telekast ilus vaadata olla, et oh mis kleiti ta kandis ja vaata kellega tema tuli sinna ja keda sinna kutsuti, aga mingit eesmärki see suuremenamuses ei kanna.

                                Meil nagunii eri arvamused selle kohapealt ja ei ole mõtet nugadele minna. #Lebochillyolo vms
                                Mis definitsioon neile kehtib? Kes nad on? Kus nad tulevad? Mida nad usuvad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X