320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    2021a. majanduskasv tuleb suurem, kui alguses eeldati, aga RE jahub ikka eelarve tasakaalust nagu see oleks igas olukorras A ja O. Ei ole, kriisis laenadki, mitte ei kärbi. Kusjuures eelmiste kriiside ajal olid mingid ulme intressid ja siis ka ei saanud, vastupidiselt praegusele. Kahjuks RE jaoks pole miski olulisem kui "eelarve tasakaal". Olgugi, et meil on EU`s pikalt köige väiksem laenukoormus.

    See on suurim flopi üldse üle pika aja. Ostku siis kasvõi aktsiaid või investeeringu kuhuiganes mis tulevikus juurde toodab. Ei, meil peab köik tasakaalus olema, maksku mis maksab. Mis sest, et teised riigid nii ei tee: https://investor.postimees.ee/723914...tele-laenuraha
    Taaskord, olen täiesti nõus, et praegu pole sellised kärped asjakohased, minu point on see, et peamine probleem on ideede puudus või siis poliitiline kokkuleppe küsimus, kuhu see laenuraha investeerida ja aktsiatesse investeerimine ei tohiks küll nüüd riigi ülesanne olla.
    Selle artikliga olen üldjoontes vägagi nõus.
    Aga see ei ole ka õige, et me praegu ei laena:
    Sel aastal teenib riik maksude ja muude tuludega alla 9,8 miljardi euro, aga kulutab 13,2 miljardit. Riigi kulude ja tulude vahele jäävast 3,4 miljardist alla poole katavad välistoetused, ülejäänu on puhas laen.

    Kommentaar


      Kas siis tehaste vastu protest pole milleski süüdi, et olukord nagu ta on

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh
        Ise tõid oma eksliku kõhutunde välja, mis ägised...
        Kellegi asetamine mingisse situatsiooni, temalt luba küsimata on see, millele viitasin. Ja ega see mind suurt ei kotigi - ma lihtsalt ei pea vajalikuks, et nõnda palju vaja kirjutada/lugeda. Ma selline lihtsalt ja lühidalt - eks teine inimene siis ise otsusta.

        kelle meie argumendid? Millised need sinu argumendid on?
        Peamine foon on olnud, et mingid käivad korra-paar aastas koos viiuldamas. Et kuna see seda pole, siis vastukaaluks ütlesin, et neil on tegelikult tegemist päris palju.

        6-19% (olenevalt probleemist) on see, mille puhul kaplanite poole pöördutakse. Päris vahva on sinust eeldada, et need on kõik kuidagi enesetappudega seotud... Sest enesetapud kaitseväes pole sagedasemad kui tavapopulatsioonis. Aga õnneks on sul kõhutunne...
        Ma veel ekstra kirjutasin juurde, et loe ridade vahelt... ja isegi siis vajusid läbi. Tead küll, selline kontrollküsimus, mis näitab ära, kas inimene on teemaga kodus, mõtleb kaasa, kas spikerdab, on emotsionaalselt laetud jne.

        Aga hoopis sina oled oma egoismi-mäe otsas nii pealiskaudne, et räägid kõhutundega ja eeldad millegi pärast, et kaitsevägi tegi selle otsuse puusalt. Ei, kindlasti mitte. Kokku oli vaja hoida ja kuskilt seda tuli teha. KVJ otsustas, et seda mitte lahingvõime arvelt, vaid mujalt. Usu mind, sellele kaasnes vähe sisulisem analüüs kui sinu peeretus jalkafoorumis kõhutunde arvelt.
        Ma polegi öelnud, et keegi midagi puusalt tegi. Ja nagu sai juba varem öeldnud - eks aeg näita.

        Lihtsalt näiteks. Javelini rakett on päris asine riistapuu (ka venkude silmis). Laos säilib üks umbes 20 aastat. Orkestri 20 aasta palgakuludega (ja siin ei ole transport, paraadvormid, eripensionid jms sees), saaks osta umbes 200 lasku. See on väga arvestatav kogus (võrreldes sellega, mis kaitseväel praegu minu teada on).
        A mne pohhui.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Jätame need pasunad ja trummid rahule korraks. Tänase päeva pommuudis on see, et nõrgemate eest seisja Biden tühistas täielikult kurjuse kehastuse Trumpi (kelle munad olid ju Moskvas, FSB sahtlis, hoiul... mäletate ikka veel?) sanktsioonid NordStream2 ehitusele. Isegi Putini lähedasele jopele Warningule öeldi, et sorry bro, meil siin mingi hull märatses, no hard feelings, rahvaste sõprus ja las gaas lippab jälle vabalt! Ootan suure põnevusega püstolreporter Rohemäe reportaazhi kohapealt õhtuses AK's...

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kellegi asetamine mingisse situatsiooni, temalt luba küsimata on see, millele viitasin.
            Kellegi asetamine kujuteldavasse situatsiooni, et sul tekiks võib-olla mingi isiklik side probleemiga, mis puudutab 1/3 Eesti meessugu. Oh no, milline kirvetöö! Minu alandlikumad vabandused, mu härra.

            Ma küsin siis kohe, palun, nii mineviku kui tuleviku tarbeks load ära.

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ja ega see mind suurt ei kotigi - ma lihtsalt ei pea vajalikuks, et nõnda palju vaja kirjutada/lugeda. Ma selline lihtsalt ja lühidalt - eks teine inimene siis ise otsusta.
            Et siis tuvi, kes tuleb malemängule, tuterdab ringi, ajab nupud laiali, situb laua täis ja jääb uhkelt vahtima?

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Peamine foon on olnud, et mingid käivad korra-paar aastas koos viiuldamas. Et kuna see seda pole, siis vastukaaluks ütlesin, et neil on tegelikult tegemist päris palju.
            Hea straw man. Oma suva järgi tuvastad foone ja siis vaidled vastu. Kõvv! Keegi mingi muu argumendi toob, siis sul "mne pohhui".

            Ja kaitseväega seotud esinemisi on siiski ikkagi käputäis. Paraadid. (ilmselt on nad kohal nii veebruaris kui juunis). Veteranide toetuseks raha koguvad kontserdid. Neid vist on paar tk aastas. Ja eee... edasi?
            Jah, okei, presidendiga seonduvad on ka (mingid vastuvõtud, auvalved). Palju neid aastas kokku tuleb? Sa ju tead, sa oled spetsialist.
            Ja puhkpilliorkestris viiuleid pole.

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ma veel ekstra kirjutasin juurde, et loe ridade vahelt... ja isegi siis vajusid läbi. Tead küll, selline kontrollküsimus, mis näitab ära, kas inimene on teemaga kodus, mõtleb kaasa, kas spikerdab, on emotsionaalselt laetud jne.
            ??? Üks variant jäi sul nimetamata. Et kirjutaja on lihtsalt loll ja tema ridade vahel haigutab mõttelagedus. (või halb eneseväljendusoskus).

            Aga jah, võib olla muidu täitsa, et ma olen lihtsalt liiga loll (teemaga küll kodus, mõtlen kaasa jne), aga mu vaimne kapatsiteet lihtsalt ei tõuse sinuga samale tasemele

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ma polegi öelnud, et keegi midagi puusalt tegi. Ja nagu sai juba varem öeldnud - eks aeg näita.
            Ja sinu enda tsitaat: "Lihtsalt viitan egoismist tulenevale pealiskaudsusele."

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            A mne pohhui.
            A nahhui sa plärtsud siis? Teemas kodus ei ole, kaasa ei mõtle, spikerdada ei oska (otsida välja, palju inimesi kaplaneid üldse kasutab). Kas sa oled emotsionaalselt laetud või?

            Kommentaar


              Uuuh, mulle üldiselt ka päevapoliitika pakub huvi ja kõiksugu debatid on põnevad jne jne, aga see orkestrikamm jätab küll täiesti külmaks.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Ma küsin siis kohe, palun, nii mineviku kui tuleviku tarbeks load ära.
                Ma muidu kirjutasin, et pikk jutt pole minu teema. Ja kade ma ka pole. Ole lahke.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Jätame need pasunad ja trummid rahule korraks. Tänase päeva pommuudis on see, et nõrgemate eest seisja Biden tühistas täielikult kurjuse kehastuse Trumpi (kelle munad olid ju Moskvas, FSB sahtlis, hoiul... mäletate ikka veel?) sanktsioonid NordStream2 ehitusele. Isegi Putini lähedasele jopele Warningule öeldi, et sorry bro, meil siin mingi hull märatses, no hard feelings, rahvaste sõprus ja las gaas lippab jälle vabalt! Ootan suure põnevusega püstolreporter Rohemäe reportaazhi kohapealt õhtuses AK's...
                  Väga pikalt lahati. Rahul?

                  Kommentaar


                    Lihtsalt mingi random foto teile Soccerneti feedi.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      https://www.mediaite.com/news/qanon-...ild-interview/

                      Watkins, the “Q Shaman” Jacob Chansley’s attorney, said his client had Asperger’s syndrome and indicated that Chansley’s mental state — and the impact of Trump’s “propaganda” efforts — would play a role in his case.

                      “A lot of these defendants — and I’m going to use this colloquial term, perhaps disrespectfully — but they’re all fucking short-bus people,” Watkins told TPM. “These are people with brain damage, they’re fucking retarded, they’re on the goddamn spectrum.”

                      “But they’re our brothers, our sisters, our neighbors, our coworkers — they’re part of our country. These aren’t bad people, they don’t have prior criminal history. Fuck, they were subjected to four-plus years of goddamn propaganda the likes of which the world has not seen since fucking Hitler.”

                      Kommentaar


                        Muidugi Kuusiku saaga vallutab terve päeva, aga vaikselt on toimetatud muudki. Õrn värk miskit öelda, aga paneb ikka kriitiliselt mõtlema küll.
                        Valitsus kiitis oma 29. aprilli nõupidamisel heaks antisemitismivastaste meetmete kontseptsiooni, mille kohaselt moodustatakse antisemitismiga võitlemise töörühm.

                        Kommentaar


                          Ajakirjanduses avaldatud Kuusiku lahendi põhjendused ei kõlba küll kuskile. Väga nõrk lahend, tundub olevat selges vastuolus üldisema kohtupraktika ja teoreetiliste seisukohtadega.

                          Kommentaar


                            Kahtlustad süvariigi karvast kätt?

                            Kommentaar


                              Ei, kohtunik tundub lihtsalt ebapädev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Ajakirjanduses avaldatud Kuusiku lahendi põhjendused ei kõlba küll kuskile. Väga nõrk lahend, tundub olevat selges vastuolus üldisema kohtupraktika ja teoreetiliste seisukohtadega.
                                mis kokkuvõtvalt seal lahenduses vastuolu tekitab? Ma süvenemata lugesin aint et kui ohver pole nõus tunnistama siis pole ka keissi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X