320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chill, ärgem mingem tülli. Seda praegu tahavad kõik pooled.

    Kommentaar


      ah, ei, ma rohkem ikka läbi väikese huumoriprisma. Kuigi tõele au andes ning vaadates E200 listis olevaid inimesi, siis isiklikult peaks küll küllaltki palju pingutama, et öelda: "E200 taga ikka mõtlevad inimesed". See oli mu esimese postituse mõte.

      Ja teise postituse osas - LeeRomeno, who cares, kas läbimõeldud või ette planeeritud tegevus. Plz mõtleme nüüd, et... kas 3 inimest (kellest 2 on mingis grupeeringus küllaltki tähtsal positsioonil), kes käituvad nii omavad tegelt ka normaalset ja elutervet maailmavaadet/mentaliteeti?

      et saad öelda sirge seljaga, et see ongi üks õige ja mõtlev mees, kes läheb võõras riigis (see ei olegi tegelt oluline) koos oma kärus oleva lapsega keset retard-rahvuslaste meetingut taidlema? lased naisel taamal filmida ja sõbrannal kõrval seletada? Et oledki normaalne naine kui esimene reaktsioon sellises situatsioonis on hakata oma meest ja last filmima? Sorry maan, ei tundu kõige intelligentsem käitumine ning selliste kohta öelda "mõtlev inimene"... kamoon.

      Kommentaar


        LeeRomeno, sa võtad asja liiga isiklikult kuna tunned neid inimesi. See ei ole hetkel üldse oluline, kas herr Hartleb on lühikese süütenööriga või oli see planeeritud. Fakt on see, et kogu see seltskond käitus ebaadekvaatselt, laps muidugi polnud milleski süüdi, teda kasutati julmalt ära inimeste poolt, kes peaks tema heaolu eest vastutama. Loeb see kuidas see asi välja paistis lõpuks ja millise mainekahju see põhjustas E200 stardimomendile. Hetkel on nad olukorras, kus vähemalt arvamusküsitluste põhjal on neil reaalne võimalus valimiskünnis ületada ja arvestades kui nõrk on olnud näiteks Reformi senine esitus, on turul saadaval piisavalt häälekapitali, aga paar sellist omaväravat veel ja see kõik on vaid oleks-poleks lepalehed.

        Kommentaar


          Ei midagi uut!
          Ajas Hitler omaaegu viimses hädas naised ja lapsed rindele, kõlbab abinõu ka tänapäevastele "mõtlevatele" sakslastele. Heil Hartleb!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Pole üldse katki ja tegu pole sõbrannadega. Asi ei ole ainult ütlemises vaid selle tegevuse tegemise jaoks puudus igasugune vajadus ja sellise tegevuskava puhul kuidagi "süütult" pääseda oleks olnud võimatu. Saaks aru veel kui see sakslane oleks neeger olnud, aga jumala eest ta ei paistnud ju millegiga silma, ilma ise provotseerimata poleks keegi teda ju puutunud ja sõita vankriga kaamerate ees kellegile otsa? No kuule...
            Aga kui kogu tegevus oli "lühikese süütenööriga" sakslase omaalgatus, siis miks lapse ema seda eemalt telefoniga filmima hakkas? Kas see on normaalne reaktsioon olukorrale kus lapse isa paneb oma võsukese keset potentsiaalselt ohtlikku situatsiooni?

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Aga kui kogu tegevus oli "lühikese süütenööriga" sakslase omaalgatus, siis miks lapse ema seda eemalt telefoniga filmima hakkas? Kas see on normaalne reaktsioon olukorrale kus lapse isa paneb oma võsukese keset potentsiaalselt ohtlikku situatsiooni?
              Võin julgelt öelda, et see, mis inimeste peas toimub, on müstiline ja ei allu mingitele reeglitele. Eriti täiskuu ajal. Seega eeldada, et mis on mõne jaoks normaalne vms, parem ei hakka.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                ah, ei, ma rohkem ikka läbi väikese huumoriprisma. Kuigi tõele au andes ning vaadates E200 listis olevaid inimesi, siis isiklikult peaks küll küllaltki palju pingutama, et öelda: "E200 taga ikka mõtlevad inimesed". See oli mu esimese postituse mõte.

                Ja teise postituse osas - LeeRomeno, who cares, kas läbimõeldud või ette planeeritud tegevus. Plz mõtleme nüüd, et... kas 3 inimest (kellest 2 on mingis grupeeringus küllaltki tähtsal positsioonil), kes käituvad nii omavad tegelt ka normaalset ja elutervet maailmavaadet/mentaliteeti?

                et saad öelda sirge seljaga, et see ongi üks õige ja mõtlev mees, kes läheb võõras riigis (see ei olegi tegelt oluline) koos oma kärus oleva lapsega keset retard-rahvuslaste meetingut taidlema? lased naisel taamal filmida ja sõbrannal kõrval seletada? Et oledki normaalne naine kui esimene reaktsioon sellises situatsioonis on hakata oma meest ja last filmima? Sorry maan, ei tundu kõige intelligentsem käitumine ning selliste kohta öelda "mõtlev inimene"... kamoon.
                Oot, see nüüd on jälle mingi kaval plaan midagi üldistada? Kuna soccerneti foorumis on võtavad sõna tegelased nagu jaalo, saver jne, siis kogu foorum on täis idioote? Kuna olen osalenud seal umbes 4-5 arutelus väiksemas ringis, siis minu ettekujutus mõtlevatest inimestest pärineb sellest kogemusest, kuna senimaani on need arutelud küll väga positiivse mulje jätnud.

                Mis puudutab ettekavatsetud või mitte ettekavatsetud tegevusse, siis siin on vahe määratu, sest ühe puhul on tegu küünilise ja pahelise tegevusega, teise puhul hetkel ülekeenud emotsioonidega. Mitte et kumbki normaalne oleks.

                Ja ma olen juba päris mitu korda öelnud, et kogu see situatsioon on ebanormaalne ja oleks minu teha, siis oleks selle sakslase koheselt erakonnast välja visanud, mis iganes situatsioonis enda lapse tervist ohtu seada ei kõlba mitte kuhugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Oot, see nüüd on jälle mingi kaval plaan midagi üldistada? Kuna soccerneti foorumis on võtavad sõna tegelased nagu jaalo, saver jne, siis kogu foorum on täis idioote? Kuna olen osalenud seal umbes 4-5 arutelus väiksemas ringis, siis minu ettekujutus mõtlevatest inimestest pärineb sellest kogemusest, kuna senimaani on need arutelud küll väga positiivse mulje jätnud.

                  oot, kui mina oma kogemuse ja kokkupuudete pealt ütlen, et näen asja ühtemoodi, siis on see "üldistamine" ning väärib sinupoolset reaktsiooni a la this? aga kui sina oma 4-5 arutelu pealt näed asja teistmoodi, siis see ei ole mingi "kaval plaan" vaid asjade tegelik seis, millest teised lihtsalt aru ei saa? või kuidas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Aga kui kogu tegevus oli "lühikese süütenööriga" sakslase omaalgatus, siis miks lapse ema seda eemalt telefoniga filmima hakkas? Kas see on normaalne reaktsioon olukorrale kus lapse isa paneb oma võsukese keset potentsiaalselt ohtlikku situatsiooni?
                    Muidugi mitte, niipalju kui ma aru sain siis nad olid need naised seal omavahel vestelnud selle ürituse korralduslikust poolest mis samal ajal wabaduses käis (sest nad ise korraldasid seda) ja mees oli ka sinna kutsutud nagu kõik teised erakonna liikmed koos peredega. Ühel hetkel kaarutas tüüp minema, siis nad avastasid et seal on mingi rüselus ja tema instikt oli asja filmida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Muidugi mitte, niipalju kui ma aru sain siis nad olid need naised seal omavahel vestelnud selle ürituse korralduslikust poolest mis samal ajal wabaduses käis (sest nad ise korraldasid seda) ja mees oli ka sinna kutsutud nagu kõik teised erakonna liikmed koos peredega. Ühel hetkel kaarutas tüüp minema, siis nad avastasid et seal on mingi rüselus ja tema instikt oli asja filmida.
                      Tüüpiline debiilne maailm, instinkt on filmida, mitte oma last võimalikust ohusituatsioonist ära tuua, palju õnne.

                      Kommentaar


                        et oleks sisu ka mõtetes, siis mul on raske võtta E200 tõsiselt ja arvata neist kuigi palju mitte ainult ühe üksiku vabaduse platsi sündmuste tõttu vaid:

                        1. juhtfiguuride retoorika (a la Alamäe, Kallas) - eks ole maitse küsimus

                        2. Tsahkna kaasamine - ei ole niivõrd enam maitse küsimus. Tahtes teha "uut" ja "paremat" poliitikat, võtta vast üks kurikuulsamaid, kuid sisutumaid poliittehnolooge, kelle nimi tänasel poliitilisel maastikul on nii kolleegide kui ka rahva ees tema enese poolt täis lastud? no... mõtlevad inimesed nii ei teeks (ehk sellist venda sellisel kujul ei kaasaks) ning siin on selgelt näha poolitikas tavapärast "omadega ei nussita" hoiakut. Järjekordne tagatubade ja ühise sõpruskonna keiss, mitte Eestit muutev poliitiline ühendus.

                        3. Kuigi idee läheneda reaalsetele probleemidele analüütiliselt ning pakkuda reaalseid lahendusi on kõlav, ilus ja hea, siis väitena on see siiski samasugune populism nagu on "igale pensionärile 500 krooni aastas toetust" või Res Publica uus tulemine. Enne kui reaalseid tegevusi ette ei näidata ma oma arvamust muutma ka ei hakka. Vaadates valdkondadi, kus olen ise ehk keskmisest pädevam, tekitab näiteks varivalitsuse koosseis juba hulga küsimusi ja kahtlusi, kas ikka on seda kapasiteeti, et Eestit paremuse poole muutvaid ettepanekuid teha.

                        4. minnakse küllaltki tugevalt reformierakonna kandidaatide järgi ning Eesti poliitilisele maastikule ei ole see minu arvates (lähtuvalt minu eelistustest) hea kui "heade" poolel selline üksteise nõrgendamine toimub. Ok, see ei punkt ei puutu nüüd nii palju "E200 - mõtlevad inimesed või mitte" teemasse.

                        5. tegelt on põhjuseid veel, aga aega neist kirjutada vähe.

                        tldr minu arvates see kogu eesti 200 on parim näide sellest, kuidas vennad, kes "ei ole mängus sees" arvavad, et suudavad hakata mängu mängima paremini. aga kui asjaks läheb, siis on... tsahkna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                          Tüüpiline debiilne maailm, instinkt on filmida, mitte oma last võimalikust ohusituatsioonist ära tuua, palju õnne.
                          Sellega olen küll 100% nõus.

                          Kommentaar



                            Tsahkna kaasamine - ei ole niivõrd enam maitse küsimus. Tahtes teha "uut" ja "paremat" poliitikat, võtta vast üks kurikuulsamaid, kuid sisutumaid poliittehnolooge, kelle nimi tänasel poliitilisel maastikul on nii kolleegide kui ka rahva ees tema enese poolt täis lastud?
                            Tegelikult on see üks jälgimaid asju Eesti poliitikas. Just see, et mitte isegi tavalised jorsid vaid lausa erakondade endised esimehed, aseesimehed jne vahetavad parteisid nagu sokke. Umbes nagu jalgpallur läheb Liverpoolist Cagliarisse. või Tulevikust Florasse.
                            Kunagi Kalle Muuli raadiosaates tõi iroonilise võrdluse, et kui proovib meenurada lääneriikidest samasuguseid näiteid, siis ainsana meenub Rudolf Hessi lend Hitleri juurest Inglismaale, kuigi see pole 1-1 näide.

                            Kommentaar


                              Näidake mulle ema kes näeb oma last kuskil rüseluse keskel ja tema esimene instinkt on seda filmida.
                              Ja kui naised koos olid ja arutasid midagi ning siis märkasid intsidenti siis kuidas üks naistest läheneb hoopis teiselt poolt kui filmitakse?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                                tldr minu arvates see kogu eesti 200 on parim näide sellest, kuidas vennad, kes "ei ole mängus sees" arvavad, et suudavad hakata mängu mängima paremini. aga kui asjaks läheb, siis on... tsahkna.
                                Selle teema viimaste 20 lehekülje ilmselt kõige mõistlikum väide.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X