320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Oota, kas sa pealkirjast kaugemale lugesid?

    Kerstile esitati konkreetne küsimus, kus mainiti erinevaid EKRE sõnavõtte ja seisukohti ja ta vastas ausalt nende põhjal - ta vihkab EKRE't nende pärast, mitte niisama - lambist.
    Kui oleks küsitud Trumpi sõnavõttude kohta, mis vastus siis oleks tulnud, eeldaks ausat vastust.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Oota, kas sa pealkirjast kaugemale lugesid?

      Kerstile esitati konkreetne küsimus, kus mainiti erinevaid EKRE sõnavõtte ja seisukohti ja ta vastas ausalt nende põhjal - ta vihkab EKRE't nende pärast, mitte niisama - lambist.
      Tösiselt ka kiidad takka sellist avaldust presidendilt? Näitab suurt intelligentsi taset ja viisakust, eks?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Tösiselt ka kiidad takka sellist avaldust presidendilt? Näitab suurt intelligentsi taset ja viisakust, eks?
        Jah, Kersti on chill tädi :P

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Jah, Kersti on chill tädi :P
          No kui arvestada, et eelmine aasta kutsus mind peole ja kätles ka viisakalt ära, siis pean soga nöustuma
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Tösiselt ka kiidad takka sellist avaldust presidendilt? Näitab suurt intelligentsi taset ja viisakust, eks?
            Erakond, kes ise käitub pidevalt nagu viimane mats on sellist solvumist natukene halenaljakas lugeda. Cut the crap.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Erakond, kes ise käitub pidevalt nagu viimane mats on sellist solvumist natukene halenaljakas lugeda. Cut the crap.
              see nii retard argument, olgem ausad, selline ehe keskerakonna levelil "teised ju teevad ka". Kuhu me legit välja jõuame kui kõik oma standardid langetaks kõige hullema tasemele

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                No kui arvestada, et eelmine aasta kutsus mind peole ja kätles ka viisakalt ära, siis pean soga nöustuma
                A sina saidki kutse? Ma arvasin, et sa olid kutsutu +1.
                Well played siis!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Säilitada vähemalt avalikkuse ees võime olla üle igapäevasest parteipoliitikast on vähim, mida presidendilt oodata võiks. Nii et selles osas pole ta kindlasti suutnud olla oma ametist tulenevate ootuste ja ülesannete kõrgusel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas diver Vaata postitust
                    Säilitada vähemalt avalikkuse ees võime olla üle igapäevasest parteipoliitikast on vähim, mida presidendilt oodata võiks. Nii et selles osas pole ta kindlasti suutnud olla oma ametist tulenevate ootuste ja ülesannete kõrgusel.
                    Asi pole ainult päevapoliitikasse sekkumises vaid ka lapsikus väljenduslaadis. Mulle seostus see eeskätt mõnede kunagiste klassiõdedega, kes kusagil kuuendas-seitsmendas klassis igal võimalikul ja võimatul juhul teatasid, et "ma vihkan" - ma täiega vihkan matat, ma täiega vihkan koolitoitu, vihkan rämedalt seda või teist. Jabur.

                    Kommentaar


                      Sest see on tõlkes veits kaduma läinud. Hate ei ole inglise keeles sama nagu vihkama eesti keeles. Võrdluseks love ja armastama. Ma kujutan ette, et mõni kantselei vms võiks teha asjakohase kommentaari...

                      Kommentaar


                        Kersti pole P. Diddy.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Sest see on tõlkes veits kaduma läinud.


                          eks sünkroontõlk umbes sedasama ütlebki
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            eks sünkroontõlk umbes sedasama ütlebki
                            ekre vennad teavad paremini, et ikkagi vihkab
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Erakond, kes ise käitub pidevalt nagu viimane mats on sellist solvumist natukene halenaljakas lugeda. Cut the crap.
                              See on huvitav, et kui ekrelaste suust kölab möni halb lause, siis ollakse tagajalgadel, aga kui president halvasti ütleb, siis asutakse esimesena kaitsma.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                See on huvitav, et kui ekrelaste suust kölab möni halb lause, siis ollakse tagajalgadel, aga kui president halvasti ütleb, siis asutakse esimesena kaitsma.
                                Kes ja kus presidendi sõnavõttu kaitsnud on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X