320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mul tekkis üks loll küsimus. Paks Helme on hetkel puhkusel ja ta on olnud ametis 3 kuud. Kas mitte puhkuse välja võtmiseks ei pea veidi kauem tööl olema? Kuidas see võimalik on?
    Ei pea tglt. Lihtsalt tööandja ei ole kohustatud varem andma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Mul tekkis üks loll küsimus. Paks Helme on hetkel puhkusel ja ta on olnud ametis 3 kuud. Kas mitte puhkuse välja võtmiseks ei pea veidi kauem tööl olema? Kuidas see võimalik on?
      Kuigi töölepingu seadus ütleb, et töötaja võib nõuda puhkust siis, kui on kuus kuud töötanud, saab kokkuleppel seda ka varem teha. Ministrid peavad kokkuleppele saama peaministri Jüri Ratasega, kes on tänavu ministreid suvepuhkusele lubanud.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Mul tekkis üks loll küsimus. Paks Helme on hetkel puhkusel ja ta on olnud ametis 3 kuud. Kas mitte puhkuse välja võtmiseks ei pea veidi kauem tööl olema? Kuidas see võimalik on?
        Ratas ei julge riskida, et ei luba Helme Seeniorit puhkusele, sest muidu Helme Juunior marsib peaminstrikabinetti sisse ja paneb peaministrile ametist vabastamise määruse lauale.

        Kommentaar



          Mul jällegi tekkis küsimus, et kas President paharette endid ei taha oma kabinetti? Või on Helmed niivõrd "no go" staatuses, et ei suhelda üldse?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Mul tekkis üks loll küsimus. Paks Helme on hetkel puhkusel ja ta on olnud ametis 3 kuud. Kas mitte puhkuse välja võtmiseks ei pea veidi kauem tööl olema? Kuidas see võimalik on?
            Kui üldiselt suvekuudel on vähem tööd, siis üldjuhul ülemused lasevadki ka need kes paar kuud kõigest töödanud, suvekuudel osa oma puhkusest välja võtta, kuna see parem ka tööandijale endale.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Kui üldiselt suvekuudel on vähem tööd, siis üldjuhul ülemused lasevadki ka need kes paar kuud kõigest töödanud, suvekuudel osa oma puhkusest välja võtta, kuna see parem ka tööandijale endale.
              Ma ei tea, mis tööstuses sina elad, aga mina ei laseks küll ühtegi uut tulijat suvel puhkusele...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma ei tea, mis tööstuses sina elad, aga mina ei laseks küll ühtegi uut tulijat suvel puhkusele...
                Sellisel alal, kus suvekuudel on vähe tööd. Eks vb kui mingi päris lamp inimene siis jah vb pigem mitte ja no ega ma tegelikult nii täpselt ei oskagi öelda. Lihtsalt üks tuttav, kes tuli läbi minu soovituse tööle, 2 kuud sai hästi asjadega hakkama ja ülemus andis talle nädal puhkust. Vb päris lambiste inimestega äkki seda siiski jah ei tehta seda siiski.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ei tea, mis tööstuses sina elad, aga mina ei laseks küll ühtegi uut tulijat suvel puhkusele...
                  Isegi, kui tal on broneeritud reis? Et enne tööle tulemist ütleb, et see oleks mu soov?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Isegi, kui tal on broneeritud reis? Et enne tööle tulemist ütleb, et see oleks mu soov?
                    Siis laseks, see on kokkuleppe küsimus, aga kui tema esimese nelja kuu sisse jääb suvi, siis ütlen kohe, et ei pruugi saada, kuna esimene järts on senistel töötajatel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Siis laseks, see on kokkuleppe küsimus, aga kui tema esimese nelja kuu sisse jääb suvi, siis ütlen kohe, et ei pruugi saada, kuna esimene järts on senistel töötajatel.
                      Nojah, eks oleneb firmast. Ja tööst. Ma olen kuulnud, kus ühes logistika firmas pidi üks töötaja Novembris puhkama, kuna suvel said vaid lapsevanemad puhata. Helme puhul, kes niikuinii väga ministeeriumis nägu ei näita, pole ju vahet.

                      Aga Kaljulaid annab ikka igal võimalusel teada, et talle Ekre ei meeldi.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=87170225
                        Mul jällegi tekkis küsimus, et kas President paharette endid ei taha oma kabinetti? Või on Helmed niivõrd "no go" staatuses, et ei suhelda üldse?
                        Ikka suhtled meeskonna kapteniga, mitte iga tüübiga eraldi.

                        Kommentaar


                          Miks ta peaks vaiki olema? Teist ametiaega ta suht kindlalt ei saa.

                          Kommentaar


                            Toomas Hendrik pani suht naelapea pihta.

                            Kommentaar


                              Martin Helme tsiteerib ERR-i otseetris hetkel Leninit ja räägib käimasolevast võitlusest süvariigi vastu. Kena.

                              Kommentaar


                                Mis asi on süvariik?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X