320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu ainus ootus on, et keskkonna- ja kliimapoliitika saaksid koroonakriisi lõppedes prioriteetideks. Lähitulevikus midagi olulisemat ei ole. Ilma ekreiitideta valitsuses on see märksa tõenäolisem.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Minu ainus ootus on, et keskkonna- ja kliimapoliitika saaksid koroonakriisi lõppedes prioriteetideks. Lähitulevikus midagi olulisemat ei ole. Ilma ekreiitideta valitsuses on see märksa tõenäolisem.
      Mingi professor just ütles, et sellel sajandil inimeste väljasuremisoht 1 6st ning kliimamuutus oli seal pöhjustena tugevalt alla 1%. Enne sööb sind robot ära, kui Eesti körbeks muutub
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        sotsdem-i valijana raske valik kumb on sitem kas Reform või EKRE. Hea meelega jätaks mõlemad opositsiooni
        Mina sotside valijana ei taha Isamaad sotsidega ühes valitsuses näha, samuti EKREt. Isamaaga käib kogi aeg mingi nõme kisklemine ja jaur. Ma ei näe võimalust, mis mind rahuldaks peale uute valimiste (pange siis juba kõik hääletused sinna kokku (kohalikud ja president ja rahvahääletus ning nagu keegi aastaid tagasi pakkus, et valigu siis juba eurolaul või maskislaulja või keda iganes saab ka samal ajal ära. Aga ainult üks hääl).

        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Mingi professor just ütles, et sellel sajandil inimeste väljasuremisoht 1 6st ning kliimamuutus oli seal pöhjustena tugevalt alla 1%. Enne sööb sind robot ära, kui Eesti körbeks muutub
        Eesti, muideks, ei ole universumi kese.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Põhiküss on ju selles, et kes pakub Isamaale rohkem. Et järgmine peaminister äkki sealt?

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Mingi professor just ütles, et sellel sajandil inimeste väljasuremisoht 1 6st ning kliimamuutus oli seal pöhjustena tugevalt alla 1%. Enne sööb sind robot ära, kui Eesti körbeks muutub
            a mingi proffessor ütles mulle külapoes, et see tõenäosus on mingi 99% et kliimamuutuse pärast sureme järgmise 5 aastaga.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
              Fair enough. Lihtsalt oli mälusoppi jäänud, et sa oled varemgi EKRE-t protestihääle kontekstis maininud, mistõttu tundus eluliselt usutav stsenaarium. Võib-olla mäletasin siis valesti.
              Ma olen viidanud küll kindlasti korduvalt. Aga mu viite sisu on see, et RE on samasuguse käitumisega. Hästi, homosid kaitsevad ja kõik on kena, aga konkreetselt ühiskonna tänases situatsioonis pean mina RE-d samasuureks süüdlaseks kui EKRE-t. Sa võid laiendada seda ka nii, et täna eksisteerivates ühiskonna valupunktides on võrdselt süüdi nii konservatiivid kui liberaalid.

              Liberaalide, kelleks ma ennast ka näiteks pean (kuigi eks mida vanus edasi seda rohkem konservatiivsust tekib), teerull ja ülbus on andnud pinnase äärmuskonservatiivsuse kasvuks. See on fakt. Võime vaadata seda laiemalt, või võime võtta ka isiklikul tasandil - neid kordi, kus ma 5 a tagasi 50+ aastaste lähikondlastega toonastel teemadel (immigratsioonist ja homoteemast sai kõik alguse) tülli läksin või RE-le/äärmusliberaalile sarnase teerulliga üle sõitsin, ei jõua kokku lugeda.

              Tulemus oli see nagu ühiskonnas täna laiemalt ja millele ma tegelikult ka täna alguses saades viitasin - protestihääled EKRE-le, sest "kui mind juba varguse eest süüdi mõistetud, siis võiks ju varastada ka". Lisaks jäeti need inimesed oma hirmudes, teadmatuses või kus iganes sisuliselt üksinda. Ainuke, kes neid kõnetas, oli EKRE.

              Täna neid olukordi minul sisuliselt ei eksisteeri, nüüd tülitsen nähtavasti liberaalidega. Sest olen enda peas võtnud vähemalt seisukoha, et kui meie vastu tuleme ja retoorikat muudame, tulevad ka nemad. Ja siis vaatadki, kuidas jätkuvalt otsitakse mingit õigustust reformierakonna või liberaalide käitumisele, sest "nemad ju alustasid ja üleüldse - vaata kuradi rassist homofoob rikkus Eesti tuleviku aegade algusest aegade lõpuni ära ning Reformarid, no neil lihtsalt väike keel põses huumor ha-ha". Ülla-ülla - teine pool arvab 100% samamoodi ja käitub 100% samasuguselt. Nii ei saa ju edasi minna. "Sõna on vaba, aga ainult minu sõna".

              Kommentaar


                RE süüdlane või mitte, neil on tuntavalt suurem valijaskond, mis annaks moraalse õigustuse siiski valitsuses olla/valitsuse moodustada.

                Kommentaar


                  Kas kusagil kihlveokontoris saaks panustada sellele, et järgmine peaminister on Martin Helme?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Mina sotside valijana ei taha Isamaad sotsidega ühes valitsuses näha, samuti EKREt. Isamaaga käib kogi aeg mingi nõme kisklemine ja jaur. Ma ei näe võimalust, mis mind rahuldaks peale uute valimiste (pange siis juba kõik hääletused sinna kokku (kohalikud ja president ja rahvahääletus ning nagu keegi aastaid tagasi pakkus, et valigu siis juba eurolaul või maskislaulja või keda iganes saab ka samal ajal ära. Aga ainult üks hääl).



                    Eesti, muideks, ei ole universumi kese.
                    reaalselt välistaks ka Isamaa, ehk kõik kes välistavad igasuguse diskussiooni võimalikkuse maksude teemal
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Kas kusagil kihlveokontoris saaks panustada sellele, et järgmine peaminister on Martin Helme?
                      Mis koefi pakud?

                      Kommentaar


                        Mina välistan:

                        KE, sest nad on (j)alatud vargad
                        RE, sest Michal
                        sotsid, sest nad on tegelikult liiga sotsid ja näitleja koht on laval
                        EKRE, sest noh.... ja
                        E200 ka, sest siis võidab kõik IT riigihanked üks ettevõte ja tervishoiupoliitika osas lubas LeeRomeno vastata valija küsimusele, kuid ei täitnud valijale antud lubadusi. Ja Kallas oli kunagi Sirbis päris õudsa jutuga ka. Ja Tsahkna ka.

                        Ehk siis valitsuse peaks moodustama ainult isamaa, sest nad andsid mu perele 30 kilo. Ükski teine erakond ei ole minust nii hoolinud.

                        Kommentaar


                          Puhtalt puusalt:

                          Isamaa - uusi valimisi ei taheta kindlasti. Seepärast tahavad nad valitsuse teha. Miks nad peaksid tahtma refi ja sotsidega koos olla?

                          Reform - nendega tahaks valitsust teha ilmselt ainult sotsid. Ja väga pika hambaga ka Keskerakond (mida Ref väga ise ilmselt hetkel ei taha).

                          Sotsid - kõik on ühel kaardil ehk Reformierakonna ja Isamaaga lepe. Samuti ei taha nad absoluutselt ennetähtaegseid valimisi.

                          EKRE - Ainus variant praeguse valitsuse püsimine, aga ilmselt ei oleks ka probleemi, kui tuleksid ennetähtaegsed. Probleem tuleb sellest, et ilmselt kaotavad neid soosivad erakonnad ennetähtaegsetel kohti, mistõttu ei saadaks valitsusse. Seepärast ei taheta ka ennetähtaegseid valimisi, aga pole ka hullu, kuna opositsioonis on endiselt hea lämiseda.

                          Keskerakond - Ratas on väsinud, Kõlvart tahab hetkel pigem linna. Samas on erakonna toiteahel piisavalt suur, et seda on vaja toita.

                          Ühesõnaga on kaks suurt:

                          Keskerakond ja Reform, kellest vähemalt üks peab valitsuse tegema.

                          Keskerakonnaga pigem ei lepi sotsid. Reformiga ei klapi IGAL juhul EKRE. Kõigiga sobib Isamaa.

                          Nüüd pange end Isamaa seisu. Ennetähtaegseid nad ei taha, kuna ollakse seal lävendi piiril ja sotsid, E200 ja ref paneks siis ilmselt pundi kokku. See on nende nõrk koht. Tugev koht on see, et nad on iga valitsuse moodustamisel vajalik lüli (v.a. kesk ja reform). Aga kui see viimane teoks läheb, siis on neil puhtaputsis, sest opositsioonis ei näe neid EKRE kõrval keegi.

                          Ehk siin siis peaks tulema pokkerimäng, et kumb suudab kauem sirget nägu hoida. Isamaa nõudmistega, mille laeks on taevas (või siis kasvõi peaministrikoht) või siis mängida nende hirmul üksi jääda ja siis luua kahekesi koalitsioon, kus võib kaalukeeleks olla presidendikoht, mida võib noolida Ratas. Selle viimase puhul on raske see, et kui miski veel hullemalt persse läheb, siis reformil on vaja eelmist valitsust ja Ratast kaitsta, aga Keski opositsiooni jättes saaksid kõik tuleva jama nende kaela ajada.

                          Või kuidagi nii.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Minu ainus ootus on, et keskkonna- ja kliimapoliitika saaksid koroonakriisi lõppedes prioriteetideks. Lähitulevikus midagi olulisemat ei ole. Ilma ekreiitideta valitsuses on see märksa tõenäolisem.
                            Ma alustaks maja renoveerimist lihtsamalt hoomatavast - toidu raiskamise vähendamisest. Üsna suures kreenis on olukord, kus lihtsalt raisatakse (seadusest, liigtarbimisest, mugavusest tulenevalt) toitu, ent samal ajal inimesed nälgivad.
                            Ma arvan, et see on alustala, mis on mäda ning tingib muid kriise.

                            Et nuh, kui tervis kisub pekki, siis alustame ju toitumise korrigeerimisest.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Nähes Mart Helme enesekindlust, siis kardan, et kõik oli juba enne Ratase tagasiastumist paika pandud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Mina välistan:

                                KE, sest nad on (j)alatud vargad
                                RE, sest Michal
                                sotsid, sest nad on tegelikult liiga sotsid ja näitleja koht on laval
                                EKRE, sest noh.... ja
                                E200 ka, sest siis võidab kõik IT riigihanked üks ettevõte ja tervishoiupoliitika osas lubas LeeRomeno vastata valija küsimusele, kuid ei täitnud valijale antud lubadusi. Ja Kallas oli kunagi Sirbis päris õudsa jutuga ka. Ja Tsahkna ka.

                                Ehk siis valitsuse peaks moodustama ainult isamaa, sest nad andsid mu perele 30 kilo. Ükski teine erakond ei ole minust nii hoolinud.
                                hey, sa ei olnud meie valija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X